Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

30ste OMLOOP HOEKSCHE WAARD

                           Uitslag Omloop over 168 km

                     CLUBCOMPETITIE REGIO 2 op 29 Mei 2010
                      GROTE PRIJS RABOBANK HOEKSCHE WAARD

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   8 Boelen, Jeroen            VHemertGroep-JongeRenner     3:47:51
  2  79 van den Brand, Twan       WV Schijndel                 3:47:55     0:04
  3 105 Schotte, Kasper           PRC Delta                     z.t.
  4  17 Borst, Daniël             Wilton-Care4Bikes-AAVolh     3:48:24     0:33
  5  90 Kuijvenhoven, Marco       Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
  6 115 Stöpler, Nick             Woest(Woerden/Stadion)       3:48:29     0:38
  7  77 van Luijk, Sven           WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
  8  41 van Erp, Robert           Restore Cycling               z.t.
  9  37 Pasquino, Flavio          Restore Cycling               z.t.
 10   2 Nieuwdorp, Nick           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 11  80 van Erp, Jordy            WV Schijndel                  z.t.
 12   9 van Diermen, Jaron        VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 13  81 Hereijgers, Kobus         WV Schijndel                  z.t.
 14  86 Otterspeer, Coen          Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 15  14 van Agtmaal, Peter        Wilton-Care4Bikes-AAVolh      z.t.
 16   7 Aerts, Ruud               VHemertGroep-JongeRenner     3:48:36     0:45
 17  62 Kamsma, Marcel            TML de Dommelstreek          3:48:38     0:47
 18  71 van der Tholen, Bob       RWC Ahoy                     3:49:42     1:51
 19  10 de Kort, Bram             VHemertGroep-JongeRenner     3:50:05     2:14
 20  31 Berk, Johan               SwABo Cyclingteam            3:50:18     2:27
 21  16 van Vliet, Luuk           Wilton-Care4Bikes-AAVolh     3:50:20     2:29
 22  95 Gelens, Ralph             TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
 23 104 Vingerling, Michael       PRC Delta                     z.t.
 24  88 Joling, Gerhard           Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 25  65 Busser, Nieck             TML de Dommelstreek           z.t.
 26  51 Vuurens, Nico             RTC de Hoekse Renners         z.t.
 27  85 Kooiman, Erik Jan         Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 28  32 Niewold, Frank            SwABo Cyclingteam             z.t.
 29  55 Bregman, Miel             GRTC Excelsior/Bik Sloop     3:50:25     2:34
 30   4 Vleugel, Sander           ZRTC Theo Middelkamp         3:50:36     2:45
 31  24 Knops, Jorn               TempoBruns-BMV Veldhoven      z.t.
 32  18 van den Bergh, Olav       Wilton-Care4Bikes-AAVolh      z.t.
 33  87 van Kooij, Nils           Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 34  42 Heiberg, Chris            Restore Cycling               z.t.
 35  96 Dekkers, Paul             TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
 36   5 Stroosnijder, Michel      ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 37  67 Berk, Robert              RWC Ahoy                     3:50:41     2:50
 38  15 Dekker, Arjan             Wilton-Care4Bikes-AAVolh      z.t.
 39  61 van Bekkum, Erik          TML de Dommelstreek           z.t.
 40  52 Oude Elferink, Bas        RTC de Hoekse Renners         z.t.
 41  72 Zwarts, Ruurd-Jan         RWC Ahoy                     3:50:48     2:57
 42  74 Kreder, Dennis            WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
 43  97 Oosthoek, Arian           DRC de Mol                   3:51:03     3:12
 44  89 Hartog, Arno              Wielerland.nl/Waardrennr     3:53:05     5:14
 45  73 Helderman, Paul           WWV/Trias/Pedaalr/Spartn     3:56:48     8:57
 46  83 van Geffen, Niek          WV Schijndel                  z.t.
 47 109 Kallenfels, Jerry         Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 48  64 van Goethem, Brian        TML de Dommelstreek           z.t.
 49  12 Dénis, Camiel             VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 50 110 van der Lijn, Robin       Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 51  35 de Groot, Wouter          SwABo Cyclingteam             z.t.
 52  26 Castelijns, Twan          TWC Het Snelle Wiel           z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.240 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon