Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

32e INT CYCLO CROSS HARDERWIJK

                         Uitslag Veldrit over 29,250 km

            Categorie UCI 2 - Elite en Beloften op 25 September 2010
               Organisatie: St Wielerevenementen De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  22 Vanthourenhout, Dieter    BCKP - Powerplus         E   1:03:11
  2   6 van den Bosch, Tom        AA Drink Cycl Team       E   1:03:20     0:09
  3  15 van Leeuwen, Patrick      CX Nederland             E   1:03:26     0:15
  4  21 Simunek, Radomir Jr       BKCP - Powerplus         E   1:03:35     0:24
  5   3 van Amerongen, Thijs      AA Drink Cycl Team       E   1:03:50     0:39
  6  24 Wildhaber, Marcel         CX Zwitserland           E   1:04:05     0:54
  7   4 Berden, Ben               Qin Cycling Team         E    z.t.
  8  10 Eising, Tijmen            Sunweb Revor             E   1:04:12     1:01
  9   1 Al, Thijs                 AA Drink Cycl Team       E   1:04:19     1:08
 10   2 Adams, Joeri              Rabo Continental Tm      E   1:04:25     1:14
 11  50 Margoitio Rekalde,Egoitz  Spanje                   B   1:04:36     1:25
 12  13 Huenders, Mitchell        BKCP - Powerplus         E   1:04:44     1:33
 13  11 Gil, Mariusz              Bacobo - Revor           E   1:04:48     1:37
 14  37 Dolfsma, Emiel            Kampen                   B   1:04:54     1:43
 15   5 Bianco, Marco             CX Italia                E   1:04:59     1:48
 16  63 Adams, Jens               BelgiŽ                   B   1:05:04     1:53
 17  40 van der Horst, Geert      Woerden                  B   1:05:24     2:13
 18   8 van Compernolle, Kenneth  Sunweb Revor             E   1:06:03     2:52
 19  18 Quast, Ole                Stevens Racing Team      E   1:06:20     3:09
 20  38 Garcia Irazola, Xabier    Spanje                   B    z.t.
 21  16 Pfingsten, Christoph      v Vliet EBH Elshof       E    z.t.
 22  39 Hereijgers, Kobus         Hedel                    B   1:06:47     3:36
 23  12 van Gils, Wilant          CX Nederderland          E   1:06:53     3:42
 24  43 van Kooij, Nils           Krimpen aan de Lek       B   1:06:59     3:48
 25  23 Weber, Sacha              Stevens Racing Team      E    z.t.
 26  20 Schweitzer, Michael       Stevens Racing Team      E   1:07:09     3:58
 27  48 Luisman, Jordy            Bergentheim              B   1:07:54     4:43
 28  17 van der Poel, David       BKCP - Powerplus         E   1:08:07     4:56
 29  46 de Laat, Patrick          Berlicum                 B   1:08:16     5:05
 30  19 Schmitz, Bram             v Vliet EBH Elshof       E   1:08:38     5:27
 31  56 Smit, Kevin               Ede                      B   1:09:02     5:51
 32  25 Rossi, Mattia             L'arcobaleno Carraro     E    z.t.
 33  51 Ottens, Tim               Amsterdam                B    z.t.
 34  53 Ruiz Echeandia, Daniel    Spanje                   B    z.t.
 35  60 Maas, Bart                Hansweert                B      Op 1 Ronde
 36  36 van Dijke, Nick           Baarle Nassau            B
 37  61 Vink, Jeffrey             Veenendaal               B      Op 2 Ronden
 38  47 Lof, Rick                 Monnickendam             B
 39  34 Dekker, Axel              Hooglanderveen           B
 40  49 Maris, Lars               Hasselt                  B
 41  52 de Roo, Jacob             Kapelle                  B      Op 3 Ronden
 42  32 van Beusekom, Wilco       Geldermalsen             B      Op 4 Ronden
 43  42 Ketellapper, Erwin        Wolvega                  B      Op 5 Ronden
 44  41 Kamphof, Jan-Willem       Venlo                    B

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 27.776 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

32e VELDRIT VAN HARDERWIJK - VROUWEN

                         Uitslag Veldrit over 16,250 km

                       Wedstrijd datum: 25 September 2010
               Organisatie: St Wielerevenementen De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  73 van Paassen, Sanne        Vlierden                       38:36
  2  52 de Boer, Sophie           Enschede                       39:04     0:28
  3  79 Stultiens, Sabrina        Meijel                         40:06     1:30
  4  61 Grimberg, Arenda          Baarle Nassau                  40:14     1:38
  5  75 van Rijen, Linda          Den Bosch                      41:16     2:40
  6  70 van Nieuwpoort, Tessa     Nieuwerkerk ad IJsse           41:39     3:03
  7  67 van Leijen, Helena        Wageningen                     42:02     3:26
  8  51 Bazuin, Dirkje            's-Gravenhage                  42:10     3:34
  9  78 Seis, Loes                BelgiŽ                        z.t.
 10  57 Elferink, Hielke          De Bilt                        42:17     3:41
 11  71 Ogishima, Mika            OSS                           z.t.
 12  80 Talen, Rebecca            Spijkenisse                    42:40     4:04
 13  69 Meter, Ilona              Hattem                         43:05     4:29
 14  54 Brouwer, Karen            Oosterwolde FR                z.t.
 15  66 Kuijpers, Evy             Lierop                         43:11     4:35
 16  62 van den Hoek, Bianca      Bussum                        z.t.
 17  63 Jochems, Britt            Vianen UT                     z.t.
 18  76 Rooijakkers, Pauliena     Heusden                       z.t.
 19  86 Banga, Kim                Eindhoven                     z.t.
 20  60 Goossens, Veerle          Bakel                         z.t.
 21  56 Eikelenboom, Lotte        Hardinxveld Giessend          z.t.
 22  84 Witlox, Lizzy             Eindhoven                     z.t.
 23  64 Kalvenhaar, Annefleur     Wierden                       z.t.
 24  72 Oosterwoud, Wendy         Ureterp                       z.t.
 25  55 Eendhuizen, Annet         Hengelo OV                    z.t.
 26  58 Elzing, Karen             Schoonebeek                   z.t.
 27  77 Schobben, Julia           Gorinchem                     z.t.
 28  68 Liebe, Nadine             Helmond                       z.t.
 29  83 Wijkel, Marjolein         Exloo                         z.t.
 30  53 Bremmers, Ingeborg        Valkenswaard                  z.t.
 31  74 Quaaden, Kinga            Obbicht                       z.t.
 32  59 Gall, Marianne            Marum                         z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 25.259 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

32e VELDRIT VAN HARDERWIJK - JUNIOREN

                          Uitslag Veldrit over 19,5 km

                       Wedstrijd datum: 25 September 2010
               Organisatie: St Wielerevenementen De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1 137 Verberne, Douwe           Lierop                         41:19
  2 119 Kastelijn, Kenny          Neerkant                       41:30     0:11
  3 123 de Man, Jaap              Spijkenisse                    41:35     0:16
  4 120 Kramer, Erik              Hardinxveld Giessend           41:41     0:22
  5 103 van Beek, Pjotr           Veenendaal                     41:52     0:33
  6 125 Meijers, Jeroen           Alphen, Noord braban           42:11     0:52
  7 138 Weijers, Koen             Ede                            42:30     1:11
  8 116 van der Horst, Eelke      Woerden                        42:48     1:29
  9 101 Ariesen, Tim              Rhenen                         43:00     1:41
 10 124 Meeken, Eddo              Bergen NH                      43:18     1:59
 11 122 Gieskens, Nicky           's-Gravenhage                  43:33     2:14
 12 113 Groenewegen, Dylan        Amsterdam                      43:47     2:28
 13 107 Borowski, Bryan           Berlicum                      z.t.
 14 142 Ratering, Timon           Megchelen                      44:05     2:46
 15 141 Bouwman, Koen             Ulft                          z.t.
 16 130 van Rooyen, Bryan         Lisse                          44:30     3:11
 17 110 Eikelenboom, Dennis       Hardinxveld                    45:01     3:42
 18 104 Beukers, Roy              Petten                         45:14     3:55
 19 108 Brienisse, Marco          Opheusden                      45:24     4:05
 20 140 Lehman, Julian            Duitsland                      45:38     4:19
 21 105 Bode, Kevin               Hardinxveld Giessend           45:59     4:40
 22 106 Boer, Mike                Rozenburg                     z.t.
 23 128 van Paassen, Wout         Deurne                         46:16     4:57
 24 102 van Bakel, Robbie         Deurne                        z.t.
 25 109 van Dorp, Kenneth         Oosterwolde GLD               z.t.
 26 131 Scholten, Tim             Denekamp                      z.t.
 27 136 van de Ven, Koen          Veldhoven                     z.t.
 28 121 Kruidbos, Jeffrey         Borne                         z.t.
 29 143 van Lohuizen, Robert      Hatem                         z.t.
 30 111 Germs, Daan               Tubbergen                     z.t.
 31 127 van Opdorp, Bart          Bavel                         z.t.
 32 135 van der Veeken, Maarten   Baarle Nassau                 z.t.
 33 115 Hol, Richard              Amersfoort                    z.t.
 34 114 Hendriksen, Wouter        Varsselder                    z.t.
 35 118 Junte, Thomas             Doornspijk                    z.t.
 36 117 Jansen, Ron               Strijbeek                     z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 28.318 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

32e VELDRIT VAN HARDERWIJK-NIEUWELINGEN

                           Uitslag Veldrit over 13 km

                       Wedstrijd datum: 25 September 2010
               Organisatie: St Wielerevenementen De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  28 van der Poel, Matthieu    Kapellen (B)                   28:52
  2   4 Budding, Martijn          Veenendaal                     29:13     0:21
  3  17 van der Heijden, Bjorn    Schaijk                        29:41     0:49
  4  39 Wijkel, Stan              Holsloot                       29:55     1:03
  5  41 Wolsink, Jelle            Enschede                       30:06     1:14
  6  12 Goeree, Rick              Borger                         30:10     1:18
  7  11 Goeree, Niels             Borger                         30:28     1:36
  8   7 van Dijk, Jasper          Mierlo                         31:10     2:18
  9  34 Talen, Jordi              Spijkenisse                    31:16     2:24
 10  16 den Hartog, Falko         Heelsum                        31:40     2:48
 11  21 Jakobsen, Fabio           Heukelum                      z.t.
 12  33 Schaft, Tom               Dalerveen                     z.t.
 13   8 van Dijke, Koen           Baarle Nassau                 z.t.
 14  32 van Rhee, Brian           Nijverdal                     z.t.
 15  42 Zuidema, Benjamin         Dokkum                        z.t.
 16   5 van den Burg, Teun        Baarn                         z.t.
 17  10 Duvigneau, Beau           Zutphen                       z.t.
 18  36 Vegter, Jeroen            Rhoon                         z.t.
 19   9 Doek, Christiaan          Nieuw-Amsterdam               z.t.
 20  35 van Varik, Twan           Dronten                       z.t.
 21  25 Lammertink, Mats          Wierden                       z.t.
 22  23 Junte, Maarten            Elburg                        z.t.
 23   6 van Dam, Martijn          Heenvliet                     z.t.
 24  15 de Haan, Jimme            Wageningen                    z.t.
 25  24 Kramer, Patrick           Hardinxveld Giessend          z.t.
 26  44 Janssen, Tim              Borssele                      z.t.
 27   1 Ammerlaan, Feiko          Berkel en Rodenrijs           z.t.
 28  14 de Groot, Sam             Alem                          z.t.
 29  37 Weerman, Henk             Wolvega                       z.t.
 30  20 Hoogendoorn, Michel       Ede                           z.t.
 31  43 Bone, Tommie              Luyksgestel                   z.t.
 32  13 van der Grijn, Gert       Ameide                        z.t.
 33  40 van den Wijngaard, Bas    Ulvenhout Ac                  z.t.
 34  31 Remmerswaal, Rowan        Pijnacker                     z.t.
 35  29 Prigge, Robin             Uitgeest                      z.t.
 36  27 Nijkamp, Mike             Doetinchem                    z.t.
 37  22 de Jong, Jorg             Aalten                        z.t.
 38  38 Wensink, Alwin            Aalten                        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 27.021 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

32e VELDRIT VAN HARDERWIJK - AMATEURS

                          Uitslag Veldrit over 19,5 km

                       Wedstrijd datum: 25 September 2010
               Organisatie: St Wielerevenementen De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  32 van den Heuvel, Peter     Bakel                          42:19
  2  46 Kuschla, Sven             Duitsland                      42:53     0:34
  3  54 Motshagen, Mattijn        Nijkerk GLD                   z.t.
  4  16 Broks, Mark               Sint Michielsgestel            43:01     0:42
  5  14 ten Brinke, Atse          Lichtenvoorde                  43:19     1:00
  6  47 van Laar, Erik            Loenen GLD                     43:27     1:08
  7  72 Wessel, Jeroen            Lemelerveld                    43:35     1:16
  8  83 Smits, Guus               Berghem                        43:42     1:23
  9  22 Diels, Koen               BelgiŽ                        z.t.
 10  48 van Leest, Arnaud         Bakel                          44:17     1:58
 11  86 de Kraker, Alex           Eindhoven                     z.t.
 12  74 Winters, Arno             Ommen                         z.t.
 13  60 Scheffer, Marcel          Doetinchem                     44:27     2:08
 14  17 Brouwer, Leon             Rotterdam                      44:32     2:13
 15  43 Kouwenhoven, Joeri        Bleiswijk                      44:40     2:21
 16  34 Homan, Pieter             Uithoorn                      z.t.
 17  21 Davids, Tom               Nijmegen                       44:50     2:31
 18  45 Krans, Jan-Albert         De Wilp GN                    z.t.
 19  62 Smits, Piet               Hazerswoude Dorp               45:18     2:59
 20  12 Bosscha, Ruud             TUK                            45:34     3:15
 21  15 ten Brinke, Nils          Apeldoorn                      45:50     3:31
 22  37 Jongeling, Hans           Utrecht                        46:00     3:41
 23  42 Koren, Jochem             Bussum                         46:05     3:46
 24  65 Steekers, Wesley          Noordwijkerhout               z.t.
 25  35 Jansen, Matijs            Zwolle                         46:13     3:54
 26  75 Witte, Marcel             Amsterdam                     z.t.
 27  63 van Spanje, Robert        Montfoort                     z.t.
 28  70 Waenink, Erwin            Groenlo                       z.t.
 29  11 Bos, Iwan                 Harderwijk                     46:20     4:01
 30   3 Bekhuis, Ed               Deventer                      z.t.
 31  79 van Grootel, Frank        Bakel                         z.t.
 32  13 Breedt, Michael           Diemen                        z.t.
 33  66 van Toorenburg, Mitja     Hoogland                       46:28     4:09
 34  27 Granzow, Markus           Duitsland                      46:34     4:15
 35  23 Egberink, Roderik         Hilversum                      46:40     4:21
 36  61 Sevens, Coen              Diessen                       z.t.
 37  39 Kaptein, Bas              Noordwijkerhout               z.t.
 38  38 Kamphuis, Tijmen          Lochem                        z.t.
 39  78 van Gennip, Joep          Breda                         z.t.
 40  24 Fuehring, Joern           Duitsland                     z.t.
 41  76 Dekker, Niels             Andijk                        z.t.
 42   2 Alma, Aalzen              Augustinusga                  z.t.
 43  77 Engbers, Bjorn            Enschede                      z.t.
 44  18 Brussee, Paul             Nijmegen                      z.t.
 45  41 Klarenbeek, Michel        Dieren                        z.t.
 46  20 Claessen, Jeroen          Hoeven                        z.t.
 47  36 Jongeling, Gijs           Best                          z.t.
 48  10 Bolsenbroek, Maurice      Apeldoorn                     z.t.
 49  29 Hamer, Bert Jan           Hattem                        z.t.
 50  85 Wemekamp, Jeroen          Bruchterveld                  z.t.
 51  28 de Haan, Arjan            Rouveen                       z.t.
 52  82 Slagman, Patrice          Rijssen                       z.t.
 53  50 Marsman, Arnold           Gelselaar                     z.t.
 54  56 Prins, Martijn            Utrecht                       z.t.
 55   6 Beumer, Jeroen            Zutphen                       z.t.
 56  26 Goedings, Martijn         Arnhem                        z.t.
 57  44 Kraaijvanger, Peter       Utrecht                       z.t.
 58   4 Benthem, Guido            Arnhem                        z.t.
 59  49 Lemstra, Menno            Wageningen                    z.t.
 60  68 van Veelen, Mike          Arnhem                        z.t.
 61  73 Willemsen, Stefan         Putte                         z.t.
 62  33 Hokse, Arjan              Staphorst                     z.t.
 63  80 Joore, Roy                Maasbree                      z.t.
 64   9 de Boer, Jort             Amsterdam                     z.t.
 65  55 Overweg, Johan            Zwolle                          Op 1 Ronde
 66  52 Moltmaker, Tijmen         Lent
 67  30 van Hardeveld, Richard    Ede GLD
 68  87 Holtz, Mirco              Duitsland
 69   1 van den Hurk, Dennis      Barendrecht
 70   8 te Boekhorst, Wander      Gaanderen
 71  69 de Vries, Jan Folkert     Buitenpost
 72  84 Snijders, Tim             Delft
 73  25 van der Gaag, Bas         Ermelo

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 27.649 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

32e VELDRIT VAN HARDERWIJK - MASTERS

                          Uitslag Veldrit over 19,5 km

                       Wedstrijd datum: 25 September 2010
               Organisatie: St Wielerorganisatie De IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  56 Raats, Edwin              Helmond                        43:19
  2  67 Stenzel, Michael          Duitsland                      43:32     0:13
  3   5 Bogaerts, Jos             Strijbeek                      43:38     0:19
  4  75 Weerman, Henk             Wolvega                        43:48     0:29
  5  89 Groenendaal, Frank        Veghel                        z.t.
  6  74 de Vries, Jan             Nijeholtpade                  z.t.
  7  58 Rietveld, Lars            Oudewater                     z.t.
  8  17 Grootkarzyn, Jan          Elburg                        z.t.
  9  16 Groenendaal, Michel       Sint Michielsgestel            44:05     0:46
 10  12 Dussel, Johan             Eelde                          44:20     1:01
 11  60 van Rijssel, Gerard       Noordwijkerhout               z.t.
 12  76 Weerman, Jannes           Nyeholtwolde                   44:28     1:09
 13  64 Snoeren, Renť             Dongen                        z.t.
 14  25 Hoffmans, Peter           Moergestel                     44:36     1:17
 15  65 Spek, John                Waddinxveen                    44:59     1:40
 16  18 Gudde, Jan                Nootdorp                      z.t.
 17  51 van Oirschot, Frank       Oisterwijk                     45:08     1:49
 18  59 Rijkhoff, Frank           Veenendaal                     45:10     1:51
 19  48 Nordmann, Heiko           Duitsland                      45:20     2:01
 20  36 Kok, Marco                Enter                          45:28     2:09
 21  44 van Londen, Adriaan       Tiel                           45:32     2:13
 22  41 van der Laan, Hennie      Houten                         45:49     2:30
 23  38 van Korven, Ton           Diessen                        45:53     2:34
 24  61 Ruitenberg, Gert          Oosterwolde GLD                45:58     2:39
 25  45 Makkink, Peter            Hengelo GLD                   z.t.
 26   1 Annink, Maurijn           Hengelo OV                     46:01     2:42
 27  78 Zennipman, John           Zutphen                        46:21     3:02
 28  28 Janssen, Udo              Papendrecht                   z.t.
 29  40 Kros, Ronald              Hellevoetsluis                z.t.
 30  11 Divall, Brendan           Amsterdam                     z.t.
 31  73 de Vries, Jappie          Buitenpost                    z.t.
 32   7 Boschker, Marcel          Woerden                       z.t.
 33  86 Pascarella, Vincenzo      Hilversum                     z.t.
 34  24 van Hoeijen, Jeroen       Amsterdam Zuidoost            z.t.
 35  57 te Riele, Hein            Oosterhout@Nijmegen           z.t.
 36  19 Guldemeester, Ad          Amersfoort                    z.t.
 37  10 Craanen, Dennis           Bodegraven                    z.t.
 38  37 Kok, Gerrit               Balk                          z.t.
 39  26 Hooiveld, Jacco           Andijk                        z.t.
 40  14 Gerritsen, Willard        Uithoorn                      z.t.
 41  81 Engbers, Henny            Enschede                      z.t.
 42  34 Knip, Raimon              Kortenhoef                    z.t.
 43  29 Janssens, Mark            Rhenen                        z.t.
 44  70 Visscher, Richard         Zoetermeer                    z.t.
 45  71 Voesenek, Peter           Breda                         z.t.
 46  53 van 't Pad, Jack          Zeist                         z.t.
 47  15 van der Grijn, Eddie      Ameide                        z.t.
 48  42 Lammertink, Jonny         Wierden                       z.t.
 49   8 Brouwer, Dirk             Oosterwolde FR                z.t.
 50  90 Mijnsbergen, Harald       Oosterhout NB                 z.t.
 51   2 Ariesen, Alex             Wageningen                    z.t.
 52  69 Valk, Henk Jan            's-Hertogenbosch              z.t.
 53  68 Stobbe, Klaas             De Wilp                       z.t.
 54  31 Kamphuis, Garjo           Vorden                        z.t.
 55  72 Vrielink, Kasper          Zutphen                       z.t.
 56  62 de Ruiter, Rien           OSS                           z.t.
 57  32 te Kiefte, Ivo            Enschede                        Op 1 Ronde
 58  83 Verhagen, Ties            Veghel
 59  66 Steekers, Hans            Noordwijkerhout
 60  27 Hovenkamp, Harm Jan       Zutphen
 61   3 van Beek, Jan             Putten
 62  22 Hekel, Andre              Loenen aan de Vecht             Op 2 Ronden
 63  54 Prigge, Henk              Uitgeest
 64  85 van Iterson, Huub         Hilversum
 65  55 Quaaden, Jeffrey          Obbicht
 66  43 Lenten, Reinhout          Apeldoorn
 67  80 van den Berg, Sjon        Zevenhoven
 68  20 ter Haar, Johnny          Rhenen
 69  84 Visser, Hink              Bedum
 70  77 de Wit, Frans             Zutphen

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 27.010 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten