Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Omloop der Kerspelen

                        Uitslag Rit in lijn over 169 km

                         Wedstrijd datum: 12 Juni 2010

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  26 Hooghiemster, Niek        LWV De Friesche Leeuw        3:55:25
  2  51 van Dijk, Julian          WV de IJsselstreek            z.t.
  3  88 Haakman, Tino             West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
  4  79 Fransen, Ruud             WSV Emmen                     z.t.
  5 108 Lormans, Sander           WV Noord-Holland              z.t.
  6  76 Groenewold, Roderik       Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.
  7  33 van den Berg, Jim         Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
  8  39 Vreugdenhil, Frank        HEPRO Kozijnen - NWVG         z.t.
  9  24 Reuling, Dirk             SRAM - WV Eemland            3:55:28     0:03
 10   2 Jun, Lars                 ZWC DTS                      3:55:36     0:11
 11  78 Hamelink, Jasper          Craft-Sensa-RSE CyclTeam     3:56:35     1:10
 12  44 Clermonts, Glenn          WV De Kannibaal              3:56:38     1:13
 13  80 van Nuil, Hidde           WSV Emmen                     z.t.
 14 111 Reef, Marc                OWC Oldenzaal                 z.t.
 15  16 van Otterloo, Niels       ARTV De Adelaar               z.t.
 16  32 Kers, Koos Jeroen         Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 17  92 Timmermans, Ron           WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 18  43 Slager, Bram              WV De Kannibaal               z.t.
 19  48 Poutsma, Stefan           WV De Kannibaal               z.t.
 20  57 van der Wielen,Jacob-Jan  Gaul! cycl for War Child      z.t.
 21 113 Bult, Axel                OWC Oldenzaal                 z.t.
 22  89 van der Meer, Tom         West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 23 109 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
 24  41 Stokreef, Mark            HEPRO Kozijnen - NWVG         z.t.
 25  15 Gerrits, Guus             ARTV De Adelaar               z.t.
 26 116 Essink, Leon              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 27  21 Nederlof, Tim             SRAM - WV Eemland             z.t.
 28  49 de Lange, Alex            WV de IJsselstreek            z.t.
 29  30 Sweering, Harry           LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 30  50 de Weerd, Pieter-Paul     WV de IJsselstreek            z.t.
 31  45 Knol, Martijn             WV De Kannibaal               z.t.
 32  71 Procee, Johan             Jong&Laan/De Peddelaars      4:04:14     8:49
 33  82 Kalk, Xander              WSV Emmen                     z.t.
 34  63 Hoekstra, Ruben           WV OttoEbbens/WV Olympia      z.t.
 35   9 Pronk, Leander            Alcmaria Victrix              z.t.
 36  62 Zijlstra, Sipke           WV OttoEbbens/WV Olympia      z.t.
 37  73 Binnenpoorte, Erwin       Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.
 38  61 Bos, Henk                 WV OttoEbbens/WV Olympia      z.t.
 39  22 Geluwie, Vincent          SRAM - WV Eemland             z.t.
 40  77 Reimert, Toby             Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.
 41  59 de Vries, Josbert         Gaul! cycl for War Child      z.t.
 42  56 de Haan, Folkert          Gaul! cycl for War Child      z.t.
 43  46 Osinga, Jinne             WV De Kannibaal               z.t.
 44 107 Vriend, Rudy              WV Noord-Holland              z.t.
 45  97 Weening, Andries          WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 46  60 Huisman, Frank            Gaul! cycl for War Child      z.t.
 47  42 Verweij, Bram             HEPRO Kozijnen - NWVG         z.t.
 48  86 Mud, Rob                  West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 49   3 Aardenburg, Sander        ZWC DTS                       z.t.
 50  34 Korevaar, DaniŽl          Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 51  90 Mol, Robbert-Jan          West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 52 117 Houwers, Xaf              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 53 115 Bargeman, Simon           Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 54  55 Boelens, Gerdin           Gaul! cycl for War Child      z.t.
 55   4 Splinter, Raymond         ZWC DTS                       z.t.
 56  98 Fabriek, Durk             WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 57  47 Schurer, Albert           WV De Kannibaal               z.t.
 58   5 Windhouwer, Gerard        ZWC DTS                       z.t.
 59   1 Conijn, Bram              ZWC DTS                       z.t.
 60  58 Hoveijn, Frans            Gaul! cycl for War Child      z.t.
 61 104 Rijpma, Bart              WV Noord-Holland              z.t.
 62  14 Puttenstein, Ronald       ARTV De Adelaar               z.t.
 63  99 Wierstra, Ronald          WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 64 114 Koelen, Joost             OWC Oldenzaal                 z.t.
 65  31 Smits, Florian            Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 66  36 Aandewiel, Pascal         Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 67 112 Reef, Peter               OWC Oldenzaal                 z.t.
 68 110 Lammerink, Ties           OWC Oldenzaal                 z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.073 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens