Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

54th RONDE VAN MIDDEN-NEDERLAND

                       Uitslag Rit in lijn over 206,2 km

         Class UCI 1.2 in Utrecht - the Netherlands op 29 Augustus 2010
                Organization: St Wielerpromotie Midden-Nederland

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  44 Kreder, Wesley            Rabo Continental Team        4:37:17
  2  15 Gmelich Meijling, Jarno   Cycling Team Jo Piels         z.t.
  3  75 Schweizer, Michael        Nutrixxion Sparkasse         4:37:41     0:24
  4  54 Drucker, Jempy            Team Differdange              z.t.
  5  85 Horton, Tobyn             Sprocket Pro Cycling          z.t.
  6  95 Vermeulen, Jack           van Vliet EBH Elshof          z.t.
  7  48 Vrijmoed, Maurice         Rabo Continental Team         z.t.
  8  45 Ockeloen, Jasper          Rabo Continental Team         z.t.
  9  47 Bulgac, Brian             Rabo Continental Team         z.t.
 10  17 Relou, Tom                Cycling Team Jo Piels         z.t.
 11   1 Boelen, Jeroen            v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 12  72 Forke, Sebastian          Nutrixxion Sparkasse         4:38:28     1:11
 13  11 Ariesen, Johim            Cycling Team Jo Piels        4:40:16     2:59
 14  61 Hagenaars, Luc            Team Kuota Indeland           z.t.
 15  73 Obst, Rene                Nutrixxion Sparkasse          z.t.
 16  53 Dressler, Frank           Team Differdange              z.t.
 17   8 de Kort, Bram             v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 18  46 Sinkeldam, Ramon          Rabo Continental Team         z.t.
 19 114 Huenders, Mitchell        Nationale Selectie           4:40:22     3:05
 20 124 Frolov, Igor              National Team Russia          z.t.
 21  92 Krauwel, Bas              van Vliet EBH Elshof         4:40:27     3:10
 22  71 Janorschke, Grischa       Nutrixxion Sparkasse         4:40:42     3:25
 23  94 van Haaren, Bart          van Vliet EBH Elshof          z.t.
 24 175 Nieuwdorp, Nick           Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 25 102 Houle, Hugo               Canada                        z.t.
 26 132 Imming, Bram              AA Drink Cycling Team         z.t.
 27 184 Horring, Lars             Metec LSE Cycling Team        z.t.
 28  42 Boeve, Mats               Rabo Continental Team         z.t.
 29  56 Kaupas, Vytautas          Team Differdange              z.t.
 30 127 Vorobyev, Anton           National Team Russia          z.t.
 31 105 Naud, Pierrick            Canada                        z.t.
 32  25 Donnay, Laurent           Lotto - Bodysol               z.t.
 33 125 Sokolov, Alexander        National Team Russia          z.t.
 34 231 Berk, Johan               Swabo Cyclingteam             z.t.
 35  23 Demoitie, Antoine         Lotto - Bodysol               z.t.
 36 171 de Boer, Joris            Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 37 161 Bond, Mike                Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
 38  83 Gustavsson, Niklas        Sprocket Pro Cycling          z.t.
 39  16 Posthuma, Jelle           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 40  77 Sydlik, Ben               Nutrixxion Sparkasse          z.t.
 41 234 Jonkheer, Bob             Swabo Cyclingteam             z.t.
 42 165 Schreurs, Leander         Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
 43   7 Bosters, Jurriën          v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 44 123 Chuporchnev, Kirill       National Team Russia          z.t.
 45  12 Bos, Marco                Cycling Team Jo Piels         z.t.
 46 121 Badeev, Artem             National Team Russia          z.t.
 47 203 Dumoulin, Tom             ParkHotel Rooding CT          z.t.
 48  28 Thomé, Kevin              Lotto - Bodysol               z.t.
 49 176 Ruckert, Patrick          Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 50  86 Johansson, Lars Fredrik   Sprocket Pro Cycling          z.t.
 51  18 van Winden, Stefan        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 52 194 Hooghiemster, René        Midi Center-Ruiter WT         z.t.
 53 246 van de Pol, Martin        Wilton-Care4bikes-AA dr       z.t.
 54  14 de Jonge, Maarten         Cycling Team Jo Piels         z.t.
 55 172 Griffin, Jake             Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 56 198 van Wel, Ruud             Midi Center-Ruiter WT         z.t.
 57   5 Roosen, Sjors             v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 58 166 Stenekes, Steven          Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
 59 204 Kavsek, Rik               ParkHotel Rooding CT          z.t.
 60 173 Koning, Peter             Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 61 111 de Knegt, Gerben          Nationale Selectie            z.t.
 62 137 Heeneman, Willy           AA Drink Cycling Team         z.t.
 63 192 Beukeboom, Dion           Midi Center-Ruiter WT         z.t.
 64 243 Plaice, Keir              Wilton-Care4bikes-AA dr       z.t.
 65 206 Mulder, Nick              ParkHotel Rooding CT          z.t.
 66  81 Anderson, Jack            Sprocket Pro Cycling          z.t.
 67  57 Knudsen, Morten           Team Differdange              z.t.
 68 112 Duyn, Huub                Nationale Selectie            z.t.
 69  63 Monreal, Florian          Team Kuota Indeland           z.t.
 70  62 Kurth, Michael            Team Kuota Indeland           z.t.
 71 136 van IJzendoorn, Eddy      AA Drink Cycling Team         z.t.
 72 197 ten Dam, Arjen            Midi Center-Ruiter WT         z.t.
 73  43 Kelderman, Wilco          Rabo Continental Team         z.t.
 74 131 Al, Thijs                 AA Drink Cycling Team         z.t.
 75 191 Botman, Wim               Midi Center-Ruiter WT         z.t.
 76 117 van Gils, Wilant          Nationale Selectie            z.t.
 77   4 Roelen, Thijs             v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 78 205 Meijers, Daan             ParkHotel Rooding CT          z.t.
 79  67 Westmattelmann, Daniel    Team Kuota Indeland           z.t.
 80  82 Gough, Wesley             Sprocket Pro Cycling          z.t.
 81 118 van Leeuwen, Patrick      Nationale Selectie            z.t.
 82 238 van Lakerveld, Erik       Swabo Cyclingteam             z.t.
 83   6 Wildeman, Henk            v Hemert-De Jonge Renner     4:41:37     4:20

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.619 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

54th RONDE VAN MIDDEN-NEDERLAND

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Rabo Continental Team        5     13:52:39
  2  Cycling Team Jo Piels        2     13:55:14        2:35
  3  Nutrixxion Sparkasse         8     13:56:25        3:46
  4  Team Differdange             6     13:58:39        6:00
  5  v Hemert-De Jonge Renner     1     13:58:39        6:00
  6  van Vliet EBH Elshof        10     13:58:50        6:11
  7  Sprocket Pro Cycling         9     13:59:05        6:26
  8  Team Kuota Indeland          7     14:01:40        9:01
  9  National Team Russia        13     14:01:46        9:07
 10  Nationale Selectie          12     14:01:46        9:07
 11  Line Lloyd Footwear Cycl    18     14:02:06        9:27
 12  Lotto - Bodysol              3     14:02:06        9:27
 13  Koopmans-Cube Cycl Team     17     14:02:06        9:27
 14  Swabo Cyclingteam           24     14:02:06        9:27
 15  AA Drink Cycling Team       14     14:02:06        9:27
 16  ParkHotel Rooding CT        21     14:02:06        9:27
 17  Midi Center-Ruiter WT       20     14:02:06        9:27
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten