Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

38e RONDE VAN HET LAGELAND

                       Uitslag Rit in lijn over 130,2 km

                  voor JUNIOREN te Oostzaan op 1 Augustus 2010
                 Organisatie: Stichting Ronde van Noord-Holland

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  86 Harmsen, Bart             Sinnigebouw WT 2             2:46:57
  2 136 Kastelijn, Ian            Individueel 3                2:47:00     0:03
  3  93 Wolffenbuttel, Stefan     De Volharding 1              2:47:05     0:08
  4  71 de Jong, Robert           WV Eemland                    z.t.
  5  67 Schaap, Robbert           Restore Cycling 2             z.t.
  6  84 Zwaan, Edwin              Sinnigebouw WT 1              z.t.
  7  87 Kistemaker, Kay           Sinnigebouw WT 2              z.t.
  8  79 Fokkema, Anne             WV Stormvogels                z.t.
  9  28 Koyuncu, Cem              PRC Delta                     z.t.
 10  40 Verschuren, Jeffrey       Breda - Zuidwesthoek          z.t.
 11   6 Mouris, Joost             Distr Noord-Holland           z.t.
 12  22 van den Belt, Martijn     KWC Kampen                   2:47:16     0:19
 13  70 Wennekes, Robin           WV Eemland                   2:47:31     0:34
 14  92 van Beusichem, Thijs      De Volharding 1              2:47:38     0:41
 15  91 Bugter, Luuc              De Volharding 1              2:48:03     1:06
 16 137 Heering, Dennis           Individueel 3                2:48:32     1:35
 17   5 Caspers, Didier           Distr Noord-Holland          2:48:35     1:38
 18  69 Schipper, Jesper          Restore Cycling 2             z.t.
 19  30 Kleinjan, Davey           PRC Delta                     z.t.
 20  98 Mouris, Roel              Team Amsterdam                z.t.
 21  65 van der Burg, Joost       Restore Cycling 1             z.t.
 22  89 Plender, Jasper           AWV De Zwaluwen               z.t.
 23  44 Bolding, Jelle            Meteoor Assen - Roden 1       z.t.
 24  74 Schuurmans, Paul          WV SChijndel 1                z.t.
 25  29 Roobol, Arie Teun         PRC Delta                     z.t.
 26  88 Kootstra, Philip          AWV De Zwaluwen               z.t.
 27  46 Ferket, Bart              De Jonge Renner 1             z.t.
 28  68 van der Haas, Mitchell    Restore Cycling 2             z.t.
 29  51 Hagenaars, Corne          De Jonge Renner 2             z.t.
 30  55 Bakker, Sjoerd            Meteoor Assen - Roden 2      2:49:26     2:29
 31 109 Troost, Bart              Alcmaria Victric-DTS 1       2:50:17     3:20
 32  96 Wals, Jorian              De Volharding 2              2:51:44     4:47
 33  81 Schipper, Jasper          WV Stormvogels               2:53:35     6:38
 34  80 Keizer, Jeroen            WV Stormvogels                z.t.
 35  83 Zuidewind, Nick           Sinnigebouw WT 1              z.t.
 36  85 van der Aar, Dilan        Sinnigebouw WT 2              z.t.
 37 111 Kos, Michael              Alcmaria Victric-DTS 1        z.t.
 38  49 Roscam Abbing, Friso      De Jonge Renner 2             z.t.
 39  43 Biesheuvel, Stefan        Meteoor Assen - Roden 1       z.t.
 40 127 Dorfmann, Rémy            West Frisia - HRTC 2          z.t.
 41  94 Ossendrijver, Kevin       De Volharding 2               z.t.
 42  56 Cornelisse, Hette         Meteoor Assen - Roden 2       z.t.
 43 115 van Velzen, Jasper        De Bollenstreek               z.t.
 44  76 van der Heijden, Mark     WV SChijndel 2                z.t.
 45 101 Vissink, Michiel          Top Vijf                      z.t.
 46 100 Hamstra, Gertjan          Top Vijf                      z.t.
 47  53 Goedhart, Teun            WV Noord-Holland              z.t.
 48 124 Broekaart, Sven           West Frisia - HRTC 1          z.t.
 49  10 Oussoren, Olaf            AXA - Valleirenners 1         z.t.
 50  32 Iken, Falko               GRTC Exelsior Gouda 1         z.t.
 51 126 Dudink, Jaap              West Frisia - HRTC 1          z.t.
 52 107 Boshove, Jorrick          TWC 't Verzetje               z.t.
 53 117 van der Niet, Marc        De Bollenstreek               z.t.
 54  75 Lathouwers, Erik          WV SChijndel 1                z.t.
 55 113 van der Kamp, Bas         Alcmaria Victrix-DTS 2        z.t.
 56  64 van der Sman, Danny       Restore Cycling 1             z.t.
 57  66 Willemse, Mike            Restore Cycling 1             z.t.
 58 129 van Engelen, Adne         West Frisia - HRTC 2          z.t.
 59  90 Schipper, Bart            AWV De Zwaluwen               z.t.
 60  33 Snaterse, Guus            GRTC Exelsior Gouda 1         z.t.
 61  97 Smit, Christiaan          Team Amsterdam                z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 46.792 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten