Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

27e EPZ Omloop van Borsele Elite-dames

                           Uitslag Omloop over 120 km

              's Heerenhoek-'s Heerenhoek UCI 1.2 op 24 April 2010
                                    UCI 1.2

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  36 Wild, Kirsten             Cervélo Test Team            3:00:33
  2  13 Gilmore, Rochelle         Lotto Ladies Team             z.t.
  3 151 Broun, Kitsty             National Team Australia       z.t.
  4  22 Vos, Marianne             Nederland Bloeit              z.t.
  5 160 van Dijk, Ellen           HTC Columbia                  z.t.
  6  31 Becker, Charlotte         Cervélo Test Team             z.t.
  7  23 de Vocht, Liesbeth        Nederland Bloeit              z.t.
  8 159 Hosking, Chloe            HTC Columbia                  z.t.
  9 133 Cooke, Nicole             Nat. Team Great Brittian      z.t.
 10   5 Brand, Lucinda            Leontien.nl                   z.t.
 11 157 Arndt, Judith             HTC Columbia                  z.t.
 12 135 Colclough, Katie          Nat. Team Great Brittian      z.t.
 13  55 van Gogh, Natalie         Swaboladies Cycling Team      z.t.
 14  32 Duester, Sarah            Cervélo Test Team            3:00:39     0:06
 15  19 Markerink, Loes           Nederland Bloeit             3:00:45     0:12
 16  34 Slappendel, Iris          Cervélo Test Team            3:00:51     0:18
 17 134 Martin, Lucy              Nat. Team Great Brittian     3:01:23     0:50
 18 168 Riedle, Sylvia            National Team France         3:01:28     0:55
 19 128 Fournier, Roxane          GSD Gestion (France)          z.t.
 20 137 King, Danielle            Nat. Team Great Brittian      z.t.
 21  50 Eversdijk, Anne           Team Merida Cycling           z.t.
 22  30 Söderberg, Isabelle       Hitec Products                z.t.
 23   9 Arnouts, Anne             RedSun Cycling Team           z.t.
 24  25 Brenauer, Lisa            Hitec Products                z.t.
 25  37 Tromp, Esra               Batavus Ladies Cycl Team      z.t.
 26  38 Koedooder, Vera           Batavus Ladies Cycl Team      z.t.
 27 172 Caron, Joanie             National Team Canada          z.t.
 28 121 Kortekaas, Esther         Jan van Arckel                z.t.
 29 112 Verdonck, Sofie           RSC de Zuidwesthoek           z.t.
 30 125 Kanis, Jacobien           Jan van Arckel                z.t.
 31 153 Light, Carly              National Team Australia       z.t.
 32 173 Kirchmann, Leah           National Team Canada          z.t.
 33  10 Lavrijssen, Birgit        RedSun Cycling Team           z.t.
 34  69 Handley, Pippa            Team Tubanters                z.t.
 35 147 Pankova, Larisa           National Team Russia          z.t.
 36  79 Cullen, Kate              Weijers-Hako-MovingLadie      z.t.
 37  11 Henrion, Ludivine         RedSun Cycling Team           z.t.
 38 131 Verhoeven, Aurore         GSD Gestion (France)          z.t.
 39 127 Majerus, Christine        GSD Gestion (France)          z.t.
 40  96 Kogelman, Silke           Peoples Trust Cycl Team       z.t.
 41  95 Kreuze, Ingeborg          Peoples Trust Cycl Team       z.t.
 42  75 Glasbergen, Jessica       SRAM WV Eemland               z.t.
 43  12 Pijnenborg, Mascha        RedSun Cycling Team           z.t.
 44  88 Kerste, Marielle          Restore Cycling-RWC Ahoy      z.t.
 45 136 Mayho, Hannah             Nat. Team Great Brittian      z.t.
 46 111 Simons, Suzan             RSC de Zuidwesthoek           z.t.
 47 163 Fournial, Vicky           National Team France          z.t.
 48   4 van de Ree, Monique       Leontien.nl                   z.t.
 49 158 Fahlin, Emilia            HTC Columbia                  z.t.
 50  46 Bekkering, Eyelien        Dolmans Landscaping CT        z.t.
 51 155 Cromwell, Tiffany         National Team Australia       z.t.
 52  14 Andréasson, Veronica      Lotto Ladies Team             z.t.
 53  28 Mustonen, Sarah           Hitec Products                z.t.
 54 167  Biannic, Aude            National Team France          z.t.
 55 118 Gercama, Alie             Hepro Kozijnen/NWVG           z.t.
 56 107 van der Breggen, Anna     NWHoek/Pedaalrdrs/Pedlrs      z.t.
 57 105 Schreurs, Geerike         NWHoek/Pedaalrdrs/Pedlrs      z.t.
 58 174 Dearden, Amy              National Team Canada          z.t.
 59  98 Doedee, Baukje            Rabo Lady Force               z.t.
 60  68 Paus, Berdienke           Team Tubanters                z.t.
 61   7 Dijkman, Petra            RedSun Cycling Team           z.t.
 62   3 Wagtho, Lianne            Leontien.nl                   z.t.
 63 152  Kitchen, Lauren          National Team Australia       z.t.
 64 171 MacGregor, Moriah         National Team Canada          z.t.
 65   2 Blaak, Chantal            Leontien.nl                   z.t.
 66  27 Saastad, Kristine         Hitec Products                z.t.
 67  39 Braam, Elisabeth          Batavus Ladies Cycl Team      z.t.
 68  49 Welter, Hannah            Team Merida Cycling           z.t.
 69 161 Anderson, Kimberly        HTC Columbia                  z.t.
 70  26 Petersen, Maria Granth    Hitec Products                z.t.
 71 162 Stevens, Evelyn           HTC Columbia                  z.t.
 72  35 Schwager, Patricia        Cervélo Test Team             z.t.
 73  51 Grimberg, Arenda          Team Merida Cycling           z.t.
 74 156 Rodes, Alexis             National Team Australia       z.t.
 75  53 Pieters, Amy              Team Merida Cycling           z.t.
 76  48 Bekkering, Daniëlle       Dolmans Landscaping CT        z.t.
 77   1 Bosman, Andrea            Leontien.nl                   z.t.
 78  33 Hausler, Claudia          Cervélo Test Team             z.t.
 79   6 v.d. Broek, Irene         Leontien.nl                  3:01:30     0:57
 80  52 Knetemann, Roxane         Team Merida Cycling          3:01:36     1:03

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 39.878 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

27e EPZ Omloop van Borsele Elite-dames

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  HTC Columbia                27      9:01:39
  2  Cervélo Test Team            6      9:01:45        0:06
  3  Nederland Bloeit             4      9:01:51        0:12
  4  Nat. Team Great Brittian    23      9:02:29        0:50
  5  National Team Australia     26      9:03:29        1:50
  6  Leontien.nl                  1      9:03:29        1:50
  7  RedSun Cycling Team          2      9:04:24        2:45
  8  GSD Gestion (France)        22      9:04:24        2:45
  9  Hitec Products               5      9:04:24        2:45
 10  National Team Canada        29      9:04:24        2:45
 11  Batavus Ladies Cycl Team     7      9:04:24        2:45
 12  National Team France        28      9:04:24        2:45
 13  Team Merida Cycling          9      9:04:24        2:45
Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans