Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Ronde van Groningen

                       Uitslag Rit in lijn over 169,3 km

                         Wedstrijd datum: 13 Maart 2010
                        32e Eemsmond Ronde van Groningen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  39 van Leeuwen, Cor          HEPRO Kozijnen - NWVG        4:10:21
  2  42 Harms, Jos                HEPRO Kozijnen - NWVG         z.t.
  3  79 Fransen, Ruud             WSV Emmen                     z.t.
  4  91 Horring, Lars             WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
  5  68 Strating, Gijs            Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
  6  40 Lindeman, Adrie           HEPRO Kozijnen - NWVG         z.t.
  7  37 Helmantel, Adriaan        HEPRO Kozijnen - NWVG        4:11:20     0:59
  8 106 Vriend, Rudy              WV Noord-Holland              z.t.
  9  28 Steiginga, Sierd          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 10  56 Berkenbosch, Maint        Gaul!/Stormvogels/CS Gro     4:11:27     1:06
 11  63 Zijlstra, Sipke           WV OttoEbbens/WV Olympia     4:11:33     1:12
 12  94 Eefting, Roy              WV Meteoor-Assen-Roden       4:11:49     1:28
 13  20 du Prie, Mick             SRAM - WV Eemland            4:11:55     1:34
 14  59 van der Wielen,Jacob-Jan  Gaul!/Stormvogels/CS Gro     4:11:58     1:37
 15  38 de Lange, Bas             HEPRO Kozijnen - NWVG         z.t.
 16  99 Wierstra, Frank           WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 17  71 van den Berg, Pim         Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 18  70 Spijkerman, Herman        Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 19 111 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
 20  53 de Lange, Alex            WV de IJsselstreek            z.t.
 21  66 de Vries, Harm            WV OttoEbbens/WV Olympia      z.t.
 22  55 de Vries, Josbert         Gaul!/Stormvogels/CS Gro     4:12:27     2:06
 23  31 Smits, Florian            Grontmij-Team Amsterdam      4:12:47     2:26
 24  29 Hooghiemster, Niek        LWV De Friesche Leeuw        4:13:00     2:39
 25  33 Lof, Jan                  Grontmij-Team Amsterdam      4:13:08     2:47
 26  78 Janssen, Kees             Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.
 27 112 van Weerd, Joost          OWC Oldenzaal                4:18:21     8:00
 28 120 Somsen, Patrick           Kanjers voor Kanjers CT      4:22:44    12:23
 29  48 Clermonts, Glenn          WV De Kannibaal               z.t.
 30  58 van den Broek, Paul       Gaul!/Stormvogels/CS Gro      z.t.
 31  17 Fransen, Timo             ARTV De Adelaar               z.t.
 32  44 Osinga, Jinne             WV De Kannibaal               z.t.
 33  34 Korevaar, DaniŽl          Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 34 117 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 35  69 Rijpma, Coen              Jong&Laan/De Peddelaars      4:23:58    13:37
 36  72 Procee, Johan             Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 37  32 Aandewiel, Pascal         Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 38  49 de Weerd, Pieter-Paul     WV de IJsselstreek            z.t.
 39  81 Kregel, Jeroen            WSV Emmen                    4:24:30    14:09
 40  80 van Nuil, Hidde           WSV Emmen                     z.t.
 41  19 Reuling, Dirk             SRAM - WV Eemland             z.t.
 42 119 Olieman, Mark             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 40.575 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens