Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

RABO WESTFRIESE DORPENOMLOOP - JUNIOREN

                        Uitslag Rit in lijn over 110 km

                         te Wervershoof op 13 Juni 2010
              Organisatie: Stichting Westfriese Wielerevenementen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  43 Wennekes, Robin           WV Eemland                   2:39:11
  2  46 Fokkema, Anne             WV Stormvogels               2:39:19     0:08
  3  71 Versteeg, Ivan            Peddelaars-Jong & Laan 2      z.t.
  4  61 Poldervaart, Erwin        UW & TC de Volharding 1       z.t.
  5  97 Ottema, Rick              District Noord                z.t.
  6  63 Ossendrijver, Kevin       UW & TC de Volharding 1       z.t.
  7  70 Hoekstra, Jochem          Peddelaars-Jong & Laan 2      z.t.
  8  29 Klein Tijssink, Willem    KWC Kampen Dolco Verhuur      z.t.
  9  33 Vink, Jeffrey             AXA Valleirenners             z.t.
 10  65 Bugter, Luuc              UW & TC de Volharding 2      2:39:37     0:26
 11  62 Wolffenbuttel, Stefan     UW & TC de Volharding 1      2:40:06     0:55
 12  28 van den Belt, Martijn     KWC Kampen Dolco Verhuur      z.t.
 13  48 Schipper, Jasper          WV Stormvogels                z.t.
 14  35 Meeken, Eddo              WV Noord Holland              z.t.
 15  59 Boeve, Stefan             CRT Raalte - CC75             z.t.
 16  38 Plender, Jasper           AWV De Zwaluwen 1             z.t.
 17  82 Vis, Nicky                Kennemerland-Bataaf-Uith      z.t.
 18  78 Zwaan, Edwin              Sinnige Bouw WT 1             z.t.
 19  76 Bakker, Dennis            Sinnige Bouw WT 1             z.t.
 20  95 Eikelenboom, Dennis       DRC De Mol                    z.t.
 21  60 Meijer, Florent           CRT Raalte - CC75             z.t.
 22  83 Koopman, Axel             Kennemerland-Bataaf-Uith      z.t.
 23  93 Gertsen, Thomas           Emmen - Otto Ebbens           z.t.
 24  27 van Doorne, Jesper        Jan van Arckel                z.t.
 25  21 Hofstede, Wim             WV De Jonge Renner 2          z.t.
 26  13 Eisma, Eric               LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 27  37 Kleiman, Wim              AWV De Zwaluwen 1             z.t.
 28  91 Zuidema, Joakim           Emmen - Otto Ebbens           z.t.
 29  15 Broekman, Koen            LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 30  85 Troost, Bart              Alcmaria Victrix - DTS 1      z.t.
 31  20 de Groen, Aron            WV De Jonge Renner 2          z.t.
 32  67 Snijder, Sander           Peddelaars-Jong & Laan 1      z.t.
 33  26 van de Poll, Joost        Jan van Arckel                z.t.
 34  94 Gödde, Eddy               DRC De Mol                    z.t.
 35  52 van Velzen, Jasper        RTV De Bollenstreek           z.t.
 36   8 Biesheuvel, Stefan        Meteoor Assen - Roden 1       z.t.
 37   5 van Langen, Barry         Combi West-Frisia HRTC 2      z.t.
 38  89 Westra, Jip               Alcmaria Victrix - DTS 2      z.t.
 39  81 Kaldenbach, Jeroen        Sinnige Bouw WT 2             z.t.
 40  18 Hagenaars, Corne          WV De Jonge Renner 1          z.t.
 41  72 Reinders, Henk            Peddelaars-Jong & Laan 2      z.t.
 42  99 Wagenaar, Pieter          District Noord                z.t.
 43  87 Roggeveen, Jamie          Alcmaria Victrix - DTS 1      z.t.
 44  39 Schipper, Bart            AWV De Zwaluwen 1             z.t.
 45  24 Scholten, Tim             OWC Oldenzaal                 z.t.
 46  98 Ferwerda, Jelmer          District Noord                z.t.
 47  14 Eisma, Thomas             LWV de Friesche Leeuw         z.t.
 48  69 Snijder, Kevin            Peddelaars-Jong & Laan 1      z.t.
 49  16 Goos, Luuk                WV De Jonge Renner 1          z.t.
 50  80 Kistemaker, Kay           Sinnige Bouw WT 2             z.t.
 51  68 Nijmeijer, Rob            Peddelaars-Jong & Laan 1      z.t.
 52  96 Buijk, Bart               DRC De Mol                    z.t.
 53 100 Kootstra, Philip          AWV De Zwaluwen 2             z.t.
 54  42 Mouris, Joost             Team Amsterdam                z.t.
 55  19 Ferket, Bart              WV De Jonge Renner 2          z.t.
 56  36 Bakker, Robin             WV Noord Holland              z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.462 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

RABO WESTFRIESE DORPENOMLOOP - AMATEURS B

                   Uitslag 1e Etappe (Rit in lijn over 68 km)

          Nederlands Kampioenschap 2010 te Wervershoof op 13 Juni 2010
              Organisatie: Stichting Westfriese Wielerevenementen

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  29 Hulzebos, Marc            Den Helder                   1:32:24
  2  46 Ooyevaar, Cristian        Warmenhuizen                  z.t.
  3  28 Houtop, Ron               Wervershoof                   z.t.
  4  33 de Jong, Henk             Mijdrecht                     z.t.
  5  79 van Toorenburg, Mitja     Hoogland                      z.t.
  6  37 De Koning, Marcel         Hippolytushoef                z.t.
  7  11 van Breda, Rick           Den Helder                    z.t.
  8  16 Coers, Rudy               Hoogkarspel                   z.t.
  9  24 de Heer, Arjan            Den Helder                   1:32:37     0:13
 10   1 de Baat, Matti            Nieuw Vossemeer              1:32:39     0:15
 11  65 Struik, Gerard            Medemblik                     z.t.
 12  14 Burggraaf, Brian          Hoofddorp                     z.t.
 13  35 Keller, Freddy            Deventer                      z.t.
 14  44 Meinsma, Volkert          Oudkarspel                    z.t.
 15  27 Hoffman, Marcel           Hoofddorp                    1:32:44     0:20
 16  54 Ruiterkamp, Harry         Slijk-Ewijk                   z.t.
 17  78 Tesselaar, Mike           Heerhugowaard                 z.t.
 18  39 van der Lee, Maurice      Velserbroek                   z.t.
 19  58 Schutte, Alexander        Spanbroek                     z.t.
 20   2 Bakker, Richard           Grootebroek                   z.t.
 21  32 Janzen, Chester           's-Gravenhage                 z.t.
 22  30 de Jager, Jeroen          Andijk                        z.t.
 23  57 Schuitemaker, Rene        Volendam                      z.t.
 24  10 Brander, Jan              Ureterp                       z.t.
 25  80 Sheldon, Frank            Den Haag                      z.t.
 26  43 Meijer, Johan             Nieuwe Niedorp                z.t.
 27   5 Bodde, Stijn              Groningen                     z.t.
 28  71 Vlaar, Peter              Wervershoof                   z.t.
 29  67 Tol, Dick                 Volendam                      z.t.
 30  13 Burger, Martijn           Volendam                      z.t.
 31   6 de Boer, Perry            Enkhuizen                     z.t.
 32  22 Halfweeg, Johnny          Den Oever                     z.t.
 33  40 Leek, René                Heerhugowaard                 z.t.
 34  48 van Peeren, Mike          Rijswijk ZH                   z.t.
 35  25 Henrix, Michel            Den Helder                    z.t.
 36  62 Stam, Bas                 Abbekerk                      z.t.
 37  12 Bruul, Marvin             Den Helder                    z.t.
 38  19 Geel, Jacco               Wieringerwaard                z.t.
 39  81 van der Geest, Peter      't Veld                       z.t.
 40  53 Roskam, Peter             Nieuwe Niedorp               1:33:01     0:37
 41  51 Prenger, Jan              Anderen                       z.t.
 42   3 Beetz, Ivo                Groningen                     z.t.
 43  61 Snoek, Laurens            Volendam                      z.t.
 44  72 van der Wal, Ger          Hoogkarspel                   z.t.
 45  70 Vermeulen, Merijn         Enkhuizen                     z.t.
 46  34 Jonk, Martin              Volendam                      z.t.
 47  77 Bakker, Mark              Den Helder                    z.t.
 48  55 Ruska, Michael            Volendam                      z.t.
 49   9 Braakman, Ruud            Grootebroek                   z.t.
 50  64 Steltenpool, Sander       Andijk                        z.t.
 51  75 van den Braber, Johan     Amsterdam                     z.t.
 52  15 Busse, Maurits            Hoorn NH                      z.t.
 53   7 Bos, Marco                Bolsward                      z.t.
 54  42 Lennings, Roy             Enkhuizen                     z.t.
 55  59 Sierkstra, Edwin          Hoorn NH                      z.t.
 56  17 Dekker, Niels             Andijk                        z.t.
      4 van Bijnen, Cor           Wervershoof                Strijd gestaakt
     45 Nan, Carlo                Wervershoof                Strijd gestaakt
     63 Steenman, Pierre          't Veld                    Strijd gestaakt
     69 Verkerk, Vincent          Zwolle                     Strijd gestaakt

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.156 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten