Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

3e Wim Hendriks Trofee - Nieuwelingen

                        Uitslag Rit in lijn over 68,6 km

                Sint-Gillis-Waas (B) - Koewacht op 25 April 2009
              WSC Koewacht en WSC Vooruit i.s.m. WV Zws Vlaanderen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1 100 Ammerlaan, Fabian         RWC Ahoy                     1:39:14
  2  63 van Poppel, Danny         TWC Pijnenburg - A            z.t.
  3  36 Meijers, Jeroen           Kumasol ploeg A               z.t.
  4  96 van Dongen, Ricardo       De Jonge Renner - B          1:39:17     0:03
  5 101 Dijkshoorn, Richard       RWC Ahoy                     1:39:22     0:08
  6 115 van Trijp, Maarten        Avia (B)                      z.t.
  7  62 van Iersel, Dennis        TWC Pijnenburg - A            z.t.
  8 126 Ganseman, Jordy           Lotto Bodysol CT Menen(B      z.t.
  9 139 Tusveld, Martijn          WVHetStadion-WTC Woerden      z.t.
 10 111 Leygraaff, Thijs          Valleirenners - WV Ede        z.t.
 11 143 Aardoom, Sven             RC Jan van Arckel             z.t.
 12 145 van der Burg, Joost       Restore Cycling Team          z.t.
 13  92 Sprangers, Bram           De Jonge Renner - A           z.t.
 14  90 Buijk, Bart               DRC de Mol - B                z.t.
 15  12 Kerkhof, Tim              WV Schijndel                  z.t.
 16  25 Groenewegen, Dylan        WTC de Amstel/Olympia         z.t.
 17  34 Hofland, Fausto           Kumasol ploeg A               z.t.
 18  26 Wolffenbuttel, Stefan     WTC de Amstel/Olympia         z.t.
 19  49 Snijder, Kevin            De Peddelaars - B             z.t.
 20 155 van den Hengel, Bob       WV Eemland                    z.t.
 21 136 Pot, Sebastiaan           HSC de Bataaf                 z.t.
 22   7 van Mechghelen, Elias     Koninklijke Balen BC - B      z.t.
 23 124 Havik, Piotr              Lotto Bodysol CT Menen(B      z.t.
 24  39 Oude Elferink, Tommy      Kumasol ploeg B               z.t.
 25 104 Schipper, Bart            AWV De Zwaluwen               z.t.
 26  89 Kramer, Erik              DRC de Mol - B                z.t.
 27 119 Eertink, Rik              CRT Raalte / CC75             z.t.
 28  28 Vlasbloem, Sijmen         ARC Ulysses                   z.t.
 29  79 van Steerteghem, Michiel  Kon. Hoboken Wac (B) - B      z.t.
 30 159 Geerinck, Jens            Rudyco Cycling Team (B)       z.t.
 31 161 Moerland, Paul            District Zuid West Ned        z.t.
 32  75 Galbraith, Patrick        British Cycl. TalentTm-B      z.t.
 33 177 van den Enden, Bob        Westland Wil Vooruit          z.t.
 34 146 Willemse, Mike            Restore Cycling Team          z.t.
 35  91 Brusselman, Twan          De Jonge Renner - A          1:39:28     0:14
 36 176 Hofstede, Koen            Westland Wil Vooruit         1:39:32     0:18
 37  30 Looij, Dennis             ARC Ulysses                  1:39:43     0:29
 38  82 Welter, Jan Willem        't Luchtschip                 z.t.
 39  16 Blok, Peter               ZRTC Theo Middelkamp - B      z.t.
 40  59 Jansen, Kevin             RSC de Zuidwesthoek           z.t.
 41  53 Buchener, Jochum          ZWC DTS - A                   z.t.
 42  84 Schoonderbeek, Roy        't Luchtschip                 z.t.
 43   9 Cools, Steven             Koninklijke Balen BC - B      z.t.
 44  67 Boer, Mike                PRC Delta                     z.t.
 45 105 Kleiman, Wim              AWV De Zwaluwen               z.t.
 46  93 Goos, Luuk                De Jonge Renner - A           z.t.
 47 132 Michils, Sander           Hudiko Wielerteam(B) - A      z.t.
 48  83 Kastelijn, Kenny          't Luchtschip                 z.t.
 49  54 Kistemaker, Kay           ZWC DTS - A                   z.t.
 50  86 Sint Nicolaas, Tristan    DRC de Mol - A               1:39:50     0:36
 51  99 de Bruijn, Janno          WV Breda                     1:40:08     0:54
 52  73 Slater, Alistair          British Cycl. TalentTm-B      z.t.
 53  52 Kaldenbach, Jeroen        ZWC DTS - A                  1:41:11     1:57
 54   6 Theuwissen, Tom           Koninklijke Balen BC - A      z.t.
 55  32 Meertens, Tim             BRC Kennemerland             1:41:14     2:00
 56  23 Hool, Glenn               WCL Bergklimmers              z.t.
 57  70 Rossi, Oliver             British Cycl. TalentTm-A     1:41:38     2:24
 58  22 Stijns, Wayne             WCL Bergklimmers              z.t.
 59  94 de Keijzer, Gerd          De Jonge Renner - B           z.t.
 60 149 van der Pijl, Niels       GRTC Excelsior                z.t.
 61 150 Kleinjan, Arno            GRTC Excelsior               1:41:43     2:29
 62  64 Roosen, Timo              TWC Pijnenburg - B           1:41:45     2:31
 63  35 Godrie, Stan              Kumasol ploeg A              1:41:52     2:38
 64 131 de Wael, Aaron            Hudiko Wielerteam(B) - A      z.t.
 65  80 van Dam, Tom              Kon. Hoboken Wac (B) - B      z.t.
 66 158 de Bock, Stijn            Rudyco Cycling Team (B)       z.t.
 67  46 Hommes, Bart              De Peddelaars - A             z.t.
 68 114 Weijers, Koen             JVR de Batauwers              z.t.
 69  88 Eikelenboom, Dennis       DRC de Mol - B                z.t.
 70 120 Meijer, Florent           CRT Raalte / CC75            1:41:56     2:42
 71  11 Kastelijn, Ian            WV Schijndel                 1:42:08     2:54
 72 125 Polak, Robert             Lotto Bodysol CT Menen(B     1:43:22     4:08
 73   3 Kormann, Michael          Nordrhein Westfalen (D)       z.t.
 74 106 Vos, Rutger               WSV Emmen                     z.t.
 75  50 Nijmeijer, Rob            De Peddelaars - B            1:43:23     4:09
 76   8 Kempen, Marijn            Koninklijke Balen BC - B      z.t.
 77 112 van der Horst, Eelke      JVR de Batauwers              z.t.
 78 147 de Koning, Jim            Restore Cycling Team          z.t.
 79 108 Timmermans, Tristan       WSV Emmen                     z.t.
 80   5 Wens, Ruben               Koninklijke Balen BC - A     1:43:33     4:19
 81 116 Scheire, Nicolas          Avia (B)                     1:43:40     4:26
 82  72 Hargreaves, Jordan        British Cycl. TalentTm-A     1:43:51     4:37
 83  71 Doull, Owain              British Cycl. TalentTm-A      z.t.
 84  74 Penrice, Jack             British Cycl. TalentTm-B      z.t.
 85  66 van den Hout, Jeroen      TWC Pijnenburg - B           1:44:40     5:26
 86  97 Dielissen, Bart           WV Breda                     1:45:09     5:55
 87  85 Bode, Kevin               DRC de Mol - A               1:45:15     6:01
 88 173 Rood, Dylan               WV Noord Holland             1:45:26     6:12
 89 175 Hofstede, Lennard         Westland Wil Vooruit          z.t.
 90 172 Bakker, Dennis            WV Noord Holland              z.t.
 91  14 Vermue, Bart              ZRTC Theo Middelkamp - A      z.t.
 92 153 Kroese, Hendrik           KWC-Kampen/NoordWesthoek      z.t.
 93  68 Koyuncu, Cem              PRC Delta                     z.t.
 94 128 Westerink, Jaap           Hanzerenners/IJsselstree      z.t.
 95  18 van Damme, Kees           ZRTC Theo Middelkamp - B     1:45:31     6:17
 96 130 de Ridder, Michael        Hudiko Wielerteam(B) - A     1:45:48     6:34
 97 163 Ras, Jeroen               R.T.V. de Bollenstreek       1:46:18     7:04
 98 122 Hofman, Leon              RRC De Pedaalridders          z.t.
 99   1 Volmerg, Lars             Nordrhein Westfalen (D)       z.t.
100 164 Smit, Rene                R.T.V. de Bollenstreek        z.t.
101  33 Schrijen, Luca            BRC Kennemerland              z.t.
102 121 Gieskens, Nicky           RRC De Pedaalridders          z.t.
103  40 Fiers, Rob                Het Snelle Wiel               z.t.
104 168 Maertens, Jens            Gentse Velosport (B) - A      z.t.
105  24 Kooijman, Jaap            WCL Bergklimmers              z.t.
106 154 Geerding, Koen            WV Eemland                    z.t.
107 167 van Dyck, Wesley          Gentse Velosport (B) - A      z.t.
108   2 Stoffers, Benedikt        Nordrhein Westfalen (D)       z.t.
109  31 Teer, Jorn                BRC Kennemerland              z.t.
110 166 Thienpont, Simon          Gentse Velosport (B) - A      z.t.
111  29 Smits, Jeroen             ARC Ulysses                   z.t.
112 160 den Boer, Jelle           District Zuid West Ned        z.t.
113 180 van Nunen, Jeffrey        RTC de Hoekse Renners         z.t.
114  45 van Ark, Marnix           WC Waardrenner                z.t.
115  38 Meesters, Jelle           Kumasol ploeg B               z.t.
116 165 van Noort, Jasper         R.T.V. de Bollenstreek        z.t.
117  17 de Lange, Thijs           ZRTC Theo Middelkamp - B     1:46:24     7:10
118 170 Dierickx, Mathias         Gentse Velosport (B) - B     1:46:28     7:14
119  60 Hagenaars, Corne          RSC de Zuidwesthoek          1:46:49     7:35
120  37 Koeken, Nelis             Kumasol ploeg B              1:47:22     8:08

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 41.478 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt