Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

49e STER VAN ZWOLLE

                        Uitslag Rit in lijn over 170 km

                    voor Elite te Zwolle op 28 Februari 2009
                    Organisatie: Stichting Sport Evenementen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 143 Schmitz, Bram             van Vliet-EBH Elshof         4:06:43
  2 115 Bos, Marco                Cycling Team Jo Piels         z.t.
  3 119 Chaigneau, Robin          Cycling Team Jo Piels         z.t.
  4  63 Soepenberg, Ger           Krolstone Continental Tm      z.t.
  5  58 Kos, Patrick              Koga - Creditforce            z.t.
  6  14 Oude Ophuis, Dirk         Asito Craft Cyling Team       z.t.
  7 131 Reimert, Toby             RSE Cyclingteam               z.t.
  8  53 van Nuil, Hidde           Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
  9  33 van Diermen, Johnny       v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 10 139 Asselman, Jesper          van Vliet-EBH Elshof          z.t.
 11 144 Jun, Lars                 van Vliet-EBH Elshof          z.t.
 12  70 van Plateringen, Martin   Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 13 106 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
 14  52 de Boer, Joris            Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 15  16 Reuling, Dirk             Asito Craft Cyling Team       z.t.
 16  31 van Diermen, Jaron        v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 17  93 Leliveld, Dennis          Midi Center-Ruiter WT         z.t.
 18  17 Verschoor, Martijn        Asito Craft Cyling Team       z.t.
 19  94 Postma, Theo              Midi Center-Ruiter WT         z.t.
 20  47 Vreugdenhil, Frank        WV De Kannibaal               z.t.
 21  71 Ruckert, Patrick          Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 22   9 van Loon, Patrick         RWC Ahoy                      z.t.
 23  20 Kregel, Jeroen            WSV Emmen                     z.t.
 24  49 de Groot, Wouter          Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 25  38 Lindeman, Adrie           Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 26 118 van Ooijen, Cornelis      Cycling Team Jo Piels         z.t.
 27 149 Breemes, Stefan           Wilton-Snel-AA Drink CT       z.t.
 28 109 Klein, Emiel              De Peddelaars                 z.t.
 29 100 de Vries, Harm            WV Otto Ebbens                z.t.
 30  11 Scheerens, Pieter         RWC Ahoy                      z.t.
 31  48 Vreugdenhil, Johan        WV De Kannibaal               z.t.
 32   4 Stajkovac, Bozidar        WV Noord-Holland              z.t.
 33  50 de Haan, Jesse            Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 34  56 van Haaren, Bart          Koga - Creditforce            z.t.
 35 132 Luisman, Jordy            RSE Cyclingteam               z.t.
 36 112 Hulzebos, Barry           De Peddelaars                 z.t.
 37  37 van Leeuwen, Cor          Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 38 134 Rotmensen, Davey          SWABO                         z.t.
 39 114 Faber, Rutmer             De Peddelaars                 z.t.
 40  92 Bos, Jan                  Midi Center-Ruiter WT         z.t.
 41  18 Waaijer, Bas              Asito Craft Cyling Team       z.t.
 42  39 Slager, Bram              Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 43   2 Duizings, Don             WV Noord-Holland              z.t.
 44 110 Eefting, Roy              De Peddelaars                 z.t.
 45  23 Verschoor, Jochem         WSV Emmen                     z.t.
 46  35 Landström, Johan          v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 47 120 Helmantel, Adriaan        Cycling Team Jo Piels         z.t.
 48 137 Niewold, Frank            SWABO                         z.t.
 49  81 Harms, Jos                Metec LSE Cycling Team        z.t.
 50  67 Hamelink, Jasper          Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 51  95 Vriend, Rudy              Midi Center-Ruiter WT         z.t.
 52  99 de Vries, Evert           WV Otto Ebbens                z.t.
 53  61 Bruin, Ivor               Krolstone Continental Tm      z.t.
 54  55 Hassink, Arne             Koga - Creditforce            z.t.
 55 130 Groenewold, Roderik       RSE Cyclingteam               z.t.
 56 138 Slegtenhorst, Peter       SWABO                         z.t.
 57 141 Kreder, Dennis            van Vliet-EBH Elshof          z.t.
 58 155 Schreurs, Leander         WV De IJsselstreek            z.t.
 59 127 de Jonge, Richard         RSE Cyclingteam               z.t.
 60 153 van Brummelen, Antoine    WV De IJsselstreek            z.t.
 61 105 Posthuma, Tim             OWC Oldenzaal                 z.t.
 62  51 Helderman, Paul           Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
 63  72 te Stroet, Rens           Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 64  96 Botman, Wim               Midi Center-Ruiter WT         z.t.
 65  34 Kusters, Yvo              v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
 66  91 Beukeboom, Dion           Midi Center-Ruiter WT         z.t.
 67 150 Fransen, Timo             Wilton-Snel-AA Drink CT       z.t.
 68 116 Möhlmann, Peter           Cycling Team Jo Piels         z.t.
 69  45 van Dijk, Gerard          WV De Kannibaal               z.t.
 70 142 Wiersma, Jeffrey          van Vliet-EBH Elshof          z.t.
 71   8 Schouten, Jelle           RWC Ahoy                      z.t.
 72 111 Beenes, Björn             De Peddelaars                 z.t.
 73  29 Hooghiemster, Niek        LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 74 128 Jansman, Dave             RSE Cyclingteam               z.t.
 75 152 Schouten, John            WV De IJsselstreek            z.t.
 76  59 Kos, Christian            Koga - Creditforce            z.t.
 77  68 Sinnige, Job              Line-Lloyd Footwear Cycl      z.t.
 78  28 van der Werf, Teake-Piet  LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 79  25 Boersma, Jildert          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 80  13 Kamphuis, Sebastiaan      Asito Craft Cyling Team       z.t.
 81 121 Bäumer, Matthias          Team Rolinck                  z.t.
 82  10 Toonen, Nick              RWC Ahoy                      z.t.
 83  79 van der Pluijm, Marvin    Metec LSE Cycling Team        z.t.
 84  83 Kelderman, Martin         Metec LSE Cycling Team        z.t.
 85  66 Pronk, Jos                Krolstone Continental Tm      z.t.
 86  62 Lenferink, Jasper         Krolstone Continental Tm      z.t.
 87  64 Lindeman, Bert-Jan        Krolstone Continental Tm      z.t.
 88  40 Luikens, Frank            Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 89  42 Groeneveld, Mathijs       Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 90  12 van der Ven, Maurits      RWC Ahoy                      z.t.
 91  57 Kuiper, Bouke             Koga - Creditforce            z.t.
 92  43 de Blaauw, Niels          WV De Kannibaal               z.t.
 93  15 Polling, Peter Jan        Asito Craft Cyling Team       z.t.
 94  65 Beima, Marcel             Krolstone Continental Tm      z.t.
 95  60 Stöpler, Nick             Koga - Creditforce            z.t.
 96  21 de Haan, Bas              WSV Emmen                     z.t.
 97 129 Wallink, Marien           RSE Cyclingteam               z.t.
 98  84 te Brake, Remco           Metec LSE Cycling Team        z.t.
 99  82 Lenferink, Maarten        Metec LSE Cycling Team       4:07:12     0:29
100 117 Kavsek, Rik               Cycling Team Jo Piels         z.t.
101  36 van der Kooi, Ben         v Hemert-De Jonge Renner      z.t.
102 140 Dijkxhoorn, Rikke         van Vliet-EBH Elshof          z.t.
103  44 Aling, Ard                WV De Kannibaal               z.t.
104  54 Scholten, Jean            Koopmans Cube Cycling Tm      z.t.
105   1 van der Burg, Germ        WV Noord-Holland              z.t.
106  19 Heijnen, Dorus            WSV Emmen                     z.t.
107   6 van Wezop, Dennis         WV Noord-Holland              z.t.
108 113 Spijkerman, Herman        De Peddelaars                 z.t.
109 107 de Vries, Roel            OWC Oldenzaal                 z.t.
110 135 Jonkheer, Bob             SWABO                         z.t.
111 151 Knol, Martijn             WV De IJsselstreek            z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.343 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten