Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

13e RABO GROEISTAD KLASSIEKER - ELITE

                       Uitslag Rit in lijn over 161,8 km

      Wedstrijd voor Elite en Beloften te Amersfoort op 18 September 2010
                   Organisatie: Wielervereniging SRAM Eemland

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 141 Kavsek, Rik               Park Hotel Rooding CT        3:33:15
  2   8 Bronkhorst, Harm          RWC Ahoy                      z.t.
  3 131 Posthuma, Jelle           Cyclingteam Jo Piels          z.t.
  4  92 de Haan, Jesse            Koopmans Cube CT              z.t.
  5  37 Broers, Remco             Wilton-Care4bikes-AA Dri      z.t.
  6  85 Schep, Peter              Koga-Creditforce-Ubbink       z.t.
  7 145 van Wel, Ruud             Mide Center - Ruiter WT       z.t.
  8  99 Brus, Marco               Line Lloyd Footwear CT        z.t.
  9  59 van den Berg, Jim         Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 10  98 de Boer, Joris            Line Lloyd Footwear CT        z.t.
 11 160 van der Meijden, Rune     v Vliet - EBH Elshof          z.t.
 12 132 Gmelich Meijling, Jarno   Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 13  15 Knol, Martijn             Alcmaria - ZWC DTS            z.t.
 14  79 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT      3:33:22     0:07
 15  94 Stenekes, Steven          Koopmans Cube CT              z.t.
 16  91 Breemes, Stefan           Koopmans Cube CT              z.t.
 17  35 Binnenpoorte, Erwin       Craft-Sensa-RSE CT            z.t.
 18  62 van Diermen, Johnny       v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 19  96 van Zijl, Melvin          Koopmans Cube CT              z.t.
 20 120 Koelen, Joost             OWC Oldenzaal                 z.t.
 21  97 Hamelink, Jasper          Line Lloyd Footwear CT        z.t.
 22  84 Essink, Leon              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 23 143 de Waal, Roy              Park Hotel Rooding CT         z.t.
 24   5 Gerrits, Guus             ARTV De Adelaar               z.t.
 25  44 Reuling, Dirk             WV SRAM Eemland               z.t.
 26  86 Zijlstra, Sipke           Koga-Creditforce-Ubbink       z.t.
 27  24 van Buren, Bert           BIK Sloopwerk-Excelsior       z.t.
 28  64 Bosters, Jurriën          v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 29  56 Lof, Jan                  Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 30  39 de Bruijne, Elias         Wilton-Care4bikes-AA Dri      z.t.
 31 102 Schreurs, Mark            Line Lloyd Footwear CT        z.t.
 32 154 van Lakerveld, Erik       SWABO Cycling Team            z.t.
 33  95 Windt, Ramon              Koopmans Cube CT              z.t.
 34 171 Goede, Luuk               West - Frisia                 z.t.
 35 164 Kuijvenhoven, Marco       Specialized-Waardrenner       z.t.
 36 142 Werst, Raymond            Park Hotel Rooding CT        3:33:31     0:16
 37 168 Schellevis, Rutger        Specialized-Waardrenner       z.t.
 38 151 Rietbroek, Jesper         SWABO Cycling Team            z.t.
 39  34 Jansman, Niels            Craft-Sensa-RSE CT            z.t.
 40  80 Houwers, Bor              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 41  16 Splinter, Raymond         Alcmaria - ZWC DTS            z.t.
 42 157 Stamsnijder, Bas          v Vliet - EBH Elshof          z.t.
 43 136 Kremer, Aron              Combi Rabo-JvA-Delta          z.t.
 44 108 Groen, Dex                Metec Cycling Team            z.t.
 45 125 Eising, Tijmen            Peddelaars-Jong & Laan       3:33:37     0:22
 46  81 Nijkamp, Roy              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 47  63 Basten, Niek              v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 48 162 Schoonbroodt, Bob         v Vliet - EBH Elshof          z.t.
 49 122 Hulzebos, Barry           Peddelaars-Jong & Laan        z.t.
 50  58 Kers, Koos Jeroen         Grontmij-Team Amsterdam      3:33:39     0:24
 51  72 Stokreef, Mark            Hepro Kozijnen - NWVG         z.t.
 52  43 Mijnen, Harmen            WV SRAM Eemland               z.t.
 53 123 de Vries, Jurjen          Peddelaars-Jong & Laan        z.t.
 54  65 Lammertink, Maurits       v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 55  88 Terpstra, Mike            Koga-Creditforce-Ubbink      3:33:45     0:30
 56  89 Kos, Patrick              Koga-Creditforce-Ubbink       z.t.
 57  90 Stöpler, Nick             Koga-Creditforce-Ubbink       z.t.
 58 147 Hooghiemster, René        Mide Center - Ruiter WT       z.t.
 59 103 van Agtmaal, Peter        Metec Cycling Team            z.t.
 60 170 Buis, Silvan              West - Frisia                 z.t.
 61  60 Aandewiel, Pascal         Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 62 165 Kooiman, Erik Jan         Specialized-Waardrenner      3:33:51     0:36
 63 129 van Dulmen, Thom          Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 64 127 Bos, Marco                Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 65  87 van der Zwet, Arno        Koga-Creditforce-Ubbink      3:33:59     0:44
 66 178 Berkenbosch, Maint        Baby Dump-Lemmens-Wilvo       z.t.
 67 159 Berkhout, Thomas          v Vliet - EBH Elshof          z.t.
 68  52 de Haan, Bas              SG Automatisering-Emmen      3:34:02     0:47
 69 106 Horring, Lars             Metec Cycling Team            z.t.
 70 101 Griffin, Jake             Line Lloyd Footwear CT        z.t.
 71  38 van de Pol, Martin        Wilton-Care4bikes-AA Dri     3:34:10     0:55
 72 100 Ruckert, Patrick          Line Lloyd Footwear CT        z.t.
 73 148 Huenders, Mitchell        Mide Center - Ruiter WT       z.t.
 74  93 Schreurs, Leander         Koopmans Cube CT              z.t.
 75 177 van der Sanden, Harm      Baby Dump-Lemmens-Wilvo       z.t.
 76 124 Rijpma, Coen              Peddelaars-Jong & Laan        z.t.
 77 152 Niewold, Frank            SWABO Cycling Team            z.t.
 78  32 Beldman, Bjorn            Craft-Sensa-RSE CT            z.t.
 79 104 Harms, Jos                Metec Cycling Team            z.t.
 80 167 Megens, Brian             Specialized-Waardrenner       z.t.
 81   6 van Zanten, Maarten       ARTV De Adelaar               z.t.
 82 150 Botman, Wim               Mide Center - Ruiter WT       z.t.
 83 146 Pronk, Jos                Mide Center - Ruiter WT       z.t.
 84 184 van Aurich, Tjeerd        Woest                         z.t.
 85  50 van Nuil, Hidde           SG Automatisering-Emmen       z.t.
 86 158 te Brake, Remco           v Vliet - EBH Elshof          z.t.
 87 139 van den Ende, Milan       Park Hotel Rooding CT         z.t.
 88 128 Schulting, Peter          Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 89   3 Smalbrugge, Rene          ARTV De Adelaar               z.t.
 90 169 Ursem, Bart               West - Frisia                 z.t.
 91 105 Atzori, Umberto           Metec Cycling Team            z.t.
 92  82 Olieman, Mark             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 93 144 Abe, Takayuki             Park Hotel Rooding CT         z.t.
 94   2 Berrevoets, Maarten       ARTV De Adelaar               z.t.
 95  69 Lindeman, Adrie           Hepro Kozijnen - NWVG         z.t.
 96 130 Lindeman, Bert-Jan        Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 97 149 Bruin, Ivor               Mide Center - Ruiter WT       z.t.
 98 185 Fransen, Casper           Woest                         z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 45.524 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

13e RABO GROEISTAD KLASSIEKER - MASTERS

                       Uitslag Rit in lijn over 122,9 km

  Wedstrijd voor Master 40+ en Masters 50+ te Amersfoort op 19 September 2010
                   Organisatie: Wielervereniging SRAM Eemland

Categorie: 4  Masters 40+

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  60 de Leeuw, Jan             Ermelo                       2:56:38
  2  40 Frijters, Adrie           Wageningen                    z.t.
  3  61 de Leeuw, Godert          Ermelo                        z.t.
  4 120 Kistemaker, Erwin         Diemen                        z.t.
  5  85 Rijkhoff, Frank           Veenendaal                    z.t.
  6  41 Gaasenbeek, Robert        Westbroek                     z.t.
  7  67 Moerman, Xander           Vianen                        z.t.
  8  45 Hekman, Jan               Norg                          z.t.
  9  19 de Bruijn, Jerry          Harderwijk                    z.t.
 10  90 Scheffel, Ronald          Apeldoorn                     z.t.
 11  37 Engelen, Dirk Jan         Nijmegen                      z.t.
 12 106 de Weert, Peter           Staphorst                     z.t.
 13  55 Janssens, Mark            Rhenen                        z.t.
 14 107 Weinans, Marcel           Roden                         z.t.
 15 127 Spithoven, Jacco          Nieuwegein                    z.t.
 16  12 Bonstra, Pim              Abcoude                       z.t.
 17   4 van der Bas, Floris       Rijswijk ZH                   z.t.
 18  94 Sommer, Ronald            Druten                        z.t.
 19   5 van den Berg, Elbert      Nijkerkerveen                 z.t.
 20  93 Seuren, Gerald            Vierlingsbeek                 z.t.
 21  53 Immerzeel, Rene           Wilnis                        z.t.
 22  80 Pronk, Fred               Heerhugowaard                 z.t.
 23  96 de Veen, Gert             Zuidbroek                     z.t.
 24 115 Borkink, Andre            Eefde                         z.t.
 25  58 Klein, Bob                Nieuwe Niedorp                z.t.
 26  21 Buisman, Jan              Ouderkerk ad Amstel           z.t.
 27  42 Guldemeester, Ad          Amersfoort                    z.t.
 28  95 Tamis, Brian              't Zand NH                    z.t.
 29  31 Dooyeweerd, Ron           Harderwijk                    z.t.
 30  75 Oranje, Kees              Brielle                       z.t.
 31 109 Witsenburg, Arnoud        Driebergen-Rijsenbur          z.t.
 32   2 Ariesen, Alex             Wageningen                    z.t.
 33 101 Vocking, Peter            Amerongen                     z.t.
 34  48 Hoefakker, Martin         Middenmeer                    z.t.
 35  18 Braakman, Ruud            Grootebroek                   z.t.
 36  34 Drogtrop, Fred            Den Dolder                    z.t.
 37 129 Teunis, Gerrit            Wierden                       z.t.
 38  97 in 't Veld, Anton         Nieuw Lekkerland              z.t.
 39 117 Divall, Brendan           Amsterdam                     z.t.
 40   3 van Asten, Kees           Zeewolde                      z.t.
 41  50 Hughson, Jock             Amstelveen                    z.t.
 42  28 Cornielje, Georg          's-Heerenberg                 z.t.
 43  47 Hessing, Roel             Soest                         z.t.
 44  10 Blokzijl, Robert          Almelo                        z.t.
 45  57 Kat, Johnny               Hoogeveen                     z.t.
 46 131 Oerlemans, John           Oldebroek                     z.t.
 47  64 McEwen, Steve             Donderen                      z.t.
 48  22 Burkunk, Marlin           Amsterdam                     z.t.
 49  62 Lobregt, Aart             Montfoort                     z.t.
 50 104 Vroom, Watze              Wageningen                    z.t.
 51  56 Jonker, Stef              Roden                         z.t.
 52  88 Sander, Jörg              Rotterdam                     z.t.
 53  51 Huisman, Richard          Amersfoort                    z.t.
 54  52 Hurenkamp, Arnout         Enschede                      z.t.
 55  63 Mastebroek, Edwin         Barneveld                     z.t.
 56  84 Rietveld, Lars            Oudewater                     z.t.
 57   9 Beute, Hermi              Nijmegen                      z.t.
 58  74 Oppewal, Taeke            Heerenveen                    z.t.
 59  72 van Oostrum, Jan          IJsselstein                   z.t.
 60  79 Pothof, Kees              Hellevoetsluis                z.t.
 61 118 Feddersen, Mario          Duitsland                     z.t.
 62  83 Reyerse, Eibert           Harderwijk                    z.t.
 63  82 Rekers, Hans              Enschede                      z.t.
 64 100 Visser, Gert              Huizen                        z.t.
 65  11 de Boer, Perry            Enkhuizen                     z.t.
 66 119 Flierman, Rutger          Uitgeest                      z.t.
 67   1 Alma, Marcel              Harskamp                      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.747 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

13e RABO GROEISTAD KLASSIEKER - MASTERS

                       Uitslag Rit in lijn over 122,9 km

  Wedstrijd voor Master 40+ en Masters 50+ te Amersfoort op 19 September 2010
                   Organisatie: Wielervereniging SRAM Eemland

Categorie: 5  Masters 50+

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1 163 Keller, Freddy            Deventer                     2:56:38
  2 198 Lap, Hans                 Hendrik Ido Ambacht           z.t.
  3 172 Paffen, Ron               Milsbeek                      z.t.
  4 193 Posthuma, Huub            Vlijmen                       z.t.
  5 180 Verhagen, Barend          Woerden                       z.t.
  6 173 Pauw, Benno               Nieuwegein                    z.t.
  7 164 de Kinkelder, Fred        Groenlo                       z.t.
  8 183 de Vries, Leen            Limmen                        z.t.
  9 181 Verhoeven, Fons           Amersfoort                    z.t.
 10 192 Kirchhoff, Klaas          Elspeet                       z.t.
 11 197 Hain, Fred                Oostenrijk                    z.t.
 12 199 van Tuijl, Gijs           Bruchem                       z.t.
 13 156 Deutekom, John            't Zand NH                    z.t.
 14 157 Frinking, Rudie           Zutphen                       z.t.
 15 167 Lunenborg, Henk           Hoogeveen                     z.t.
 16 161 Johnson, Johnny           Amersfoort                    z.t.
 17 182 Vonk, Hans                Arnhem                        z.t.
 18 162 de Jong, Herman           Zoeterwoude                   z.t.
 19 151 van Beuningen, Albert     Ewijk                         z.t.
 20 166 van Leeuwen, Rob          Pijnacker                     z.t.
 21 168 Motshagen, Barend         Nijkerk GLD                   z.t.
 22 160 Janmaat, Roland           Amersfoort                    z.t.
 23 169 Nederlof, Gijs            Kamerik                       z.t.
 24 191 Keynemans, Dirk           Nieuwaal                      z.t.
 25 178 van Tuyl, Wim             Gameren                       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.747 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten