Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

3e Altena Biesbosch Ronde

                        Uitslag Rit in lijn over 180 km

                      Werkendam-Werkendam op 24 April 2011

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  37 Eefting, Roy              METEC CT                     4:04:46
  2 147 Gelens, Ralph             DRC De Mol-TWC De Kempen      z.t.
  3  38 Wennekes, Robin           METEC CT                      z.t.
  4 131 Caspers, Didier           UBBINK-Koga CT                z.t.
  5 111 Selig, Rüdiger            Team Jenatec                  z.t.
  6  83 Kreder, Dennis            Rucanor-Line CT               z.t.
  7   9 van Leeuwen, Cor          HEPRO Kunstof Kozijnen        z.t.
  8  50 Werst, Raymond            Parkhotel Rooding CT          z.t.
  9  93 du Prie, Mick             SRAM-Eemland                  z.t.
 10  55 van de Klundert, Ricardo  Parkhotel Rooding CT          z.t.
 11  82 Harmsen, Bart             Rucanor-Line CT               z.t.
 12 169 Rijpma, Bart              De Hanzerenners-Zwolle        z.t.
 13  22 van Zijl, Melvin          Koopmans Batavus CT           z.t.
 14  13 de Blaauw, Niels          HEPRO Kunstof Kozijnen        z.t.
 15  47 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
 16  34 Kamphuis, Sebastiaan      METEC CT                      z.t.
 17 129 Hooghiemster, Niek        UBBINK-Koga CT                z.t.
 18 138 van Diermen, Johnny       v Hemert Groep-Jonge Ren      z.t.
 19  39 van Rhee, Joey            METEC CT                      z.t.
 20   7 Groenewold, Roderik       Craft-Sensa RSE CT            z.t.
 21  67 Kos, Christian            Rojo-Spec-Wielerland          z.t.
 22 137 van Diermen, Jaron        v Hemert Groep-Jonge Ren      z.t.
 23 140 Boeve, Mats               v Hemert Groep-Jonge Ren      z.t.
 24 141 Hofstede, Wim             v Hemert Groep-Jonge Ren      z.t.
 25 107 Kenzler, Arne             Team Jenatec                  z.t.
 26  81 de Groot, Daan            Rucanor-Line CT               z.t.
 27  68 Kuijvenhoven, Marco       Rojo-Spec-Wielerland          z.t.
 28  36 Beuker, Jordy             METEC CT                      z.t.
 29  98 Rietbroek, Jesper         SwABo                         z.t.
 30  66 Joling, Gerhard           Rojo-Spec-Wielerland          z.t.
 31 145 Wijnstra, Jacob           DRC De Mol-TWC De Kempen      z.t.
 32  58 de Reus, Frank            T.C. Jan van Arckel           z.t.
 33  52 Oosthoek, Arian           Parkhotel Rooding CT          z.t.
 34 106 Clauß, Peter              Team Jenatec                  z.t.
 35  87 Broers, Erwin             Rucanor-Line CT               z.t.
 36  11 Verweij, Bram             HEPRO Kunstof Kozijnen        z.t.
 37  44 Reef, Peter               OWC Oldenzaal                 z.t.
 38  74 Woestenberg, Peter        RTC De Hoekse Renners         z.t.
 39  19 Dorren, Ruben             Koopmans Batavus CT           z.t.
 40  21 Windt, Ramon              Koopmans Batavus CT           z.t.
 41 109 Liebenow, Constantin      Team Jenatec                  z.t.
 42 144 de Kort, Bram             v Hemert Groep-Jonge Ren      z.t.
 43 142 Sanders, Dajo             v Hemert Groep-Jonge Ren      z.t.
 44 139 Bosters, Jurriën          v Hemert Groep-Jonge Ren      z.t.
 45  16 Warmink, Germen           HEPRO Kunstof Kozijnen        z.t.
 46 158 van de Pol, Martin        Wilton-Care4Bikes-AA Dr      4:04:54     0:08
 47 153 Plaice, Keir              Wilton-Care4Bikes-AA Dr       z.t.
 48  33 van Bekkum, Erik          METEC CT                     4:04:55     0:09
 49 165 de Lange, Alex            wv De IJsselstreek           4:04:58     0:12
 50 134 Stöpler, Nick             UBBINK-Koga CT               4:05:05     0:19
 51 112 Walsleben, Max            Team Jenatec                 4:05:09     0:23
 52  14 Lindeman, Adrie           HEPRO Kunstof Kozijnen        z.t.
 53  49 Kavsek, Rik               Parkhotel Rooding CT         4:05:15     0:29
 54   5 Vlaskamp, Bas             Craft-Sensa RSE CT           4:15:15    10:29
 55  43 Derksen, Michiel          OWC Oldenzaal                4:15:58    11:12
 56  70 van der Kooi, Ben         Rojo-Spec-Wielerland          z.t.
 57  20 Eijgensteijn, Querian     Koopmans Batavus CT           z.t.
 58  63 Wakumoto, Masaki          T.C. Jan van Arckel           z.t.
 59  26 van der Schaaf, Tjeerd    LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 60 148 van de Craats, Dirk       DRC De Mol-TWC De Kempen      z.t.
 61 130 Jonkman, Geertjan         UBBINK-Koga CT                z.t.
 62  89 Pastoors, Martijn         SRAM-Eemland                  z.t.
 63 164 de Haan, Arjan            wv De IJsselstreek            z.t.
 64   3 Beldman, Bjorn            Craft-Sensa RSE CT            z.t.
 65 157 de Bruijne, Elias         Wilton-Care4Bikes-AA Dr       z.t.
 66  45 Nijhuis, Jeroen           OWC Oldenzaal                 z.t.
 67   1 Boerrigter, Mathijs       Craft-Sensa RSE CT            z.t.
 68  28 Sweering, Harry           LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 69  29 Essers, Jan               LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 70 168 de Weerd, Pieter-Paul     wv De IJsselstreek           4:16:06    11:20
 71  10 Vreugdenhil, Frank        HEPRO Kunstof Kozijnen       4:16:14    11:28

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.124 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Honk Pieters