Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

A7 Classic

                       Uitslag Rit in lijn over 171,9 km

                     Lippe Wonen A7 Classic op 14 Mei 2011

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  88 de Lange, Alex            WV de IJsselstreek           4:06:24
  2 140 de Groot, Wouter          Swabo CT                     4:06:32     0:08
  3  33 Lindeman, Adrie           Hepro-Kozijnen NWVG           z.t.
  4  49 van den Berg, Pim         WSV Emmen                     z.t.
  5 132 Houwers, Rik              Restore Cycling               z.t.
  6  63 Weening, Andries          WV WoonExpo Kapenga           z.t.
  7  98 Smits, Florian            Grontmij Team Amsterdam      4:06:34     0:10
  8  32 van Leeuwen, Cor          Hepro-Kozijnen NWVG          4:06:42     0:18
  9  52 van Nuil, Hidde           WSV Emmen                     z.t.
 10 123 Essink, Leon              Kanjers voor Kanjers          z.t.
 11 101 Kers, Koos Jeroen         Grontmij Team Amsterdam       z.t.
 12 103 Binnenpoorte, Erwin       RSE Cyclingteam               z.t.
 13  82 Rijpma, Bart              WV de Hanzerenners            z.t.
 14  61 Vos, Elzo                 WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 15  83 Klein Tijssink, Willem    WV de Hanzerenners            z.t.
 16  22 Vink, Jeffrey             SRAM WV Eemland               z.t.
 17 109 Mol, Robbert-Jan          West-Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 18  97 Bos, Patrick              Grontmij Team Amsterdam       z.t.
 19  20 du Prie, Mick             SRAM WV Eemland               z.t.
 20  39 Slager, Bram              De Kannibaal                  z.t.
 21  74 Kemna, Joost              OWC Oldenzaal                 z.t.
 22 141 Gerts, Floris             Swabo CT                      z.t.
 23  26 Postma, Fokke             LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 24  31 de Lange, Bas             Hepro-Kozijnen NWVG           z.t.
 25 143 Niewold, Frank            Swabo CT                      z.t.
 26  56 Sipkema, Willem-Sytse     WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 27  45 de Vries, Evert           WV Otto Ebbens                z.t.
 28  99 van de Vall, Lars         Grontmij Team Amsterdam       z.t.
 29  73 Koelen, Joost             OWC Oldenzaal                 z.t.
 30 129 Vrolijk, Danny            Restore Cycling               z.t.
 31  78 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
 32 137 Bhogal, Alex              Wilton Care4Bikes AA          z.t.
 33  72 Tesselaar, Mike           WV Noord-Holland              z.t.
 34 127 Pasquino, Flavio          Restore Cycling               z.t.
 35  14 Fransen, Timo             ARTV de Adelaar               z.t.
 36  21 Reijmer, Tjalling         SRAM WV Eemland               z.t.
 37  51 Hulzebos, Barry           WSV Emmen                     z.t.
 38  40 Schurer, Albert           De Kannibaal                  z.t.
 39  17 Puttenstein, Ronald       ARTV de Adelaar               z.t.
 40  25 Sweering, Harry           LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 41 110 Haakman, Tino             West-Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 42  87 de Haan, Arjan            WV de IJsselstreek            z.t.
 43 122 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers          z.t.
 44 112 de Vaal, Tom              West-Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 45 128 Andrea, Erik              Restore Cycling               z.t.
 46  44 Bos, Henk                 WV Otto Ebbens                z.t.
 47  76 Nijhuis, Jeroen           OWC Oldenzaal                 z.t.
 48  38 Osinga, Jinne             De Kannibaal                  z.t.
 49 121 Flint, Teun               Kanjers voor Kanjers          z.t.
 50 108 Vlaskamp, Bas             RSE Cyclingteam               z.t.
 51  96 Bovenhuis, Robert         Gaul!/Stormvogels/Omega       z.t.
 52  66 de Vegt, Engbert          WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 53  92 Hoveijn, Frans            Gaul!/Stormvogels/Omega       z.t.
 54 142 Rijntjes, Daan            Swabo CT                      z.t.
 55  55 Timmermans, Ron           WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 56  37 Knol, Martijn             De Kannibaal                  z.t.
 57 131 van den Bergh, Olav       Restore Cycling               z.t.
 58 134 Bol, Ron                  Wilton Care4Bikes AA          z.t.
 59 106 de Jonge, Richard         RSE Cyclingteam              4:06:51     0:27
 60  89 van Strien, Leon          WV de IJsselstreek           4:06:54     0:30
 61  53 de Haan, Bas              WSV Emmen                     z.t.
 62   6 Kop, Carlo                ZWC DTS                      4:08:09     1:45
 63 113 Goede, Luuk               West-Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 64  24 Pastoors, Martijn         SRAM WV Eemland               z.t.
 65 116 van Buuren, Otto          Kennemerland/Bataaf/UWTC      z.t.
 66 114 van Breda, Rick           West-Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 67  23 de Pruijssenaere de la W  SRAM WV Eemland               z.t.
 68  30 Eisma, Eric               LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 69  90 de Weerd, Pieter-Paul     WV de IJsselstreek            z.t.
 70   3 Souverein, Dennis         ZWC DTS                       z.t.
 71  42 Osinga, Wierd             De Kannibaal                  z.t.
 72   2 Windhouwer, Gerard        ZWC DTS                       z.t.
 73 111 Ursem, Bart               West-Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 74  75 Reef, Peter               OWC Oldenzaal                4:08:13     1:49
 75  54 Kregel, Jeroen            WSV Emmen                     z.t.
 76  36 Janssen, Kees             Hepro-Kozijnen NWVG          4:08:15     1:51
 77   4 Nikolakakis, Jannis       ZWC DTS                      4:08:20     1:56
 78 133 de Bruijne, Elias         Wilton Care4Bikes AA         4:09:43     3:19
 79 125 Nijkamp, Roy              Kanjers voor Kanjers          z.t.
 80  95 Boelens, Gerdin           Gaul!/Stormvogels/Omega       z.t.
 81 126 Olieman, Mark             Kanjers voor Kanjers          z.t.
 82  43 Westra, Jan-Hendrik       WV Otto Ebbens                z.t.
 83 135 Plaice, Keir              Wilton Care4Bikes AA          z.t.
 84   1 Splinter, Raymond         ZWC DTS                       z.t.
 85   5 Aardenburg, Sander        ZWC DTS                      4:09:46     3:22

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.859 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

A7 Classic

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Hepro-Kozijnen NWVG          6     12:19:56
  2  Swabo CT                    24     12:19:56
  3  WSV Emmen                    9     12:19:56
  4  Restore Cycling             22     12:19:56
  5  WV WoonExpo Kapenga         11     12:19:56
  6  Grontmij Team Amsterdam     17     12:19:58        0:02
  7  WV de IJsselstreek          15     12:20:00        0:04
  8  SRAM WV Eemland              4     12:20:06        0:10
  9  OWC Oldenzaal               13     12:20:06        0:10
 10  Kanjers voor Kanjers        21     12:20:06        0:10
 11  West-Frisia/Sinnige Bouw    19     12:20:06        0:10
 12  De Kannibaal                 7     12:20:06        0:10
 13  RSE Cyclingteam             18     12:20:15        0:19
 14  LWV de Friesche Leeuw        5     12:21:33        1:37
 15  WV Otto Ebbens               8     12:23:07        3:11
 16  Wilton Care4Bikes AA        23     12:23:07        3:11
 17  Gaul!/Stormvogels/Omega     16     12:23:07        3:11
 18  ZWC DTS                      1     12:24:27        4:31
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens