Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

4e Verti Advies 7-Dorpenomloop Aalburg

                       Uitslag Rit in lijn over 121,2 km

             Wijk en Aalburg Elite Vrouwen wedstrijd op 29 Mei 2010

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   1 Vos, Marianne             Nederland Bloeit A           3:00:59
  2 125 Slappendel, Iris          Cervélo Test Team             z.t.
  3 175 Martin, Lucy              British Cycling               z.t.
  4 158 Blaak, Chantal            Leontien.nl                   z.t.
  5 159 de Wildt, Anne            Leontien.nl                  3:01:02     0:03
  6   4 Gunnewijk, Loes           Nederland Bloeit A           3:01:06     0:07
  7 126 Becker, Charlotte         Cervélo Test Team            3:03:25     2:26
  8   3 de Goede, Suzanne         Nederland Bloeit A           3:03:26     2:27
  9   8 Tabak, Noortje            Nederland Bloeit B            z.t.
 10 139 van Gogh, Natalie         SWABO Ladies Cycl Team A      z.t.
 11 157 Bosman, Andrea            Leontien.nl                   z.t.
 12   5 Kanis, Janneke            Nederland Bloeit A            z.t.
 13  32 Cullen, Kate              Moving Ladies Team            z.t.
 14 161 Brand, Lucinda            Leontien.nl                   z.t.
 15 160 Wagtho, Lianne            Leontien.nl                   z.t.
 16 173 Pieters, Amy              Merida Cycling Team           z.t.
 17  14 de Heer, Jorinda          DURA Vermeer Cycling Tm       z.t.
 18  38 Spoor, Winanda            Dolmans Landscaping WT        z.t.
 19 172 Lenferink, Marte          Merida Cycling Team           z.t.
 20 165 Jelsma, Judith            Cycl Team People's Trust      z.t.
 21  47 Glasbergen, Jessica       SRAM WV Eemland A             z.t.
 22 109 Kortekaas, Esther         RC Jan van Arckel B           z.t.
 23 108 Kanis, Jacobien           RC Jan van Arckel A           z.t.
 24 131 de Kort, Noortje          Restore Cycling Ladies A      z.t.
 25 154 Pijnenborg, Mascha        Redsun Cycling Team           z.t.
 26  92 Doedee, Baukje            RaboLF/Ahoy/Kemp/Coureur      z.t.
 27 130 Kerste, Marielle          Restore Cycling Ladies A      z.t.
 28  62 Truijen, Karin            Team Tubanters                z.t.
 29  63 Jolink, Nathalie          Team Tubanters                z.t.
 30  90 van der Breggen, Anna     NwHoek/PedaalRdrs/Peddel      z.t.
 31 117 Brennauer, Lisa           Hitec Products UCK            z.t.
 32  88 Knol, Willeke             NwHoek/PedaalRdrs/Peddel      z.t.
 33  65 Handley, Pippa            Team Tubanters                z.t.
 34 155 Silversides, Emma         Redsun Cycling Team           z.t.
 35  73 Tromp, Esra               Batavus Ladies Team           z.t.
 36  24 van Paassen, Sanne        Het Snelle Wiel A             z.t.
 37 169 Knetemann, Roxane         Merida Cycling Team           z.t.
 38 171 Eversdijk, Anne           Merida Cycling Team           z.t.
 39  20 Tabak, Eefje              Het Snelle Wiel A             z.t.
 40 151 Dijkman, Petra            Redsun Cycling Team           z.t.
 41 162 van Vliet, Heleen         Leontien.nl                   z.t.
 42 174 de Boer, Sophie           Merida Cycling Team           z.t.
 43   7 Markerink, Loes           Nederland Bloeit B            z.t.
 44  49 Mulders, Catharina        SRAM WV Eemland B             z.t.
 45  89 Schreurs, Geerike         NwHoek/PedaalRdrs/Peddel      z.t.
 46  15 Simons, Suzan             DURA Vermeer Cycling Tm       z.t.
 47 152 Lavrijssen, Birgit        Redsun Cycling Team           z.t.
 48  91 Otten, Marissa            RaboLF/Ahoy/Kemp/Coureur      z.t.
 49  45 van den Hoek, Bianca      SRAM WV Eemland A             z.t.
 50   2 Francke, Agnieta          Nederland Bloeit A            z.t.
 51 177 Colclough, Katie          British Cycling               z.t.
 52 170 Welter, Hannah            Merida Cycling Team          3:03:39     2:40
 53  43 van Rijen, Linda          SRAM WV Eemland A            3:03:45     2:46
 54  34 Roe, Eileen               Moving Ladies Team           3:04:00     3:01
 55 111 Klomp, Manon              RC Jan van Arckel B           z.t.
 56 106 den Otter, Marieke        RC Jan van Arckel A          3:04:13     3:14
 57 163 Braam, Joukje             Cycl Team People's Trust      z.t.
 58  40 van den Berg, Kimberly    Dolmans Landscaping WT       3:04:15     3:16
 59  23 van Pinxten, Danielle     Het Snelle Wiel A            3:04:40     3:41
 60 129 Tesink, Irene             Restore Cycling Ladies A     3:05:20     4:21
 61  37 Braspennincx, Shanne      Dolmans Landscaping WT       3:06:57     5:58
 62 119 Grandt Petersen, Maria    Hitec Products UCK           3:07:20     6:21
 63  13 Bongaards, Amanda         DURA Vermeer Cycling Tm      3:09:27     8:28
 64 116 Lygum, Henriette          Hitec Products UCK            z.t.
 65  97 Janssen, Christel         RaboLF/Ahoy/Kemp/Coureur      z.t.
 66 164 Kogelman, Silke           Cycl Team People's Trust      z.t.
 67  50 Slewe, Melissa            SRAM WV Eemland B             z.t.
 68  33 Koelemeijer, Alma         Moving Ladies Team            z.t.
 69  18 van Veen, Suzanne         DURA Vermeer Cycling Tm       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.180 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

4e Verti Advies 7-Dorpenomloop Aalburg

                          Uitslag Omloop over 87,3 km

             Wijk en Aalburg Nieuwelingen wedstrijd op 29 Mei 2010

Klas  Deelnemer                   Ploeg                            Licentie

  1  17 Oomen, Sam                TWC Pijnenburg A               NED    15167
  2 109 de Jong, Jaap             WV Eemland                     NED    15047
  3  18 Welten, Kars              TWC Pijnenburg A               NED    15097
  4   5 Dielissen, Bart           District Zuid-West Ned.        NED    15161
  5 138 Gieskens, Nicky           Pedaalridders/Trias/Spar       NED    15190
  6  58 Gunst, Davy               ZRTC Theo Middelkamp           NED    15050
  7 135 Middelburg, Twan          Westland Wil Vooruit           NED    15331
  8   7 Ariesen, Tim              AXA-Valleirenners              NED    15411
  9 134 Hofstede, Lennard         Westland Wil Vooruit           NED    15316
 10  52 Cremers, Paul             Maaslandster ZdLimburg A       NED    15276
 11 114 Korevaar, Merijn          GRC Jan van Arckel             NED    15258
 12  62 Zuidema, Benjamin         WV Otto Ebbens                 NED    15110
 13   4 de Bruijn, Janno          District Zuid-West Ned.        NED    15195
 14  31 Oude Elferink, Tommy      WWV Vacansoleil KumasolA       NED    15196
 15 120 Bruins, Edward            WRV de Peddelaars B            NED    15144
 16  80 van Drunen, Arjen         WV De Jonge Renner A           NED    15115
 17  42 van Vliet, Coert          RSC de Zuidwesthoek A          NED    15015
 18 107 Peters, Wouter            Restore Cycling B              NED    15149
 19 106 van Berkesteijn, Bram     Restore Cycling B              NED    15018
 20  79 den Boer, Jelle           WV De Jonge Renner A           NED    15020
 21 133 van Beusichem, Jaco       Westland Wil Vooruit           NED    15185
 22  48 Kramer, Erik              DRC De Mol A                   NED    15103
 23 105 de Ruijter, Ivo           Restore Cycling A              NED    15073
 24  23 Vegter, Jeroen            RTC De Hoekse Renners          NED    15199
 25  27 van Nieuwpoort, Koen      GRTC Excelsior                 NED    15303
 26  66 Lowik, Robin              AWV De Zwaluwen                NED    15385
 27  70 Tindal, Levi              DTS Zaandam B                  NED    15212
 28  37 Schaft, Tom               WSV Emmen                      NED    15352
 29 104 van Santen, Marco         Restore Cycling A              NED    15173
 30   1 van den Berg, Stephen     District Oost Nederland        NED    15435
 31   2 Coster, Kevin             District Oost Nederland        NED    15473
 32  30 Pijnappels, Bram          WV Schijndel                   NED    15229
 33  90 de Jonge, Jan Joost       TWC Ahoy / PRC Delta           NED    15453
 34 142 Martens, Axel             Lotto Olympia Tienen (B)       NED    15399
 35  83 Antonissen, Bob           WV De Jonge Renner B           NED    15157
 36  34 Arnold, Thomas            WWV Vacansoleil KumasolB       NED    15198
 37 111 Arts, Levi                WV Eemland                     NED    15261
 38 129 Kleinloog, Jordi          Brabant/Uden/TempoBrunsB       NED    15079
 39 118 Hobbenschot, Dennis       WRV de Peddelaars B            NED    15499
 40  95 Verdick, Gijs             Wielertm Achterhoek 2000       NED    15355
 41   6 van Baardewijk, Koen      District Zuid-West Ned.        NED    15141
 42  53 Seefat, Maarten           Maaslandster ZdLimburg A       NED    15034
 43 110 Hol, Richard              WV Eemland                     NED    15060
 44 103 Dijkshoorn, Richard       Restore Cycling A              NED    15109
 45  12 Teer, Jorn                BRC Kennemerland               NED    15337
 46  32 de Wit, Lars              WWV Vacansoleil KumasolA       NED    15026
 47  60 Bal, Boaz                 ZRTC Theo Middelkamp           NED    15037
 48  64 Germs, Daan               AWV De Zwaluwen                NED    15038
 49 108 van de Sande, Nick        Restore Cycling B              NED    15278
 50  43 van de Klundert, Koen     RSC De Zuidwesthoek B          NED    15101
 51  73 de Bruijn, Olav           WV Breda                       NED    15007

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.163 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt