Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Wieringermeer Ploegentijdrit 2010

                       Uitslag Ploegen tijdrit over 50 km

      Medemblik - Uitslag Clubcompetitie Regio 1 & 2 samen op 17 Juli 2010
                    Organisatie Wielervereniging West-Frisia

Plaats                          Ploegnr      T i j d     Verschil     Km/u

   1  VHemertGroep-JongeRenner      22     1:00:31.00                49.573
   2  Wielerland.nl/Waardrennr      35     1:00:58.00       27.00    49.207
   3  Gaul! cycl for War Child      10     1:00:59.00       28.00    49.194
   4  TempoBruns-BMV Veldhoven      24     1:01:23.00       52.00    48.873
   5  Grontmij-Team Amsterdam        6     1:01:48.00     1:17.00    48.544
   6  WV de IJsselstreek             9     1:02:00.24     1:29.24    48.384
   7  Jong&Laan/De Peddelaars       12     1:02:00.54     1:29.54    48.380
   8  Restore Cycling               27     1:02:13.00     1:42.00    48.219
   9  West Frisia/Sinnige Bouw      15     1:02:17.00     1:46.00    48.167
  10  Wilton-Care4Bikes-AAVolh      23     1:02:20.00     1:49.00    48.128
  11  SwABo Cyclingteam             26     1:02:55.00     2:24.00    47.682
  12  TWC de Kempen/Buitenlust      36     1:02:57.00     2:26.00    47.657
  13  RWC Ahoy                      32     1:03:00.00     2:29.00    47.619
  14  DRC de Mol                    37     1:03:02.00     2:31.00    47.594
  15  WV Noord-Holland              18     1:03:07.00     2:36.00    47.531
  16  TWC Het Snelle Wiel           25     1:03:25.25     2:54.25    47.303
  17  ARTV De Adelaar                3     1:03:25.50     2:54.50    47.300
  18  OWC Oldenzaal                 19     1:03:31.00     3:00.00    47.232
  19  ZRTC Theo Middelkamp          21     1:03:38.00     3:07.00    47.145
  20  WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      33     1:03:44.00     3:13.00    47.071
  21  Craft-Sensa-RSE CyclTeam      13     1:03:50.00     3:19.00    46.997
  22  Kanjers voor Kanjers CT       20     1:03:57.00     3:26.00    46.912
  23  LWV De Friesche Leeuw          5     1:04:02.00     3:31.00    46.851
  24  WSV Emmen                     14     1:04:14.00     3:43.00    46.705
  25  ZWC DTS                        1     1:04:16.00     3:45.00    46.680
  26  GRTC Excelsior/Bik Sloop      30     1:04:18.00     3:47.00    46.656
  27  WV Meteoor-Assen-Roden        16     1:04:25.00     3:54.00    46.572
  28  WV OttoEbbens/WV Olympia      11     1:04:49.00     4:18.00    46.284
  29  HEPRO Kozijnen - NWVG          7     1:05:11.00     4:40.00    46.024
  30  WV De Kannibaal                8     1:05:24.00     4:53.00    45.872
  31  Woest(Woerden/Stadion)        40     1:05:42.00     5:11.00    45.662
  32  Alcmaria Victrix               2     1:05:44.00     5:13.00    45.639
  33  WV WoonExpo Kapenga           17     1:05:54.00     5:23.00    45.524
  34  TML de Dommelstreek           31     1:06:22.00     5:51.00    45.203
  35  RTC de Hoekse Renners         29     1:07:27.00     6:56.00    44.477
  36  PRC Delta                     38     1:07:42.00     7:11.00    44.313
  37  TWC Maaslandster ZuidLim      28     1:08:10.00     7:39.00    44.010
  38  SRAM - WV Eemland              4     1:08:15.00     7:44.00    43.956
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Wieringermeer Ploegentijdrit Regio 1

                       Uitslag Ploegen tijdrit over 50 km

                           Medemblik op 17 Juli 2010
                    Organisatie Wielervereniging West-Frisia

Plaats                          Ploegnr      T i j d     Verschil     Km/u

   1  Gaul! cycl for War Child      10     1:00:59.00                49.194
     55 de Haan, Folkert
     56 de Vries, Josbert
     57 de Vries, Albert
     58 Loots, Feike
     59 van der Wielen,Jacob-Jan
     60 van der Horst, Geert

   2  Grontmij-Team Amsterdam        6     1:01:48.00       49.00    48.544
     31 Smits, Florian
     32 Veldt, Tim
     33 Heimans, Levi
     34 Aandewiel, Pascal
     35 Geurts, Freek
     36 Lof, Jan

   3  WV de IJsselstreek             9     1:02:00.24     1:01.24    48.384
     49 de Lange, Alex
     50 de Weerd, Pieter-Paul
     51 Pleijter, Gerbert
     52 Botter, Arne
     53 Schreurs, Leander
     54 Bos, Jan

   4  Jong&Laan/De Peddelaars       12     1:02:00.54     1:01.54    48.380
     68 de Vries, Jurjen
     69 Rijpma, Coen
     70 Strating, Gijs
     71 de Vries, Berden
     72 Spijkerman, Herman

   5  West Frisia/Sinnige Bouw      15     1:02:17.00     1:18.00    48.167
     85 Goede, Luuk
     86 Haakman, Tino
     87 Mol, Robbert-Jan
     88 van der Meer, Tom
     89 Beemsterboer, Rick
     90 Koning, Peter

   6  WV Noord-Holland              18     1:03:07.00     2:08.00    47.531
    103 Haan, Wouter
    104 Vriend, Rudy
    105 te Buck, Jesse
    106 Duyndam, Gils
    107 Zut, Koos
    108 Tol, Erick

   7  ARTV De Adelaar                3     1:03:25.50     2:26.50    47.300
     13 van Otterloo, Niels
     14 Gerrits, Guus
     15 Puttenstein, Ronald
     16 Fransen, Timo
     17 Wallink, Marien
     18 van Gortel, Patrick

   8  OWC Oldenzaal                 19     1:03:31.00     2:32.00    47.232
    109 Poelstra, Thijs
    110 van Weerd, Joost
    111 Meijer, Mark
    112 Kemna, Joost
    113 Koelen, Joost
    114 van Blanken, Mart

   9  Craft-Sensa-RSE CyclTeam      13     1:03:50.00     2:51.00    46.997
     73 Jansman, Niels
     74 Beldman, Bjorn
     75 Neijenhuis, Wouter
     76 Groenewold, Roderik
     77 Reimert, Toby
     78 Hamelink, Jasper

  10  Kanjers voor Kanjers CT       20     1:03:57.00     2:58.00    46.912
    115 Bargeman, Simon
    116 Kweldam, Nick
    117 Stronks, Ivo
    118 Essink, Leon
    119 Nijkamp, Roy
    120 Ruesink, Erik

  11  LWV De Friesche Leeuw          5     1:04:02.00     3:03.00    46.851
     25 Veslinga, Jord
     26 Hooghiemster, Niek
     27 van Houten, Mark
     28 van der Werf, Teake-Piet

  12  WSV Emmen                     14     1:04:14.00     3:15.00    46.705
     79 Fransen, Ruud
     80 van Nuil, Hidde
     81 Kalk, Xander
     82 de Haan, Bas
     83 Hamberg, Mart
     84 Berendsen, Ronald

  13  ZWC DTS                        1     1:04:16.00     3:17.00    46.680
      1 Nikolakakis, Jannis
      2 Conijn, Bram
      3 Geerts, Lucas
      4 Splinter, Raymond
      5 Aardenburg, Sander
      6 de Boer, Marcel

  14  WV Meteoor-Assen-Roden        16     1:04:25.00     3:26.00    46.572
     91 Eefting, Roy
     92 Timmermans, Ron
     93 Atzori, Umberto
     94 Bosloper, Mark
     95 de Hoog, Jesper
     96 Steverink, Dennis

  15  WV OttoEbbens/WV Olympia      11     1:04:49.00     3:50.00    46.284
     61 de Vries, Harm
     62 de Vries, Evert
     63 Postma, Pieter
     64 Hoekstra, Ruben
     65 Bos, Henk
     66 Slijver, Erik

  16  HEPRO Kozijnen - NWVG          7     1:05:11.00     4:12.00    46.024
     37 Helmantel, Adriaan
     38 Luikens, Frank
     39 Merx, Peter
     40 Wegter, Bram
     41 de Blaauw, Niels
     42 Stokreef, Mark

  17  WV De Kannibaal                8     1:05:24.00     4:25.00    45.872
     43 Knol, Martijn
     44 Poutsma, Stefan
     45 Osinga, Jinne
     46 van Dijk, Gerard
     47 Clermonts, Glenn
     48 Schurer, Albert

  18  Alcmaria Victrix               2     1:05:44.00     4:45.00    45.639
      7 de Boer, Joris
      8 Oostendorp, Marc
      9 Louwers, Hugo
     10 Konijnenberg, Jonas
     11 Pronk, Leander

  19  WV WoonExpo Kapenga           17     1:05:54.00     4:55.00    45.524
     97 Weening, Andries
     98 de Vries, Jenno
     99 Wierstra, Ronald
    100 de Vegt, Engbert
    101 Huiting, Vincent
    102 Bosma, Riemer

  20  SRAM - WV Eemland              4     1:08:15.00     7:16.00    43.956
     19 Geluwie, Vincent
     20 van den Hengel, John
     21 Janssen, Ingo
     22 van den Berg, Daan
     23 van Wachtendonk, Arjan
     24 Meeter, Eildert

Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Wieringermeer Ploegentijdrit Regio 2

                       Uitslag Ploegen tijdrit over 50 km

                           Medemblik op 17 Juli 2010
                    Organisatie Wielervereniging West-Frisia

Plaats                          Ploegnr      T i j d     Verschil     Km/u

   1  VHemertGroep-JongeRenner       2     1:00:31.00                49.573
      7 Aerts, Ruud
      8 Botter, Sjoerd
      9 de Kort, Bram
     10 Roelen, Thijs
     11 Roosen, Sjors
     12 Wildeman, Henk

   2  Wielerland.nl/Waardrennr      15     1:00:58.00       27.00    49.207
     85 Kooiman, Erik Jan
     86 Vrolijk, Danny
     87 Joling, Gerhard
     88 van Kooij, Nils
     89 Schellevis, Rutger
     90 Megens, Brian

   3  TempoBruns-BMV Veldhoven       4     1:01:23.00       52.00    48.873
     19 Verboven, Erik
     20 de Nijs, Giel
     21 Frijters, Ferdi
     22 Knops, Jorn
     23 Burgmans, Bo
     24 Kleinloog, Tim

   4  Restore Cycling                7     1:02:13.00     1:42.00    48.219
     37 den Hoed, Marc
     38 van Erp, Robert
     39 Lindhoud, Jurgen
     40 Koppers, Robert
     41 van Leeuwen, Rob
     42 Pasquino, Flavio

   5  Wilton-Care4Bikes-AAVolh       3     1:02:20.00     1:49.00    48.128
     13 van de Pol, Martin
     14 Akkerman, Jeroen
     15 van Wegen, Mark
     16 Dekker, Arjan
     17 Borst, Daniël
     18 Bol, Ron

   6  SwABo Cyclingteam              6     1:02:55.00     2:24.00    47.682
     31 van Lakerveld, Erik
     32 Niewold, Frank
     33 Handgraaf, Sjors
     34 Jonkheer, Bob
     35 Denton, Stefan
     36 Kaptein, Bas

   7  TWC de Kempen/Buitenlust      16     1:02:57.00     2:26.00    47.657
     91 Kooijmans, Ruud
     93 Hamers, Bernt
     94 Winkelmolen, Jan
     95 de Greef, Robbert
     96 van Os, Enno

   8  RWC Ahoy                      12     1:03:00.00     2:29.00    47.619
     67 Berk, Robert
     68 Bronkhorst, Harm
     69 Hogervorst, Maikel
     70 Scheerens, Pieter
     71 van Delft, Joeri
     72 Zwarts, Ruurd-Jan

   9  DRC de Mol                    17     1:03:02.00     2:31.00    47.594
     97 Schless, Wesley
     98 de Jong, Gideon
     99 Gödde, Leo
    100 Wijnstra, Jacob
    101 Canoy, Bas
    102 Verduijn, Marten

  10  TWC Het Snelle Wiel            5     1:03:25.25     2:54.25    47.303
     25 Castelijns, Twan
     26 Castelijns, Jos
     27 van der Weijst, Geert
     28 Bierens, Nick
     29 Arts, Edwin
     30 van Aaken, Rik

  11  ZRTC Theo Middelkamp           1     1:03:38.00     3:07.00    47.145
      1 Kasper, Joeri
      2 van der Klooster, Johnny
      3 van Noorden, Huub
      4 Stroosnijder, Michel
      5 Raadtgever, Dennis
      6 Vleugel, Sander

  12  WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      13     1:03:44.00     3:13.00    47.071
     73 van der Zanden, Rick
     74 van den Blink, Joost
     75 van der Zanden, Tim
     76 Harrevelt, Lenn
     77 Kreder, Dennis
     78 de Niet, Erik

  13  GRTC Excelsior/Bik Sloop      10     1:04:18.00     3:47.00    46.656
     55 Bregman, Miel
     56 Fransen, Ferry
     57 Lotz, Tom
     58 van der Sloot, Sander
     59 Visser, Frank

  14  Woest(Woerden/Stadion)        20     1:05:42.00     5:11.00    45.662
    115 van den Helder, Rick
    116 den Hertog, Reijer
    117 van Aurich, Tjeerd
    118 Stöpler, Bob
    119 Limpens, Tim

  15  TML de Dommelstreek           11     1:06:22.00     5:51.00    45.203
     61 van Bekkum, Erik
     62 Kamsma, Marcel
     63 van Stratum, Erik
     64 Zegers, Mark
     65 Busser, Nieck
     66 Knops, Kevin

  16  RTC de Hoekse Renners          9     1:07:27.00     6:56.00    44.477
     50 Buijsen, Perry
     51 van Nunen, Patrick
     52 Janssen, Danny
     53 Bouma, Robbert

  17  PRC Delta                     18     1:07:42.00     7:11.00    44.313
    103 Kremer, Aron
    104 Huizinga, Robin
    105 Verzijl, Daniël
    106 van Rij, Kaey

  18  TWC Maaslandster ZuidLim       8     1:08:10.00     7:39.00    44.010
     43 Limpens, Mart
     44 Salentijn, Sjors
     45 Jetten, Roel
     46 de Waal, Igor
     47 Rieff, Thomas
     48 Martens, Bob

Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders