Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

33e Rabobank Kersenronde van Mierlo

                       Uitslag Rit in lijn over 182,1 km

                Om de Willem Steenbakkers Trofee op 13 Juni 2010

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  34 Kamphuis, Sebastiaan      Metec Cycling Team           4:08:32
  2  60 Asjes, Jelmer             Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
  3  67 Schep, Peter              Koga-Creditforce-Ubbink       z.t.
  4  57 Brus, Marco               Line-Lloyd Footwear Cycl     4:08:35     0:03
  5  31 Smit, Dennis              Metec Cycling Team            z.t.
  6  27 Boelen, Jeroen            Van Hemert-De Jonge Renn      z.t.
  7  96 Schreurs, Leander         Koopmans Cube Cycling Te      z.t.
  8  49 Kavsek, Rik               Parkhotel Rooding Cyclin      z.t.
  9  71 van der Zwet, Arno        Koga-Creditforce-Ubbink       z.t.
 10  53 Martens, Bob              Parkhotel Rooding Cyclin      z.t.
 11  82 Dekker, Arjan             Wilton-Care4Bikes-AAdrin      z.t.
 12  73 van Bekkum, Erik          TML Dommelstreek              z.t.
 13  11 van der Weijst, Geert     Het Snelle Wiel              4:09:09     0:37
 14  33 Harms, Jos                Metec Cycling Team            z.t.
 15  52 Werst, Raymond            Parkhotel Rooding Cyclin      z.t.
 16  93 de Haan, Jesse            Koopmans Cube Cycling Te      z.t.
 17  37 Megens, Brian             Team Specialized/Waardre      z.t.
 18  42 Kuijvenhoven, Marco       Team Specialized/Waardre      z.t.
 19  24 van Heeswijk, Roy         WV Schijndel                  z.t.
 20 111 van de Vall, Lars         Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 21  58 Hamelink, Jasper          Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 22  15 van Os, Enno              Babydump-Lemmens-Wilvo        z.t.
 23  26 Basten, Niek              Van Hemert-De Jonge Renn      z.t.
 24  35 Reef, Marc                Metec Cycling Team            z.t.
 25  56 Kreder, Dennis            Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 26  65 Craenen, Rick             RTC Hoekse Renners            z.t.
 27  51 de Waal, Roy              Parkhotel Rooding Cyclin      z.t.
 28  14 Droogmans, Thijs          Babydump-Lemmens-Wilvo        z.t.
 29  48 Knops, Jorn               Tempo-Bruns Veldhoven         z.t.
 30 108 den Hertog, Reijer        Woest                        4:09:25     0:53
 31  16 de Greef, Robbert         Babydump-Lemmens-Wilvo       4:09:37     1:05
 32  50 Paas, Maikel              Parkhotel Rooding Cyclin      z.t.
 33 115 Gerrits, Guus             ARTV de Adelaar              4:11:54     3:22
 34   8 Castelijns, Jos           Het Snelle Wiel              4:11:57     3:25
 35  69 Bos, Patrick              Koga-Creditforce-Ubbink      4:12:09     3:37
 36 114 Korevaar, DaniŽl          Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 37  21 Schoth, Guus              WV Schijndel                  z.t.
 38  91 Breewel, Jeroen           Koopmans Cube Cycling Te      z.t.
 39  44 Hegger, Eric              Tempo-Bruns Veldhoven         z.t.
 40  80 van den Brand, Rob        Wilton-Care4Bikes-AAdrin      z.t.
 41  92 Bond, Mike                Koopmans Cube Cycling Te      z.t.
 42  75 van Stratum, Erik         TML Dommelstreek              z.t.
 43  29 Thijssen, Cornť           Van Hemert-De Jonge Renn      z.t.
 44  89 Bogaarts, Guy             Megaland-TWC Maaslandste      z.t.
 45 113 Hartog, Thomas            Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 46  40 Deelen, Dennis            Team Specialized/Waardre      z.t.
 47  17 Tijssen, Ronnie           Babydump-Lemmens-Wilvo       4:12:30     3:58
 48  13 Dekkers, Paul             Babydump-Lemmens-Wilvo        z.t.
 49  54 Puts, Laurent             Parkhotel Rooding Cyclin      z.t.
 50  95 Stam, Danny               Koopmans Cube Cycling Te      z.t.
 51   7 Arts, Edwin               Het Snelle Wiel              4:12:39     4:07
 52  94 Kreder, Sander            Koopmans Cube Cycling Te      z.t.
 53  66 Bouma, Robbert            RTC Hoekse Renners            z.t.
 54  39 van Kooij, Nils           Team Specialized/Waardre      z.t.
 55  61 van Nunen, Patrick        RTC Hoekse Renners            z.t.
 56 116 van Otterloo, Niels       ARTV de Adelaar               z.t.
 57  23 Lathouwers, Frank         WV Schijndel                  z.t.
 58 110 Geurts, Freek             Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 59 118 Brouwer, Josua            ARTV de Adelaar               z.t.
 60 120 Bijlenga, DaniŽl          ARTV de Adelaar               z.t.
 61  79 Kuster, Teun              Wilton-Care4Bikes-AAdrin      z.t.
 62 104 Fransen, Casper           Woest                         z.t.
 63  87 Salentijn, Sjors          Megaland-TWC Maaslandste      z.t.
 64  83 Curran, Michael           Wilton-Care4Bikes-AAdrin      z.t.
 65  38 Bom, Henk                 Team Specialized/Waardre      z.t.
 66  32 Eefting, Roy              Metec Cycling Team            z.t.
 67  70 Pronk, Leander            Koga-Creditforce-Ubbink       z.t.
 68  68 Jonkman, Geertjan         Koga-Creditforce-Ubbink       z.t.
 69  25 Denis, Camiel             Van Hemert-De Jonge Renn      z.t.
 70  43 Verboven, Erik            Tempo-Bruns Veldhoven         z.t.
 71  63 Siemons, Tonny            RTC Hoekse Renners            z.t.
 72   9 Hoeks, Jan                Het Snelle Wiel               z.t.
 73  30 Roelen, Thijs             Van Hemert-De Jonge Renn      z.t.
 74  20 van Gils, Wilant          WV Schijndel                  z.t.
 75  22 Banda, Chipo              WV Schijndel                  z.t.
 76  46 Burgmans, Bo              Tempo-Bruns Veldhoven         z.t.
 77  59 Jun, Lars                 Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 78  28 Luyt, Dennis              Van Hemert-De Jonge Renn      z.t.
 79 103 van den Helder, Rick      Woest                         z.t.
 80  64 Sint Nicolaas, Randy      RTC Hoekse Renners            z.t.
 81  85 Jetten, Roel              Megaland-TWC Maaslandste      z.t.
 82  36 Atzori, Umberto           Metec Cycling Team            z.t.
 83  90 Solberg, Mark             Megaland-TWC Maaslandste      z.t.
 84 112 Kers, Koos Jeroen         Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 85  41 Hartog, Arno              Team Specialized/Waardre      z.t.
 86  19 van Geffen, Niek          WV Schijndel                  z.t.
 87  18 Gelens, Ralph             Babydump-Lemmens-Wilvo        z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.962 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Joop Reinders