Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Zuid Hollandse Eilanden Tour

                        Uitslag Rit in lijn over 160 km

                    Spijkenisse - Spijkenisse op 15 Mei 2010
                Wedstrijd in de KNWU Clubcompetitie 2010 Regio 2

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  90 Kuijvenhoven, Marco       Wielerland.nl/Waardrennr     3:41:37
  2  89 Hartog, Arno              Wielerland.nl/Waardrennr     3:41:39     0:02
  3  41 Pasquino, Flavio          Restore Cycling               z.t.
  4   8 Basten, Niek              VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
  5  87 Bos, Jan                  Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
  6  77 Stougje, Martijn          WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
  7  68 Bronkhorst, Harm          RWC Ahoy                      z.t.
  8  24 Knops, Jorn               TempoBruns-BMV Veldhoven      z.t.
  9 105 Schotte, Kasper           PRC Delta                     z.t.
 10  43 Bongers, Daan             TWC Maaslandster ZuidLim     3:41:43     0:06
 11  73 Helderman, Paul           WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
 12  63 van Stratum, Erik         TML de Dommelstreek          3:43:09     1:32
 13  45 Jetten, Roel              TWC Maaslandster ZuidLim      z.t.
 14 104 Lugtenburg, Rik           PRC Delta                     z.t.
 15 112 van der Niet, Rob         Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 16 108 Vingerling, Michael       PRC Delta                     z.t.
 17  78 Kreder, Dennis            WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
 18  27 van der Weijst, Geert     TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 19  11 Luyt, Dennis              VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 20  86 Vrolijk, Danny            Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 21   9 van Diermen, Johnny       VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 22  42 den Hoed, Marc            Restore Cycling               z.t.
 23  38 van Erp, Robert           Restore Cycling               z.t.
 24  85 Kooiman, Erik Jan         Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 25 113 de Reus, Frank            Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 26  40 Koppers, Robert           Restore Cycling               z.t.
 27   1 Nieuwdorp, Nick           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 28  96 Dekkers, Paul             TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
 29  64 van Goethem, Brian        TML de Dommelstreek           z.t.
 30 118 Andrea, Erik              Woest(Woerden/Stadion)        z.t.
 31  69 van Delft, Joeri          RWC Ahoy                      z.t.
 32  39 Heiberg, Chris            Restore Cycling               z.t.
 33  94 Winkelmolen, Jan          TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
 34  33 Jonkheer, Bob             SwABo Cyclingteam             z.t.
 35  48 Solberg, Mark             TWC Maaslandster ZuidLim      z.t.
 36  49 Simons, Martijn           RTC de Hoekse Renners         z.t.
 37  93 Solberg, Robert           TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
 38  14 van den Brand, Rob        Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 39  57 Lotz, Tom                 GRTC Excelsior/Bik Sloop      z.t.
 40  88 Joling, Gerhard           Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 41  17 Borst, DaniŽl             Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 42  83 Martens, Triston          WV Schijndel                  z.t.
 43 103 Kremer, Aron              PRC Delta                     z.t.
 44  79 van Roosmalen, Koen       WV Schijndel                  z.t.
 45  12 Roelen, Thijs             VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 46  52 Siemons, Tonny            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 47   2 Tol, Peter                ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 48   5 van Noorden, Huub         ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 49  21 de Nijs, Giel             TempoBruns-BMV Veldhoven      z.t.
 50  67 Berk, Robert              RWC Ahoy                      z.t.
 51  18 van den Bergh, Olav       Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 52  47 Bogaarts, Guy             TWC Maaslandster ZuidLim      z.t.
 53  72 Zwarts, Ruurd-Jan         RWC Ahoy                      z.t.
 54  76 Harrevelt, Lenn           WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
 55  55 Bregman, Miel             GRTC Excelsior/Bik Sloop      z.t.
 56 110 van der Lijn, Robin       Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 57  19 Frijters, Ferdi           TempoBruns-BMV Veldhoven      z.t.
 58  70 Scheerens, Pieter         RWC Ahoy                      z.t.
 59  61 van Bekkum, Erik          TML de Dommelstreek           z.t.
 60  32 van Berge Henegouwen,Sen  SwABo Cyclingteam             z.t.
 61  23 Kleinloog, Tim            TempoBruns-BMV Veldhoven      z.t.
 62  30 Marcelis, Tom             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 63  37 Lindhoud, Jurgen          Restore Cycling               z.t.
 64 111 Kallenfels, Jerry         Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 65  31 van der Straaten,Norbert  SwABo Cyclingteam             z.t.
 66  46 Salentijn, Sjors          TWC Maaslandster ZuidLim      z.t.
 67  50 Woestenberg, Peter        RTC de Hoekse Renners         z.t.
 68  53 Oude Elferink, Bas        RTC de Hoekse Renners         z.t.
 69  10 Botter, Sjoerd            VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 70  80 Lathouwers, Frank         WV Schijndel                  z.t.
 71  22 Burgmans, Bo              TempoBruns-BMV Veldhoven      z.t.
 72  44 Klomp, Aldo               TWC Maaslandster ZuidLim     3:43:21     1:44
 73 120 van Aurich, Tjeerd        Woest(Woerden/Stadion)       3:43:38     2:01

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.318 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt