Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

28e EPZ Omloop van Borsele Elite Women

                        Uitslag Rit in lijn over 120 km

       Wedstrijd in het kader van de KNWU Topcompetitie op 23 April 2011

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   7 Wild, Kirsten             AA Drink - Leontien.nl       3:00:39
  2 175 Becker, Charlotte         HTC Highroad                  z.t.
  3  16 Vos, Marianne             Nederland Bloeit              z.t.
  4 157 Armitstead, Elisabeth     Garmin - Cervelo              z.t.
  5 127 Mustonen, Sara            Hitec Products UCK            z.t.
  6 179 Colclough, Katie          HTC Highroad                  z.t.
  7  23 Pieters, Amy              Skil-Koga                     z.t.
  8  25 Koedooder, Vera           Team Specialized - DPD        z.t.
  9 162 Slappendel, Iris          Garmin - Cervelo              z.t.
 10  14 Duester, Sarah            Nederland Bloeit             3:00:52     0:13
 11  10 Brand, Lucinda            AA Drink - Leontien.nl       3:01:03     0:24
 12  18 Gunnewijk, Loes           Nederland Bloeit             3:02:39     2:00
 13  21 de Goede, Suzanne         Skil-Koga                     z.t.
 14 123 Hessling, Melanie         ABUS Nutrixxion               z.t.
 15 159 Martin, Lucy              Garmin - Cervelo              z.t.
 16 172 Koster, Claudia           Sengers Ladies Cycling        z.t.
 17 129 Moberg, Emilie            Hitec Products UCK            z.t.
 18  22 Knetemann, Roxane         Skil-Koga                     z.t.
 19  57 van den Hoek, Bianca      SRAM - WV Eemland             z.t.
 20 158 Laws, Sharon              Garmin - Cervelo              z.t.
 21 180 Visser, Adrie             HTC Highroad                  z.t.
 22 178 Hosking, Chloe            HTC Highroad                 3:07:12     6:33
 23 163 Kirchmann, Leah           Canada National Team          z.t.
 24  58 Wigbold, Juliette         SRAM - WV Eemland             z.t.
 25 184 Ilinikh, Julia            Russia National Team          z.t.
 26 125 Lindberg, Marie           ABUS Nutrixxion               z.t.
 27  65 Klep, Inge                Dura Vermeer Cycling Tea      z.t.
 28  38 Kerste, Marielle          Restore Cycling               z.t.
 29 109 Gass, Daniela             Bike Import Suisse            z.t.
 30 160 Daams, Jessie             Garmin - Cervelo              z.t.
 31  26 Jolink, Nathalie          Team Specialized - DPD        z.t.
 32 115 Crowell, Jackie           USA National Team             z.t.
 33   5 Kessler, Nina             Dolmans Landscaping Team      z.t.
 34  76 van den Berg, Kimberly    Jan van Arckel                z.t.
 35  83 Kreuze, Ingeborg          People's Trust Cycling        z.t.
 36  30 van Gogh, Natalie         Team Specialized - DPD        z.t.
 37  55 van Veghel, Sandra        SRAM - WV Eemland             z.t.
 38  75 Knol, Willeke             Jan van Arckel                z.t.
 39  64 Simons, Suzan             Dura Vermeer Cycling Tea      z.t.
 40  15 Kanis, Janneke            Nederland Bloeit              z.t.
 41 173 Inghelbrecht, Sarah       Sengers Ladies Cycling        z.t.
 42 124 Lamborelle, Nathalie      ABUS Nutrixxion               z.t.
 43  88 Dumay, Bianca             Peddelaars/Het Stadion        z.t.
 44  69 Tiessens, Ivana           Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 45 141 Ehrler, Desiree           Mixed Team                    z.t.
 46 131 Johansen, Cecilie         Hitec Products UCK            z.t.
 47  56 Glasbergen, Jessica       SRAM - WV Eemland             z.t.
 48  62 Verdonck, Sofie           Dura Vermeer Cycling Tea      z.t.
 49 130 Waersted, Froydis         Hitec Products UCK            z.t.
 50   8 de Wildt, Anne            AA Drink - Leontien.nl        z.t.
 51 155 van Leuven, Annick        De Spurters Malderen          z.t.
 52   4 van der Kamp, Laura       Dolmans Landscaping Team      z.t.
 53  11 de Roover, Eline          AA Drink - Leontien.nl        z.t.
 54  35 Snijder, Adriene          Batavus Ladies Cycling        z.t.
 55 150 Summers, Davina           Bizkaia/Durango               z.t.
 56  77 Klomp, Manon              Jan van Arckel                z.t.
 57 183 Molicheva, Irina          Russia National Team          z.t.
 58  52 Eversdijk, Anne           Rabo Lady Force               z.t.
 59 121 Bates, Kate               ABUS Nutrixxion               z.t.
 60 185 Bubnenkova, Svetlana      Russia National Team          z.t.
 61  31 Visser, Annelies          Batavus Ladies Cycling        z.t.
 62 177 Fahlin, Emilia            HTC Highroad                  z.t.
 63  59 Fictoor, Sanne            SRAM - WV Eemland             z.t.
 64 114 Schnider, Pascale         Bike Import Suisse            z.t.
 65  66 Rockx, Anouk              Dura Vermeer Cycling Tea      z.t.
 66  61 Arnouts, Anne             Dura Vermeer Cycling Tea      z.t.
 67 167 Numainville               Canada National Team          z.t.
 68 142 Weiss, Sandra             Mixed Team                    z.t.
 69 103 van Paassen, Sanne        Snelle Wiel/Buitenlust        z.t.
 70   9 Villumsen, Linda Melanie  AA Drink - Leontien.nl        z.t.
 71 190 Kitchen, Lauren           Australian National Team      z.t.
 72 181 Burchenkova, Alexandra    Russia National Team          z.t.
 73 119 Wiles, Tayler             USA National Team             z.t.
 74  13 Schwager, Patricia        Nederland Bloeit              z.t.
 75  24 Tromp, Esra               Skil-Koga                     z.t.
 76 161 Schmidt, Trine            Garmin - Cervelo              z.t.
 77  73 Kortekaas, Esther         Jan van Arckel                z.t.
 78 176 Neben, Amber              HTC Highroad                  z.t.
 79 186 Antoshina, Tatiana        Russia National Team          z.t.
 80  17 Trott, Emma               Nederland Bloeit              z.t.
 81  50 Braam, Joukje             Rabo Lady Force               z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.856 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

28e EPZ Omloop van Borsele Elite Women

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Garmin - Cervelo            27      9:03:57
  2  HTC Highroad                30      9:03:57
  3  Nederland Bloeit             3      9:04:10        0:13
  4  Skil-Koga                    4      9:05:57        2:00
  5  AA Drink - Leontien.nl       2      9:08:54        4:57
  6  Hitec Products UCK          22      9:10:30        6:33
  7  Team Specialized - DPD       5      9:15:03       11:06
  8  SRAM - WV Eemland           10      9:17:03       13:06
  9  ABUS Nutrixxion             21      9:17:03       13:06
 10  Dura Vermeer Cycling Tea    11      9:21:36       17:39
 11  Jan van Arckel              13      9:21:36       17:39
 12  Russia National Team        31      9:21:36       17:39
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders