Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP LEK & IJSSEL 2010 - BELOFTEN

                       Uitslag Rit in lijn over 169,7 km

        3e Wedstrijd Beloften Competitie te Lekkerkerk op 10 April 2010
             Organisatie: Wielercomité Lekkerkerk - De Waardrenner

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  31 Dumoulin, Tom             Parkhotel Rooding CyclTm     3:42:45
  2  10 Nolten, Bram              Van Hemert/Jonge Renner       z.t.
  3   5 Griffin, Jake             Line-Lloyd Footwear CT       3:42:48     0:03
  4   1 Koning, Peter             Line-Lloyd Footwear CT       3:42:52     0:07
  5   7 de Kort, Bram             Van Hemert/Jonge Renner      3:43:00     0:15
  6 142 van Dijk, Julian          IJsselstreek/Adelaar/KvK     3:43:26     0:41
  7  68 van der Weijst, Geert     SnelleWiel/TempoVeldhove      z.t.
  8  25 Atzori, Umberto           Metec Cycling Team            z.t.
  9  75 Motké, Ritchie            Babydump Lemmens Wielert      z.t.
 10  11 Wildeman, Henk            Van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 11  20 Haan, Wouter              WV Noord Holland              z.t.
 12   2 Ruckert, Patrick          Line-Lloyd Footwear CT        z.t.
 13  29 Beuker, Jordy             Metec Cycling Team            z.t.
 14  34 Meijers, Daan             Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 15  57 van Luijk, Sven           WWV/Trias/PedaR/Spartaan      z.t.
 16  67 Castelijns, Twan          SnelleWiel/TempoVeldhove      z.t.
 17   6 de Boer, Joris            Line-Lloyd Footwear CT        z.t.
 18  94 Strating, Gijs            Jong&LaanPdlrs/HEPRONWVG      z.t.
 19  63 de Reus, Frank            JvArckel/BIK-Excelsior        z.t.
 20 131 Hooghiemster, Niek        Team Woest                    z.t.
 21  95 Spijkerman, Herman        Jong&LaanPdlrs/HEPRONWVG      z.t.
 22  38 Kamsma, Marcel            TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 23  26 van Blanken, Mart         Metec Cycling Team            z.t.
 24  41 van Roosmalen, Wouter     TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 25 104 Joling, Gerhard           Wielerland.nl/Wrd/Hoek/D      z.t.
 26   4 Hamelink, Jasper          Line-Lloyd Footwear CT        z.t.
 27 108 Kremer, Aron              Wielerland.nl/Wrd/Hoek/D     3:44:36     1:51
 28   3 Sinnige, Job              Line-Lloyd Footwear CT        z.t.
 29   8 Roelen, Thijs             Van Hemert/Jonge Renner       z.t.
 30  60 Heeneman, Willy           WWV/Trias/PedaR/Spartaan     3:44:45     2:00
 31  28 Eefting, Roy              Metec Cycling Team           3:44:58     2:13
 32  39 van Geffen, Niek          TML Dommelstr/Schijndel       z.t.
 33  37 van Goethem, Brian        TML Dommelstr/Schijndel      3:45:05     2:20
 34  32 Pluijmaekers, Mitch       Parkhotel Rooding CyclTm      z.t.
 35  35 Oosthoek, Arian           Parkhotel Rooding CyclTm     3:45:14     2:29
 36 105 Schellevis, Rutger        Wielerland.nl/Wrd/Hoek/D     3:45:23     2:38
 37  18 van Zijl, Melvin          Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
 38  14 Dorren, Ruben             Koopmans-Cube Cycl Team      3:45:48     3:03
 39  30 van Plateringen, Martin   Metec Cycling Team            z.t.
 40  85 Nikolakakis, Jannis       Alcmaria Victrix/ZWC DTS     3:46:15     3:30

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.710 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP LEK & IJSSEL 2010 - BELOFTEN

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Line-Lloyd Footwear CT       1     11:09:06
  2  Van Hemert/Jonge Renner      2     11:09:11        0:05
  3  Metec Cycling Team           5     11:10:18        1:12
  4  Parkhotel Rooding CyclTm     6     11:11:16        2:10
  5  TML Dommelstr/Schijndel      7     11:11:50        2:44
  6  Wielerland.nl/Wrd/Hoek/D    18     11:13:25        4:19
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP LEK & IJSSEL 2010 - NIEUWELINGEN

                        Uitslag Rit in lijn over 83,3 km

                         te Lekkerkerk op 10 April 2010
             OrganisatieP: Wielercomité Lekkerkerk - De Waarrenner

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  22 van Dongen, Ricardo       De Jonge Renner A            2:01:43
  2  97 Blok, Peter               ZRTC Theo Middelkamp         2:01:46     0:03
  3 125 Looij, Andre              Uithoornse WTC               2:01:49     0:06
  4 124 Leygraaff, Thijs          Uithoornse WTC                z.t.
  5 136 Welter, Jan Willem        Koninklijke Balen A           z.t.
  6  23 Honigh, Nino              De Jonge Renner A             z.t.
  7  42 Goeree, Niels             WSV Emmen                     z.t.
  8 102 van der Duin, Patrick     Peddelaars Hoogeveen          z.t.
  9  80 de Ruijter, Ivo           Restore Cycling A             z.t.
 10  79 Dijkshoorn, Richard       Restore Cycling A             z.t.
 11  33 Mulder, Patrick           JvR De Batauwers              z.t.
 12  43 Oude Elferink, Tommy      Willebrord Wil Vooruit A      z.t.
 13  14 Budding, Martijn          AXA Valleirenners             z.t.
 14 106 Korevaar, Merijn          RC Jan van Arckel A           z.t.
 15  61 Buchener, Jochum          DTS Zaandam                   z.t.
 16  36 Kramer, Erik              DRC De Mol                    z.t.
 17 131 Gieskens, Nicky           Pedaalridders-Trias-Spar      z.t.
 18  31 van Beek, Pjotr           JvR De Batauwers              z.t.
 19  39 van Empel, Justin         UWTC De Volharding            z.t.
 20  76 de Laat, Jasper           TWC Pijnenburg                z.t.
 21 100 Wolsink, Jelle            Peddelaars Hoogeveen          z.t.
 22  15 Weijers, Koen             AXA Valleirenners             z.t.
 23 137 Meynen, Rik               Koninklijke Balen A           z.t.
 24  84 Peters, Wouter            Restore Cycling B             z.t.
 25 109 Plijter, Justin           RTV De Bollenstreek A         z.t.
 26  82 Bleiksloot, Sem           Restore Cycling B             z.t.
 27 142 de Bruijn, Janno          WV Breda                      z.t.
 28  64 Veldscholten, Stan        OWC Oldenzaal                 z.t.
 29  94 van Nieuwpoort, Koen      GRTC Excelsior                z.t.
 30  28 van Dalen, Jason          Westland Wil Vooruiy          z.t.
 31 139 Nuyts, Kenn               Koninklijke Balen B           z.t.
 32 107 Boogerd, Niels            RC Jan van Arckel A           z.t.
 33  88 van Schip, Jan Willem     WV Zeeuws-Vlaanderen          z.t.
 34  10 Cremers, Paul             TWC Maaslandster              z.t.
 35 126 van Nierop, Glenn         Uithoornse WTC                z.t.
 36  98 Gunst, Davy               ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 37 111 van Eeden, Nico           RTV De Bollenstreek A         z.t.
 38  74 Wienia, Bert              District Noord-Nederland      z.t.
 39  99 de Lange, Thijs           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 40  55 van Dijk, Jasper          R&TC Buitenlust               z.t.
 41  46 Arnold, Thomas            Willebrord Wil Vooruit B      z.t.
 42  81 Remmerswaal, Rowan        Restore Cycling A             z.t.
 43  30 Middelburg, Twan          Westland Wil Vooruiy          z.t.
 44  62 Bakker, Stephan           DTS Zaandam                   z.t.
 45  59 van de Ven, Koen          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 46  68 Vegter, Jeroen            RTC De Hoekse Renner          z.t.
 47  65 ter Bekke, Pepijn         OWC Oldenzaal                 z.t.
 48  83 van Berkesteijn, Bram     Restore Cycling B             z.t.
 49  25 den Boer, Jelle           De Jonge Renner B             z.t.
 50 116 Duvigneau, Beau           District Oost-Nederland       z.t.
 51  56 Schuurmans, Sander        R&TC Buitenlust               z.t.
 52  27 Overtoom, Valentijn       De Jonge Renner B             z.t.
 53 141 Mertens, Stef             Koninklijke Balen B           z.t.
 54  12 Bertram, Stan             TWC Maaslandster              z.t.
 55  73 Nobel, Rick               District Noord-Nederland      z.t.
 56 140 van Beethoven, Matthias   Koninklijke Balen B           z.t.
 57  44 Leijs, Joeri              Willebrord Wil Vooruit A      z.t.
 58  17 Rietveld, Menno           District Zuid-West Ned        z.t.
 59 110 van Rooyen, Bryan         RTV De Bollenstreek A         z.t.
 60 132 Schurwanz, Yannick        Pedaalridders-Trias-Spar      z.t.
 61 138 Tuytelaars, Glen          Koninklijke Balen A           z.t.
 62 130 Rodenburg, Tim            Pedaalridders-Trias-Spar      z.t.
 63  16 van de Klundert, Koen     District Zuid-West Ned        z.t.
 64 114 van Reek, Timon           RTV De Bollenstreek B         z.t.
 65 127 Hekman, Melvin            RC Jan van Arckel B           z.t.
 66  96 van Aernsbergen, Freek    GRTC Excelsior                z.t.
 67 119 van der Sijs, Twan        Swift - Avanti                z.t.
 68  92 Jansen, Richard           BRC Kennemerland              z.t.
 69 118 Bon, Thijs                Swift - Avanti                z.t.
 70 115 van den Berg, Stephen     District Oost-Nederland       z.t.
 71  63 Bolderink, Scott          DTS Zaandam                   z.t.
 72  45 Peeters, Lars             Willebrord Wil Vooruit A      z.t.
 73  66 Benneker, Glenn           OWC Oldenzaal                 z.t.
 74  58 Bremmers, Lars            TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 75   3 Schouten, Remco           De Waardrenner A              z.t.
 76  40 Schaft, Tom               WSV Emmen                     z.t.
 77 133 Hol, Richard              WV Eemland                    z.t.
 78  13 van Manen, Joey           AXA Valleirenners             z.t.
 79  18 Dielissen, Bart           District Zuid-West Ned        z.t.
 80  60 Hendrikx, Max             TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 81  87 Berentsen, Rob            Achterhoek 2000               z.t.
 82  86 Zennipman, Wessel         Achterhoek 2000               z.t.
 83 108 Bode, Hermen              RC Jan van Arckel A           z.t.
 84  57 van Bakel, Robbie         R&TC Buitenlust               z.t.
 85 103 van Bodegraven, Casper    WTC De Amstel                 z.t.
 86  77 Schellekens, Gino         TWC Pijnenburg                z.t.
 87  26 van Drunen, Arjen         De Jonge Renner B             z.t.
 88  89 Versluijs, Rémy           WV Zeeuws-Vlaanderen          z.t.
 89 145 Immerzeel, Niels          District Mid - Nederland      z.t.
 90  11 Seefat, Maarten           TWC Maaslandster              z.t.
 91  34 Bode, Kevin               DRC De Mol                    z.t.
 92 101 Bruins, Edward            Peddelaars Hoogeveen          z.t.
 93 135 Arts, Levi                WV Eemland                   2:02:25     0:42
 94  37 Ossendrijver, Dylan       UWTC De Volharding           2:02:44     1:01
 95 113 Reeuwijk, Nick            RTV De Bollenstreek B         z.t.
 96  19 Borhem, Lorenzo           District Nootd-Holland       2:02:47     1:04
 97   2 Coenradie, Jurrian        De Waardrenner A             2:03:19     1:36
 98  47 Wassenaar, Floris         Willebrord Wil Vooruit B     2:03:57     2:14
 99   4 Klein, Niels              De Waardrenner B              z.t.
100  71 van Kilsdonk, Marc        WV Schijndel                  z.t.
101  70 van der Bruggen, Bart     WV Schijndel                  z.t.
102   6 Speksnijder, Jeroen       De Waardrenner B              z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.063 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP LEK & IJSSEL 2010 - NIEUWELINGEN

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  De Jonge Renner A            8      4:03:32
  2  ZRTC Theo Middelkamp        33      4:03:35        0:03
  3  Uithoornse WTC              42      4:03:38        0:06
  4  Restore Cycling A           27      4:03:38        0:06
  5  Koninklijke Balen A         46      4:03:38        0:06
  6  Peddelaars Hoogeveen        34      4:03:38        0:06
  7  JvR De Batauwers            11      4:03:38        0:06
  8  AXA Valleirenners            5      4:03:38        0:06
  9  RC Jan van Arckel A         36      4:03:38        0:06
 10  Restore Cycling B           28      4:03:38        0:06
 11  DTS Zaandam                 21      4:03:38        0:06
 12  RTV De Bollenstreek A       37      4:03:38        0:06
 13  Willebrord Wil Vooruit A    15      4:03:38        0:06
 14  Westland Wil Vooruiy        10      4:03:38        0:06
 15  OWC Oldenzaal               22      4:03:38        0:06
 16  Pedaalridders-Trias-Spar    44      4:03:38        0:06
 17  WSV Emmen                   14      4:03:38        0:06
 18  Koninklijke Balen B         47      4:03:38        0:06
 19  TWC Maaslandster             4      4:03:38        0:06
 20  R&TC Buitenlust             19      4:03:38        0:06
 21  District Noord-Nederland    25      4:03:38        0:06
 22  GRTC Excelsior              32      4:03:38        0:06
 23  De Jonge Renner B            9      4:03:38        0:06
 24  TWC Pijnenburg              26      4:03:38        0:06
 25  DRC De Mol                  12      4:03:38        0:06
 26  TWC Het Snelle Wiel         20      4:03:38        0:06
 27  District Oost-Nederland     39      4:03:38        0:06
 28  WV Zeeuws-Vlaanderen        30      4:03:38        0:06
 29  District Zuid-West Ned       6      4:03:38        0:06
 30  Swift - Avanti              40      4:03:38        0:06
 31  Achterhoek 2000             29      4:03:38        0:06
 32  WV Eemland                  45      4:04:14        0:42
 33  UWTC De Volharding          13      4:04:33        1:01
 34  RTV De Bollenstreek B       38      4:04:33        1:01
 35  De Waardrenner A             1      4:05:08        1:36
 36  Willebrord Wil Vooruit B    16      4:05:46        2:14
 37  De Waardrenner B             2      4:07:54        4:22
 38  WV Schijndel                24      4:07:54        4:22
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten