Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

BARONIE BREDA CLASSIC

                        Uitslag Rit in lijn over 180 km

                       Breda - Breda op 19 September 2010
                Stichting Baronie Breda Classic i.s.m. WV Breda

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 123 Kreder, Wesley            Rabobank CT                  4:08:48
  2  53 Oostlander, Sander        CT Van Vliet-EBH Elshof      4:08:49     0:01
  3  23 Kreder, Raymond           WWW-Trias-Pedaalridders      4:09:15     0:27
  4 174 Hollanders, Dries         PWS Eijssen CT Belgie         z.t.
  5  99 Boelen, Jeroen            Van Hemert Grp/Jonge Rnr     4:09:16     0:28
  6 119 van Ooijen, Cornelius     Cyclingteam Jo Piels          z.t.
  7  50 van Haaren, Bart          CT Van Vliet-EBH Elshof       z.t.
  8 125 Kelderman, Wilco          Rabobank CT                   z.t.
  9 172 Allegaert, Matthias       PWS Eijssen CT Belgie        4:09:17     0:29
 10  33 Vingerling, Michael       Koga-CreditForce-Ubbink      4:09:18     0:30
 11 169 Vereecken, Nicolas        PWS Eijssen CT Belgie        4:09:23     0:35
 12 102 de Kort, Bram             Van Hemert Grp/Jonge Rnr      z.t.
 13  79 Kavsek, Rik               Park Hotel Rooding CT         z.t.
 14 120 Schulting, Peter          Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 15 124 van der Lijke, Nick       Rabobank CT                   z.t.
 16  19 van Luijk, Sven           WWW-Trias-Pedaalridders       z.t.
 17 118 de Beer, Pim              Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 18  52 Kouwenhoven, Sjoerd       CT Van Vliet-EBH Elshof       z.t.
 19  41 Asjes, Jelmer             Line-Lloyd Footwear Cycl     4:09:36     0:48
 20 122 Vermeltfoort, Coen        Rabobank CT                  4:09:55     1:07
 21  40 te Stroet, Rens           Line-Lloyd Footwear Cycl     4:10:00     1:12
 22 151 Burger, Leon              Team Amsterdam-Grondmij      4:10:04     1:16
 23  92 van Agtmaal, Peter        Metec Cycling Team            z.t.
 24 117 Relou, Tom                Cyclingteam Jo Piels         4:10:17     1:29
 25  49 te Brake, Remco           CT Van Vliet-EBH Elshof      4:10:18     1:30
 26 130 van Aert, Jan             Royal Antwerpen Bic Club     4:10:23     1:35
 27  91 Smit, Dennis              Metec Cycling Team           4:10:25     1:37
 28 181 Pasquino, Flavio          Restore Cycling               z.t.
 29 167 Motké, Ritchie            Baby-dump Lemmens Wilvo       z.t.
 30  56 Woestenberg, Peter        RTC De Hoekse Renners         z.t.
 31  20 Helderman, Paul           WWW-Trias-Pedaalridders       z.t.
 32  71 Knops, Jorn               Tempo/Bruns - Veldhoven       z.t.
 33  51 Vreugdenhil, Stefan       CT Van Vliet-EBH Elshof      4:10:29     1:41
 34 163 de Greef, Robbert         Baby-dump Lemmens Wilvo       z.t.
 35  83 Dumoulin, Tom             Park Hotel Rooding CT         z.t.
 36 158 de Poortere, Ingmar       WV Breda-Zuidwesthoek         z.t.
 37  38 de Groot, Daan            Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 38 121 Vrijmoed, Maurice         Rabobank CT                  4:10:36     1:48
 39 116 Goos, Marc                Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 40  81 Meijers, Daan             Park Hotel Rooding CT         z.t.
 41  97 Aerts, Ruud               Van Hemert Grp/Jonge Rnr      z.t.
 42 184 Koppers, Robert           Restore Cycling              4:14:41     5:53
 43 109 Dudok, Tjeerd             Wilton-Snel-AAdrink CT        z.t.
 44 157 van Raaij, Douglas        WV Breda-Zuidwesthoek         z.t.
 45  84 Janssen, Yannick          Park Hotel Rooding CT        4:15:00     6:12
 46  28 Mesker, Wouter            Rabo Pliegersp/JvArckel       z.t.
 47 171 Vanspeybroeck, Tim        PWS Eijssen CT Belgie         z.t.
 48  42 Koning, Peter             Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 49  54 Vermeulen, Jack           CT Van Vliet-EBH Elshof       z.t.
 50  36 Vermeulen, Jeff           Koga-CreditForce-Ubbink       z.t.
 51 115 Ariesen, Johim            Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 52  93 Lenferink, Jasper         Metec Cycling Team            z.t.
 53 100 Nolten, Bram              Van Hemert Grp/Jonge Rnr      z.t.
 54 154 van den Berg, Jim         Team Amsterdam-Grondmij       z.t.
 55 126 Markus, Barry             Rabobank CT                   z.t.
 56 144 van Heeswijk, Roy         WV Schijndel                  z.t.
 57 143 van Geffen, Niek          WV Schijndel                  z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.408 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

BARONIE BREDA CLASSIC

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Rabobank CT                 21     12:27:27
  2  CT Van Vliet-EBH Elshof      9     12:27:28        0:01
  3  PWS Eijssen CT Belgie       29     12:27:55        0:28
  4  Cyclingteam Jo Piels        20     12:28:02        0:35
  5  WWW-Trias-Pedaalridders      4     12:29:03        1:36
  6  Van Hemert Grp/Jonge Rnr    17     12:29:15        1:48
  7  Line-Lloyd Footwear Cycl     7     12:30:05        2:38
  8  Park Hotel Rooding CT       14     12:30:28        3:01
  9  Metec Cycling Team          16     12:35:29        8:02
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt