Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

2e Altena Biesbosch Ronde

                        Uitslag Rit in lijn over 180 km

                     Werkendam - Werkendam op 5 April 2010

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  19 van Zandbeek, Ronan       CT Van Vliet-EBH Elshof      4:07:42
  2  69 Hooghiemster, RenÚ        Midi Center-Ruiter WT         z.t.
  3  23 Kouwenhoven, Sjoerd       CT Van Vliet-EBH Elshof      4:07:44     0:02
  4  22 Havik, Yoeri              CT Van Vliet-EBH Elshof      4:07:48     0:06
  5 147 Luyt, Dennis              Van Hemert Groep DJR         4:08:02     0:20
  6  62 Lenferink, Jasper         Metec Cycling Team           4:08:03     0:21
  7  67 Vriend, Rudy              Midi Center-Ruiter WT        4:08:05     0:23
  8  24 van der Meijden, Rune     CT Van Vliet-EBH Elshof      4:08:14     0:32
  9  26 van Leeuwen, Cor          Hepro Kunststof Kozijnen     4:08:18     0:36
 10  64 Hassink, Arne             Metec Cycling Team           4:08:20     0:38
 11  84 Kavsek, Rik               Parkhotel Rooding CT          z.t.
 12  13 Ariesen, Johim            CT Jo Piels                   z.t.
 13  51 Asjes, Jelmer             Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 14 175 Dekker, Arjan             Wilton-Care4Bikes-AAdrin     4:08:21     0:39
 15 137 Oeleridch, Jan            Team EGN NRW Rose Duitsl      z.t.
 16  72 Bruin, Ivor               Midi Center-Ruiter WT         z.t.
 17   7 Munster, Gregory de       Colba-Mercury Dourphonie      z.t.
 18 107 Pasquino, Flavio          Restore CT                    z.t.
 19  50 Kreder, Dennis            Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 20  83 Paas, Maikel              Parkhotel Rooding CT          z.t.
 21 118 van Lakerveld, Erik       Swabo CT                      z.t.
 22  54 Griffin, Jake             Line-Lloyd Footwear Cycl     4:08:23     0:41
 23  18 Polling, Peter Jan        CT Jo Piels                  4:08:41     0:59
 24  16 Bos, Marco                CT Jo Piels                   z.t.
 25 149 de Kort, Bram             Van Hemert Groep DJR          z.t.
 26  91 Simons, Martijn           Rabobank de HoekseRenner      z.t.
 27 109 Reuling, Dirk             SRAM-WV Eemland               z.t.
 28  61 Smit, Dennis              Metec Cycling Team           4:08:43     1:01
 29  14 de Haan, Sierk-Jan        CT Jo Piels                  4:08:50     1:08
 30  41 de Haan, Jesse            Koopmans Cube CT             4:09:35     1:53
 31 127 Burger, Leon              Team Amsterdam-Grontmij      4:09:37     1:55
 32  44 Kuiper, Bouke             LSE Koga-Creditforce-Ubb      z.t.
 33 138 Koep, Thomas              Team EGN NRW Rose Duitsl      z.t.
 34 125 Jaeger, Michael           Team ABC- Elite              4:10:23     2:41
 35  15 van Ooijen, Cornelius     CT Jo Piels                  4:11:11     3:29
 36  81 de Waal, Roy              Parkhotel Rooding CT         4:11:13     3:31
 37 152 Droogmans, Thijs          Babydump Lemmens Wilvo        z.t.
 38 130 van den Berg, Jim         Team Amsterdam-Grontmij       z.t.
 39   2 Bongers, Daan             CT Megaland-John Willem      4:11:15     3:33
 40  12 Schulz, Philip            Colba-Mercury Dourphonie     4:12:05     4:23
 41  95 van Loon, Patrick         Rabobank de HoekseRenner     4:12:18     4:36
 42 163 van Luijk, Sven           WWV-Trias-Pedaalridders      4:12:48     5:06
 43  20 Vermeulen, Jack           CT Van Vliet-EBH Elshof       z.t.
 44 145 Nolten, Bram              Van Hemert Groep DJR         4:12:56     5:14
 45  68 Pronk, Jos                Midi Center-Ruiter WT         z.t.
 46  66 Horring, Lars             Metec Cycling Team            z.t.
 47  79 Shimada, Makato           Parkhotel Rooding CT          z.t.
 48  17 van Dulmen, Thom          CT Jo Piels                   z.t.
 49 155 Gelens, Ralph             Babydump Lemmens Wilvo        z.t.
 50 171 Wijnstra, Jacob           Wielerploeg De Mol            z.t.
 51  71 Spring in t Veld, Joost   Midi Center-Ruiter WT         z.t.
 52  43 Kip, Ismael               LSE Koga-Creditforce-Ubb      z.t.
 53  80 Abe, Takayuki             Parkhotel Rooding CT         4:12:57     5:15
 54  45 St÷pler, Nick             LSE Koga-Creditforce-Ubb     4:12:58     5:16
 55 139 Hartog, Arno              Team Specialized             4:13:10     5:28
 56  48 Terpstra, Mike            LSE Koga-Creditforce-Ubb      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.601 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Willem Dielemans