Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

62e OMLOOP DER KEMPEN

                        Uitslag Rit in lijn over 200 km

          Elite en Beloften UCI 1.2 Veldhoven - Holland op 9 Mei 2010
                   Organisatie: Stichting Omploop der Kempen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  97 Van Dijk, Stefan          Verandas Willems             4:26:59
  2   7 Vermeltfoort, Coen        Rabobank Continental Tm       z.t.
  3  63 Cocquyt, Nicky            Qin Cycling Team              z.t.
  4  22 Schmitz, Bram             van Vliet EBH Elshof          z.t.
  5  27 te Brake, Remco           van Vliet EBH Elshof          z.t.
  6 127 Poos, Christian           Team Differdange              z.t.
  7 134 Flahaut, Denis            ISD Continental Team          z.t.
  8  98 Vanlandschoot, James      Verandas Willems              z.t.
  9 146 Robert, Frederique        PWS Eijssen Cycl Team         z.t.
 10  77 Vernaeckt, Thomas         Sunweb Pro Job                z.t.
 11  95 Renders, Sven             Verandas Willems              z.t.
 12  11 Ariesen, Johim            Cycling Team Jo Piels         z.t.
 13 148 Vereecken, Nicolas        PWS Eijssen Cycl Team         z.t.
 14 156 Motké, Ritchie            Baby-Dump Lemmens Wilvo       z.t.
 15 157 van der Sanden, Harm      Baby-Dump Lemmens Wilvo       z.t.
 16 121 Cohnen, Stefan            Team Differdange              z.t.
 17  78 Eising, Tijmen            Sunweb Pro Job                z.t.
 18 207 Pronk, Jos                Midi Center - Ruiter WT       z.t.
 19  46 Simunek Jr, Radomir       BKCP - Powerplus              z.t.
 20  21 Pfingsten, Christoph      van Vliet EBH Elshof          z.t.
 21  88 Wellens, Bart             Telenet Fidea Cycl Team       z.t.
 22  41 Aernouts, Jim             BKCP - Powerplus              z.t.
 23 181 Brus, Marco               Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 24 188 Videler, Jorne            Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 25 197 Soepenberg, Ger           Metec LSE Cycling Team        z.t.
 26 231 Busser, Nieck             TML Dommelstreek              z.t.
 27  12 Polling, Peter Jan        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 28  61 Berden, Ben               Qin Cycling Team              z.t.
 29  23 Berkhout, Thomas          van Vliet EBH Elshof          z.t.
 30  26 Krauwel, Bas              van Vliet EBH Elshof          z.t.
 31  25 Havik, Yoeri              van Vliet EBH Elshof          z.t.
 32  43 Bosmans, Wietse           BKCP - Powerplus              z.t.
 33 191 Beuker, Jordy             Metec LSE Cycling Team        z.t.
 34 246 van Houts, Rudi           Wielerclub Tempo-Bruns        z.t.
 35   4 Kreder, Wesley            Rabobank Continental Tm       z.t.
 36 125 Kaupas, Vytautas          Team Differdange              z.t.
 37 233 Kamsma, Marcel            TML Dommelstreek              z.t.
 38 193 Groen, Dex                Metec LSE Cycling Team        z.t.
 39  55 Francois, Jurgen          Palmans - Cras                z.t.
 40  92 Cappelle, Dieter          Verandas Willems              z.t.
 41 176 Stenekes, Steven          Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
 42  56 Kruopis, Aidis            Palmans - Cras                z.t.
 43 143 Stevens, Timothy          PWS Eijssen Cycl Team         z.t.
 44 154 Gelens, Ralph             Baby-Dump Lemmens Wilvo       z.t.
 45  58 Vangheel, Timothy         Palmans - Cras                z.t.
 46 172 de Haan, Jesse            Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
 47  45 Petrus, Lubomir           BKCP - Powerplus              z.t.
 48  91 Cappelle, Andy            Verandas Willems              z.t.
 49  67 v Coppernolle, Franceso   Qin Cycling Team              z.t.
 50 151 de Greef, Robbert         Baby-Dump Lemmens Wilvo       z.t.
 51  32 Lewis, Joseph             Drapac-Porsche Cycling        z.t.
 52 187 Pieters, Niels            Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 53 142 Geysen, Kurt              PWS Eijssen Cycl Team         z.t.
 54 124 Retschke, Robert          Team Differdange              z.t.
 55 114 Hagenaars, Luc            Team Kuota Indeland           z.t.
 56 135 Karnulin, Deys            ISD Continental Team          z.t.
 57 218 Wildeman, Henk            v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 58  72 Eeckhout, Kevin           Sunweb Pro Job                z.t.
 59 147 Vanspeybroeck, Tim        PWS Eijssen Cycl Team         z.t.
 60  44 Franzoi, Enrico           BKCP - Powerplus              z.t.
 61 164 Vingerling, Michael       Koga-CreditForce-Ubbink       z.t.
 62 102 Eno Joergensen, ricky     Glud & Marstrand Radgiv       z.t.
 63  42 Albert, Niels             BKCP - Powerplus              z.t.
 64 206 Lormans, Sander           Midi Center - Ruiter WT       z.t.
 65   8 Vrijmoed, Maurice         Rabobank Continental Tm       z.t.
 66 123 Dressler, Frank           Team Differdange              z.t.
 67  51 Vanbecelaere, Tom         Palmans - Cras                z.t.
 68 118 Schmitt, Alexander        Team Kuota Indeland           z.t.
 69 113 Bertling, Mattias         Team Kuota Indeland           z.t.
 70  54 Juodvalkis, Egidijus      Palmans - Cras                z.t.
 71 174 Breewel, Jeroen           Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
 72  13 Bos, Marco                Cycling Team Jo Piels         z.t.
 73  18 van Ooijen, Cornelius     Cycling Team Jo Piels         z.t.
 74  96 Van den Houte, Sven       Verandas Willems              z.t.
 75  68 Yates, Jeremy             Qin Cycling Team              z.t.
 76  14 de Beer, Pim              Cycling Team Jo Piels         z.t.
 77 245 Knops, Jorn               Wielerclub Tempo-Bruns        z.t.
 78   1 Bol, Jetse                Rabobank Continental Tm       z.t.
 79 163 Kuiper, Bouke             Koga-CreditForce-Ubbink       z.t.
 80 185 Kreder, Dennis            Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 81 166 Schep, Peter              Koga-CreditForce-Ubbink       z.t.
 82   5 Sinkeldam, Ramon          Rabobank Continental Tm       z.t.
 83  65 van de Meent, Eric        Qin Cycling Team              z.t.
 84  62 Depoortere, Ingmar        Qin Cycling Team              z.t.
 85   2 Bovenhuis, Jasper         Rabobank Continental Tm       z.t.
 86   6 van Poppel, Boy           Rabobank Continental Tm       z.t.
 87 182 de Boer, Joris            Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 88 215 Dénis, Camiel             v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 89 216 Luyt, Dennis              v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 90 126 Nilsson, Hakan            Team Differdange              z.t.
 91 144 Van Der Aerschot, Steven  PWS Eijssen Cycl Team         z.t.
 92  74 van Compernolle, Kenneth  Sunweb Pro Job                z.t.
 93  31 Morton, Angus             Drapac-Porsche Cycling        z.t.
 94 105 Linde, Kasper             Glud & Marstrand Radgiv       z.t.
 95  35 Pell, David               Drapac-Porsche Cycling        z.t.
 96 195 Lenferink, Jasper         Metec LSE Cycling Team        z.t.
 97 211 Basten, Niek              v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 98  94 Habeaux, Gregory          Verandas Willems              z.t.
 99 237 van Goethem, Brian        TML Dommelstreek              z.t.
100  66 Kuyckx, Jan               Qin Cycling Team              z.t.
101  47 Vanthourenhout, Dieter    BKCP - Powerplus              z.t.
102 173 Dorren, Ruben             Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
103   3 Keizer, Martijn           Rabobank Continental Tm       z.t.
104 145 Vankerckhoven, Jochen     PWS Eijssen Cycl Team         z.t.
105 128 Schneider, Nico           Team Differdange              z.t.
106 184 Jun, Lars                 Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
107 175 Schreurs, Leander         Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
108  83 Pauwels, Kevin            Telenet Fidea Cycl Team       z.t.
109  17 Relou, Tom                Cycling Team Jo Piels         z.t.
110 198 van Blanken, Mart         Metec LSE Cycling Team        z.t.
111  16 de Haan, Sierk-Jan        Cycling Team Jo Piels         z.t.
112 165 Terpstra, Mike            Koga-CreditForce-Ubbink       z.t.
113 162 Kip, Ismael               Koga-CreditForce-Ubbink       z.t.
114 208 Vriend, Rudy              Midi Center - Ruiter WT       z.t.
115 104 Jakobsen, Mathis Gade     Glud & Marstrand Radgiv       z.t.
116 212 Boelen, Jeroen            v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
117 167 Stöpler, Nick             Koga-CreditForce-Ubbink       z.t.
118 103 Jorgensen, Christian      Glud & Marstrand Radgiv       z.t.
119 116 Mrosek, Daniel            Team Kuota Indeland           z.t.
120 111 Finders, Dirk             Team Kuota Indeland           z.t.
121  48 Walsleben, Philipp        BKCP - Powerplus              z.t.
122 122 Drucker, Jempy            Team Differdange              z.t.
123 223 Castelijns, Twan          Het Snelle Wiel               z.t.
124  57 Omloop, Geert             Palmans - Cras                z.t.
125 101 Bochman, Lasse            Glud & Marstrand Radgiv       z.t.
126  52 Zen, Jean                 Palmans - Cras                z.t.
127 137 Usov, Aexandre            ISD Continental Team          z.t.
128  34 Palmer, Thomas            Drapac-Porsche Cycling        z.t.
129  93 De Wilde, Sjef            Verandas Willems              z.t.
130 161 Jonkman, Geertjan         Koga-CreditForce-Ubbink       z.t.
131 186 Sinnige, Job              Line Lloyd Footwear Cycl      z.t.
132 158 van Os, Enno              Baby-Dump Lemmens Wilvo       z.t.
133  24 van Haaren, Bart          van Vliet EBH Elshof          z.t.
134 201 Beukeboom, Dion           Midi Center - Ruiter WT       z.t.
135 117 van Ruitenbeek, Emmanuel  Team Kuota Indeland           z.t.
136 225 Hoeks, Jan                Het Snelle Wiel               z.t.
137 196 Smit, Dennis              Metec LSE Cycling Team        z.t.
138  82 Van Mechelen, Wouer       Telenet Fidea Cycl Team       z.t.
139 248 Vierling, Gijs            Wielerclub Tempo-Bruns        z.t.
140 213 Bosters, Jurriën          v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
141 132 Polischuk, Maksym         ISD Continental Team          z.t.
142 202 Spring in t Veld, Joost   Midi Center - Ruiter WT       z.t.
143 115 Monreal, Frank            Team Kuota Indeland           z.t.
144  28 Wiersma, Jeffrey          van Vliet EBH Elshof          z.t.
145 203 Bruin, Ivor               Midi Center - Ruiter WT       z.t.
146  64 Dreesen, Marnik           Qin Cycling Team              z.t.
147 217 van Diermen, Johnny       v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
148 112 Kurth, Michael            Team Kuota Indeland           z.t.
149  36 Othmar, Adiq              Drapac-Porsche Cycling        z.t.
150 228 van der Weijst, Robert    Het Snelle Wiel               z.t.
151 192 Eefting, Roy              Metec LSE Cycling Team        z.t.
152 177 van der Horst, Geert      Koopmans-Cube Cycl Team       z.t.
153 222 Castelijns, Jos           Het Snelle Wiel               z.t.
154 226 Marcelis, Tom             Het Snelle Wiel               z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.947 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten