Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

57STE WITTE KRUIS CLASSIC 2010

                       Uitslag Wegwedstrijd over 166,9 km

     EENDAAGSE WEGWEDSTRIJD VOOR BELOFTE- EN ELITERENNERS op 13 Maart 2010
                          HET WITTE KRUIS HOLDING B.V.

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  50 Pronk, Jos                MIDI CENTER-RUITER WIEL      3:52:01
  2 169 Bluekens, Jan             PROFIEL CYCLING TEAM          z.t.
  3 117 Dijkshoorn, Geert         WP DE MOL/SINNIGE BOUW        z.t.
  4  13 Asselman, Jesper          C.T. VAN VLIET-EBH-ELSHO      z.t.
  5  41 Hassink, Arne             METEC CYCLING TEAM            z.t.
  6  14 te Brake, Remco           C.T. VAN VLIET-EBH-ELSHO      z.t.
  7 170 Ongema, Thomas            PROFIEL CYCLING TEAM          z.t.
  8 131 van der Niet, Rob         RC Jan van Arckel-rabob       z.t.
  9  86 van Diermen, Johnny       VAN HEMERT GROEP -DJR         z.t.
 10 113 Pasquino, Flavio          RESTORE CYCLING TEAM          z.t.
 11  85 Boelen, Jeroen            VAN HEMERT GROEP -DJR         z.t.
 12  48 Motké, Ritchie            BABY DUMP WILVO LEMMENS       z.t.
 13  36 Videler, Jorne            LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 14   8 Ariesen, Johim            CYCLING TEAM JO PIELS         z.t.
 15  35 Ruckert, Patrick          LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 16  53 van Wel, Ruud             MIDI CENTER-RUITER WIEL       z.t.
 17   1 Helderman, Paul           HSK TRIAS/WESTLAND WV         z.t.
 18 112 van Erp, Robert           RESTORE CYCLING TEAM          z.t.
 19  38 Lenferink, Jasper         METEC CYCLING TEAM            z.t.
 20  90 Wildeman, Henk            VAN HEMERT GROEP -DJR         z.t.
 21 138 de Waal, Roy              PARKHOTEL ROODING CT          z.t.
 22  88 Roelen, Thijs             VAN HEMERT GROEP -DJR         z.t.
 23   6 Kreder, Raymond           HSK TRIAS/WESTLAND WV         z.t.
 24  94 Schellevis, Rutger        TEAM SPECIALIZED/WAARDR       z.t.
 25  77 van Lakerveld, Erik       SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 26  18 Berkhout, Thomas          C.T. VAN VLIET-EBH-ELSHO      z.t.
 27  31 Kreder, Dennis            LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 28  74 Niewold, Frank            SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 29  34 Koning, Peter             LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 30  76 Berk, Johan               SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 31 100 Dekker, Arjan             WILTON-CARE4BIKES-AA DRI      z.t.
 32   5 van Luijk, Sven           HSK TRIAS/WESTLAND WV         z.t.
 33  20 Kuiper, Bouke             KOGA-CREDITFORCE-UBBINK       z.t.
 34  89 Lammertink, Maurits       VAN HEMERT GROEP -DJR         z.t.
 35  78 Rijntjes, Daan            SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 36  15 van der Meijden, Rune     C.T. VAN VLIET-EBH-ELSHO      z.t.
 37  28 Kreder, Sander            KOOPMANS CUBE CYCLING TE      z.t.
 38  16 Kouwenhoven, Sjoerd       C.T. VAN VLIET-EBH-ELSHO      z.t.
 39  12 van Ooijen, Cornelius     CYCLING TEAM JO PIELS         z.t.
 40  73 Commandeur, Sjoerd        SWABO CYCLINGTEAM            3:52:07     0:06
 41  37 Smit, Dennis              METEC CYCLING TEAM            z.t.
 42  54 Botman, Wim               MIDI CENTER-RUITER WIEL      3:52:12     0:11
 43  11 Polling, Peter Jan        CYCLING TEAM JO PIELS         z.t.
 44  10 Lindeman, Bert-Jan        CYCLING TEAM JO PIELS        3:52:25     0:24
 45   7 Relou, Tom                CYCLING TEAM JO PIELS        3:52:31     0:30
 46   9 de Haan, Sierk-Jan        CYCLING TEAM JO PIELS        3:54:23     2:22
 47 137 Janssen, Yannick          PARKHOTEL ROODING CT         3:58:05     6:04
 48  58 Scheerens, Pieter         CYCLING TEAM RWC AHOY        4:00:12     8:11
 49  44 Gelens, Ralph             BABY DUMP WILVO LEMMENS       z.t.
 50  64 Schotte, Kasper           PRC DELTA/ wv EEMLAND         z.t.
 51  45 de Greef, Robbert         BABY DUMP WILVO LEMMENS       z.t.
 52 110 den Hoed, Marc            RESTORE CYCLING TEAM          z.t.
 53 125 Siemons, Tonny            RTC DE HOEKSE RENNERS         z.t.
 54  25 Breemes, Stefan           KOOPMANS CUBE CYCLING TE      z.t.
 55 175 Pohl, Fabian              TEAM HIGHWORKS-BH BIKES       z.t.
 56 134 Martens, Bob              PARKHOTEL ROODING CT          z.t.
 57  26 Breewel, Jeroen           KOOPMANS CUBE CYCLING TE      z.t.
 58  32 Sinnige, Job              LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL      z.t.
 59  91 Joling, Gerhard           TEAM SPECIALIZED/WAARDR       z.t.
 60 101 van Vliet, Luuk           WILTON-CARE4BIKES-AA DRI      z.t.
 61   2 Heeneman, Willy           HSK TRIAS/WESTLAND WV         z.t.
 62  66 Nederlof, Tim             PRC DELTA/ wv EEMLAND         z.t.
 63 108 van Aurich, Tjeerd        WOEST (WOERDEN-STADION)       z.t.
 64 173 Vierbergen, Lars          PROFIEL CYCLING TEAM          z.t.
 65  80 Verboven, Erik            WIELERCLUB TEMPO/BRUNS        z.t.
 66 136 Meijers, Daan             PARKHOTEL ROODING CT          z.t.
 67  39 Soepenberg, Ger           METEC CYCLING TEAM            z.t.
 68  22 Pronk, Leander            KOGA-CREDITFORCE-UBBINK       z.t.
 69  75 Borst, Nick               SWABO CYCLINGTEAM             z.t.
 70  93 Kooiman, Erik Jan         TEAM SPECIALIZED/WAARDR       z.t.
 71 176 Kiritschenko, Marco       TEAM HIGHWORKS-BH BIKES       z.t.
 72  40 Kamphuis, Sebastiaan      METEC CYCLING TEAM            z.t.
 73  97 Sikking, Frank            WILTON-CARE4BIKES-AA DRI      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.161 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

57STE WITTE KRUIS CLASSIC 2010

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  C.T. VAN VLIET-EBH-ELSHO     3     11:36:03
  2  VAN HEMERT GROEP -DJR       15     11:36:03
  3  LINE LLOYD FOOTWEAR CYCL     6     11:36:03
  4  HSK TRIAS/WESTLAND WV        1     11:36:03
  5  SWABO CYCLINGTEAM           13     11:36:03
  6  METEC CYCLING TEAM           7     11:36:09        0:06
  7  MIDI CENTER-RUITER WIEL      9     11:36:14        0:11
  8  CYCLING TEAM JO PIELS        2     11:36:14        0:11
  9  PROFIEL CYCLING TEAM        29     11:44:14        8:11
 10  RESTORE CYCLING TEAM        19     11:44:14        8:11
 11  PARKHOTEL ROODING CT        23     11:50:18       14:15
 12  BABY DUMP WILVO LEMMENS      8     11:52:25       16:22
 13  KOOPMANS CUBE CYCLING TE     5     11:52:25       16:22
 14  TEAM SPECIALIZED/WAARDR     16     11:52:25       16:22
 15  WILTON-CARE4BIKES-AA DRI    17     11:52:25       16:22
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon