Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

25e DUTCH FOOD VALLEY CLASSIC

                       Uitslag Rit in lijn over 209,9 km

                   UCI - Horse Categorie op 13 Augustus 2010
                 Organized by: Stichting Veenendaal-Veenendaal

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  52 Boasson Hagen, Edvald     Sky Pro Cycling              4:51:32
  2   1 van Hummel, Kenny         Skil - Shimano                z.t.
  3 158 van Dijk, Stefan          Nationaal Team Nederland      z.t.
  4  91 Belletti, Manuel          Colnago - CSF Inox            z.t.
  5  35 Maes, Nikolas             Quick Step                    z.t.
  6 118 Vanspeybrouck, Pieter     TS Vlaanderen - Mercator      z.t.
  7  96 Modolo, Sacha             Colnago - CSF Inox            z.t.
  8  61 Sentjens, Roy             Team Milram                   z.t.
  9  45 Leezer, Tom               Rabobank                      z.t.
 10 122 Gardeyn, Gorik            Vacansoleil Pro Cyc Team      z.t.
 11  24 Dehaes, Kenny             Omega Pharma - Lotto          z.t.
 12  87 Jezowski, Krysztof        CCC Polsat Polkowice          z.t.
 13  58 Sutton, Christopher       Sky Pro Cycling               z.t.
 14   4 De Backer, Bert           Skil - Shimano                z.t.
 15 111 Boeckmans, Kris           TS Vlaanderen - Mercator      z.t.
 16  76 Ratti, Aristide           Carmiooro - NGC               z.t.
 17  14 Mata Cabello, Enrique     Footon - Servetto             z.t.
 18 131 Ariesen, Johim            Cycling Team Jo Piels         z.t.
 19 104 Caethoven, Steven         Landbouwkrediet               z.t.
 20 144 Pfingsten, Christoph      Van Vliet EBH Elshof          z.t.
 21 123 van Groen, Arnoud         Vacansoleil Pro Cyc Team      z.t.
 22  64 Eichler, Markus           Team Milram                   z.t.
 23  68 De Voght, Wim             Team Milram                   z.t.
 24 146 te Brake, Remco           Van Vliet EBH Elshof          z.t.
 25 105 Dockx, Bart               Landbouwkrediet               z.t.
 26  12 Gutierrez Palacios,David  Footon - Servetto             z.t.
 27  75 Raisoni, Alessandro       Carmiooro - NGC               z.t.
 28 117 Vanmarcke, Sep            TS Vlaanderen - Mercator      z.t.
 29 134 de Jonge, Maarten         Cycling Team Jo Piels        4:51:37     0:05
 30 121 Traksel, Bobbie           Vacansoleil Pro Cyc Team      z.t.
 31 107 Planckaert, Baptiste      Landbouwkrediet               z.t.
 32 101 Commeyne, Davy            Landbouwkrediet              4:51:39     0:07
 33  18 Celis Zabala, Vidal       Footon - Servetto             z.t.
 34 142 Havik, Yoeri              Van Vliet EBH Elshof          z.t.
 35  33 Hovelijnck, Kurt          Quick Step                    z.t.
 36  15 Merlo, Michele            Footon - Servetto             z.t.
 37  77 Tedeschi, Mirko           Carmiooro - NGC               z.t.
 38  25 Elijzen, Michiel          Omega Pharma - Lotto          z.t.
 39 115 Streurs, Geert            TS Vlaanderen - Mercator      z.t.
 40  26 Scheirlinckx, Staf        Omega Pharma - Lotto          z.t.
 41  41 Langeveld, Sebastian      Rabobank                      z.t.
 42  17 Walker, Johnnie           Footon - Servetto             z.t.
 43 103 Bellemakers, Dirk         Landbouwkrediet               z.t.
 44  38 van Keirsbulck,Guillauma  Quick Step                   4:51:43     0:11
 45 143 Oostlander, Sander        Van Vliet EBH Elshof          z.t.
 46 113 Lodewyck, Klaas           TS Vlaanderen - Mercator      z.t.
 47   2 Deroo, David              Skil - Shimano                z.t.
 48 148 Schoonbroodt, Bob         Van Vliet EBH Elshof          z.t.
 49 124 Ligthart, Pim             Vacansoleil Pro Cyc Team      z.t.
 50 132 Bos, Marco                Cycling Team Jo Piels         z.t.
 51  48 van Emden, Jos            Rabobank                      z.t.
 52 106 Neirynck, Kevin           Landbouwkrediet               z.t.
 53 125 Ruygh, Rob                Vacansoleil Pro Cyc Team      z.t.
 54 154 Duyn, Huub                Nationaal Team Nederland      z.t.
 55 136 Posthuma, Jelle           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 56  21 Blythe, Adam              Omega Pharma - Lotto          z.t.
 57  36 Robert, Frederique        Quick Step                    z.t.
 58 141 Dijkxhoorn, Rikke         Van Vliet EBH Elshof          z.t.
 59  85 Matysiak, Bartlomiej      CCC Polsat Polkowice          z.t.
 60  62 Terpstra, Niki            Team Milram                   z.t.
 61  66 Gajek, Artur              Team Milram                   z.t.
 62 108 Scheirlinckx, Bert        Landbouwkrediet               z.t.
 63  97 Pavarin, Marcello         Colnago - CSF Inox            z.t.
 64 102 Barbe, Koen               Landbouwkrediet               z.t.
 65  11 Eibegger, Markus          Footon - Servetto             z.t.
 66   7 Timmer, Albert            Skil - Shimano                z.t.
 67  63 Schäfer, Stefan           Team Milram                   z.t.
 68  44 Flens, Rick               Rabobank                      z.t.
 69  86 Rebiewski, Jaroslaw       CCC Polsat Polkowice          z.t.
 70 114 Mertens, Tim              TS Vlaanderen - Mercator      z.t.
 71   5 Docker, Mitchell          Skil - Shimano                z.t.
 72 157 Ruckert, Patrick          Nationaal Team Nederland      z.t.
 73  84 Lisowicz, Tomasz          CCC Polsat Polkowice          z.t.
 74  92 Canuti, Federico          Colnago - CSF Inox            z.t.
 75  81 Bodnar, Lukasz            CCC Polsat Polkowice          z.t.
 76  93 Frapporti, Marco          Colnago - CSF Inox            z.t.
 77  83 Kiendys, Tomasz           CCC Polsat Polkowice          z.t.
 78 133 de Haan, Sierk-Jan        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 79  74 Quadranti, Antonio        Carmiooro - NGC               z.t.
 80  22 Cretskens, Wilfried       Omega Pharma - Lotto          z.t.
 81 153 Dumoulin, Tom             Nationaal Team Nederland      z.t.
 82  95 Marangoni, Alan           Colnago - CSF Inox            z.t.
 83 126 Mouris, Jens              Vacansoleil Pro Cyc Team      z.t.
 84  47 Stamsnijder, Tom          Rabobank                      z.t.
 85 116 Van Vooren, Steven        TS Vlaanderen - Mercator      z.t.
 86  31 Devenyns, Dries           Quick Step                    z.t.
 87  82 Janiszewski, Sylwester    CCC Polsat Polkowice          z.t.
 88 137 van Dulmen, Thom          Cycling Team Jo Piels         z.t.
 89  46 Nuyens, Nick              Rabobank                      z.t.
 90  43 Moerenhout, Koos          Rabobank                      z.t.
 91  37 Van De Walle, Jurgen      Quick Step                    z.t.
 92 127 van Leijen, Joost         Vacansoleil Pro Cyc Team      z.t.
 93   3 Ji, Cheng                 Skil - Shimano                z.t.
 94  32 Engels, Addy              Quick Step                    z.t.
 95  54 Hayman, Mathew            Sky Pro Cycling               z.t.
 96   8 Wagner, Robert            Skil - Shimano                z.t.
 97 128 Veuchelen, Frederik       Vacansoleil Pro Cyc Team     4:52:02     0:30
 98  67 Stroetinga, Wim           Team Milram                  4:52:10     0:38
 99  57 Stannard, Ian             Sky Pro Cycling              4:52:16     0:44
100  55 Vigano, Davide            Sky Pro Cycling              4:53:10     1:38
101   6 Rooijakkers, Piet         Skil - Shimano               4:53:18     1:46
102  73 Kocjan, Jure              Carmiooro - NGC              4:54:01     2:29
103 152 de Greef, Robbert         Nationaal Team Nederland      z.t.
104 151 Atzori, Umberto           Nationaal Team Nederland      z.t.
105  23 D Hollander, Glenn        Omega Pharma - Lotto          z.t.
106  27 Stubbe, Tom               Omega Pharma - Lotto          z.t.
107 135 Polling, Peter Jan        Cycling Team Jo Piels         z.t.
108 145 Stamsnijder, Bas          Van Vliet EBH Elshof          z.t.
109 156 Hamelink, Jasper          Nationaal Team Nederland      z.t.
110  51 Arvesen, Kurt-Asle        Sky Pro Cycling               z.t.
111  56 Nordhaug, Lars Petter     Sky Pro Cycling               z.t.
112  65 Fothen, Thomas            Team Milram                   z.t.
113  16 Pedersen, Martin          Footon - Servetto             z.t.
114  71 Fournet Fayard, Sebastin  Carmiooro - NGC               z.t.
115 112 Joseph, Stijn             TS Vlaanderen - Mercator      z.t.
116  72 Grillo, Paride            Carmiooro - NGC               z.t.
117  42 van Winden, Dennis        Rabobank                      z.t.
118 155 Haan, Wouter              Nationaal Team Nederland      z.t.
119 138 van Winden, Stefan        Cycling Team Jo Piels         z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.199 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten