Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

5e Verti Advies 7-Dorpenomloop Aalburg

                          Uitslag Omloop over 121,2 km

         UCI 1.2 Women Onderdeel van KNWU topcompetitie op 28 Mei 2011

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   1 Vos, Marianne             Nederland Bloeit             2:59:47
  2   5 van Vleuten, Annemiek     Nederland Bloeit              z.t.
  3   7 Wild, Kirsten             AA Drink-Leontien.nl CT       z.t.
  4  60 Hosking, Chloe            HTC Highroad Women           2:59:48     0:01
  5  57 van Dijk, Ellen           HTC Highroad Women            z.t.
  6 104 de Goede, Suzanne         Skil-Koga                     z.t.
  7  34 Bras, Martine             Dolmans Landscaping Team      z.t.
  8  45 Slappendel, Iris          Garmin-Cervelo/ScottisNT     2:59:52     0:05
  9   9 van den Broek, Irene      AA Drink-Leontien.nl CT       z.t.
 10  56 Visser, Adrie             HTC Highroad Women            z.t.
 11  58 Colclough, Katie          HTC Highroad Women           2:59:56     0:09
 12   2 Gunnewijk, Loes           Nederland Bloeit             3:00:00     0:13
 13  10 Brand, Lucinda            AA Drink-Leontien.nl CT      3:00:08     0:21
 14   6 van Wanroij, Marieke      Nederland Bloeit             3:00:46     0:59
 15   3 Kanis, Janneke            Nederland Bloeit             3:00:48     1:01
 16 103 Bruins, Regina            Skil-Koga                     z.t.
 17   8 de Wildt, Anne            AA Drink-Leontien.nl CT       z.t.
 18 139 de Vocht, Liesbeth        Topsport Vlaanderen-Ridl     3:00:51     1:04
 19  18 Zwick, Martina            ABUS - Nutrixxion            3:01:34     1:47
 20 109 Bosman, Andrea            SRAM - WV Eemland             z.t.
 21 106 Pieters, Amy              Skil-Koga                     z.t.
 22   4 Tabak, Noortje            Nederland Bloeit              z.t.
 23 144 Hannes, Kaat              Topsport Vlaanderen-Ridl      z.t.
 24  17 Schnitzmeier,Anna Bianca  ABUS - Nutrixxion             z.t.
 25  32 van der Kamp, Laura       Dolmans Landscaping Team      z.t.
 26  16 Lindberg, Marie           ABUS - Nutrixxion             z.t.
 27  44 Martin, Lucy              Garmin-Cervelo/ScottisNT      z.t.
 28  59 Fahlin, Emilia            HTC Highroad Women            z.t.
 29  11 van Vliet, Heleen         AA Drink-Leontien.nl CT       z.t.
 30 134 van Gogh, Natalie         Team Specialized - DPD        z.t.
 31  37 Arnouts, Anne             Dura Vermeer CT               z.t.
 32  88 Eversdijk, Anne           Rabo Lady Force               z.t.
 33  23 Hoskins, Melissa          Australian National Team      z.t.
 34  64 Knol, Willeke             Jan van Arckel                z.t.
 35  41 Klep, Inge                Dura Vermeer CT               z.t.
 36  84 Meijer, Rixt              People's Trust Ladies CT      z.t.
 37 107 Tromp, Esra               Skil-Koga                     z.t.
 38 133 Koedooder, Vera           Team Specialized - DPD        z.t.
 39  21 Hogan, Joanne             Australian National Team      z.t.
 40  51 van Paassen, Sanne        HetSnelleWiel/Buitenlust      z.t.
 41 141 Polspoel, Maaike          Topsport Vlaanderen-Ridl      z.t.
 42  43 Rhodes, Alexis            Garmin-Cervelo/ScottisNT      z.t.
 43  13 Bates, Kate               ABUS - Nutrixxion            3:03:55     4:08
 44 114 Wigbold, Juliette         SRAM - WV Eemland            3:04:56     5:09
 45  35 Pijnenborg, Mascha        Dolmans Landscaping Team      z.t.
 46  22 Maclean, Jessie           Australian National Team      z.t.
 47  36 Kessler, Nina             Dolmans Landscaping Team      z.t.
 48 140 Belmans, Els              Topsport Vlaanderen-Ridl      z.t.
 49 108 Becker, Christina         Skil-Koga                     z.t.
 50  29 Soek, Julia               Batavus Ladies CT             z.t.
 51  24 Carle, Alexandra          Australian National Team      z.t.
 52 105 Knetemann, Roxane         Skil-Koga                     z.t.
 53 115 Dom, Annelies             Steeds Vooraan Kontich       3:06:03     6:16
 54 138 Jolink, Nathalie          Team Specialized - DPD       3:06:06     6:19
 55 136 Truijen, Karin            Team Specialized - DPD        z.t.
 56  78 Ringlever, Linda          Movinglades/Groenewoud        z.t.
 57  62 Jongstra, Sione           Jan van Arckel                z.t.
 58  26 Heijkoop, Anne            Batavus Ladies CT             z.t.
 59  92 Kerste, Marielle          Restore Cycling               z.t.
 60  39 Verdonck, Sofie           Dura Vermeer CT               z.t.
 61  65 Kortekaas, Esther         Jan van Arckel                z.t.
 62  49 Verberne, Lana            HetSnelleWiel/Buitenlust     3:08:42     8:55
 63 122 van Wesdonk, Nathaly      Swaboladies cyclingteam       z.t.
 64  86 Braam, Joukje             Rabo Lady Force               z.t.
 65 145 Claire, Thomas            Brit.Columbia/HorizonFit      z.t.
 66 111 van den Hoek, Bianca      SRAM - WV Eemland             z.t.
 67  94 Tesink, Irene             Restore Cycling               z.t.
 68 127 Gass, Daniela             Team bike-import.ch           z.t.
 69  99 Verhestraeten, Karen      Sengers Ladies CT             z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.449 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

5e Verti Advies 7-Dorpenomloop Aalburg

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  HTC Highroad Women          10      8:59:28
  2  Nederland Bloeit             1      8:59:34        0:06
  3  AA Drink-Leontien.nl CT      2      8:59:47        0:19
  4  Skil-Koga                   18      9:02:10        2:42
  5  Garmin-Cervelo/ScottisNT     8      9:03:00        3:32
  6  Topsport Vlaanderen-Ridl    24      9:03:59        4:31
  7  ABUS - Nutrixxion            3      9:04:42        5:14
  8  Dolmans Landscaping Team     6      9:06:18        6:50
  9  Australian National Team     4      9:08:04        8:36
 10  Team Specialized - DPD      23      9:09:14        9:46
 11  Dura Vermeer CT              7      9:09:14        9:46
 12  Jan van Arckel              11      9:13:46       14:18
 13  SRAM - WV Eemland           19      9:15:12       15:44
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt