Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Grand Prix Groenendaal 2010 Eli/Espoirs

                        Uitslag Rit in lijn over 26,5 km

                        Wedstrijd datum: 3 Januari 2010

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  10 Aernouts, Bart            BelgiŽ                   E   1:04:35
  2  11 de Knegt, Gerben          Goirle                   E   1:05:09     0:34
  3   3 Al, Thijs                 Elst Gld                 E   1:05:32     0:57
  4  76 Eising, Tijmen            Emmen                    B   1:05:35     1:00
  5   5 Huenders, Mitchell        Hoofddorp                B   1:06:04     1:29
  6   8 van IJzendoorn, Eddy      Tiel                     E   1:06:12     1:37
  7   2 van Amerongen, Thijs      Vorden                   E   1:06:19     1:44
  8  18 Schmitz, Bram             Waalre                   E   1:06:25     1:50
  9  90 Berepas, David            Frankrijk                E   1:06:30     1:55
 10  17 van Kessel, Corne         Veldhoven                B   1:06:43     2:08
 11  15 van den Brand, Twan       Volkel                   B    z.t.
 12  26 van Leeuwen, Patrick      Hilvarenbeek             E    z.t.
 13  42 van Houts, Rudi           Luyksgestel              E    z.t.
 14   7 van der Haar, Lars        Woudenberg               B    z.t.
 15  22 van Empel, Micki          Berlicum NB              B   1:07:05     2:30
 16  12 Sinkeldam, Ramon          Wormer                   B   1:07:10     2:35
 17  55 van Dael, Jan             BelgiŽ                   E    z.t.
 18   6 van den Bosch, Tom        BelgiŽ                   E   1:07:39     3:04
 19  65 Lammertink, Maurits       Enter                    B   1:07:45     3:10
 20  25 van Gils, Wilant          Schijndel                E   1:07:59     3:24
 21  23 van Heeswijk, Roy         Sint Oedenrode           E   1:08:04     3:29
 22   1 Boom, Lars                Vlijmen                  E   1:08:39     4:04
 23  56 Arts, Edwin               Overloon                 B   1:09:06     4:31
 24  21 van der Horst, Geert      Woerden                  B   1:09:29     4:54
 25  13 van Poppel, Boy           Moergestel               B   1:09:34     4:59
 26  75 Pauwels, Dries            BelgiŽ                   B   1:09:42     5:07
 27  34 Townsend, Jerome          Amerika                  B   1:09:59     5:24
 28  77 Pfingsten, Christoph      Duitsland                E   1:10:04     5:29
 29  52 de Vries, Micha           Hilversum                E   1:10:08     5:33
 30  36 Ariesen, Johim            Rhenen                   B   1:10:16     5:41
 31  44 van IJzendoorn, Rik       Tiel                     E   1:10:21     5:46
 32  82 Psujiura, Keiichi         Japan                    E   1:10:25     5:50
 33  30 Lindine, Justin           Amerika                  E   1:10:27     5:52
 34  43 van Houtum, Roel          Goirle                   E   1:10:33     5:58
 35  70 van der Sanden, Harm      Nuland                   B   1:10:42     6:07
 36  62 Hereijgers, Kobus         Hedel                    B    z.t.
 37  48 Luisman, Jordy            Bergentheim              E    z.t.
 38  81 Takenouchi, Yu            Japan                    B   1:10:47     6:12
 39  50 van Veen, Jorn            Losser                   E   1:10:51     6:16
 40  71 Slenter, Kaj              Reijmerstok              B   1:10:57     6:22
 41  91 Carigan, Mike             Canada                   E    z.t.
 42  31 Livermon, Trevis          Amerika                  B    z.t.
 43  72 Smit, Kevin               Arnhem                   B   1:12:00     7:25
 44  68 van Nunen, Patrick        Barendrecht              B    z.t.
 45  61 van der Heijden, Rob      Den Dungen               B    z.t.
 46  84 Ottens, Tim               Amsterdam                E    z.t.
 47  88 Hofland, Moreno           Roosendaal               B    z.t.
 48  29 Fisher, Steve             Amerika                  B    z.t.
 49  89 Smits, Guus               Berghem                  E    z.t.
 50  54 Woestenberg, Peter        Sint Willebrord          E    z.t.
 51  58 van Beem, Tommy           Tiel                     B    z.t.
 52  46 de Laat, Patrick          Berlicum NB              E    z.t.
 53  47 Louws, Nard               Gilze                    E    z.t.
 54  59 van Deursen, Rick         Budel Dorplein           B    z.t.
 55  83 de Roo, Jacob             Kapelle                  B    z.t.
 56  73 Smit, Mark                Geldrop                  B    z.t.
 57  38 Becking, Hans             Gorssel                  E    z.t.
 58  67 Minnaard, Marco           Wemeldinge               B    z.t.
 59  37 Barkhuis, Bart            Norg                     B    z.t.
 60  60 Fransen, Casper           Culemborg                B    z.t.
 61  80 Matsui, Masashi           Japan                    E    z.t.
 62  53 Wind, Bram                Eindhoven                E    z.t.
 63  66 Lommers, Marcel           Sprang-Capelle           B    z.t.
 64  49 van Rij, Kaey             Spijkenisse              E    z.t.
 65  28 Dombrowski, Joe           Amerika                  B    z.t.
 66  41 van de Helder, Rick       Kockengen                E    z.t.
 67  64 Kuit, Geert               Harskamp                 B    z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 24.619 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Grand Prix Groenendaal 2010 Eli/Espoirs

                        Uitslag Rit in lijn over 26,5 km

                        Wedstrijd datum: 3 Januari 2010

Categorie: E  Elite

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  10 Aernouts, Bart            BelgiŽ                       1:04:35
  2  11 de Knegt, Gerben          Goirle                       1:05:09     0:34
  3   3 Al, Thijs                 Elst Gld                     1:05:32     0:57
  4   8 van IJzendoorn, Eddy      Tiel                         1:06:12     1:37
  5   2 van Amerongen, Thijs      Vorden                       1:06:19     1:44
  6  18 Schmitz, Bram             Waalre                       1:06:25     1:50
  7  90 Berepas, David            Frankrijk                    1:06:30     1:55
  8  26 van Leeuwen, Patrick      Hilvarenbeek                 1:06:43     2:08
  9  42 van Houts, Rudi           Luyksgestel                   z.t.
 10  55 van Dael, Jan             BelgiŽ                       1:07:10     2:35
 11   6 van den Bosch, Tom        BelgiŽ                       1:07:39     3:04
 12  25 van Gils, Wilant          Schijndel                    1:07:59     3:24
 13  23 van Heeswijk, Roy         Sint Oedenrode               1:08:04     3:29
 14   1 Boom, Lars                Vlijmen                      1:08:39     4:04
 15  77 Pfingsten, Christoph      Duitsland                    1:10:04     5:29
 16  52 de Vries, Micha           Hilversum                    1:10:08     5:33
 17  44 van IJzendoorn, Rik       Tiel                         1:10:21     5:46
 18  82 Psujiura, Keiichi         Japan                        1:10:25     5:50
 19  30 Lindine, Justin           Amerika                      1:10:27     5:52
 20  43 van Houtum, Roel          Goirle                       1:10:33     5:58
 21  48 Luisman, Jordy            Bergentheim                  1:10:42     6:07
 22  50 van Veen, Jorn            Losser                       1:10:51     6:16
 23  91 Carigan, Mike             Canada                       1:10:57     6:22
 24  84 Ottens, Tim               Amsterdam                    1:12:00     7:25
 25  89 Smits, Guus               Berghem                       z.t.
 26  54 Woestenberg, Peter        Sint Willebrord               z.t.
 27  46 de Laat, Patrick          Berlicum NB                   z.t.
 28  47 Louws, Nard               Gilze                         z.t.
 29  38 Becking, Hans             Gorssel                       z.t.
 30  80 Matsui, Masashi           Japan                         z.t.
 31  53 Wind, Bram                Eindhoven                     z.t.
 32  49 van Rij, Kaey             Spijkenisse                   z.t.
 33  41 van de Helder, Rick       Kockengen                     z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 24.619 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Grand Prix Groenendaal 2010 Eli/Espoirs

                        Uitslag Rit in lijn over 26,5 km

                        Wedstrijd datum: 3 Januari 2010

Categorie: B  Beloften

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  76 Eising, Tijmen            Emmen                        1:05:35
  2   5 Huenders, Mitchell        Hoofddorp                    1:06:04     0:29
  3  17 van Kessel, Corne         Veldhoven                    1:06:43     1:08
  4  15 van den Brand, Twan       Volkel                        z.t.
  5   7 van der Haar, Lars        Woudenberg                    z.t.
  6  22 van Empel, Micki          Berlicum NB                  1:07:05     1:30
  7  12 Sinkeldam, Ramon          Wormer                       1:07:10     1:35
  8  65 Lammertink, Maurits       Enter                        1:07:45     2:10
  9  56 Arts, Edwin               Overloon                     1:09:06     3:31
 10  21 van der Horst, Geert      Woerden                      1:09:29     3:54
 11  13 van Poppel, Boy           Moergestel                   1:09:34     3:59
 12  75 Pauwels, Dries            BelgiŽ                       1:09:42     4:07
 13  34 Townsend, Jerome          Amerika                      1:09:59     4:24
 14  36 Ariesen, Johim            Rhenen                       1:10:16     4:41
 15  70 van der Sanden, Harm      Nuland                       1:10:42     5:07
 16  62 Hereijgers, Kobus         Hedel                         z.t.
 17  81 Takenouchi, Yu            Japan                        1:10:47     5:12
 18  71 Slenter, Kaj              Reijmerstok                  1:10:57     5:22
 19  31 Livermon, Trevis          Amerika                       z.t.
 20  72 Smit, Kevin               Arnhem                       1:12:00     6:25
 21  68 van Nunen, Patrick        Barendrecht                   z.t.
 22  61 van der Heijden, Rob      Den Dungen                    z.t.
 23  88 Hofland, Moreno           Roosendaal                    z.t.
 24  29 Fisher, Steve             Amerika                       z.t.
 25  58 van Beem, Tommy           Tiel                          z.t.
 26  59 van Deursen, Rick         Budel Dorplein                z.t.
 27  83 de Roo, Jacob             Kapelle                       z.t.
 28  73 Smit, Mark                Geldrop                       z.t.
 29  67 Minnaard, Marco           Wemeldinge                    z.t.
 30  37 Barkhuis, Bart            Norg                          z.t.
 31  60 Fransen, Casper           Culemborg                     z.t.
 32  66 Lommers, Marcel           Sprang-Capelle                z.t.
 33  28 Dombrowski, Joe           Amerika                       z.t.
 34  64 Kuit, Geert               Harskamp                      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 24.244 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Grand Prix Groenendaal 2010 Vrouwen

                         Uitslag Rit in lijn over 15 km

                        Wedstrijd datum: 3 Januari 2010

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   1 Vos, Marianne             Meeuwen                        41:48
  2  37 van Paassen, Sanne        Vlierden                       43:10     1:22
  3  10 Hormes, Reza              Wijchen                        43:29     1:41
  4   4 de Boer, Sophie           Enschede                       43:40     1:52
  5  27 Talen, Rebecca            Spijkenisse                    44:37     2:49
  6  36 van de Ree, Monique       Willemstad NB                  45:01     3:13
  7  19 Ockeloen, Iris            Dordrecht                      45:23     3:35
  8   7 Goossens, Veerle          Bakel                          45:45     3:57
  9  14 Kuijpers, Evy             Lierop                        z.t.
 10   5 Borra, Sophie             Bennekom                       46:29     4:41
 11  40 Meerkerk, Marion          's-Gravendeel                  46:34     4:46
 12  20 Ogishima, Mika            Oss                           z.t.
 13  43 Toyoka, Ajan              Japan                          46:42     4:54
 14   2 Bazuin, Dirkje            's-Gravenhage                  47:04     5:16
 15  16 van Leijen, Helena        Wageningen                     47:09     5:21
 16  23 Peetoom, Kirsten          Badhoevedorp                   47:15     5:27
 17  11 Jochems, Britt            Vianen UT                     z.t.
 18  22 van der Peet, Joyce       's-Gravenhage                  47:20     5:32
 19  30 Verberne, Lana            Lierop                         48:03     6:15
 20  29 Troost, Mieke             Poortugaal                     48:34     6:46
 21  34 Witlox, Lizzy             Eindhoven                      48:46     6:58
 22   9 Hellemons, Ashley         Hoeven                         48:51     7:03
 23  39 Bremmers, Ingeborg        Valkenswaard                   48:53     7:05
 24  24 van Pinxten, Danielle     Schijndel                     z.t.
 25  44 Liebe, Nadine             Helmond                        49:24     7:36
 26  12 Kaptheijns, Maud          Westerhoven                   z.t.
 27  18 Mulder, Mascha            Ridderkerk                    z.t.
 28  31 Verstraten, Chantal       Roosendaal                    z.t.
 29  25 Rockx, Anouk              Oud-Gastel                    z.t.
 30  42 Baas, Carleen             Den Dungen                    z.t.
 31  32 Verstraten, Daniella      Roosendaal                    z.t.
 32  28 Teunissen, Britt          Ysselsteyn LB                 z.t.
 33  21 Peer, Anne                Beuningen Gld                 z.t.
 34  15 van der Lee, Yulia        Utrecht                       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 21.531 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Grand Prix Groenendaal 2010 Junioren

                         Uitslag Rit in lijn over 20 km

                        Wedstrijd datum: 3 Januari 2010

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   4 Bosman, Gert-Jan          Emmen                          38:55
  2  27 van Poppel, Danny         Moergestel                     38:59     0:04
  3  34 Teunissen, Mike           Ysselsteyn LB                 z.t.
  4  16 van der Heijden, Michiel  Drunen                         39:02     0:07
  5  35 Verberne, Douwe           Lierop                         39:08     0:13
  6   9 Dolfsma, Emiel            Kampen                         39:12     0:17
  7  43 Eckmann, Yannick          Amerika                        39:15     0:20
  8  28 van Rhee, Joey            Nijverdal                      39:46     0:51
  9  13 Godrie, Stan              Zundert                        40:03     1:08
 10  24 de Man, Jaap              Spijkenisse                    40:07     1:12
 11  37 Welten, Kay               Moergestel                     40:33     1:38
 12   6 Brusselman, Twan          Helmond                        40:57     2:02
 13  38 Wennekes, Robin           Dodewaard                      41:03     2:08
 14   1 van Beusekom, Wilco       Geldermalsen                   41:07     2:12
 15  44 Kessler, David            Amerika                        41:16     2:21
 16  15 Groenewegen, Dylan        Amsterdam                      41:22     2:27
 17   8 van Dijke, Nick           Baarle Nassau                  41:25     2:30
 18  23 Kleinjan, Davey           Spijkenisse                   z.t.
 19  22 Kastelijn, Kenny          Neerkant                      z.t.
 20  46 de Rijk, Jordi            BelgiŽ                         41:34     2:39
 21   3 Borowski, Bryan           Berlicum NB                    41:37     2:42
 22  11 Eikelenboom, Dennis       Hardinxveld Giessend           42:11     3:16
 23  41 Meeken, Eddo              Bergen NH                      42:48     3:53
 24  36 Vink, Jeffrey             Veenendaal                     42:54     3:59
 25  48 Schefferlie, Gijs         Rhenen                         42:58     4:03
 26  40 van der Heijden, Mark     Den Dungen                     43:10     4:15
 27  20 de Jong, Robert           Zeewolde                       43:12     4:17
 28  26 Oussoren, Olaf            Amerongen                      43:25     4:30
 29  17 van der Horst, Eelke      Woerden                       z.t.
 30  39 van der Zijden, Lars      Tiel                           43:45     4:50
 31  29 Schuurmans, Paul          Sint-Michielsgestel            44:21     5:26
 32   7 Dekker, Axel              Hoogland                       44:44     5:49
 33  47 Roobol, Arie Teun         Rhoon                          45:00     6:05
 34  45 Lehman, Josh              Amerika                        46:48     7:53
 35  32 Soffers, Jurgen           Bergen op Zoom                z.t.
 36  12 Ferket, Bart              Roosendaal                    z.t.
 37  49 van der Haas, Mitchell    Pijnacker                     z.t.
 38  30 Slooten, Douwe            Haastrecht                    z.t.

Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders