Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

DE MEEUS RACE BELOFTEN

                        Uitslag Wegwedstrijd over 160 km

              EERSTE WEDSTRIJD BELOFTENCOMPETITIE op 21 Maart 2010

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   8 Lammertink, Maurits       Van Hemert/Jonge Renner      3:30:27
  2  36 Meijers, Daan             Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
  3 137 de Vries, Harm            Groot Friesland               z.t.
  4  48 Minnaard, Marco           De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
  5  94 Strating, Gijs            Jong&LaanPdlrs/HEPRONWVG      z.t.
  6  34 Pluijmaekers, Mitch       Parkhotel Rooding CyclTm     3:30:35     0:08
  7   1 Ruckert, Patrick          Line-Lloyd Footwear CT        z.t.
  8  76 van der Sanden, Harm      Babydump Lemmens Wielert      z.t.
  9  27 van Plateringen, Martin   Metec Cycling Team            z.t.
 10  13 Breemes, Stefan           Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
 11  57 van Luijk, Sven           WWV/Trias/PedaR/Spartaan     3:30:39     0:12
 12   5 de Boer, Joris            Line-Lloyd Footwear CT       3:30:43     0:16
 13  52 Plaice, Keir              Wilton-Snel-AA-Volhardng     3:31:24     0:57
 14  32 Dumoulin, Tom             Parkhotel Rooding CyclTm     3:31:29     1:02
 15  75 Motkť, Ritchie            Babydump Lemmens Wielert      z.t.
 16  99 Clermonts, Glenn          GrontmyA'dam/Kanni/KennL      z.t.
 17  67 Castelijns, Twan          SnelleWiel/TempoVeldhove      z.t.
 18  58 Kreder, Wesley            WWV/Trias/PedaR/Spartaan      z.t.
 19  24 van Wel, Ruud             WV Noord Holland              z.t.
 20  16 Stenekes, Steven          Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
 21  11 van Diermen, Johnny       Van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 22   2 Schreurs, Mark            Line-Lloyd Footwear CT        z.t.
 23  60 Heeneman, Willy           WWV/Trias/PedaR/Spartaan      z.t.
 24  38 Kamsma, Marcel            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 25  50 van Vliet, Luuk           Wilton-Snel-AA-Volhardng      z.t.
 26  33 Mulder, Nick              Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 27 142 Olieman, Mark             IJsselstreek/Adelaar/KvK      z.t.
 28  25 Atzori, Umberto           Metec Cycling Team            z.t.
 29  18 van Zijl, Melvin          Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
 30  77 Bierens, Erik             Babydump Lemmens Wielert      z.t.
 31   4 Sinnige, Job              Line-Lloyd Footwear CT        z.t.
 32 118 Braamhaar, Robin          Craft-Sensa-RSE Cycl Tm       z.t.
 33  93 Rijpma, Coen              Jong&LaanPdlrs/HEPRONWVG      z.t.
 34  46 Stroosnijder, Michel      De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 35  30 Groen, Dex                Metec Cycling Team            z.t.
 36 100 Lof, Jan                  GrontmyA'dam/Kanni/KennL      z.t.
 37 139 van Dijk, Julian          IJsselstreek/Adelaar/KvK      z.t.
 38 141 Herbold, Thomas           IJsselstreek/Adelaar/KvK      z.t.
 39 117 Boerrigter, Mathijs       Craft-Sensa-RSE Cycl Tm       z.t.
 40 127 van Aurich, Tjeerd        Team Woest                    z.t.
 41 150 Pinckaers, Philippe       TWC Maaslandster Z-Limb       z.t.
 42   9 Nolten, Bram              Van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 43   6 Koning, Peter             Line-Lloyd Footwear CT        z.t.
 44  14 Breewel, Jeroen           Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
 45  37 van Goethem, Brian        TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 46 145 Tijssen, Bart             TWC Maaslandster Z-Limb       z.t.
 47  10 Bosters, JurriŽn          Van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 48  29 Beuker, Jordy             Metec Cycling Team            z.t.
 49  17 Windt, Ramon              Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
 50  40 van Erp, Jordy            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 51  31 de Bekker, Maurice        Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 52  91 Hulzebos, Barry           Jong&LaanPdlrs/HEPRONWVG      z.t.
 53  43 Gresnigt, Alex            De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 54   3 Hamelink, Jasper          Line-Lloyd Footwear CT        z.t.
 55  71 Kleinloog, Tim            SnelleWiel/TempoVeldhove      z.t.
 56 146 Tijssen, Ronnie           TWC Maaslandster Z-Limb       z.t.
 57 107 Schellevis, Rutger        Wielerland.nl/Wrd/Hoek/D      z.t.
 58  72 Knops, Jorn               SnelleWiel/TempoVeldhove      z.t.
 59 111 Hogervorst, Maikel        RWC Ahoy/Meteoor Assen-R      z.t.
 60  28 Timmer, Mathijs           Metec Cycling Team            z.t.
 61  82 Verweij, Jeffreij         SWABO cycling team            z.t.
 62   7 de Kort, Bram             Van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 63 108 Vrolijk, Danny            Wielerland.nl/Wrd/Hoek/D      z.t.
 64 131 Hooghiemster, Niek        Team Woest                    z.t.
 65  74 de Greef, Robbert         Babydump Lemmens Wielert      z.t.
 66 132 Sweering, Harry           Team Woest                    z.t.
 67  62 de Reus, Frank            JvArckel/BIK-Excelsior        z.t.
 68  19 Slagter, Tom-Jelte        WV Noord Holland              z.t.
 69 104 Oude Elferink, Bas        Wielerland.nl/Wrd/Hoek/D      z.t.
 70  35 Janssen, Yannick          Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 71  47 Maas, Bart                De Mol/Theo Middelkamp        z.t.
 72  51 Klaver, Pim               Wilton-Snel-AA-Volhardng      z.t.
 73  63 van der Niet, Rob         JvArckel/BIK-Excelsior        z.t.
 74  26 van der Velde, Jeffrie    Metec Cycling Team            z.t.
 75  95 Spijkerman, Herman        Jong&LaanPdlrs/HEPRONWVG      z.t.
 76  23 Rijpma, Bart              WV Noord Holland              z.t.
 77 148 Salentijn, Sjors          TWC Maaslandster Z-Limb       z.t.
 78  70 van der Weijst, Geert     SnelleWiel/TempoVeldhove      z.t.
 79  12 Wildeman, Henk            Van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 80  66 van der Pijl, Jasper      JvArckel/BIK-Excelsior        z.t.
 81  89 Lof, Rick                 Alcmaria Victrix/ZWC DTS      z.t.
 82 101 Poutsma, Stefan           GrontmyA'dam/Kanni/KennL      z.t.
 83 115 Borgonjen, Roy            Craft-Sensa-RSE Cycl Tm       z.t.
 84  42 Rombouts, Jeroen          TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 85  22 Beukeboom, Dion           WV Noord Holland             3:31:38     1:11
 86  61 Kallenfels, Mickey        JvArckel/BIK-Excelsior        z.t.
 87  41 van Roosmalen, Wouter     TML Dommelstr/Schijndel      3:32:02     1:35
 88  68 Heesters, Mike            SnelleWiel/TempoVeldhove     3:34:59     4:32
 89 128 Limpens, Tim              Team Woest                    z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.617 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

DE MEEUS RACE ELITE VROUWEN/VROUWEN B

                           Uitslag Omloop over 80 km

               STICHTING WIELERPROMOTIE PEELLAND op 21 Maart 2010
                                     MEEUS

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  69 Markerink, Loes           Deventer                     2:04:45
  2  15 Blaak, Chantal            Nieuwerkerk a/d Ijse          z.t.
  3  20 Brulee, Latoya            BelgiŽ                        z.t.
  4   5 Arnouts, Anne             BelgiŽ                        z.t.
  5  70 Martin, Lucy              Engeland                      z.t.
  6  32 Francke, Agnieta          Arnhem                        z.t.
  7  95 De Vuyst, Sofie           BelgiŽ                        z.t.
  8  46 Jelsma, Judith            Amstelveen                    z.t.
  9  92 Tesink, Irene             Amsterdam                     z.t.
 10  48 Johansson, Emma           Zweden                        z.t.
 11  79 Peetoom, Kirsten          Badhoevedorp                  z.t.
 12 109 Werner, Laure             BelgiŽ                        z.t.
 13 118 van den Berg, Kimberly    Nieuwleusen                   z.t.
 14 101 Verdonck, Sofie           BelgiŽ                        z.t.
 15 103 de Vocht, Liesbeth        BelgiŽ                        z.t.
 16  34 de Goede, Suzanne         Leiden                        z.t.
 17  27 Dufoer, Sjoukje           BelgiŽ                        z.t.
 18 108 van Wanroij, Marieke      Nijmegen                      z.t.
 19  53 Klep, Inge                Schijndel                     z.t.
 20  90 Tabak, Eefje              Bergeijk                      z.t.
 21 123 Kessler, Nina             Velserbroek                   z.t.
 22  13 Beyen, Ine                BelgiŽ                        z.t.
 23  96 Turpijn, Laura            Heel                          z.t.
 24  54 Knetemann, Roxane         Krommenie                     z.t.
 25 129 Johansen, Cecilie         Noorwegen                     z.t.
 26  99 van Veghel, Sandra        Rosmalen                      z.t.
 27  33 Gercama, Alie             Zwaagwesteinde                z.t.
 28 142 Lenferink, Marte          Vriezenveen                   z.t.
 29 102 Verhaeghe, Hannah         BelgiŽ                        z.t.
 30 147 Laws, Sharon              Engeland                      z.t.
 31   1 Dekkers, Dyonne           Lierop                        z.t.
 32  77 Paus, Berdienke           Haaksbergen                   z.t.
 33  63 Lavrijssen, Birgit        Kapelle                       z.t.
 34 111 de Wildt, Anne            Heiloo                        z.t.
 35  60 Kreuze, Ingeborg          Assen                         z.t.
 36  52 Kerste, Marielle          Harmelen                      z.t.
 37  21 Brzezna, Paulina          Polen                         z.t.
 38 138 Welter, Hannah            Loosdrecht                    z.t.
 39  93 Tiessens, Ivana           Zuidhorn                      z.t.
 40  55 Koelemeijer, Alma         Arnhem                        z.t.
 41 100 Vekemans, Anisha          BelgiŽ                        z.t.
 42 143 van Poppel, Mirjam        Moergestel                    z.t.
 43  49 Jolink, Nathalie          Winterswijk                   z.t.
 44  94 Tromp, Esra               Coevorden                     z.t.
 45  61 Kroes, Linda              Groningen                     z.t.
 46 112 van Wingerden, Josien     Sliedrecht                    z.t.
 47  42 Henrion, Ludovine         BelgiŽ                        z.t.
 48  19 Brand, Lucinda            Oud Beijerland                z.t.
 49 135 Geoghegan, Michelle       Ierland                       z.t.
 50 126 Spoor, Winanda            Rijswijk ZH                   z.t.
 51  81 Ringlever, Linda          Nijmegen                      z.t.
 52  28 Duivelshof, Veronique     Eindhoven                     z.t.
 53   9 Bakker, Liesbeth          Wieringerwerf                 z.t.
 54  44 Hofs, Petra               Arnhem                        z.t.
 55 114 Trott, Emma               Engeland                      z.t.
 56  84 Silversides, Emma         Engeland                      z.t.
 57  85 Simons, Suzan             Steenbergen NB                z.t.
 58  14 Binnendijk, Marlijn       Zuid-Scharwoude               z.t.
 59 104 de Vries, Marijn          Zwolle                        z.t.
 60 116 Bekkering, Eyelien        Den Ham GN                   2:05:15     0:30

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 38.477 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon