Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

10e Kiremko Nacht van Woerden Elite/Beloften

                          Uitslag Veldrit over 27,5 km

            Grote Prijs Kiremko UCI klasse C2 ME op 26 Oktober 2010

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  61 Meeusen, Tom              BelgiŽ                   E   1:02:03
  2   4 Aernouts, Bart            BelgiŽ                   E    z.t.
  3   2 de Knegt, Gerben          Goirle                   E    z.t.
  4  12 Pfingsten, Christoph      Duitsland                E    z.t.
  5  23 Bosch, Tom                BelgiŽ                   E    z.t.
  6  19 Field, Ian                Engeland                 E    z.t.
  7  16 van Leeuwen, Patrick      Hilvarenbeek             E    z.t.
  8  62 Vanthourenhout, Dieter    BelgiŽ                   E    z.t.
  9  15 van IJzendoorn, Eddy      Tiel                     E    z.t.
 10  22 Huenders, Mitchell        Hoofddorp                E    z.t.
 11   9 Gil, Mariusz              Polen                    E    z.t.
 12  29 van den Brand, Twan       Volkel                   B    z.t.
 13  18 Weber, Sascha             Duitsland                E    z.t.
 14  20 van Empel, Micki          Berlicum NB              B    z.t.
 15  10 Bianco, Marco             ItaliŽ                   E    z.t.
 16   8 van Amerongen, Thijs      Vorden                   E    z.t.
 17  21 Berden, Ben               BelgiŽ                   E    z.t.
 18  31 Teunissen, Mike           IJsselsteyn (Lb)         B    z.t.
 19  25 Quast, Ole                Duitsland                B    z.t.
 20  17 van Compernolle, Kenneth  BelgiŽ                   E    z.t.
 21  13 van Gils, Wilant          Schijndel                E    z.t.
 22   5 Wellens, Geert            BelgiŽ                   E    z.t.
 23   7 Al, Thijs                 Haarlem                  E    z.t.
 24  26 Cant, Kevin               BelgiŽ                   E    z.t.
 25  30 Hereijgers, Kobus         Hedel                    B    z.t.
 26  34 Dijkxhoorn, Rikke         Rijswijk ZH              E    z.t.
 27  45 Lammertink, Maurits       Enter                    B    z.t.
 28   6 Verschueren, Bart         BelgiŽ                   E    z.t.
 29  24 Schmitz, Bram             Waalre                   E    z.t.
 30  44 van Kooij, Nils           Krimpen aan de Lek       B    z.t.
 31  28 Birkenfeld, Rene          Duitsland                E    z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 26.591 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

10e Kiremko Nacht van Woerden Elite

                          Uitslag Veldrit over 27,5 km

            Grote Prijs Kiremko UCI klasse C2 ME op 26 Oktober 2010

Categorie: E  Elite

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  61 Meeusen, Tom              BelgiŽ                       1:02:03
  2   4 Aernouts, Bart            BelgiŽ                        z.t.
  3   2 de Knegt, Gerben          Goirle                        z.t.
  4  12 Pfingsten, Christoph      Duitsland                     z.t.
  5  23 Bosch, Tom                BelgiŽ                        z.t.
  6  19 Field, Ian                Engeland                      z.t.
  7  16 van Leeuwen, Patrick      Hilvarenbeek                  z.t.
  8  62 Vanthourenhout, Dieter    BelgiŽ                        z.t.
  9  15 van IJzendoorn, Eddy      Tiel                          z.t.
 10  22 Huenders, Mitchell        Hoofddorp                     z.t.
 11   9 Gil, Mariusz              Polen                         z.t.
 12  18 Weber, Sascha             Duitsland                     z.t.
 13  10 Bianco, Marco             ItaliŽ                        z.t.
 14   8 van Amerongen, Thijs      Vorden                        z.t.
 15  21 Berden, Ben               BelgiŽ                        z.t.
 16  17 van Compernolle, Kenneth  BelgiŽ                        z.t.
 17  13 van Gils, Wilant          Schijndel                     z.t.
 18   5 Wellens, Geert            BelgiŽ                        z.t.
 19   7 Al, Thijs                 Haarlem                       z.t.
 20  26 Cant, Kevin               BelgiŽ                        z.t.
 21  34 Dijkxhoorn, Rikke         Rijswijk ZH                   z.t.
 22   6 Verschueren, Bart         BelgiŽ                        z.t.
 23  24 Schmitz, Bram             Waalre                        z.t.
 24  28 Birkenfeld, Rene          Duitsland                     z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 26.591 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

10e Kiremko Nacht van Woerden Beloften

                          Uitslag Veldrit over 27,5 km

            Grote Prijs Kiremko UCI klasse C2 ME op 26 Oktober 2010

Categorie: B  Belofte

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  29 van den Brand, Twan       Volkel                       1:02:03
  2  20 van Empel, Micki          Berlicum NB                   z.t.
  3  31 Teunissen, Mike           IJsselsteyn (Lb)              z.t.
  4  25 Quast, Ole                Duitsland                     z.t.
  5  30 Hereijgers, Kobus         Hedel                         z.t.
  6  45 Lammertink, Maurits       Enter                         z.t.
  7  44 van Kooij, Nils           Krimpen aan de Lek            z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 26.591 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

10e Kiremko Nacht van Woerden Vrouwen

                           Uitslag Veldrit over 15 km

          Grote Prijs EuroSystems UCI klasse C2 WE op 26 Oktober 2010

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   2 van den Brand, Daphny     Zeeland                        39:02
  2   4 van Paassen, Sanne        Vlierden                      z.t.
  3   6 Wyman, Helen              Engeland                      z.t.
  4   7 Havlikova, Pavla          TsjechiŽ                      z.t.
  5   5 Cant, Sanne               BelgiŽ                        z.t.
  6  13 Grimberg, Arenda          Baarle Nassau                 z.t.
  7  16 Stultiens, Sabrina        Meijel                        z.t.
  8  12 de Boer, Sophie           Enschede                      z.t.
  9   8 van Rijen, Linda          Den Bosch                     z.t.
 10  11 Harris, Nikki             Engeland                      z.t.
 11   9 Vanderbeken, Joyce        BelgiŽ                        z.t.
 12  19 van Nieuwpoort, Tessa     Nieuwerkerk ad IJsse          z.t.
 13  40 van Leijen, Helena        Wageningen                    z.t.
 14  14 Bober, Nancy              BelgiŽ                        z.t.
 15  21 Verberne, Lana            Lierop                        z.t.
 16  47 Kuijpers, Evy             Lierop                        z.t.
 17  28 Elferink, Hielke          De Bilt                       z.t.
 18  22 Jochems, Britt            Vianen UT                     z.t.
 19  37 Bazuin, Dirkje            's-Gravenhage                 z.t.
 20  15 Vardaros, Christine       Amerika                       z.t.
 21  39 Kaptheijns, Maud          Westerhoven                   z.t.
 22  18 Ogishima, Mika            OSS                           z.t.
 23  30 van den Hoek, Bianca      Bussum                        z.t.
 24  20 Ockeloen, Iris            Eindhoven                     z.t.
 25  27 Banga, Kim                Eindhoven                     z.t.
 26  38 Kalvenhaar, Annefleur     Wierden                       z.t.
 27  49 Schobben, Julia           Gorinchem                     z.t.
 28  46 Eikelenboom, Lotte        Hardinxveld Giessend          z.t.
 29  51 Witlox, Lizzy             Eindhoven                     z.t.
 30  32 Liebe, Nadine             Helmond                       z.t.
 31  43 van der Peet, Joyce       Den Haag                      z.t.
 32  52 Claessen, Marjolein       Hoeven                        z.t.
 33  36 Valkenburg, Ilona         Ridderkerk                    z.t.
 34  25 Laizane, Lija             Letland                       z.t.
 35  24 Furmane, Madara           Letland                       z.t.
 36  45 Adegeest, Romy            Woerden                       z.t.
 37  48 van Rozelaar, Pernilla    Medemblik                     z.t.
 38  31 van der Lee, Yulia        Utrecht                       z.t.
 39  42 Peer, Anne                Beuningen GLD                 z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 23.057 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

10e Kiremko Nacht van Woerden Junioren

                          Uitslag Veldrit over 17,5 km

              KNWU Topcompetitie voor Junioren op 26 Oktober 2010

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  21 van Poppel, Danny         Moergestel                     40:59
  2  28 Verberne, Douwe           Lierop                        z.t.
  3   9 Godrie, Stan              Zundert                       z.t.
  4  29 Weijers, Koen             EDE                           z.t.
  5  15 Kastelijn, Kenny          Neerkant                      z.t.
  6  17 de Man, Jaap              Spijkenisse                   z.t.
  7   2 van Beek, Pjotr           Veenendaal                    z.t.
  8  16 Kramer, Erik              Hardinxveld Giessend          z.t.
  9   5 Brusselman, Twan          Helmond                       z.t.
 10   1 Ariesen, Tim              Rhenen                        z.t.
 11  18 Meeken, Eddo              Bergen NH                     z.t.
 12   8 Gieskens, Nicky           's-Gravenhage                 z.t.
 13   6 Eikelenboom, Dennis       Hardinxveld                   z.t.
 14  30 Willemse, Mike            's-Gravenhage                 z.t.
 15  10 Groenewegen, Dylan        Amsterdam                     z.t.
 16   3 Borowski, Bryan           Berlicum                      z.t.
 17  31 Beukers, Roy              Petten                        z.t.
 18   4 Brienisse, Marco          Opheusden                     z.t.
 19  27 van de Ven, Koen          Veldhoven                     z.t.
 20  19 Mulder, Patrick           Tiel                          z.t.
 21  33 Neilands, Krists          Letland                       z.t.
 22  39 Oude Elferink, Tommy      Mijdrecht                     z.t.
 23  14 van den Hout, Jeroen      Goirle                        z.t.
 24  25 Schouten, Daan            Almelo                        z.t.
 25   7 Germs, Daan               Tubbergen                     z.t.
 26  13 van der Horst, Eelke      Woerden                       z.t.
 27  20 van Opdorp, Bart          Bavel                         z.t.
 28  24 Scholten, Tim             Denekamp                      z.t.
 29  38 van der Veeken, Maarten   Baarle Nassau                 z.t.
 30  34 Ubels, Ruben              Nijkerk                       z.t.
 31  32 van de Sande, Nick        Nootdorp                      z.t.
 32  26 van Slooten, Douwe        Haastrecht                    z.t.
 33  12 Hoogenboom, Niels         Montfoort                     z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 25.620 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders