Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

14e GP SANKOMIJ INSTALLATIETECHNIEK

                        Uitslag Rit in lijn over 112 km

                     voor Dames te Veldhoven op 9 Mei 2010
                    Organisatie: Stichting Omloop der Kempen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  61 Vos, Marianne             Nederland Bloeit 2           2:46:51
  2 206 Blaak, Chantal            Leontien.nl 1                 z.t.
  3  65 de Goede, Suzanne         Nederland Bloeit 2           2:47:01     0:10
  4  64 Markerink, Loes           Nederland Bloeit 2            z.t.
  5 209 van de Ree, Monique       Leontien.nl 1                 z.t.
  6 207 Brand, Lucinda            Leontien.nl 1                 z.t.
  7  60 de Vocht, Liesbeth        Nederland Bloeit 1            z.t.
  8  28 Koedooder, Vera           Batavus Ladies Team 2         z.t.
  9  22 Huisman, Marit            Batavus Ladies Team 1         z.t.
 10 118 Verdonck, Sofie           Dura Vermeer                  z.t.
 11  35 van den Berg, Kimberly    Dolmans Landscaping 1         z.t.
 12 214 Wagtho, Lianne            Leontien.nl 2                 z.t.
 13   6 Cullen, Kate              MovingLT-Groenewoud 1         z.t.
 14 157 Klep, Inge                RedSun Cycling Team           z.t.
 15 211 de Vries, Marijn          Leontien.nl 2                 z.t.
 16  58 Tabak, Noortje            Nederland Bloeit 1            z.t.
 17 127 van Rijen, Linda          SRAM - WV Eemland 1           z.t.
 18 159 Arnouts, Anne             RedSun Cycling Team           z.t.
 19  76 Kerste, Marielle          Restore Cycling Ladies 1      z.t.
 20  40 Ensing, Janneke           Dolmans Landscaping 2         z.t.
 21 199 Kanis, Janneke            Jan van Arckel 2              z.t.
 22  52 van Pinxten, Danielle     Het Snelle Wiel 2             z.t.
 23  18 Pieters, Amy              Merida Cycling Team           z.t.
 24  14 Welter, Hannah            Merida Cycling Team           z.t.
 25  32 Braspennincx, Shanne      Dolmans Landscaping 1         z.t.
 26  23 Braam, Elisabeth          Batavus Ladies Team 1         z.t.
 27  37 Bekkering, Eyelien        Dolmans Landscaping 2         z.t.
 28  15 Eversdijk, Anne           Merida Cycling Team           z.t.
 29 193 Koster, Olivia            Jan van Arckel 1              z.t.
 30  44 Dekkers, Dyonne           Het Snelle Wiel 1             z.t.
 31  54 Duivelshof, Veronique     Het Snelle Wiel 2             z.t.
 32  57 Kanis, Janneke            Nederland Bloeit 1            z.t.
 33   1 Ringlever, Linda          MovingLT-Groenewoud 1         z.t.
 34  17 Grimberg, Arenda          Merida Cycling Team           z.t.
 35 162 Lavrijssen, Birgit        RedSun Cycling Team           z.t.
 36 158 Pijnenborg, Mascha        RedSun Cycling Team           z.t.
 37  19 Tromp, Esra               Batavus Ladies Team 1         z.t.
 38 145 van Gogh, Natalie         Swaboladies Cycl Team 1       z.t.
 39 210 de Wildt, Anne            Leontien.nl 1                 z.t.
 40 215 van Vliet, Heleen         Leontien.nl 2                 z.t.
 41  34 Kessler, Nina             Dolmans Landscaping 1         z.t.
 42 213 van Wingerden, Josien     Leontien.nl 2                 z.t.
 43  45 Hartogs, Imke             Het Snelle Wiel 1             z.t.
 44 116 de Heer, Jorinda          Dura Vermeer                  z.t.
 45 196 den Otter, Marieke        Jan van Arckel 1              z.t.
 46  50 Tabak, Eefje              Het Snelle Wiel 2             z.t.
 47  87 Gercama, Alie             HEPRO - NWVG 1                z.t.
 48 160 Dijkman, Petra            RedSun Cycling Team           z.t.
 49 205 Bosman, Andrea            Leontien.nl 1                 z.t.
 50  56 Francke, Agnieta          Nederland Bloeit 1            z.t.
 51  63 Gunnewijk, Loes           Nederland Bloeit 2            z.t.
 52  67 Becker Christina          RG Nutrixxion                 z.t.
 53  43 van Paassen, Sanne        Het Snelle Wiel 1             z.t.
 54   2 Peetoom, Kirsten          MovingLT-Groenewoud 1         z.t.
 55  46 Baas, Carleen             Het Snelle Wiel 1             z.t.
 56 136 van den Hoek, Bianca      SRAM - WV Eemland 2           z.t.
 57  16 Lenferink, Marte          Merida Cycling Team           z.t.
 58 142 Verhestraeten, Karen      RABC vzw                      z.t.
 59  25 Heijkoop, Anne            Batavus Ladies Team 2         z.t.
 60 170 Kalsbeek, Janieke         NW Hoek-Pedaalrid-Peddel      z.t.
 61 191 Hofs, Petra               CT People's Trust 2           z.t.
 62 195 Groeneveld, Carola        Jan van Arckel 1              z.t.
 63 121 Banga, Kim                de Kempen-Buitenlust          z.t.
 64  13 Knetemann, Roxane         Merida Cycling Team          2:47:20     0:29
 65 174 Hoeksma, Ilona            NW Hoek-Pedaalrid-Peddel     2:49:22     2:31
 66  27 Meiring, Ilona            Batavus Ladies Team 2         z.t.
 67 107 Truijen, Karin            Team Tubanters 1              z.t.
 68 105 Handley, Pippa            Team Tubanters 1              z.t.
 69 139 Leenknegt, Liliane        RABC vzw                      z.t.
 70   3 Wagenaar, Mirthe          MovingLT-Groenewoud 1         z.t.
 71 202 Klomp, Manon              Jan van Arckel 2              z.t.
 72   9 Geoghegan, Michelle       MovingLT-Groenewoud 2         z.t.
 73   8 Roe, Eileen               MovingLT-Groenewoud 2         z.t.
 74  75 Tesink, Irene             Restore Cycling Ladies 1      z.t.
 75 181 Kreuze, Ingeborg          CT People's Trust 1           z.t.
 76 111 Elferink, Hielke          Team Tubanters 2              z.t.
 77 143 Sheridan, Serena          RABC vzw                      z.t.
 78  48 Wouters, Kim              Het Snelle Wiel 1             z.t.
 79 147 Hoekzema, Sandra          Swaboladies Cycl Team 1       z.t.
 80 144 Vandervelden, Dorien      RABC vzw                      z.t.
 81 185 Kogelman, Silke           CT People's Trust 1           z.t.
 82  20 van Nieuwpoort, Tessa     Batavus Ladies Team 1         z.t.
 83 200 Tenniglo, Hanneke         Jan van Arckel 2              z.t.
 84  77 de Kort, Noortje          Restore Cycling Ladies 1      z.t.
 85  82 van der Sluis, Dagmar     Restore Cycling Ladies 2      z.t.
 86 103 Paus, Berdienke           Team Tubanters 1              z.t.
 87  72 Werheit, Anika            RG Nutrixxion                 z.t.
 88 141 Vandermeulen, Cindy       RABC vzw                      z.t.
 89 130 Slewe, Melissa            SRAM - WV Eemland 1           z.t.
 90 117 Simons, Suzan             Dura Vermeer                  z.t.
 91 201 Kortekaas, Esther         Jan van Arckel 2              z.t.
 92  38 Bekkering, DaniŽlle       Dolmans Landscaping 2         z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.276 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten