Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

23ste Grote Omloop Veenkolonien

                        Uitslag Rit in lijn over 151 km

                         Wedstrijd datum: 27 Maart 2010
                                 HEPRO kozijnen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  29 Hooghiemster, René        LWV De Friesche Leeuw        3:32:58
  2  72 Strating, Gijs            Jong&Laan/De Peddelaars      3:33:58     1:00
  3  42 Harms, Jos                HEPRO Kozijnen - NWVG        3:34:01     1:03
  4  91 Eefting, Roy              WV Meteoor-Assen-Roden       3:34:06     1:08
  5  53 de Lange, Alex            WV de IJsselstreek           3:34:09     1:11
  6  38 van Leeuwen, Cor          HEPRO Kozijnen - NWVG        3:34:11     1:13
  7  67 van den Berg, Pim         Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
  8  27 Hooghiemster, Niek        LWV De Friesche Leeuw        3:34:14     1:16
  9   8 de Boer, Joris            Alcmaria Victrix              z.t.
 10  28 Steiginga, Sierd          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 11  71 Spijkerman, Herman        Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 12  37 de Lange, Bas             HEPRO Kozijnen - NWVG         z.t.
 13 106 Vriend, Rudy              WV Noord-Holland              z.t.
 14  10 Groen, Dex                Alcmaria Victrix              z.t.
 15  62 Postma, Pieter            WV OttoEbbens/WV Olympia      z.t.
 16  34 van de Vall, Lars         Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 17 116 Schreurs, Mark            Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 18  31 Smits, Florian            Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 19  56 van der Wielen,Jacob-Jan  Gaul!/Stormvogels/CS Gro      z.t.
 20  47 Osinga, Jinne             WV De Kannibaal               z.t.
 21 118 Olieman, Mark             Kanjers voor Kanjers CT      3:34:37     1:39
 22  43 Clermonts, Glenn          WV De Kannibaal              3:35:21     2:23
 23 105 ten Dam, Arjen            WV Noord-Holland              z.t.
 24  86 Mud, Rob                  West Frisia/Sinnige Bouw     3:35:34     2:36
 25 117 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 26  23 Voskuilen, Dennis         SRAM - WV Eemland             z.t.
 27  36 van den Berg, Jim         Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 28  54 van Dijk, Julian          WV de IJsselstreek            z.t.
 29  60 van den Broek, Paul       Gaul!/Stormvogels/CS Gro      z.t.
 30  26 van der Werf, Teake-Piet  LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 31  33 Kers, Koos Jeroen         Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 32  66 de Vries, Harm            WV OttoEbbens/WV Olympia      z.t.
 33  35 Leliveld, Dennis          Grontmij-Team Amsterdam      3:35:42     2:44
 34  75 de Jonge, Richard         Craft-Sensa-RSE CyclTeam     3:35:44     2:46
 35  68 Procee, Johan             Jong&Laan/De Peddelaars      3:35:50     2:52
 36  59 de Vries, Josbert         Gaul!/Stormvogels/CS Gro      z.t.
 37  16 van Otterloo, Niels       ARTV De Adelaar               z.t.
 38   2 Windhouwer, Gerard        ZWC DTS                       z.t.
 39  22 du Prie, Mick             SRAM - WV Eemland             z.t.
 40  84 Veenstra, Allan           WSV Emmen                     z.t.
 41  88 Haakman, Tino             West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 42  80 van Nuil, Hidde           WSV Emmen                     z.t.
 43 114 Kemna, Joost              OWC Oldenzaal                 z.t.
 44 107 Rijpma, Bart              WV Noord-Holland              z.t.
 45  45 Slager, Bram              WV De Kannibaal               z.t.
 46  70 Rijpma, Coen              Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 47  85 van Vuure, Henk           West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 48  92 Timmermans, Ron           WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 49  48 Schurer, Albert           WV De Kannibaal              3:36:06     3:08
 50  49 de Weerd, Pieter-Paul     WV de IJsselstreek            z.t.
 51  58 Boelens, Gerdin           Gaul!/Stormvogels/CS Gro      z.t.
 52  40 Wegter, Bram              HEPRO Kozijnen - NWVG         z.t.
 53  57 van der Wier, Wieger      Gaul!/Stormvogels/CS Gro      z.t.
 54  24 Mijnen, Harmen            SRAM - WV Eemland             z.t.
 55  90 van der Meer, Tom         West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 56 113 Lammerink, Ties           OWC Oldenzaal                3:37:11     4:13
 57 108 Stoop, Martijn            WV Noord-Holland             3:37:33     4:35
 58  99 Wierstra, Frank           WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 59   1 Nikolakakis, Jannis       ZWC DTS                       z.t.
 60   4 Terpstra, Mike            ZWC DTS                       z.t.
 61  19 Reuling, Dirk             SRAM - WV Eemland            3:37:56     4:58

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.542 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

23ste Grote Omloop Veenkolonien

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  LWV De Friesche Leeuw        5     10:41:26
  2  Jong&Laan/De Peddelaars     12     10:42:23        0:57
  3  HEPRO Kozijnen - NWVG        7     10:42:26        1:00
  4  Grontmij-Team Amsterdam      6     10:44:02        2:36
  5  Kanjers voor Kanjers CT     20     10:44:25        2:59
  6  WV Noord-Holland            18     10:45:25        3:59
  7  WV De Kannibaal              8     10:45:25        3:59
  8  Gaul!/Stormvogels/CS Gro    10     10:45:38        4:12
  9  WV de IJsselstreek           9     10:45:49        4:23
 10  West Frisia/Sinnige Bouw    15     10:47:14        5:48
 11  SRAM - WV Eemland            4     10:47:30        6:04
 12  ZWC DTS                      1     10:50:56        9:30
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens