Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

PARKHOTEL ROODING HILLS CLASSIC 2010

                       Uitslag Rit in lijn over 116,5 km

          KNWU Topcompetitie Vrouwen te Valkenburg op 8 Augustus 2010
                   Organisatie: Stichting Holland Ladies Tour

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1   9 Verbeke, Grace            België Nationaal             3:14:17
  2  34 Blaak, Chantal            Leontien.nl                  3:15:08     0:51
  3  51 Slappendel, Iris          Cervélo Test Team            3:16:03     1:46
  4 147 de Vocht, Liesbeth        Mix N Bloeit-Vlaanderen      3:16:04     1:47
  5  38 Brand, Lucinda            Leontien.nl                  3:16:08     1:51
  6  71 Trott, Emma               Weijers-Hako-MovingLadie     3:16:09     1:52
  7  17 Koedooder, Vera           Batavus Ladies Cycl Team     3:16:18     2:01
  8  42 Dijkman, Petra            RedSun Cycling Team          3:16:26     2:09
  9  40 de Vries, Marijn          Leontien.nl                  3:16:51     2:34
 10  49 Hausler, Claudia          Cervélo Test Team            3:17:35     3:18
 11  43 Johansson, Emma           RedSun Cycling Team          3:21:51     7:34
 12  53 Pooly, Emma               Cervélo Test Team             z.t.
 13  35 v.d. Broek, Irene         Leontien.nl                  3:21:53     7:36
 14 148 Daams, Jessie             Mix N Bloeit-Vlaanderen       z.t.
 15  75 Collins, Emaly            Swaboladies Cycling Team     3:21:56     7:39
 16  50 Bruins, Regina            Cervélo Test Team             z.t.
 17  94 Crum, Emma                Team Tubanters                z.t.
 18  28 Aune, Karin               Dolmans Landscaping CT       3:22:01     7:44
 19 149 Dufour, Sjoukje           Mix N Bloeit-Vlaanderen       z.t.
 20  15 de Vuyst, Sofie           België Nationaal              z.t.
 21  33 Bosman, Andrea            Leontien.nl                  3:22:04     7:47
 22 121 Glasbergen, Jessica       SRAM WV Eemland              3:22:06     7:49
 23 141 Pieters, Amy              Team Merida Cycling          3:22:09     7:52
 24  54 Wild, Kirsten             Cervélo Test Team            3:22:14     7:57
 25  12 Hannes, Kaat              België Nationaal              z.t.
 26  46 Pijnenborg, Mascha        RedSun Cycling Team           z.t.
 27  36 de Wildt, Anne            Leontien.nl                   z.t.
 28  16 Cant, Sanne               België Nationaal              z.t.
 29 145 de Goede, Suzanne         Mix N Bloeit-Vlaanderen       z.t.
 30   5 Fernandes Souza, Uenia    ACS Chirio Forno D'Asalo      z.t.
 31  45 Werner, Laure             RedSun Cycling Team          3:22:18     8:01
 32   7 Tayler, Wiles             ACS Chirio Forno D'Asalo     3:22:19     8:02
 33  29 Ensing, Janneke           Dolmans Landscaping CT        z.t.
 34  14 van Doorslaer, Annelies   België Nationaal             3:22:23     8:06
 35   6 Riabchenko, Tetyana       ACS Chirio Forno D'Asalo     3:22:34     8:17
 36  48 Silversides, Emma         RedSun Cycling Team          3:22:35     8:18
 37  27 Spoor, Winanda            Dolmans Landscaping CT       3:24:28    10:11
 38 102 den Otter, Marieke        Jan van Arckel                z.t.
 39  47 Arnouts, Anne             RedSun Cycling Team           z.t.
 40 140 Knetemann, Roxane         Team Merida Cycling           z.t.
 41  44 Lavrijssen, Birgit        RedSun Cycling Team           z.t.
 42  41 Klep, Inge                RedSun Cycling Team           z.t.
 43  76 Eshuis, Aafke             Swaboladies Cycling Team      z.t.
 44   4 Kirch, Rosane             ACS Chirio Forno D'Asalo      z.t.
 45  10 Roggeman, Inge            België Nationaal              z.t.
 46 136 Kloppenburg, Margriet     Hepro Kozijnen/NWVG           z.t.
 47  93 Handley, Pippa            Team Tubanters                z.t.
 48 107 Boogaard, Sonja           Rabo Lady Force               z.t.
 49  73 van Gogh, Natalie         Swaboladies Cycling Team      z.t.
 50 109 Doedee, Baukje            Rabo Lady Force               z.t.
 51  39 van de Ree, Monique       Leontien.nl                   z.t.
 52 146 Markerink, Loes           Mix N Bloeit-Vlaanderen       z.t.
 53   1 Fernandes Silva, Marcia   ACS Chirio Forno D'Asalo      z.t.
 54  11 Hierckens, Corine         België Nationaal              z.t.
 55 122 van den Hoek, Bianca      SRAM WV Eemland               z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 35.978 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

PARKHOTEL ROODING HILLS CLASSIC 2010

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Leontien.nl                  5      9:48:07
  2  Cervélo Test Team            7      9:55:29        7:22
  3  België Nationaal             2      9:58:32       10:25
  4  Mix N Bloeit-Vlaanderen     19      9:59:58       11:51
  5  RedSun Cycling Team          6     10:00:31       12:24
  6  ACS Chirio Forno D'Asalo     1     10:07:07       19:00
  7  Dolmans Landscaping CT       4     10:08:48       20:41
  8  Swaboladies Cycling Team    10     10:10:52       22:45
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten