Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Ronde rond het Ronostrand

                       Uitslag Rit in lijn over 173,9 km

                          Wedstrijd datum: 30 Mei 2010

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  28 Steiginga, Sierd          LWV De Friesche Leeuw        4:02:10
  2  61 Zijlstra, Sipke           WV OttoEbbens/WV Olympia      z.t.
  3   8 de Boer, Joris            Alcmaria Victrix              z.t.
  4 117 te Stroet, Rens           Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
  5  39 Merx, Peter               HEPRO Kozijnen - NWVG         z.t.
  6   2 Asjes, Jelmer             ZWC DTS                       z.t.
  7 103 Lormans, Sander           WV Noord-Holland              z.t.
  8 118 Schreurs, Mark            Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
  9  49 de Lange, Alex            WV de IJsselstreek            z.t.
 10  57 van der Wielen,Jacob-Jan  Gaul! cycl for War Child      z.t.
 11  42 de Blaauw, Niels          HEPRO Kozijnen - NWVG        4:02:15     0:05
 12  88 Haakman, Tino             West Frisia/Sinnige Bouw     4:03:21     1:11
 13  66 de Vries, Harm            WV OttoEbbens/WV Olympia      z.t.
 14  82 van Nuil, Hidde           WSV Emmen                     z.t.
 15  56 de Vries, Josbert         Gaul! cycl for War Child      z.t.
 16  47 Slager, Bram              WV De Kannibaal              4:03:31     1:21
 17  80 Kregel, Jeroen            WSV Emmen                     z.t.
 18  45 Clermonts, Glenn          WV De Kannibaal              4:03:57     1:47
 19  51 van Dijk, Julian          WV de IJsselstreek            z.t.
 20  87 Goede, Luuk               West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 21 113 Kemna, Joost              OWC Oldenzaal                 z.t.
 22  41 Vreugdenhil, Frank        HEPRO Kozijnen - NWVG         z.t.
 23  43 Schurer, Albert           WV De Kannibaal               z.t.
 24 110 van Blanken, Mart         OWC Oldenzaal                 z.t.
 25  38 Helmantel, Adriaan        HEPRO Kozijnen - NWVG         z.t.
 26  33 van de Vall, Lars         Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 27  75 Lenferink, Jasper         Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.
 28  68 Rijpma, Coen              Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 29  91 Horring, Lars             WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 30 111 Lammerink, Ties           OWC Oldenzaal                 z.t.
 31  46 Poutsma, Stefan           WV De Kannibaal               z.t.
 32  27 Sweering, Harry           LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 33 115 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT      4:04:10     2:00
 34 120 Schenk, Marco             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 35  69 Spijkerman, Herman        Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 36  37 van Leeuwen, Cor          HEPRO Kozijnen - NWVG         z.t.
 37  63 Hoekstra, Ruben           WV OttoEbbens/WV Olympia      z.t.
 38  58 de Haan, Folkert          Gaul! cycl for War Child      z.t.
 39  94 Atzori, Umberto           WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 40  83 Kalk, Xander              WSV Emmen                    4:04:42     2:32
 41 112 Boermans, Daan            OWC Oldenzaal                 z.t.
 42 116 Nijkamp, Roy              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 43 106 Bruschke, Bram            WV Noord-Holland              z.t.
 44  74 de Jonge, Richard         Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.
 45  55 Feiken, Jos               Gaul! cycl for War Child     4:04:55     2:45
 46  15 Puttenstein, Ronald       ARTV De Adelaar              4:05:15     3:05

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.086 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Daan Brand