Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

58e RONDE VAN OVERIJSSEL

                       Uitslag Rit in lijn over 201,7 km

          UCI 1.2 Elite en Beloften te Rijssen - Holland op 1 Mei 2010
               Organisatie: Stichting Wielerronde van Overijssel

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   7 Vissers, Job              Skli - Shimano               4:46:17
  2 181 Cappelle, Andy            Verandas Willems              z.t.
  3  76 Smit, Dennis              Metec LSE Cycling Team       4:46:32     0:15
  4   1 van Hummel, Kenny         Skli - Shimano                z.t.
  5 188 Vanlandschoot, James      Verandas Willems              z.t.
  6 185 Renders, Sven             Verandas Willems             4:46:45     0:28
  7 187 Van Dijk, Stefan          Verandas Willems              z.t.
  8  11 Ariesen, Johim            Cycling Team Jo Piels         z.t.
  9   6 Veelers, Tom              Skli - Shimano                z.t.
 10  25 te Brake, Remco           van Vliet EBH Elshof          z.t.
 11  15 de Jonge, Maarten         Cycling Team Jo Piels         z.t.
 12 197 Sybrandy, Wouter          Sigma Sport-Specialized       z.t.
 13   2 Chaigneau, Robin          Skli - Shimano                z.t.
 14 182 Cappelle, Dieter          Verandas Willems              z.t.
 15 157 Strating, Gijs            De Peddelaars-Jong&Laan       z.t.
 16 235 Kaupas, Vytautas          Team Differdange              z.t.
 17  26 van Haaren, Bart          van Vliet EBH Elshof          z.t.
 18  78 van Blanken, Mart         Metec LSE Cycling Team        z.t.
 19 231 Dressler, Frank           Team Differdange              z.t.
 20  14 de Haan, Sierk-Jan        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 21  81 Botman, Wim               Mide Center-Ruiter WT         z.t.
 22  22 Pfingsten, Christoph      van Vliet EBH Elshof          z.t.
 23  84 Hooghiemster, René        Mide Center-Ruiter WT         z.t.
 24 145 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
 25  12 Bos, Marco                Cycling Team Jo Piels        4:46:52     0:35
 26   5 Docker, Mitchell          Skli - Shimano                z.t.
 27 202 Janorschke, Grischa       Tm Nutrixxion Sparkasse      4:47:17     1:00
 28  62 Brus, Marco               Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 29 203 Mohs, Erik                Tm Nutrixxion Sparkasse       z.t.
 30  18 van Ooijen, Cornelius     Cycling Team Jo Piels         z.t.
 31  64 Jun, Lars                 Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 32 222 Brammeier, Matt           An Post Seaqn Kelly           z.t.
 33  27 Kouwenhoven, Sjoerd       van Vliet EBH Elshof          z.t.
 34  23 Schoonbroodt, Bob         van Vliet EBH Elshof          z.t.
 35 211 Comminette, Jean-Michel   Colba-Mercury-Dourphone       z.t.
 36 172 Joanisse, Michael         Canada                        z.t.
 37  65 Kreder, Dennis            Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 38  75 Lenferink, Jasper         Metec LSE Cycling Team        z.t.
 39  32 Kuiper, Bouke             Koga-CreditForce-Ubbink       z.t.
 40  47 Stenekes, Steven          Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
 41  48 Windt, Ramon              Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
 42  13 de Beer, Pim              Cycling Team Jo Piels         z.t.
 43 137 Luisman, Jordy            Craft-Sensa RSE Cyc Team      z.t.
 44  56 Lammertink, Maurits       van Hemert-Jonge Renner       z.t.
 45 221 Borry, Kim                An Post Seaqn Kelly           z.t.
 46 195 Richardson, Simon         Sigma Sport-Specialized       z.t.
 47 128 Shimada, Makato           ParkHotel Rooding CT          z.t.
 48 131 Boerrigter, Mathijs       Craft-Sensa RSE Cyc Team      z.t.
 49  82 Bruin, Ivor               Mide Center-Ruiter WT         z.t.
 50  16 Relou, Tom                Cycling Team Jo Piels         z.t.
 51 186 Van den Houte, Sven       Verandas Willems              z.t.
 52 133 de Jonge, Richard         Craft-Sensa RSE Cyc Team      z.t.
 53  83 Fransen, Rick             Mide Center-Ruiter WT         z.t.
 54 207 Sydlik, Ben               Tm Nutrixxion Sparkasse       z.t.
 55  74 Kamphuis, Sebastiaan      Metec LSE Cycling Team        z.t.
 56 227 Mc Nally, Mark            An Post Seaqn Kelly           z.t.
 57 232 Drucker, Jempy            Team Differdange              z.t.
 58  61 Asjes, Jelmer             Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 59  57 Luyt, Dennis              van Hemert-Jonge Renner       z.t.
 60 105 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 61   4 Ji, Cheng                 Skli - Shimano                z.t.
 62  53 Boelen, Jeroen            van Hemert-Jonge Renner       z.t.
 63  24 Stamsnijder, Bas          van Vliet EBH Elshof         4:47:29     1:12
 64  63 de Boer, Joris            Line Lloyd Footwear Cycl     4:47:34     1:17
 65   8 Wagner, Robert            Skli - Shimano               4:47:36     1:19
 66 191 Adams, Stephen            Sigma Sport-Specialized      4:49:08     2:51
 67 153 de Vries, Jurjen          De Peddelaars-Jong&Laan       z.t.
 68 132 Braamhaar, Robin          Craft-Sensa RSE Cyc Team      z.t.
 69  58 van Diermen, Johnny       van Hemert-Jonge Renner       z.t.
 70 154 Hulzebos, Barry           De Peddelaars-Jong&Laan       z.t.
 71 151 Bovenhuis, Robert         De Peddelaars-Jong&Laan       z.t.
 72 136 Janssen, Kees             Craft-Sensa RSE Cyc Team      z.t.
 73 138 Reimert, Toby             Craft-Sensa RSE Cyc Team      z.t.
 74 122 de Waal, Roy              ParkHotel Rooding CT          z.t.
 75  55 Dénis, Camiel             van Hemert-Jonge Renner       z.t.
 76  54 de Kort, Bram             van Hemert-Jonge Renner       z.t.
 77 155 Rijpma, Coen              De Peddelaars-Jong&Laan       z.t.
 78 224 Debusschere, Maxim        An Post Seaqn Kelly           z.t.
 79 143 Koelen, Joost             OWC Oldenzaal                 z.t.
 80 225 Lisabeth, Kenny           An Post Seaqn Kelly           z.t.
 81 113 de Groot, Wouter          Swabo Cycling Team            z.t.
 82 125 Meijers, Daan             ParkHotel Rooding CT          z.t.
 83  85 Pronk, Jos                Mide Center-Ruiter WT         z.t.
 84  38 Zijlstra, Sipke           Koga-CreditForce-Ubbink       z.t.
 85  72 Hassink, Arne             Metec LSE Cycling Team       4:50:38     4:21
 86  77 Soepenberg, Ger           Metec LSE Cycling Team        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.273 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

58e RONDE VAN OVERIJSSEL

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Verandas Willems            19     14:19:34
  2  Skli - Shimano               1     14:19:34
  3  Cycling Team Jo Piels        2     14:20:15        0:41
  4  van Vliet EBH Elshof         3     14:20:15        0:41
  5  Metec LSE Cycling Team       8     14:20:34        1:00
  6  Team Differdange            24     14:20:47        1:13
  7  Mide Center-Ruiter WT        9     14:20:47        1:13
  8  Line Lloyd Footwear Cycl     7     14:21:51        2:17
  9  Tm Nutrixxion Sparkasse     21     14:21:51        2:17
 10  An Post Seaqn Kelly         23     14:21:51        2:17
 11  Craft-Sensa RSE Cyc Team    14     14:21:51        2:17
 12  van Hemert-Jonge Renner      6     14:21:51        2:17
 13  Sigma Sport-Specialized     20     14:23:10        3:36
 14  De Peddelaars-Jong&Laan     16     14:25:01        5:27
 15  ParkHotel Rooding CT        13     14:25:33        5:59
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten