Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

41e Omloop van de Braakman

                          Uitslag Omloop over 145,8 km

                    Philippine - Philippine op 27 Maart 2010

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  27 van der Weijst, Geert     TWC Het Snelle Wiel          3:32:09
  2  11 van Diermen, Johnny       VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
  3  86 Bos, Jan                  Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
  4  76 Kreder, Dennis            WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
  5  63 Busser, Nieck             TML de Dommelstreek           z.t.
  6  26 Castelijns, Twan          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
  7  41 Pasquino, Flavio          Restore Cycling               z.t.
  8   2 van der Klooster, Johnny  ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
  9   8 Nolten, Bram              VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 10  87 Kooiman, Erik Jan         Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 11 111 van der Lijn, Robin       Rabo/Pliegersp-JvArckel      3:32:18     0:09
 12  22 Knops, Jorn               TempoBruns-BMV Veldhoven      z.t.
 13 104 Schotte, Kasper           PRC Delta                    3:32:26     0:17
 14  10 Luyt, Dennis              VHemertGroep-JongeRenner     3:33:03     0:54
 15  85 Hartog, Arno              Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 16  31 van Lakerveld, Erik       SwABo Cyclingteam             z.t.
 17  18 Borst, DaniŽl             Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 18  79 van Roosmalen, Wouter     WV Schijndel                  z.t.
 19 107 Lugtenburg, Rik           PRC Delta                     z.t.
 20  53 Oude Elferink, Bas        RTC de Hoekse Renners         z.t.
 21  84 Schoth, Guus              WV Schijndel                  z.t.
 22  78 van Luijk, Sven           WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
 23   4 Raadtgever, Dennis        ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 24  15 Dekker, Arjan             Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 25  91 van Os, Enno              TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
 26 117 Andrea, Erik              Woest(Woerden/Stadion)        z.t.
 27  36 Niewold, Frank            SwABo Cyclingteam             z.t.
 28 112 van der Niet, Rob         Rabo/Pliegersp-JvArckel      3:33:27     1:18
 29  28 Hoeks, Jan                TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 30  25 Castelijns, Jos           TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 31 105 Walgien, Jorrit           PRC Delta                     z.t.
 32   6 Stroosnijder, Michel      ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 33   9 Bosters, JurriŽn          VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 34  38 den Hoed, Marc            Restore Cycling               z.t.
 35  68 Hogervorst, Maikel        RWC Ahoy                      z.t.
 36  43 Tijssen, Bart             TWC Maaslandster ZuidLim      z.t.
 37  62 Kamsma, Marcel            TML de Dommelstreek           z.t.
 38  89 de Graaff, Boudewijn      Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 39  24 Kleinloog, Tim            TempoBruns-BMV Veldhoven      z.t.
 40  92 Winkelmolen, Jan          TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
 41  49 Simons, Martijn           RTC de Hoekse Renners         z.t.
 42  52 Siemons, Tonny            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 43  57 Lotz, Tom                 GRTC Excelsior/Bik Sloop      z.t.
 44 103 Kremer, Aron              PRC Delta                     z.t.
 45  23 van Veldhoven, Jos        TempoBruns-BMV Veldhoven      z.t.
 46  37 Heiberg, Chris            Restore Cycling               z.t.
 47 109 Kallenfels, Mickey        Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 48  40 van den Ende, Milan       Restore Cycling               z.t.
 49  73 Kreder, Sander            WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
 50 120 van Aurich, Tjeerd        Woest(Woerden/Stadion)        z.t.
 51 110 Kros, Thijs               Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 52  54 Martens, Arjen            RTC de Hoekse Renners         z.t.
 53  67 Berk, Robert              RWC Ahoy                      z.t.
 54  98 Wijnstra, Jacob           DRC de Mol                    z.t.
 55  83 van Heeswijk, Roy         WV Schijndel                  z.t.
 56  46 Jetten, Roel              TWC Maaslandster ZuidLim      z.t.
 57  44 Bongers, Daan             TWC Maaslandster ZuidLim      z.t.
 58  77 Heeneman, Willy           WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
 59  50 Woestenberg, Peter        RTC de Hoekse Renners         z.t.
 60  12 Roelen, Thijs             VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 61  74 Olsthoorn, Johan          WWV/Trias/Pedaalr/Spartn     3:33:35     1:26
 62  13 Dudok, Tjeerd             Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 63  34 Berk, Johan               SwABo Cyclingteam             z.t.
 64  81 Rombouts, Jeroen          WV Schijndel                  z.t.
 65  19 Burgmans, Bo              TempoBruns-BMV Veldhoven      z.t.
 66  21 Hegger, Eric              TempoBruns-BMV Veldhoven      z.t.
 67  29 van der Weijst, Robert    TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 68 113 de Reus, Frank            Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 69  58 van der Pijl, Jasper      GRTC Excelsior/Bik Sloop      z.t.
 70 118 den Hertog, Reijer        Woest(Woerden/Stadion)        z.t.
 71  75 Stougje, Martijn          WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
 72  72 Zwarts, Ruurd-Jan         RWC Ahoy                     3:37:35     5:26
 73  65 van Stratum, Erik         TML de Dommelstreek           z.t.
 74  14 Sikking, Frank            Wilton-Snel-AAdrink/Volh     3:44:22    12:13
 75  16 Breemes, Stefan           Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 76  32 de Groot, Wouter          SwABo Cyclingteam             z.t.
 77  35 Meijer, Ronald            SwABo Cyclingteam             z.t.
 78  39 van Leeuwen, Rob          Restore Cycling               z.t.
 79  48 Bogaarts, Guy             TWC Maaslandster ZuidLim      z.t.
 80  61 van den Heuvel, Peter     TML de Dommelstreek           z.t.
 81  64 van Goethem, Brian        TML de Dommelstreek           z.t.
 82  66 van Bekkum, Erik          TML de Dommelstreek           z.t.
 83  71 Lankester, Kelian         RWC Ahoy                      z.t.
 84  88 Arts, Roy                 Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 85  93 Boonen, Maarten           TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
 86  33 Rijntjes, Daan            SwABo Cyclingteam             z.t.
 87 102 Verduijn, Marten          DRC de Mol                    z.t.
 88  82 Polak, Thomas             WV Schijndel                  z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.235 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

41e Omloop van de Braakman

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  VHemertGroep-JongeRenner     2     10:37:21
  2  Wielerland.nl/Waardrennr    15     10:37:21
  3  TWC Het Snelle Wiel          5     10:37:45        0:24
  4  ZRTC Theo Middelkamp         1     10:38:39        1:18
  5  WWV/Trias/Pedaalr/Spartn    13     10:38:39        1:18
  6  PRC Delta                   18     10:38:56        1:35
  7  Restore Cycling              7     10:39:03        1:42
  8  Rabo/Pliegersp-JvArckel     19     10:39:12        1:51
  9  TempoBruns-BMV Veldhoven     4     10:39:12        1:51
 10  WV Schijndel                14     10:39:33        2:12
 11  Wilton-Snel-AAdrink/Volh     3     10:39:41        2:20
 12  SwABo Cyclingteam            6     10:39:41        2:20
 13  RTC de Hoekse Renners        9     10:39:57        2:36
 14  Woest(Woerden/Stadion)      20     10:40:05        2:44
 15  TWC Maaslandster ZuidLim     8     10:40:21        3:00
 16  TML de Dommelstreek         11     10:43:11        5:50
 17  RWC Ahoy                    12     10:44:29        7:08
 18  TWC de Kempen/Buitenlust    16     10:50:52       13:31
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt