Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Lippe Wonen A7 Classic

                       Uitslag Rit in lijn over 171,9 km

                          Wedstrijd datum: 15 Mei 2010

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  30 Hooghiemster, Renť        LWV De Friesche Leeuw        3:54:16
  2 114 Kamphuis, Sebastiaan      OWC Oldenzaal                 z.t.
  3  13 Mohlmann, Peter           ARTV De Adelaar              3:54:19     0:03
  4  26 Steiginga, Sierd          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
  5  95 Eefting, Roy              WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
  6 117 Kweldam, Nick             Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
  7  40 Vreugdenhil, Frank        HEPRO Kozijnen - NWVG         z.t.
  8 107 Vriend, Rudy              WV Noord-Holland              z.t.
  9  36 van den Berg, Jim         Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 10  98 Wierstra, Frank           WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 11  91 Timmermans, Ron           WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 12  32 Kers, Koos Jeroen         Grontmij-Team Amsterdam      3:54:21     0:05
 13  90 Mol, Robbert-Jan          West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 14  74 Lenferink, Jasper         Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.
 15  49 de Lange, Alex            WV de IJsselstreek            z.t.
 16  44 Clermonts, Glenn          WV De Kannibaal              3:54:23     0:07
 17  77 Reimert, Toby             Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.
 18  88 Haakman, Tino             West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 19  61 Postma, Pieter            WV OttoEbbens/WV Olympia      z.t.
 20  31 Smits, Florian            Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 21  89 Sinnige, Job              West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 22  37 van Leeuwen, Cor          HEPRO Kozijnen - NWVG         z.t.
 23  50 de Weerd, Pieter-Paul     WV de IJsselstreek           3:54:24     0:08
 24  41 de Blaauw, Niels          HEPRO Kozijnen - NWVG        3:54:25     0:09
 25  59 van der Wielen,Jacob-Jan  Gaul! cycl for War Child     3:54:29     0:13
 26  87 Goede, Luuk               West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 27 119 Stronks, Ivo              Kanjers voor Kanjers CT       z.t.
 28  42 Stokreef, Mark            HEPRO Kozijnen - NWVG        3:54:36     0:20
 29  54 Kip, Ismael               WV de IJsselstreek           3:56:02     1:46
 30  39 Merx, Peter               HEPRO Kozijnen - NWVG        3:56:03     1:47
 31  58 van den Broek, Paul       Gaul! cycl for War Child     3:56:05     1:49
 32  55 van der Velde, Jeffrie    Gaul! cycl for War Child     3:56:07     1:51
 33  48 Osinga, Jinne             WV De Kannibaal              3:56:09     1:53
 34  43 Schurer, Albert           WV De Kannibaal              3:56:15     1:59
 35   1 de Koning, Guido          ZWC DTS                      3:56:17     2:01
 36  71 Procee, Johan             Jong&Laan/De Peddelaars      3:56:21     2:05
 37  67 van den Berg, Gijs        Jong&Laan/De Peddelaars      3:56:28     2:12
 38   3 Windhouwer, Gerard        ZWC DTS                      3:56:29     2:13
 39  33 van de Vall, Lars         Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 40  65 Bos, Henk                 WV OttoEbbens/WV Olympia     3:56:30     2:14
 41  28 Veslinga, Jord            LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 42  64 Hoekstra, Ruben           WV OttoEbbens/WV Olympia      z.t.
 43 110 Lammerink, Ties           OWC Oldenzaal                 z.t.
 44  34 Korevaar, DaniŽl          Grontmij-Team Amsterdam      3:56:32     2:16
 45  10 Pronk, Leander            Alcmaria Victrix             3:56:34     2:18
 46  78 Groenewold, Roderik       Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.
 47 115 Bargeman, Simon           Kanjers voor Kanjers CT      3:56:35     2:19
 48  85 van Vuure, Henk           West Frisia/Sinnige Bouw     3:56:37     2:21
 49  51 van Strien, Leon          WV de IJsselstreek            z.t.
 50  72 Bovenhuis, Robert         Jong&Laan/De Peddelaars      3:56:38     2:22
 51 111 Kemna, Joost              OWC Oldenzaal                3:56:40     2:24
 52  84 Veenstra, Allan           WSV Emmen                     z.t.
 53  79 Kalk, Xander              WSV Emmen                     z.t.
 54   2 Conijn, Bram              ZWC DTS                      3:56:48     2:32
 55  76 Neijenhuis, Wouter        Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.
 56  46 Slager, Bram              WV De Kannibaal               z.t.
 57  23 Groenestein, Patrick      SRAM - WV Eemland             z.t.
 58  69 Spijkerman, Herman        Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 59  29 Hooghiemster, Niek        LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 60  70 van den Berg, Pim         Jong&Laan/De Peddelaars      3:57:01     2:45
 61   6 Aardenburg, Sander        ZWC DTS                       z.t.
 62  16 Berrevoets, Maarten       ARTV De Adelaar              3:57:05     2:49
 63   5 Splinter, Raymond         ZWC DTS                       z.t.
 64  35 Kruithof, Thomas          Grontmij-Team Amsterdam       z.t.
 65 106 Koopmans, Ivor            WV Noord-Holland              z.t.
 66 109 Waasdorp, Sebastiaan      OWC Oldenzaal                 z.t.
 67  73 de Jonge, Richard         Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.
 68 103 Bruschke, Bram            WV Noord-Holland              z.t.
 69  14 Wallink, Marien           ARTV De Adelaar               z.t.
 70  19 Benthem, Guido            SRAM - WV Eemland             z.t.
 71   9 Kos, Patrick              Alcmaria Victrix              z.t.
 72 105 Rijpma, Bart              WV Noord-Holland              z.t.
 73  75 Luisman, Jordy            Craft-Sensa-RSE CyclTeam      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 44.027 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Lippe Wonen A7 Classic

                               Ploegen klassering

Klas  Ploeg                  Ploegnr       Tijd     Verschil

  1  Grontmij-Team Amsterdam      6     11:43:03
  2  West Frisia/Sinnige Bouw    15     11:43:07        0:04
  3  HEPRO Kozijnen - NWVG        7     11:43:07        0:04
  4  WV de IJsselstreek           9     11:44:47        1:44
  5  LWV De Friesche Leeuw        5     11:45:05        2:02
  6  Craft-Sensa-RSE CyclTeam    13     11:45:18        2:15
  7  Kanjers voor Kanjers CT     20     11:45:23        2:20
  8  Gaul! cycl for War Child    10     11:46:41        3:38
  9  WV De Kannibaal              8     11:46:47        3:44
 10  WV OttoEbbens/WV Olympia    11     11:47:23        4:20
 11  OWC Oldenzaal               19     11:47:26        4:23
 12  ARTV De Adelaar              3     11:48:29        5:26
 13  WV Noord-Holland            18     11:48:29        5:26
 14  Jong&Laan/De Peddelaars     12     11:49:27        6:24
 15  ZWC DTS                      1     11:49:34        6:31
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens