Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

45STE RONDE VAN GELDERLAND

                        Uitslag Wegwedstrijd over 140 km

           ONDERDEEL VAN UCI WORLD WOMEN COMPETITION op 17 April 2010

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  36 Wild, Kirsten             Cervélo Test Team            3:32:53
  2  15 Gilmore, Rochelle         Lotto Ladies Team             z.t.
  3 157 Broun, Kristy             Australia National Team       z.t.
  4 183 Miller, Brooke            TIBCO Womens Pro Cycling      z.t.
  5  12 Arnouts, Anne             RedSun Cycling Team           z.t.
  6 189 van Dijk, Ellen           Team HTC Columbia             z.t.
  7  24 van Vleuten, Annemiek     Nederland Bloeit              z.t.
  8  55 van Gogh, Natalie         Swaboladies Cycling Team      z.t.
  9  11 Johansson, Emma           RedSun Cycling Team           z.t.
 10 185 Mackie, Emma              TIBCO Womens Pro Cycling      z.t.
 11 191 Visser, Adrie             Team HTC Columbia             z.t.
 12   6 Wagtho, Lianne            Leontien.nl                   z.t.
 13 123 Kortekaas, Esther         Jan van Arckel                z.t.
 14  20 de Goede, Suzanne         Nederland Bloeit              z.t.
 15 140 Blindyuk, Yulia           Russian National Team         z.t.
 16 136 Caron, Joanie             Canada National Team          z.t.
 17  73 Glasbergen, Jessica       SRAM WV Eemland               z.t.
 18 154 van der Kamp, Laura       Nationaal Team Nederland      z.t.
 19  16 Whitelaw, Vicki           Lotto Ladies Team             z.t.
 20 137 Kirchmann, Leah           Canada National Team          z.t.
 21  14 Delfosse, Catherine       Lotto Ladies Team             z.t.
 22   8 Dijkman, Petra            RedSun Cycling Team           z.t.
 23   3 Brand, Lucinda            Leontien.nl                   z.t.
 24  52 Knetemann, Roxane         Team Merida Cycling           z.t.
 25  23 Tabak, Noortje            Nederland Bloeit              z.t.
 26  21 de Vocht, Liesbeth        Nederland Bloeit              z.t.
 27  28 Waersted, Fröydis         Hitec Products                z.t.
 28 130 Johansen, Cecilie Saeter  Norwegian National Team       z.t.
 29  53 Pieters, Amy              Team Merida Cycling           z.t.
 30  61 Tabak, Eefje              TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 31 134 Ramsden, Denise           Canada National Team          z.t.
 32 182 Kiesanowski, Joanne       TIBCO Womens Pro Cycling      z.t.
 33  31 Armitstead, Elisabeth     Cervélo Test Team             z.t.
 34 135 MacGregor, Moriah         Canada National Team          z.t.
 35  32 Decroix, Liselot          Cervélo Test Team             z.t.
 36 114 van Veen, Suzanne         RSC de Zuidwesthoek           z.t.
 37  22 Markerink, Loes           Nederland Bloeit              z.t.
 38   2 Blaak, Chantal            Leontien.nl                   z.t.
 39  39 Braam, Elisabeth          Batavus Ladies Cycl Team      z.t.
 40  13 Andreasson, Veronica      Lotto Ladies Team             z.t.
 41  50 van den Brand, Daphny     Team Merida Cycling           z.t.
 42 158 Kitchen, Lauren           Australia National Team       z.t.
 43 184 Guarnier, Megan           TIBCO Womens Pro Cycling      z.t.
 44  33 Bruins, Regina            Cervélo Test Team             z.t.
 45  90 van Hoek, Lotte           Restore Cycling-RWC Ahoy      z.t.
 46  76 Slewe, Melissa            SRAM WV Eemland               z.t.
 47 155 Visser, Annelies          Nationaal Team Nederland      z.t.
 48 118 Gercama, Alie             Hepro Kozijnen/NWVG           z.t.
 49  40 Koedooder, Vera           Batavus Ladies Cycl Team      z.t.
 50 141 Pankova, Larisa           Russian National Team         z.t.
 51  91 Kogelman, Silke           Peoples Trust Cycl Team       z.t.
 52  25 Hahn, Jacqueline          Hitec Products                z.t.
 53  35 Slappendel, Iris          Cervélo Test Team             z.t.
 54 142 Potokina, Anna            Russian National Team         z.t.
 55  37 Tromp, Esra               Batavus Ladies Cycl Team      z.t.
 56 186 Haskell, Devon            TIBCO Womens Pro Cycling      z.t.
 57 121 Koster, Olivia            Jan van Arckel                z.t.
 58 125 Kuizenga, Sigrid          Jan van Arckel                z.t.
 59 192 Stevens, Evelyn           Team HTC Columbia             z.t.
 60 181 Corset, Ruth              TIBCO Womens Pro Cycling      z.t.
 61 187 Anderson, Kimberly        Team HTC Columbia             z.t.
 62   9 Silversides, Emma         RedSun Cycling Team           z.t.
 63  47 van den Berg, Debby       Dolmans Landscaping CT        z.t.
 64  56 Eshuis, Aafke             Swaboladies Cycling Team      z.t.
 65  34 Häusler, Claudia          Cervélo Test Team             z.t.
 66   4 v.d. Broek, Irene         Leontien.nl                   z.t.
 67 159 Spratt, Amanda            Australia National Team      3:34:21     1:28
 68   7 Pijnenborg, Mascha        RedSun Cycling Team          3:35:40     2:47
 69 122 Kanis, Jacobien           Jan van Arckel               3:36:23     3:30
 70  58 Niessen, Kirsten          Swaboladies Cycling Team     3:37:10     4:17
 71  75 van den Hoek, Bianca      SRAM WV Eemland              3:39:36     6:43
 72 105 Schreurs, Geerike         NWHoek/Pedaalrdrs/Pedlrs      z.t.
 73 124 den Otter, Marieke        Jan van Arckel                z.t.
 74 152 Woering, Melanie          Nationaal Team Nederland      z.t.
 75  69 Handly, Pippa             Team Tubanters                z.t.
 76  74 van Veghel, Sandra        SRAM WV Eemland               z.t.
 77  79 Ringlever, Linda          Weijers-Hako-MovingLadie      z.t.
 78  97 Boogaard, Sonja           Rabo Lady Force               z.t.
 79  83 Geoghegan, Michelle       Weijers-Hako-MovingLadie      z.t.
 80  54 Lenferink, Marte          Team Merida Cycling           z.t.
 81  30 Brennauer, Lisa           Hitec Products                z.t.
 82  51 de Boer, Sophie           Team Merida Cycling           z.t.
 83 144 Absalyamova, Venera       Russian National Team         z.t.
 84  42 Soek, Julia               Batavus Ladies Cycl Team      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.458 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

45STE RONDE VAN GELDERLAND

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  RedSun Cycling Team          2     10:38:39
  2  Lotto Ladies Team            3     10:38:39
  3  TIBCO Womens Pro Cycling    31     10:38:39
  4  Nederland Bloeit             4     10:38:39
  5  Canada National Team        23     10:38:39
  6  Cervélo Test Team            6     10:38:39
  7  Leontien.nl                  1     10:38:39
  8  Team HTC Columbia           32     10:38:39
  9  Team Merida Cycling          9     10:38:39
 10  Russian National Team       24     10:38:39
 11  Jan van Arckel              21     10:38:39
 12  Batavus Ladies Cycl Team     7     10:38:39
 13  Australia National Team     27     10:40:07        1:28
 14  Swaboladies Cycling Team    10     10:42:56        4:17
 15  SRAM WV Eemland             13     10:45:22        6:43
 16  Nationaal Team Nederland    26     10:45:22        6:43
 17  Hitec Products               5     10:45:22        6:43
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon