Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

14e ZLM Tour 2009

                        Uitslag Rit in lijn over 180 km

                Goes - UCI Nations Cup Under 23 op 18 April 2009
                  Wedstrijd om de 'Arjaan de Schipper Trofee'

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  76 Rowe, Luke                Great Britain                4:13:58
  2 173 Hacecky, Vojtech          Mixed Team                   4:14:00     0:02
  3  41 Degenkolb, John           Germany                      4:14:04     0:06
  4  36 Viviani, Elia             Italy                         z.t.
  5 125 Phinney, Taylor           United States of America      z.t.
  6  94 Kump, Marko               Slovenia                      z.t.
  7  25 Klyuev, Andrei            Russian Federation            z.t.
  8 153 Papok, Siarhei            Belarus                       z.t.
  9 141 Kristoff, Alexander       Norway                       4:14:07     0:09
 10  22 Kritskiy, Timofey         Russian Federation            z.t.
 11  62 Debusschere, Jens         Belgium                       z.t.
 12  53 van Zandbeek, Ronan       Netherlands A                 z.t.
 13  55 Kreder, Dennis            Netherlands A                 z.t.
 14 101 Agarkov, Yuriy            Ukraine                       z.t.
 15 191 Ania Gonzalez, Daniel     Spain                         z.t.
 16  61 Joseph, Gregory           Belgium                       z.t.
 17  52 Kreder, Raymond           Netherlands A                 z.t.
 18 154 Shkredau, Kanstantsin     Belarus                       z.t.
 19  66 Salomein, Jarl            Belgium                       z.t.
 20  65 Robert, Frederique        Belgium                       z.t.
 21  56 Jun, Lars                 Netherlands A                 z.t.
 22  75 McEvoy, Jonathan          Great Britain                 z.t.
 23  54 Kreder, Wesley            Netherlands A                 z.t.
 24 192 Lara Arjonilla, JoseCarl  Spain                         z.t.
 25 161 Shugaipov, Ablay          Kazakhstan                    z.t.
 26 126 Barton, Chris             United States of America      z.t.
 27 171 Olamaei, Mihdi            Mixed Team                    z.t.
 28  73 Dowsett, Alex             Great Britain                4:14:12     0:14
 29   2 Simon, Mathieu            France                        z.t.
 30  34 Palini, Andrea            Italy                         z.t.
 31 216 Vreugdenhil, Stefan       Netherlands B                 z.t.
 32 124 Selander, Bjorn           United States of America      z.t.
 33  84 Nielsen, Philip           Denmark                       z.t.
 34 151 Krasilnikau, Andrei       Belarus                       z.t.
 35 131 Avery, Clinton            New Zealand                   z.t.
 36 122 House, Cole               United States of America      z.t.
 37  74 Hampton, Rusell           Great Britain                 z.t.
 38 206 Downey, Sean              Ireland                       z.t.
 39  82 Riber-Sellebjerg, Thomas  Denmark                      4:14:18     0:20
 40 152 Kumilevski, Maxim         Belarus                      4:14:21     0:23
 41  42 Kittel, Marcel            Germany                      4:14:23     0:25
 42  93 Furdi, Blaz               Slovenia                      z.t.
 43  35 Guardini, Andrea          Italy                         z.t.
 44  44 Hans, Sebastian           Germany                       z.t.
 45  24 Petrovskiy, Alexander     Russian Federation           4:14:59     1:01
 46  86 Byrgesen, Niki            Denmark                      4:15:31     1:33
 47 145 Jensen, Ole-Jorgen        Norway                       4:15:41     1:43
 48 196 Sanchez Martin, Angel     Spain                         z.t.
 49 143 Laengen, Vegard           Norway                       4:15:44     1:46
 50 114 Bliakevicius, Mantas      Lithuania                    4:15:47     1:49
 51  83 Soerensen, Jimmi          Denmark                      4:15:49     1:51
 52 156 Malinouski, Artsiem       Belarus                       z.t.
 53 113 Navardauskas, Ramunas     Lithuania                    4:15:52     1:54
 54   3 Courteille, Arnaud        France                        z.t.
 55 211 van Ruitenbeek, Emmanuel  Netherlands B                 z.t.
 56  91 Zagar, Jure               Slovenia                      z.t.
 57 104 Martynenko, Oleksandr     Ukraine                       z.t.
 58 103 Golovchenko, Iurii        Ukraine                       z.t.
 59  64 Jodts, Sven               Belgium                       z.t.
 60  46 Pfingsten, Christoph      Germany                       z.t.
 61 185 Conçalves, José           Portugal                     4:15:59     2:01
 62 215 Polling, Peter Jan        Netherlands B                4:17:13     3:15
 63  33 Nizzolo, Giacomo          Italy                         z.t.
 64  31 Borchi, Stafano           Italy                         z.t.
 65 183 Cunha, Marco              Portugal                      z.t.
 66   5 Desriac, Loïc             France                        z.t.
 67 195 Izagirre, Gorka           Spain                         z.t.
 68 194 Perdiguero, Jonathan      Spain                        4:18:43     4:45
 69 175 Mukhamedov, Temur         Mixed Team                    z.t.
 70  43 Hesselbarth, David        Germany                       z.t.
 71  81 Brink, Morten Kruse       Denmark                       z.t.
 72 135 Langlands, Mark           New Zealand                   z.t.
 73 182 Vilela, Ricardo           Portugal                     4:18:56     4:58
 74   1 Paiani, Jean lou          France                       4:19:03     5:05
 75  63 Dufrasne, Jonathan        Belgium                      4:20:32     6:34
 76  45 Keinath, Nico             Germany                       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.525 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt