Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

1STE MOLENOMLOOP VAN DE SCHERMER

                          Uitslag Omloop over 163,2 km

           TWEEDE WEDSTRIJD IN DE BELOFTENCOMPETITIE op 4 April 2010
               Wielercomitť De Schermer o.a.v. W.V.Noord-Holland

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  38 Kamsma, Marcel            TML Dommelstr/Schijndel      3:55:07
  2   1 Ruckert, Patrick          Line-Lloyd Footwear CT        z.t.
  3  74 van der Sanden, Harm      Babydump Lemmens Wielert      z.t.
  4  35 Mulder, Nick              Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
  5  39 Vrijmoed, Maurice         TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
  6   4 de Boer, Joris            Line-Lloyd Footwear CT        z.t.
  7  34 Pluijmaekers, Mitch       Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
  8   8 de Kort, Bram             Van Hemert/Jonge Renner       z.t.
  9  12 Lammertink, Maurits       Van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 10   7 Bosters, JurriŽn          Van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 11  31 de Bekker, Maurice        Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 12   3 Koning, Peter             Line-Lloyd Footwear CT        z.t.
 13  41 van Roosmalen, Wouter     TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 14  11 Wildeman, Henk            Van Hemert/Jonge Renner      3:55:11     0:04
 15  33 Oosthoek, Arian           Parkhotel Rooding CyclTm     3:55:12     0:05
 16  93 Strating, Gijs            Jong&LaanPdlrs/HEPRONWVG     3:56:22     1:15
 17  72 Knops, Jorn               SnelleWiel/TempoVeldhove     3:56:24     1:17
 18  36 Meijers, Daan             Parkhotel Rooding CyclTm     3:56:38     1:31
 19  10 van Diermen, Johnny       Van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 20  67 Castelijns, Twan          SnelleWiel/TempoVeldhove     3:56:50     1:43
 21  26 Timmer, Mathijs           Metec Cycling Team            z.t.
 22  95 Spijkerman, Herman        Jong&LaanPdlrs/HEPRONWVG      z.t.
 23  17 Stenekes, Steven          Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
 24  27 van Plateringen, Martin   Metec Cycling Team           3:56:54     1:47
 25   9 Roelen, Thijs             Van Hemert/Jonge Renner      3:58:11     3:04
 26 145 Tijssen, Bart             TWC Maaslandster Z-Limb      3:58:26     3:19
 27   6 Sinnige, Job              Line-Lloyd Footwear CT       3:59:21     4:14
 28  48 Minnaard, Marco           De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 29  25 Atzori, Umberto           Metec Cycling Team            z.t.
 30  28 Beuker, Jordy             Metec Cycling Team            z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.647 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

1 ste MOLENOMLOOP VAN DE SCHERMER 2010

                           Uitslag Omloop over 109 km

         VRIJE WEDSTRIJD VOOR ELITE-VROUWEN / VROUWEN B op 4 April 2010
                                    RABOBANK

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   4 Snijder, Adriene          Batavus Ladies Team A        2:50:08
  2   2 Koedooder, Vera           Batavus Ladies Team A        2:50:14     0:06
  3   3 Braam, Elisabeth          Batavus Ladies Team A        2:50:15     0:07
  4   5 Huisman, Marit            Batavus Ladies Team A         z.t.
  5 146 Pieters, Amy              WV Het Stadion/De Bataaf      z.t.
  6   8 Soek, Julia               Batavus Ladies Team B        2:50:20     0:12
  7  79 van Gogh, Natalie         Swabo Ladies CT A            2:50:24     0:16
  8 124 Verdonck, Sofie           Dura Vermeer CT A            2:51:25     1:17
  9   6 van Hage, Elise           Batavus Ladies Team A         z.t.
 10  98 Jelsma, Judith            People Trust CT B             z.t.
 11  10 Meiring, Ilona            Batavus Ladies Team B         z.t.
 12 151 Peetoom, Kirsten          Movingladies R&TC GroenA      z.t.
 13  91 Kreuze, Ingeborg          People Trust CT A             z.t.
 14  70 Kessler, Nina             Dolmans Landscaping WT A      z.t.
 15 110 Paus, Berdienke           Team Tubanters A              z.t.
 16 136 Kerste, Marielle          Restore Cycling Ladies A      z.t.
 17  40 Gercama, Alie             HEPRO kunststof/NWVG A        z.t.
 18  72 van den Berg, Kimberly    Dolmans Landscaping WT A      z.t.
 19 134 Wagtho, Lianne            Restore Cycling Ladies A      z.t.
 20 152 Cullen, Kate              Movingladies R&TC GroenA      z.t.
 21   1 Tromp, Esra               Batavus Ladies Team A         z.t.
 22  68 Bekkering, Eyelien        Dolmans Landscaping WT A      z.t.
 23  93 Kogelman, Silke           People Trust CT A             z.t.
 24 175 Koster, Olivia            Jan van Arckel A              z.t.
 25 184 Klomp, Manon              Jan van Arckel B              z.t.
 26 177 Tenniglo, Hanneke         Jan van Arckel A              z.t.
 27 116 Truijen, Karin            Team Tubanters B              z.t.
 28  57 Schepers, Linda           Het Snelle Wiel A             z.t.
 29  56 Hartogs, Imke             Het Snelle Wiel A             z.t.
 30  80 Eshuis, Aafke             Swabo Ladies CT A             z.t.
 31 135 Tesink, Irene             Restore Cycling Ladies A      z.t.
 32 137 de Kort, Noortje          Restore Cycling Ladies A      z.t.
 33   7 Heijkoop, Anne            Batavus Ladies Team B         z.t.
 34  94 Braam, Joukje             People Trust CT A             z.t.
 35 113 Jolink, Nathalie          Team Tubanters A              z.t.
 36 169 van den Hoek, Bianca      SRAM WV Eemland               z.t.
 37  39 Fokkens, Trieneke         HEPRO kunststof/NWVG A        z.t.
 38 121 Bongaards, Amanda         Dura Vermeer CT A             z.t.
 39 197 Lavrijssen, Birgit        Individueel                   z.t.
 40  11 van Nieuwpoort, Tessa     Batavus Ladies Team B         z.t.
 41  69 van der Burg, Josephine   Dolmans Landscaping WT A      z.t.
 42  95 Hofs, Petra               People Trust CT A             z.t.
 43   9 Boskamp, Joan             Batavus Ladies Team B         z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.440 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

1 ste MOLENOMLOOP VAN DE SCHERMER 2010

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Batavus Ladies Team A        1      8:30:37
  2  Batavus Ladies Team B        2      8:33:10        2:33
  3  Dolmans Landscaping WT A    12      8:34:15        3:38
  4  Restore Cycling Ladies A    23      8:34:15        3:38
  5  People Trust CT A           16      8:34:15        3:38
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon