Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

7e Omloop door Middag Humsterland

                          Uitslag Omloop over 133,3 km

                       Wedstrijd datum: 28 Augustus 2010

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  40 Koedooder, Vera           Batavus Ladies Cycl Team     3:17:05
  2   6 van de Ree, Monique       Leontien.nl                  3:17:08     0:03
  3  21 de Vocht, Liesbeth        Nederland Bloeit              z.t.
  4  36 Wild, Kirsten             Cervélo / NW hoek             z.t.
  5   4 Blaak, Chantal            Leontien.nl                   z.t.
  6  35 Slappendel, Iris          Cervélo / NW hoek            3:17:18     0:13
  7 131 Samplonius, Anne          Canada National Team         3:17:24     0:19
  8  73 Glasbergen, Jessica       SRAM WV Eemland               z.t.
  9   1 de Vries, Marijn          Leontien.nl                  3:19:50     2:45
 10  13 Gilmore, Rochelle         Lotto Ladies Team            3:19:57     2:52
 11  22 Kanis, Janneke            Nederland Bloeit              z.t.
 12 112 Verdonck, Sofie           RSC de Zuidwesthoek           z.t.
 13   3 Bosman, Andrea            Leontien.nl                   z.t.
 14  51 Pieters, Amy              Team Merida Cycling           z.t.
 15  99 Eversdijk, Anne           Rabo Lady Force               z.t.
 16  41 Tromp, Esra               Batavus Ladies Cycl Team      z.t.
 17   9 Klep, Inge                RedSun Cycling Team           z.t.
 18  18 van Doorslaer, Annelies   Lotto Ladies Team             z.t.
 19  87 Kerste, Marielle          Restore Cycling-RWC Ahoy      z.t.
 20  39 Huisman, Marit            Batavus Ladies Cycl Team      z.t.
 21 132 Logan-Sprenger, Heather   Canada National Team          z.t.
 22  42 Soek, Julia               Batavus Ladies Cycl Team      z.t.
 23  30 Kloppenburg, Margriet     Hitec Products                z.t.
 24  20 Francke, Agnieta          Nederland Bloeit              z.t.
 25  80 Cullen, Kate              Weijers-Hako-MovingLadie      z.t.
 26   8 Arnouts, Anne             RedSun Cycling Team           z.t.
 27  76 van den Hoek, Bianca      SRAM WV Eemland               z.t.
 28 130 Ramsden, Denise           Canada National Team          z.t.
 29  23 van Wanroij, Marieke      Nederland Bloeit              z.t.
 30  58 Collins, Emily            Swaboladies Cycling Team      z.t.
 31   2 Brand, Lucinda            Leontien.nl                   z.t.
 32  47 Ensing, Janneke           Dolmans Landscaping CT        z.t.
 33  93 Kogelman, Silke           Peoples Trust Cycl Team       z.t.
 34  94 Kreuze, Ingeborg          Peoples Trust Cycl Team       z.t.
 35  33 Knol, Willeke             Cervélo / NW hoek             z.t.
 36  32 Aubry, Emilie             Cervélo / NW hoek             z.t.
 37  11 Dijkman, Petra            RedSun Cycling Team           z.t.
 38 129 Guloien, Leah             Canada National Team          z.t.
 39 127 Numainville, Joelle       Canada National Team          z.t.
 40  70 Handley, Pippa            Team Tubanters                z.t.
 41  71 Crum, Emma                Team Tubanters                z.t.
 42  10 Lavrijssen, Birgit        RedSun Cycling Team           z.t.
 43   5 de Wildt, Anne            Leontien.nl                   z.t.
 44  38 Heijkoop, Anne            Batavus Ladies Cycl Team      z.t.
 45 124 Kuizenga, Sigrid          Jan van Arckel                z.t.
 46  62 Tabak, Eefje              TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 47  24 Tabak, Noortje            Nederland Bloeit              z.t.
 48  49 Welter, Hannah            Team Merida Cycling           z.t.
 49   7 Lindberg, Marie           RedSun Cycling Team           z.t.
 50 120 Karssies, Elise           Hepro Kozijnen/NWVG           z.t.
 51  25 Brennauer, Lisa           Hitec Products                z.t.
 52  97 Boogaard, Sonja           Rabo Lady Force               z.t.
 53  52 Lenferink, Marte          Team Merida Cycling           z.t.
 54 101 Otten, Marissa            Rabo Lady Force               z.t.
 55  43 Kessler, Nina             Dolmans Landscaping CT        z.t.
 56  48 Bekkering, Daniëlle       Dolmans Landscaping CT        z.t.
 57  91 Braam, Joukje             Peoples Trust Cycl Team       z.t.
 58  50 Knetemann, Roxane         Team Merida Cycling           z.t.
 59  17 Cromwell, Tiffany         Lotto Ladies Team             z.t.
 60  98 Doedee, Baukje            Rabo Lady Force               z.t.
 61 117 Mulder, Hanneke           Hepro Kozijnen/NWVG           z.t.
 62  19 de Goede, Suzanne         Nederland Bloeit              z.t.
 63 118 Tiessens, Ivana           Hepro Kozijnen/NWVG          3:20:40     3:35
 64 116 Fokkens, Trieneke         Hepro Kozijnen/NWVG           z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.582 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

7e Omloop door Middag Humsterland

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Leontien.nl                  1      9:54:06
  2  Cervélo / NW hoek            6      9:54:23        0:17
  3  Batavus Ladies Cycl Team     7      9:56:59        2:53
  4  Nederland Bloeit             4      9:57:02        2:56
  5  RedSun Cycling Team          2      9:59:51        5:45
  6  Lotto Ladies Team            3      9:59:51        5:45
  7  Team Merida Cycling          9      9:59:51        5:45
  8  Rabo Lady Force             17      9:59:51        5:45
  9  Peoples Trust Cycl Team     16      9:59:51        5:45
 10  Dolmans Landscaping CT       8      9:59:51        5:45
 11  Hepro Kozijnen/NWVG         20     10:00:34        6:28
Uitslag beschikbaar gesteld door Daan Brand