Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

De STER VAN MOERDIJK

                       Uitslag Rit in lijn over 167,9 km

                  Zevenbergen - Fijnaart op 26 September 2010
             KNWU Beloftencompetitie wedstrijd in gemeente Moerdijk

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  51 Ariesen, Johim            Wilton-Care4Bikes-AAVolh     3:46:24
  2  50 Gmelich Meijling, Jarno   Wilton-Care4Bikes-AAVolh      z.t.
  3   3 te Stroet, Rens           Line-Lloyd Footwear CT        z.t.
  4  22 Beukeboom, Dion           WV Noord Holland              z.t.
  5  92 de Vries, Jurjen          Jong&LaanPdlrs/HEPRONWVG     3:46:27     0:03
  6 105 Megens, Brian             Wielerland.nl/Wrd/Hoek/D     3:46:29     0:05
  7  37 van Goethem, Brian        TML Dommelstr/Schijndel      3:46:31     0:07
  8  60 Kouwenhoven, Sjoerd       WWV/Trias/PedaR/Spartaan     3:46:33     0:09
  9  25 Atzori, Umberto           Metec Cycling Team           3:46:34     0:10
 10  73 de Greef, Robbert         Babydump Lemmens Wielert     3:46:38     0:14
 11  76 Motké, Ritchie            Babydump Lemmens Wielert     3:46:55     0:31
 12  36 Meijers, Daan             Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 13   9 Lammertink, Maurits       Van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 14  83 van Diemen, Jurgen        SWABO cycling team            z.t.
 15  23 van Wel, Ruud             WV Noord Holland              z.t.
 16   1 Ruckert, Patrick          Line-Lloyd Footwear CT        z.t.
 17  17 Stenekes, Steven          Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
 18 104 Boet, Mitchell            Wielerland.nl/Wrd/Hoek/D      z.t.
 19 134 Buis, Silvan              Groot Friesland               z.t.
 20  29 Eefting, Roy              Metec Cycling Team            z.t.
 21  43 Stroosnijder, Michel      De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 22  69 van der Weijst, Geert     SnelleWiel/TempoVeldhove      z.t.
 23   8 de Kort, Bram             Van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 24 137 de Vries, Harm            Groot Friesland               z.t.
 25  10 van Diermen, Johnny       Van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 26  58 Vreugdenhil, Stefan       WWV/Trias/PedaR/Spartaan      z.t.
 27 131 Kuiper, Bouke             Team Woest                    z.t.
 28 118 Braamhaar, Robin          Craft-Sensa-RSE Cycl Tm       z.t.
 29  33 Oosthoek, Arian           Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 30  78 van der Sanden, Harm      Babydump Lemmens Wielert      z.t.
 31   5 Koning, Peter             Line-Lloyd Footwear CT        z.t.
 32 114 van Winden, Stefan        RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 33 132 Sweering, Harry           Team Woest                    z.t.
 34   4 Hamelink, Jasper          Line-Lloyd Footwear CT        z.t.
 35  18 Windt, Ramon              Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
 36  54 van de Pol, Martin        Wilton-Care4Bikes-AAVolh      z.t.
 37  30 Groen, Dex                Metec Cycling Team            z.t.
 38 100 Clermonts, Glenn          GrontmyA'dam/Kanni/KennL      z.t.
 39  12 Nolten, Bram              Van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 40  79 Rietbroek, Jesper         SWABO cycling team            z.t.
 41 143 Houwers, Bor              IJsselstreek/Adelaar/KvK      z.t.
 42  91 Hulzebos, Barry           Jong&LaanPdlrs/HEPRONWVG      z.t.
 43  41 van Geffen, Niek          TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 44 123 te Brake, Remco           SRAM-WV Eemland               z.t.
 45   2 Schreurs, Mark            Line-Lloyd Footwear CT       3:47:07     0:43
 46  11 Wildeman, Henk            Van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 47  16 Kreder, Sander            Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
 48 117 Boerrigter, Mathijs       Craft-Sensa-RSE Cycl Tm      3:47:11     0:47
 49 110 Hogervorst, Maikel        RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 50 101 Poutsma, Stefan           GrontmyA'dam/Kanni/KennL     3:47:13     0:49
 51  75 Mandjes, Jasper           Babydump Lemmens Wielert     3:47:14     0:50
 52  93 Rijpma, Coen              Jong&LaanPdlrs/HEPRONWVG     3:47:20     0:56
 53  19 ten Dam, Arjen            WV Noord Holland             3:47:37     1:13
 54   6 de Boer, Joris            Line-Lloyd Footwear CT        z.t.
 55  97 Lof, Jan                  GrontmyA'dam/Kanni/KennL     3:47:47     1:23
 56  20 Haan, Wouter              WV Noord Holland             3:47:50     1:26
 57  68 Kleinloog, Tim            SnelleWiel/TempoVeldhove     3:48:01     1:37
 58 130 Fransen, Casper           Team Woest                   3:48:04     1:40
 59  14 Breemes, Stefan           Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
 60  99 Geurts, Freek             GrontmyA'dam/Kanni/KennL      z.t.
 61  31 de Bekker, Maurice        Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 62  74 Rayer, Bruce              Babydump Lemmens Wielert      z.t.
 63  65 Lotz, Tom                 JvArckel/BIK-Excelsior       3:48:08     1:44
 64  15 Breewel, Jeroen           Koopmans-Cube Cycl Team      3:48:13     1:49
 65  98 Hartog, Thomas            GrontmyA'dam/Kanni/KennL     3:48:32     2:08
 66  32 Martens, Bob              Parkhotel Rooding CyclTm     3:48:42     2:18
 67  66 Sonneveld, Mark           JvArckel/BIK-Excelsior       3:48:49     2:25
 68  52 Plaice, Keir              Wilton-Care4Bikes-AAVolh     3:48:53     2:29
 69  72 Knops, Jorn               SnelleWiel/TempoVeldhove     3:48:58     2:34
 70  94 Klein, Emiel              Jong&LaanPdlrs/HEPRONWVG     3:49:49     3:25

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.496 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

De STER VAN MOERDIJK

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Wilton-Care4Bikes-AAVolh     9     11:19:43
  2  Line-Lloyd Footwear CT       1     11:20:14        0:31
  3  Metec Cycling Team           5     11:20:24        0:41
  4  Babydump Lemmens Wielert    13     11:20:28        0:45
  5  Jong&LaanPdlrs/HEPRONWVG    16     11:20:42        0:59
  6  Van Hemert/Jonge Renner      2     11:20:45        1:02
  7  WV Noord Holland             4     11:20:56        1:13
  8  Koopmans-Cube Cycl Team      3     11:20:57        1:14
  9  Parkhotel Rooding CyclTm     6     11:21:54        2:11
 10  Team Woest                  22     11:21:54        2:11
 11  GrontmyA'dam/Kanni/KennL    17     11:21:55        2:12
 12  SnelleWiel/TempoVeldhove    12     11:23:54        4:11
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt