Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

46e AMSTEL GOLD RACE

                       Uitslag Rit in lijn over 260,4 km

          La Catégorie Hommes Elite - UCI World Tour op 17 April 2011
                      Organisé:la Société Amstel Gold Race

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   1 Gilbert, Philippe         Omega Pharma - Lotto         6:30:44
  2  56 Rodriguez Oliver, Joagui  Katusha Team                 6:30:46     0:02
  3 146 Gerrans, Simon            Sky Pro Cycling              6:30:48     0:04
  4  73 Fuglsang, Jacob           Leopard - Trek               6:30:49     0:05
  5  53 Kolobnev, Alexandr        Katusha Team                  z.t.
  6 122 Freire Gomez, Oscar       Rabobank Cycling Team         z.t.
  7 174 Leukemans, Björn          Vacansoleil-DCM Pro CT       6:30:51     0:07
  8 162 Hermans, Ben              Team Radioshack              6:31:02     0:18
  9 123 Gesink, Robert            Rabobank Cycling Team        6:31:03     0:19
 10 124 Martens, Paul             Rabobank Cycling Team        6:31:10     0:26
 11  76 Schleck, Andy             Leopard - Trek               6:31:12     0:28
 12 172 Hoogerland, Johnny        Vacansoleil-DCM Pro CT       6:31:20     0:36
 13   7 Vanendert, Jelle          Omega Pharma - Lotto         6:31:32     0:48
 14  55 Moreno Fernandez, Daniel  Katusha Team                 6:32:22     1:38
 15  62 Cunego, Damiano           Lampre - ISD                 6:32:23     1:39
 16 112 Chavanel, Sylvain         Quick Step Cycling Team      6:32:28     1:44
 17 101 Vinokourov, Alexandre     Pro Team Astana              6:32:53     2:09
 18   6 Vandenbroeck, Jurgen      Omega Pharma - Lotto          z.t.
 19 127 Tankink, Bram             Rabobank Cycling Team        6:32:54     2:10
 20  78 Wegmann, Fabian           Leopard - Trek               6:32:57     2:13
 21 137 Sorensen, Nicki           Saxo Bank - SunGard          6:32:58     2:14
 22  77 Schleck, Frank            Leopard - Trek                z.t.
 23 234 Scheirlinckx, Staf        Veranda's Willems-Accent      z.t.
 24  28 Van Avermaet, Greg        BMC Racing Team              6:32:59     2:15
 25  63 Gavazzi, Francesco        Lampre - ISD                  z.t.
 26 176 Marcato, Marco            Vacansoleil-DCM Pro CT       6:33:02     2:18
 27 136 Nuyens, Nick              Saxo Bank - SunGard           z.t.
 28 151 Fischer, Murilo Antonio   Team Garmin - Cervelo        6:33:04     2:20
 29 118 Vandewalle, Kristof       Quick Step Cycling Team      6:33:05     2:21
 30 184 Gallopin, Tony            Cofidis,Credit en Ligne       z.t.
 31 148 Nordhoug, Lars Petter     Sky Pro Cycling               z.t.
 32  15 Kadri, Blel               Ag2R - La Mondiale            z.t.
 33 221 Baugnies, Jérome          TSP Vlaanderen-Mercator      6:33:07     2:23
 34   2 Bakelants, Jan            Omega Pharma - Lotto          z.t.
 35 105 Gasparotto, Enrico        Pro Team Astana              6:33:08     2:24
 36  45 Lewis, Craig              HTC - Highroad                z.t.
 37  83 Koren, Kristjan           Liquigas - Cannondale         z.t.
 38  13 Cherel, Mikael            Ag2R - La Mondiale           6:33:10     2:26
 39 215 Geschke, Simon            Skil - Shimano                z.t.
 40  52 Ivanov, Sergie            Katusha Team                 6:33:11     2:27
 41 115 Engels, Addy              Quick Step Cycling Team       z.t.
 42  54 Vorganov, Eduard          Katusha Team                 6:33:12     2:28
 43 201 De Waele, Bert            Landbouwkrediet               z.t.
 44 161 Deignan, Philip           Team Radioshack               z.t.
 45  66 Pietropolli, Daniele      Lampre - ISD                  z.t.
 46 183 El Fares, Julien          Cofidis,Credit en Ligne       z.t.
 47 116 Reda, Francesco           Quick Step Cycling Team      6:33:13     2:29
 48  51 Di Luca, Danilo           Katusha Team                  z.t.
 49  27 Santambrogio, Mauro       BMC Racing Team               z.t.
 50  38 Verdugo Marcotegu, Gorka  Euskaltel - Euskadi           z.t.
 51 156 Rasch, Gabriel            Team Garmin - Cervelo         z.t.
 52 114 Devenyns, Dries           Quick Step Cycling Team      6:33:18     2:34
 53  21 Santaromita, Ivan         BMC Racing Team              6:33:20     2:36
 54 145 Knees, Christian          Sky Pro Cycling              6:33:24     2:40
 55 164 Lequatre, Geoffroy        Team Radioshack              6:33:30     2:46
 56  35 Sanchez Gonzalez, Samuel  Euskaltel - Euskadi           z.t.
 57 143 Cummings, Stephen         Sky Pro Cycling               z.t.
 58 203 Commeyne, Davy            Landbouwkrediet              6:33:31     2:47
 59  18 Roche, Nicolas            Ag2R - La Mondiale            z.t.
 60  37 Velasco Murillo, Ivan     Euskaltel - Euskadi          6:33:32     2:48
 61 117 Pineau, Jerome            Quick Step Cycling Team       z.t.
 62  41 Albasini, Michael         HTC - Highroad               6:33:38     2:54
 63  75 Monfort, Maxime           Leopard - Trek               6:33:41     2:57
 64  71 Cancellara, Fabian        Leopard - Trek                z.t.
 65  95 Kiryienka, Vasili         Movistar Team                6:33:42     2:58
 66 126 Sanchez Gil, Luis Leon    Rabobank Cycling Team         z.t.
 67  14 Elmiger, Martin           Ag2R - La Mondiale           6:34:05     3:21
 68 103 Di Grégorio, Rémy         Pro Team Astana              6:34:09     3:25
 69 171 Devolder, Stijn           Vacansoleil-DCM Pro CT       6:34:41     3:57
 70 228 Armee, Sander             TSP Vlaanderen-Mercator      6:35:03     4:19
 71  24 Kohler, Martin            BMC Racing Team               z.t.
 72 192 Failli, Francesco         FarneseVini-Neri Sottoli     6:35:23     4:39
 73 195 Mazzanti, Luca            FarneseVini-Neri Sottoli      z.t.
 74 104 Fofonov, Dmitriy          Pro Team Astana               z.t.
 75 144 Carlström, Kjell          Sky Pro Cycling              6:35:32     4:48
 76 226 Serry, Pieter             TSP Vlaanderen-Mercator      6:36:38     5:54
 77 202 Bellemakers, Dirk         Landbouwkrediet              6:36:39     5:55
 78 238 Vanlandschoot, James      Veranda's Willems-Accent      z.t.
 79 208 Verheyen, Geert           Landbouwkrediet               z.t.
 80 223 Steurs, Geert             TSP Vlaanderen-Mercator       z.t.
 81 225 Jacobs, Pieter            TSP Vlaanderen-Mercator      6:36:43     5:59
 82 177 Poels, Wout               Vacansoleil-DCM Pro CT        z.t.
 83 214 Fröhlinger, Johannes      Skil - Shimano               6:36:44     6:00
 84 113 de Maar, Marc             Quick Step Cycling Team       z.t.
 85  33 Martinez Estaban, Egoi    Euskaltel - Euskadi          6:36:45     6:01
 86  32 Castroviejo, Jonathan     Euskaltel - Euskadi           z.t.
 87 107 Iglinskiy, Maxim          Pro Team Astana              6:36:46     6:02
 88 163 Busche, ,Matthew          Team Radioshack               z.t.
 89  97 Rojas Gil, Jose Joaquin   Movistar Team                 z.t.
 90 158 Vandevelde, Christian     Team Garmin - Cervelo        6:36:47     6:03
 91 154 Lloyd, Daniel             Team Garmin - Cervelo         z.t.
 92  84 Longo Borghini, Paolo     Liquigas - Cannondale        6:36:48     6:04
 93  86 Paterski, Maciej          Liquigas - Cannondale         z.t.
 94 168 Zubeldia Agirre, Haimar   Team Radioshack              6:36:49     6:05
 95 224 De Vreese, Laurens        TSP Vlaanderen-Mercator       z.t.
 96 147 Hayman, Mathew            Sky Pro Cycling              6:37:11     6:27
 97 121 Barredo Lamazales,Carlos  Rabobank Cycling Team         z.t.
 98  88 Sagan, Peter              Liquigas - Cannondale        6:37:15     6:31
 99 173 Lagutin, Sergey           Vacansoleil-DCM Pro CT       6:38:02     7:18
100 237 Van Goolen, Jurgen        Veranda's Willems-Accent     6:38:47     8:03
101  26 Quinziato, Manuel         BMC Racing Team              6:38:57     8:13
102  91 Intxausti Elorriaga, Ben  Movistar Team                6:38:58     8:14
103 187 Sijmens, Nico             Cofidis,Credit en Ligne       z.t.
104 181 Dumoulin, Samuel          Cofidis,Credit en Ligne      6:38:59     8:15
105  64 Loosli, David             Lampre - ISD                  z.t.
106 102 Kessiakoff, Frederik      Pro Team Astana              6:39:09     8:25
107 231 Degand, Thomas            Veranda's Willems-Accent      z.t.
108 125 Niermann, Grischa         Rabobank Cycling Team        6:39:55     9:11
109 211 Curvers, Roy              Skil - Shimano               6:39:56     9:12
110 106 Grivko, Andriy            Pro Team Astana               z.t.
111  96 Konovalovas, Ignatas      Movistar Team                 z.t.
112 138 Vandborg, Brian           Saxo Bank - SunGard          6:39:57     9:13
113 155 Millar, David             Team Garmin - Cervelo         z.t.
114 198 Visconti, Giovanni        FarneseVini-Neri Sottoli      z.t.
115 194 Giordani, Leonardo        FarneseVini-Neri Sottoli      z.t.
116  94 Herrada Lopez, Jesus      Movistar Team                6:39:58     9:14
117 188 Taaramae, Rein            Cofidis,Credit en Ligne      6:40:00     9:16
118 153 Kreder, Michel            Team Garmin - Cervelo        6:40:01     9:17
119  48 Pinotti, Marco            HTC - Highroad               6:43:08    12:24
120 217 Sprick, Matthieu          Skil - Shimano                z.t.
121 135 Majka, Rafal              Saxo Bank - SunGard          6:43:09    12:25
122  61 Bertagnolli, Leonardo     Lampre - ISD                 6:43:10    12:26
123  22 Zahner, Simon             BMC Racing Team               z.t.
124  12 Bouet, Maxime             Ag2R - La Mondiale            z.t.
125 235 Schmitz, Bram             Veranda's Willems-Accent     6:43:11    12:27
126   4 Lodewyck, Klaas           Omega Pharma - Lotto          z.t.
127 111 Cataldo, Dario            Quick Step Cycling Team      6:44:02    13:18
128 191 De Negri, Pierpaolo       FarneseVini-Neri Sottoli      z.t.
129 175 Ligthart, Pim             Vacansoleil-DCM Pro CT       6:44:03    13:19
130  81 Bellotti, Francesco       Liquigas - Cannondale         z.t.
131 204 Delfosse, Sébastien       Landbouwkrediet              6:44:05    13:21
132  25 Louder, Jeffry            BMC Racing Team               z.t.
133  46 Pate, Danny               HTC - Highroad               6:44:08    13:24
134 182 Saramontins, Aleksejs     Cofidis,Credit en Ligne      6:44:12    13:28
135 108 Bazayev, Assan            Pro Team Astana              6:44:15    13:31
136  58 Vantomme, Maxime          Katusha Team                 6:44:17    13:33
137  43 Degenkolb, John           HTC - Highroad               6:44:18    13:34
138  47 Ghyselinck, Jan           HTC - Highroad               6:44:28    13:44
139 206 Honig, Reinier            Landbouwkrediet              6:44:32    13:48
140 233 Habeaux, Gregory          Veranda's Willems-Accent     6:44:43    13:59
141 152 Hesjedal, Ryder           Team Garmin - Cervelo        6:44:58    14:14
142 141 Appollonio, Davide        Sky Pro Cycling              6:45:47    15:03

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.986 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten