Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

40e DORPENOMLOOP door DRENTHE

                        Uitslag Rit in lijn over 165 km

                          Wedstrijd datum: 8 Mei 2010

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  91 Eefting, Roy              WV Meteoor-Assen-Roden       3:52:42
  2  70 de Vries, Berden          Jong&Laan/De Peddelaars      3:53:01     0:19
  3  28 Postma, Fokke             LWV De Friesche Leeuw         z.t.
  4  49 de Weerd, Pieter-Paul     WV de IJsselstreek            z.t.
  5  59 Berkenbosch, Maint        Gaul! cycl for War Child      z.t.
  6  39 van Leeuwen, Cor          HEPRO Kozijnen - NWVG        3:53:26     0:44
  7  80 van Nuil, Hidde           WSV Emmen                     z.t.
  8  63 Zijlstra, Sipke           WV OttoEbbens/WV Olympia      z.t.
  9  88 Haakman, Tino             West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 10 117 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 11   6 Terpstra, Mike            ZWC DTS                       z.t.
 12 105 Imming, Bram              WV Noord-Holland              z.t.
 13  33 Kers, Koos Jeroen         Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 14  47 Clermonts, Glenn          WV De Kannibaal               z.t.
 15 118 Olieman, Mark             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 16  53 de Lange, Alex            WV de IJsselstreek            z.t.
 17  31 Smits, Florian            Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 18   1 Nikolakakis, Jannis       ZWC DTS                       z.t.
 19  34 Burger, Leon              Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 20  35 Korevaar, DaniŽl          Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 21  23 Groenestein, Patrick      SRAM - WV Eemland             z.t.
 22  15 Fransen, Timo             ARTV De Adelaar               z.t.
 23  36 Lof, Jan                  Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 24  29 van der Werf, Teake-Piet  LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 25  90 Mol, Robbert-Jan          West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 26 113 Koelen, Joost             OWC Oldenzaal                 z.t.
 27   7 Pronk, Leander            Alcmaria Victrix              z.t.
 28  30 Hooghiemster, Niek        LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 29  95 de Hoog, Jesper           WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 30   3 Windhouwer, Gerard        ZWC DTS                       z.t.
 31 120 Stronks, Ivo              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 32 111 Boermans, Daan            OWC Oldenzaal                 z.t.
 33  99 Weening, Andries          WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 34  17 Gerrits, Guus             ARTV De Adelaar               z.t.
 35  86 Beemsterboer, Rick        West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 36 110 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
 37  16 van Otterloo, Niels       ARTV De Adelaar               z.t.
 38  18 van Zanten, Wouter        ARTV De Adelaar               z.t.
 39  89 van der Meer, Tom         West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 40  92 Timmermans, Ron           WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 41  85 van Vuure, Henk           West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 42 115 Bargeman, Simon           Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 43  13 Puttenstein, Ronald       ARTV De Adelaar               z.t.
 44  43 Schurer, Albert           WV De Kannibaal               z.t.
 45  27 Sweering, Harry           LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 46  46 Poutsma, Stefan           WV De Kannibaal               z.t.
 47   9 Biersteker, Eelco         Alcmaria Victrix              z.t.
 48  71 Spijkerman, Herman        Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 49 119 te Stroet, Rens           Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 50  66 de Vries, Harm            WV OttoEbbens/WV Olympia      z.t.
 51   2 Slewe, Richard            ZWC DTS                       z.t.
 52  83 Kalk, Xander              WSV Emmen                     z.t.
 53  40 Lindeman, Adrie           HEPRO Kozijnen - NWVG         z.t.
 54  77 Reimert, Toby             Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.
 55 108 Botman, Wim               WV Noord-Holland              z.t.
 56 116 Essink, Leon              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 57  45 Kik, Theo                 WV De Kannibaal               z.t.
 58  58 de Haan, Folkert          Gaul! cycl for War Child      z.t.
 59 103 Bruschke, Bram            WV Noord-Holland             3:53:47     1:05
 60  50 van Dijk, Julian          WV de IJsselstreek           3:53:50     1:08
 61 114 van Weerd, Joost          OWC Oldenzaal                 z.t.
 62 104 te Buck, Jesse            WV Noord-Holland              z.t.
 63 101 Wierstra, Frank           WV WoonExpo Kapenga          3:53:52     1:10
 64  67 Bovenhuis, Robert         Jong&Laan/De Peddelaars      3:53:55     1:13
 65  56 van der Wielen,Jacob-Jan  Gaul! cycl for War Child     3:54:10     1:28
 66  42 de Blaauw, Niels          HEPRO Kozijnen - NWVG         z.t.
 67  62 Postma, Pieter            WV OttoEbbens/WV Olympia      z.t.
 68  93 Sipkema, Willem-Sytse     WV Meteoor-Assen-Roden       3:54:46     2:04
 69  79 Fransen, Ruud             WSV Emmen                    3:54:54     2:12
 70  60 de Vries, Josbert         Gaul! cycl for War Child     3:55:11     2:29
 71  75 Lenferink, Jasper         Craft-Sensa-RSE CyclTeam     3:55:16     2:34
 72  38 Stokreef, Mark            HEPRO Kozijnen - NWVG        3:55:22     2:40
 73  26 Steiginga, Sierd          LWV De Friesche Leeuw         z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.544 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Daan Brand