Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

31e INT CYCLO CROSS HARDERWIJK

                          Uitslag Veldrit over 32,5 km

     Elite and Espoirs te Harderwijk - The Netherlands op 26 September 2009
               Organisatie: St. Wielerevenementen de IJsselstreek

Categorie: E  Elite

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  24 Aernouts, Bart            BelgiŽ                       1:01:10
  2  18 van IJzendoorn, Eddy      Tiel                         1:01:51     0:41
  3  20 Verstraeten, Jan          BelgiŽ                       1:01:57     0:47
  4   2 Al, Thijs                 Elst Gld                     1:02:02     0:52
  5   6 Gil, Mariusz              Polen                        1:02:07     0:57
  6   1 van Amerongen, Thijs      Vorden                       1:02:12     1:02
  7  15 Leemans, Wim              BelgiŽ                       1:02:16     1:06
  8   4 van den Bosch, Tom        BelgiŽ                       1:02:22     1:12
  9  17 Simunek Jr, Radomir       TchechiŽ                     1:02:37     1:27
 10  13 de Knegt, Gerben          Goirle                       1:02:44     1:34
 11  16 van Leeuwen, Patrick      Hilvarenbeek                 1:03:01     1:51
 12   7 van Gils, Wilant          Schijndel                    1:03:15     2:05
 13   9 van Heeswijk, Roy         Sint Oedenrode               1:03:28     2:18
 14   8 Hartogs, Ivar             Amersfoort                   1:03:52     2:42
 15  25 Luisman, Jordy            Bergentheim                  1:03:54     2:44
 16  10 de Jonge, Daan            Oldenzaal                    1:04:22     3:12
 17  23 Heemskerk, Tim            Eernewoude                   1:04:59     3:49
 18  14 de Laat, Patrick          Berlicum                     1:06:03     4:53
 19   3 Bianco, Marco             ItaliŽ                       1:06:12     5:02
 20  19 van IJzendoorn, Rik       Tiel                         1:07:02     5:52
 21  11 Kallenfels, Jerry         Breda                        1:07:42     6:32
 22  21 Zoomers, Eric             Oudewater                       Op 1 Ronde
 23  12 Kamphof, Jan-Willem       Enschede

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 31.880 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

31e INT CYCLO CROSS HARDERWIJK

                          Uitslag Veldrit over 32,5 km

     Elite and Espoirs te Harderwijk - The Netherlands op 26 September 2009
               Organisatie: St. Wielerevenementen de IJsselstreek

Categorie: B  Beloften

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  60 Huenders, Mitchell        Hoofddorp                    1:02:05
  2  64 Petrus, Lubomir           TchechiŽ                     1:02:08     0:03
  3  59 Hereijgers, Kobus         Hedel                        1:03:10     1:05
  4  61 van Kessel, Corne         Veldhoven                    1:03:35     1:30
  5  63 Meisen, Marcel            Duitsland                    1:03:45     1:40
  6  68 Szcepaniak, Pawel         Polen                        1:03:48     1:43
  7  56 van Empel, Micki          Berlicum NB                  1:03:50     1:45
  8  57 van der Haar, Lars        Woudenberg                   1:04:12     2:07
  9  55 Eising, Tijmen            Emmen                        1:04:30     2:25
 10  62 Lammertink, Maurits       Enter                        1:05:00     2:55
 11  70 Rossi, Mattia             ItaliŽ                       1:05:03     2:58
 12  54 van den Brand, Twan       Volkel                       1:05:52     3:47
 13  66 Slenter, Kaj              Reijmerstok                  1:05:59     3:54
 14  52 Barkhuis, Bart            Norg                         1:07:22     5:17
 15  67 Smit, Kevin               Arnhem                       1:07:52     5:47
 16  51 Arts, Edwin               Overloon                     1:08:25     6:20
 17  53 van Beem, Tommy           Tiel                            Op 1 Ronde
 18  69 Volleberg, Lucien         Hegelsom

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 31.409 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

31e INT CYCLO CROSS HARDERWIJK

                          Uitslag Veldrit over 32,5 km

     Elite and Espoirs te Harderwijk - The Netherlands op 26 September 2009
               Organisatie: St. Wielerevenementen de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  24 Aernouts, Bart            BelgiŽ                   E   1:01:10
  2  18 van IJzendoorn, Eddy      Tiel                     E   1:01:51     0:41
  3  20 Verstraeten, Jan          BelgiŽ                   E   1:01:57     0:47
  4   2 Al, Thijs                 Elst Gld                 E   1:02:02     0:52
  5  60 Huenders, Mitchell        Hoofddorp                B   1:02:05     0:55
  6   6 Gil, Mariusz              Polen                    E   1:02:07     0:57
  7  64 Petrus, Lubomir           TchechiŽ                 B   1:02:08     0:58
  8   1 van Amerongen, Thijs      Vorden                   E   1:02:12     1:02
  9  15 Leemans, Wim              BelgiŽ                   E   1:02:16     1:06
 10   4 van den Bosch, Tom        BelgiŽ                   E   1:02:22     1:12
 11  17 Simunek Jr, Radomir       TchechiŽ                 E   1:02:37     1:27
 12  13 de Knegt, Gerben          Goirle                   E   1:02:44     1:34
 13  16 van Leeuwen, Patrick      Hilvarenbeek             E   1:03:01     1:51
 14  59 Hereijgers, Kobus         Hedel                    B   1:03:10     2:00
 15   7 van Gils, Wilant          Schijndel                E   1:03:15     2:05
 16   9 van Heeswijk, Roy         Sint Oedenrode           E   1:03:28     2:18
 17  61 van Kessel, Corne         Veldhoven                B   1:03:35     2:25
 18  63 Meisen, Marcel            Duitsland                B   1:03:45     2:35
 19  68 Szcepaniak, Pawel         Polen                    B   1:03:48     2:38
 20  56 van Empel, Micki          Berlicum NB              B   1:03:50     2:40
 21   8 Hartogs, Ivar             Amersfoort               E   1:03:52     2:42
 22  25 Luisman, Jordy            Bergentheim              E   1:03:54     2:44
 23  57 van der Haar, Lars        Woudenberg               B   1:04:12     3:02
 24  10 de Jonge, Daan            Oldenzaal                E   1:04:22     3:12
 25  55 Eising, Tijmen            Emmen                    B   1:04:30     3:20
 26  23 Heemskerk, Tim            Eernewoude               E   1:04:59     3:49
 27  62 Lammertink, Maurits       Enter                    B   1:05:00     3:50
 28  70 Rossi, Mattia             ItaliŽ                   B   1:05:03     3:53
 29  54 van den Brand, Twan       Volkel                   B   1:05:52     4:42
 30  66 Slenter, Kaj              Reijmerstok              B   1:05:59     4:49
 31  14 de Laat, Patrick          Berlicum                 E   1:06:03     4:53
 32   3 Bianco, Marco             ItaliŽ                   E   1:06:12     5:02
 33  19 van IJzendoorn, Rik       Tiel                     E   1:07:02     5:52
 34  52 Barkhuis, Bart            Norg                     B   1:07:22     6:12
 35  11 Kallenfels, Jerry         Breda                    E   1:07:42     6:32
 36  67 Smit, Kevin               Arnhem                   B   1:07:52     6:42
 37  51 Arts, Edwin               Overloon                 B   1:08:25     7:15
 38  53 van Beem, Tommy           Tiel                     B      Op 1 Ronde
 39  21 Zoomers, Eric             Oudewater                E
 40  69 Volleberg, Lucien         Hegelsom                 B
 41  12 Kamphof, Jan-Willem       Enschede                 E

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 31.880 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

31e VELDRIT VAN HARDERWIJK

                          Uitslag Veldrit over 19,5 km

      voor Vrouwen - Jnr Vrouwen - Nieuweling Meisjes op 26 September 2009
               Organisatie: St. Wielerevenementen de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1 144 van den Brand, Daphny     Zeeland                        40:33
  2 129 van Paassen, Sanne        Vlierden                       40:34     0:01
  3 132 van Rijen, Linda          Den Bosch                      42:19     1:46
  4 130 Peetoom, Kirsten          Badhoevedorp                   42:24     1:51
  5 136 Talen, Rebecca            Spijkenisse                    42:26     1:53
  6 138 Vanderbeken, Joyce        BelgiŽ                         42:31     1:58
  7 103 de Boer, Sophie           Enschede                       42:35     2:02
  8 127 van Nieuwpoort, Tessa     Nieuwerkerk ad IJsse           42:56     2:23
  9 128 Ogishima, Mika            Oss                            43:04     2:31
 10 131 Riedl, Elke               Weteringbrug                   43:13     2:40
 11 147 Grimberg, Arenda          Almelo                         43:24     2:51
 12 135 Stultiens, Sabrina        Meijel                         43:48     3:15
 13 126 Meter, Ilona              Hattem                         44:04     3:31
 14 101 Bazuin, Dirkje            's-Gravenhage                  44:07     3:34
 15 104 Borra, Sophie             Bennekom                       44:52     4:19
 16 102 ter Beek, Linda           Bad Bentheim                   44:57     4:24
 17 115 Kalvenhaar, Annefleur     Wierden                        45:02     4:29
 18 146 van den Hoek, Bianca      Bussum                         45:20     4:47
 19 139 Verberne, Lana            Lierop                         45:28     4:55
 20 137 Troost, Mieke             Poortugaal                     45:49     5:16
 21 114 Jochems, Britt            Vianen UT                      46:18     5:45
 22 122 van Leijen, Helena        Wageningen                     46:34     6:01
 23 141 Wigbold, Juliette         Australie                      46:51     6:18
 24 121 Kuijpers, Evy             Lierop                        z.t.
 25 106 Eendhuizen, Annet         Hengelo OV                     47:29     6:56
 26 125 Meijering, Danielle       Stadskanaal                    47:30     6:57
 27 123 Meerkerk, Marion          's-Gravendeel                  47:37     7:04
 28 124 Meijering, Mareille       Stadskanaal                    47:43     7:10
 29 111 Hellemons, Ashley         Hoeven                         48:00     7:27
 30 116 Kaptheijns, Maud          Westerhoven                    48:07     7:34
 31 117 Keizer, Francis           Doetinchem                    z.t.
 32 134 Soepenberg, Rylana        Delft                         z.t.
 33 143 Treur, Heleen             Ugchelen                      z.t.
 34 133 van der Sluis, Dagmar     Borne                           Op 1 Ronde
 35 110 Haanstra, Alike           Waskemeer
 36 105 van Buel, Alicia          Elst Gld
 37 142 Wildeman, Jet             Raalte
 38 145 Hoevers, Esther           Eerbeek

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 28.853 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

31e VELDRIT VAN HARDERWIJK - JUNIOREN

                         Uitslag Veldrit over 22,750 km

                       Wedstrijd datum: 26 September 2009
               Organisatie: St. Wielerevenementen de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1 109 Dolfsma, Emiel            Kampen                         44:00
  2 137 Teunissen, Mike           Ysselsteyn LB                  44:05     0:05
  3 105 Bosman, Gert-Jan          Emmen                          44:45     0:45
  4 131 van der Poel, David       Kapellen (B)                   45:27     1:27
  5 142 Wennekes, Robin           Dodewaard                      45:30     1:30
  6 101 Ammerlaan, Fabian         Berkel en Rodenrijs            45:31     1:31
  7 113 Godrie, Stan              Zundert                        45:41     1:41
  8 125 de Man, Jaap              Spijkenisse                    45:42     1:42
  9 132 van Poppel, Danny         Moergestel                     45:43     1:43
 10 106 Brusselman, Twan          Helmond                        46:01     2:01
 11 143 Willemse, Mike            's-Gravenhage                  46:11     2:11
 12 128 Meijers, Jeroen           Tilburg                        46:17     2:17
 13 139 Verberne, Douwe           Lierop                         46:24     2:24
 14 133 van Rhee, Joey            Nijverdal                      46:44     2:44
 15 127 Meeken, Eddo              Bergen NH                      46:49     2:49
 16 112 Eikelenboom, Dennis       Hardinxveld Giessend           46:52     2:52
 17 117 Heering, Dennis           Enter                          46:56     2:56
 18 114 Groenewegen, Dylan        Amsterdam                      47:00     3:00
 19 108 van Dijke, Nick           Baarle Nassau                  47:03     3:03
 20 121 Kleinjan, Davey           Spijkenisse                    47:43     3:43
 21 140 Vink, Jeffrey             Veenendaal                     47:45     3:45
 22 102 van Beusekom, Wilco       Geldermalsen                   47:58     3:58
 23 120 Kastelijn, Kenny          Neerkant                       48:06     4:06
 24 104 Borowski, Bryan           Berlicum NB                    48:10     4:10
 25 116 Harmsen, Bart             Amstelveen                     48:21     4:21
 26 119 de Jong, Robert           Zeewolde                       48:25     4:25
 27 107 Dekker, Axel              Hoogland                       48:29     4:29
 28 130 Plender, Jasper           Almelo                         48:52     4:52
 29 144 van der Zijden, Lars      Tiel                           48:56     4:56
 30 136 Smits, Djago              Tilburg                        49:16     5:16
 31 115 van der Haas, Mitchell    Pijnacker                      49:29     5:29
 32 123 Lammertink, Steven        Enter                          49:35     5:35
 33 118 van der Horst, Eelke      Woerden                        49:37     5:37
 34 111 Eertink, Rik              Hellendoorn                    50:10     6:10
 35 129 Oussoren, Olaf            Amerongen                      50:32     6:32
 36 145 Zuidema, Joakim           Dokkum                         50:35     6:35
 37 146 Ratering, Timon           Megchelen                      51:00     7:00
 38 126 Maris, Lars               Hasselt                        51:15     7:15
 39 135 Schuurmans, Paul          Sint-Michielsgestel            51:35     7:35
 40 141 de Vrijer, Timo           Holten                          Op 1 Ronde
 41 138 Vanhommerig, Dion         Bocholtz
 42 124 Lammertink, Kristian      Enter
 43 122 Kroese, Killian           Hattem

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 31.023 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

31e VELDRIT VAN HARDERWIJK-NIEUWELINGEN

                         Uitslag Veldrit over 16,250 km

                       Wedstrijd datum: 26 September 2009
               Organisatie: St. Wielerevenementen de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  22 Kramer, Erik              Hardinxveld Giessend           31:48
  2  27 van der Poel, Mathieu     Hoogerheide                    32:20     0:32
  3  38 Weijers, Koen             Ede Gld                        32:36     0:48
  4   5 Budding, Martijn          Veenendaal                     32:55     1:07
  5  13 Goeree, Niels             Borger                         32:56     1:08
  6  41 Wolsink, Jelle            Enschede                       33:02     1:14
  7   3 van Beek, Pjotr           Veenendaal                     33:05     1:17
  8  40 Wijkel, Stan              Holsloot                       33:13     1:25
  9  31 van Rooyen, Bryan         Lisse                          33:25     1:37
 10  14 Goeree, Rick              Borger                         33:38     1:50
 11  24 Mulder, Patrick           Tiel                           33:43     1:55
 12  28 Prigge, Robin             Uitgeest                       33:44     1:56
 13   7 Dekker, Sjors             Andijk                         33:54     2:06
 14   1 Ariesen, Tim              Rhenen                         34:06     2:18
 15  17 van der Heijden, Bjorn    Schaijk                        34:20     2:32
 16  12 Gieskens, Nicky           's-Gravenhage                  34:31     2:43
 17  16 Heering, Martijn          Enter                          34:43     2:55
 18  20 de Jong, Jaap             Lunteren                       34:51     3:03
 19   4 Bode, Kevin               Hardinxveld Giessend           34:56     3:08
 20  33 Schouten, Daan            Almelo                         35:16     3:28
 21  43 Zuidema, Benjamin         Dokkum                         35:27     3:39
 22  19 Hol, Richard              Amersfoort                     35:36     3:48
 23   6 van den Burg, Teun        Baarn                          35:38     3:50
 24   9 van Dorp, Kenneth         Oosterwolde Gld                35:42     3:54
 25  11 Duvigneau, Beau           Zutphen                        35:49     4:01
 26  21 Kramer, Patrick           Hardinxveld Giessend           35:52     4:04
 27  36 van der Veeken, Maarten   Baarle Nassau                  36:03     4:15
 28  42 Zennipman, Wessel         Zutphen                        36:08     4:20
 29  18 Hof, Maarten              Heerenveen                     36:15     4:27
 30  15 den Hartog, Falko         Heelsum                        36:20     4:32
 31  25 van Nieuwpoort, Koen      Nieuwerkerk ad IJsse           36:27     4:39
 32  44 Remmerswaal, Rowan        Pijnacker                     z.t.
 33  34 Somsen, Mart              Zutphen                       z.t.
 34  37 Vegter, Jeroen            Rhoon                         z.t.
 35  10 van der Duin, Patrick     Nieuw-Roden                    36:39     4:51
 36  35 van Varik, Twan           Dronten                       z.t.
 37  30 van Rhee, Brian           Nijverdal                      37:10     5:22
 38  26 Nijkamp, Mike             Doetinchem                    z.t.
 39  23 Lammertink, Mats          Wierden                        37:28     5:40
 40  32 Ruijs, Frans              Didam                           Op 1 Ronde

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 30.660 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

31e VELDRIT van HARDERWIJK - AMATEURS

                          Uitslag Veldrit over 19,5 km

                       Wedstrijd datum: 26 September 2009
               Organisatie: St. Wielerevenementen de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  60 Raats, Edwin              Helmond                        39:39
  2  39 Keller, Lucas             Duitsland                      40:15     0:36
  3  55 Motshagen, Mattijn        Nijkerk Gld                   z.t.
  4   9 Bongers, Daan             Baarlo LB                     z.t.
  5  72 Somsen, Patrick           Aalten                         40:18     0:39
  6  44 de Kraker, Alex           Eindhoven                     z.t.
  7  48 van Laar, Erik            Loenen Gld                    z.t.
  8  59 Quint, Cees               Deil                          z.t.
  9  30 van der Heuvel, Peter     Bakel                          40:22     0:43
 10  71 Snoeren, Renť             Dongen                         40:24     0:45
 11  81 Broks, Mark               Sint Michielsgestel           z.t.
 12   3 Bekhuis, Ed               Deventer                      z.t.
 13  83 Groen, Mark               Steenwijkerwold                40:28     0:49
 14  66 Schrader, Andrť           Doetinchem                     40:32     0:53
 15  49 van Leest, Arnaud         Oudenbosch                    z.t.
 16  22 Engelsman, Harry          Gieten                        z.t.
 17  69 Smits, Piet               Hazerswoude Dorp              z.t.
 18   2 Annink, Maurijn           Hengelo OV                    z.t.
 19  19 Egberink, Roderik         Hilversum                     z.t.
 20  68 Slot, Michiel             Delden                        z.t.
 21  80 Witte, Marcel             Amsterdam                      40:58     1:19
 22  37 Jongeling, Gijs           Best                          z.t.
 23   4 Benschop, Rick            Hengelo OV                    z.t.
 24  38 Jongeling, Hans           Utrecht                       z.t.
 25  11 Breedt, Michael           Diemen                        z.t.
 26  45 Krans, Jan-Albert         De Wilp                       z.t.
 27  84 Wessel, Jeroen            Lemelerveld                   z.t.
 28  10 Bos, Iwan                 Harderwijk                     41:54     2:15
 29  51 Lobeek, Stefan            Aalten                        z.t.
 30  13 Claessen, Jeroen          Hoeven                        z.t.
 31  26 Granzow, Markus           Baarlo                        z.t.
 32  35 Janssen, Udo              Papendrecht                   z.t.
 33  75 Tuin, Ferdinand           Staphorst                      42:14     2:35
 34  27 Grijsen, Erwin            Arnhem                        z.t.
 35  28 van Grootel, Frank        Bakel                         z.t.
 36  29 van Herwijnen, Jan        Bussum                         44:18     4:39
 37  20 Eijkelkamp, Mark          Groningen                     z.t.
 38  76 van Veelen, Mike          Arnhem                        z.t.
 39  43 Kraaijvanger, Peter       Utrecht                       z.t.
 40  31 Hoek, Nick                Almelo                        z.t.
 41  40 te Kiefte, Ivo            Enschede                      z.t.
 42  34 Huizinga, Robin           Rozenburg ZH                  z.t.
 43  73 Spijker, Roy              Wierden                       z.t.
 44  87 Willemsen, Stefan         Putte                          44:23     4:44
 45  57 Pascarella, Vinenzo       Hilversum                     z.t.
 46  25 Gmelich Meijling, Sven    Almere                        z.t.
 47  88 Brussee, Paul             Nijmegen                      z.t.
 48  12 ten Brinke, Nils          Apeldoorn                      44:37     4:58
 49  21 Engbers, Bjorn            Enschede                      z.t.
 50  82 Steegs, Ralf              Arnhem                        z.t.
 51  14 Dekker, Niels             Andijk                        z.t.
 52   1 Alma, Aalzen              Augustinusga                  z.t.
 53  56 Overweg, Johan            Zwolle                        z.t.
 54   7 te Boekhorst, Wander      Gaanderen                      44:47     5:08
 55  36 Jochems, Remco            Putten                        z.t.
 56  42 Kouwenhoven, Joeri        Bleiswijk                     z.t.
 57   5 Beumer, Jeroen            Zutphen                       z.t.
 58  32 Hoetmer, Jorn             Amersfoort                     45:32     5:53
 59  17 Dobbelsteen, Dirk         Oss                           z.t.
 60  24 van Gelder, Serge                                       z.t.
 61  54 Moltmaker, Tijmen         Lent                           46:39     7:00
 62  70 Snijders, Tim             Delft                         z.t.
 63  23 van der Gaag, Bas         Ermelo                          Op 1 Ronde
 64  62 de Rooij, Marco           Sprang-Capelle
 65  86 Roeloffs, Arnoud          Nijkerk Gld
 66  16 Derksen, Wijnand          Haalderen
 67  50 van Leeuwen, Jeroen       Wierden
 68  41 Kleijn, Lennaert          Zwolle

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 29.508 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

31e VELDRIT VAN HARDERWIJK - MASTERS

                          Uitslag Veldrit over 19,5 km

                       Wedstrijd datum: 26 September 2009
               Organisatie: St. Wielerevenementen de IJsselstreek

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1   8 Borsboom, Emiel           Woerden                        39:51
  2  61 Weerman, Henk             Wolvega                        39:54     0:03
  3  62 Weerman, Jannes           Nijeholtwolde                  39:56     0:05
  4   6 Bogaerts, Jos             Strijbeek                      39:59     0:08
  5  46 Rietveld, Lars            Oudewater                      40:06     0:15
  6  50 Stenzel, Michael          Duitsland                      40:09     0:18
  7  21 Grootkarzyn, Jan          Elburg                         40:15     0:24
  8  59 de Vries, Jan             Nijeholtpade                   40:17     0:26
  9  47 Rol, Ronald               Broek op Langedijk             40:18     0:27
 10  54 te Velthuis, Brian        Diepenheim                     40:21     0:30
 11  34 van der Laan, Hennie      Houten                         40:52     1:01
 12  43 van Pinxteren, Edwin      Rosmalen                       41:04     1:13
 13  32 van Korven, Ton           Diessen                        41:10     1:19
 14  56 Visscher, Richard         Zoetermeer                     41:19     1:28
 15  16 Dussel, Johan             Eelde                          41:23     1:32
 16  66 Zennipman, John           Zutphen                       z.t.
 17  15 Craanen, Dennis           Bodegraven                    z.t.
 18  30 Kok, Marco                Enter                         z.t.
 19  25 van Hoeijen, Jeroen       Amsterdam Zuidoost             41:46     1:55
 20  18 Gerritsen, Willard        Uithoorn                      z.t.
 21  60 de Vries, Jappie          Buitenpost                    z.t.
 22  40 van den Oetelaar, Ton     Schijndel                     z.t.
 23  14 van der Burgt, Harrie     Oss                           z.t.
 24  23 Hanneuse, Harry           Amersfoort                    z.t.
 25  58 Voorn, Hans               Hilversum                     z.t.
 26  45 te Riele, Hein            Oosterhout-Nijmegen            42:13     2:22
 27   9 Boschker, Marcel          Woerden                       z.t.
 28  37 Motshagen, Barend         Nijkerk Gld                   z.t.
 29  22 Hakvoort, Wim             Eemnes                        z.t.
 30  35 Lammertink, Jonny         Wierden                       z.t.
 31  31 Kok, Gerrit               Balk                          z.t.
 32  17 Engbers, Henny            Enschede                       42:37     2:46
 33  42 van 't Pad, Jack          Zeist                         z.t.
 34  41 Opdam, Martin             Liessel                       z.t.
 35   5 Benders, Jan              Helmond                       z.t.
 36  52 Treurniet, Aad            Berkel en Rodenrijs           z.t.
 37  20 van der Grijn, Eddie      Ameide                        z.t.
 38  53 Valk, Henk Jan            's-Hertogenbosch              z.t.
 39  55 Verhagen, Ties            Veghel                         42:49     2:58
 40  38 Mulder, Dennis            Wolvega                       z.t.
 41  19 Giesbers, Frank           Helmond                       z.t.
 42  13 Budding, Henk             Veenendaal                    z.t.
 43  51 Sturm, Edo                Hilversum                     z.t.
 44  44 Reisinger, Christoph      Duitsland                     z.t.
 45  10 den Braven, Arie          Nieuwegein                    z.t.
 46   4 van Beek, Jan             Putten                        z.t.
 47  68 Treur, Reinier            Ugchelen                      z.t.
 48   3 Balkema, Harke            Uithuizen                      43:16     3:25
 49  36 Leunk, Han                Goor                          z.t.
 50  39 Nugter, Jannico           Emmeloord                     z.t.
 51  24 Hink, Martien             Oudkarspel                     44:19     4:28
 52  64 van de Wiel, Lambert      Berlicum NB                   z.t.
 53  67 McKenny, Chris            BelgiŽ                        z.t.
 54  63 Wennekes, Theo            Dodewaard                      44:32     4:41
 55  33 Koudijs, Gerard           Ede Gld                         Op 1 Ronde
 56  57 Visser, Hink              Bedum
 57  65 de Wit, Frans             Zutphen
 58   7 Borra, Ton                Bennekom
 59  12 Broere, Theo              Amsterdam

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 29.360 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten