Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

1e ZUID-HOLLANDSE EILANDEN TOUR

                        Uitslag Rit in lijn over 160 km

     7e Wedstrijd Clubcompetitie Regio 2 te Spijkenisse op 15 Augustus 2009
              Organisatie: Stichting Zuid-Hollandse Eilanden Tour

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  10 de Haan, Sierk-Jan        VHemertGroep-JongeRenner     3:40:31
  2  62 Vermeulen, Jeff           RWC Ahoy                     3:40:48     0:17
  3  95 Vendrig, Bart             Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
  4  11 Kooiman, Erik Jan         VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
  5 121 Dekkers, Paul             TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
  6  26 de Beer, Pim              TWC Het Snelle Wiel           z.t.
  7 102 den Hertog, Reijer        Rietveld WTC Wielerteam      3:40:59     0:28
  8 103 Berk, Johan               SwABo Cyclingteam            3:41:31     1:00
  9  34 Pasquino, Flavio          Restore Cycling               z.t.
 10  37 Cuppens, Tjarco           PPL Belisol Cyclingteam       z.t.
 11  57 Vissers, Job              TML de Dommelstreek           z.t.
 12   1 Maas, Bart                ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 13   7 Aerts, Ruud               VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 14  93 van der Niet, Rob         Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 15  64 van Reek, André           RWC Ahoy                      z.t.
 16  42 Werst, Raymond            PPL Belisol Cyclingteam       z.t.
 17  12 Walgien, Jorrit           VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 18 107 Rotmensen, Davey          SwABo Cyclingteam             z.t.
 19 118 Kreder, Sander            WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
 20  77 Joling, Gerhard           Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 21  79 Gelens, Ralph             DRC de Mol                    z.t.
 22 109 van Erp, Robert           Batauwers/RTC Groenewoud      z.t.
 23  38 Pluijmaekers, Mitch       PPL Belisol Cyclingteam       z.t.
 24  90 Korteland, Leon           PRC Delta                     z.t.
 25  16 Opie, Chris               Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 26  81 de Jong, Gideon           DRC de Mol                    z.t.
 27   2 Rentmeester, Ruud         ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 28  74 Kuijvenhoven, Marco       Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 29  18 Dekker, Arjan             Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 30  32 den Hoed, Mark            Restore Cycling               z.t.
 31  98 Stöpler, Bob              Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 32  13 Schellevis, Rutger        Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 33  78 Kleibeuker, Marco         Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 34  14 van Agtmaal, Peter        Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 35  59 Busser, Nieck             TML de Dommelstreek           z.t.
 36  21 van Katwijk, Ferdi        WV Tempo - BMV Veldhoven      z.t.
 37 122 Schiffelers, Ward         TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
 38  50 Lotz, Tom                 GRTC Excelsior/Bik Sloop      z.t.
 39  75 Kolbach, Rene             Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 40  72 van Roosmalen, Wouter     WV Schijndel                  z.t.
 41  22 Knops, Jorn               WV Tempo - BMV Veldhoven      z.t.
 42  33 Heiberg, Chris            Restore Cycling               z.t.
 43   3 Gresnigt, Alex            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 44 117 Olsthoorn, Johan          WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
 45  76 van Kooij, Nils           Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 46  23 de Nijs, Giel             WV Tempo - BMV Veldhoven      z.t.
 47  87 Raadtgever, Dennis        PRC Delta                     z.t.
 48 100 Fransen, Casper           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 49  82 Mc Gregor, Alex           DRC de Mol                    z.t.
 50   9 Boelen, Jeroen            VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 51  61 Bronkhorst, Harm          RWC Ahoy                      z.t.
 52 110 Megens, Brian             Batauwers/RTC Groenewoud      z.t.
 53 105 Borst, Nick               SwABo Cyclingteam             z.t.
 54  40 de Waal, Roy              PPL Belisol Cyclingteam      3:41:41     1:10
 55 125 Metsemakers, Luuk         TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
 56  70 van Gils, Wilant          WV Schijndel                  z.t.
 57   8 Basten, Niek              VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 58   4 Wijnstra, Jacob           ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 59  46 Schur, Ronald             RTC de Hoekse Renners         z.t.
 60 106 Meijer, Ronald            SwABo Cyclingteam             z.t.
 61 115 Barzilaij, Ronald         WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
 62   5 van der Klooster, Johnny  ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 63  88 Vingerling, Michael       PRC Delta                    3:41:57     1:26
 64  83 Lems, Dennis              DRC de Mol                   3:41:59     1:28
 65  41 Klomp, Aldo               PPL Belisol Cyclingteam      3:42:38     2:07
 66  17 van Haaren, Bart          Wilton-Snel-AAdrink/Volh     3:44:27     3:56
 67 108 Bunnik, Rene              SwABo Cyclingteam            3:44:50     4:19
 68  55 van Bekkum, Erik          TML de Dommelstreek           z.t.
 69 111 van Binsbergen, Wilbert   Batauwers/RTC Groenewoud      z.t.
 70  39 Janssen, Yannick          PPL Belisol Cyclingteam      3:45:02     4:31
 71  85 Schotte, Kasper           PRC Delta                    3:49:02     8:31
 72  29 Winkelmolen, Jan          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 73  24 Verboven, Erik            WV Tempo - BMV Veldhoven     3:49:32     9:01
 74  20 den Engelsman, John       WV Tempo - BMV Veldhoven      z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.534 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Johan van Zanten