Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

27e Wim Hendriks Trofee

                       Uitslag Rit in lijn over 158,8 km

                      Koewacht - Koewacht op 26 April 2009
                    WSC Koewacht i.s.m. WV Zeeuws Vlaanderen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  57 Verschoor, Martijn        Asito-Craft Cycling Team     3:36:52
  2 181 van Ooijen, Cornelius     Cyclingteam Jo Piels          z.t.
  3  87 Limburg, Stefan           Metec Cycling Team            z.t.
  4  84 Beuker, Jordy             Metec Cycling Team            z.t.
  5 135 Nieuwdorp, Nick           De Jonge Renner               z.t.
  6  17 den Engelsman, John       Wielerclub Tempo / BMV        z.t.
  7 148 Calles, Maurice           Seven Stones (D)              z.t.
  8 182 Bos, Marco                Cyclingteam Jo Piels          z.t.
  9  33 Gelens, Ralph             Wielerploeg De Mol            z.t.
 10 123 Cuppens, Tjarco           TWC Maaslandster              z.t.
 11   5 Schepers, Jelle           Wielerploeg BCV Works(B)      z.t.
 12  30 Vanassche, Tom            Foronex-Shanks Vlaand(B)      z.t.
 13  62 Lammertink, Maurits       Asito-Craft Cycling Team      z.t.
 14  26 de Decker, Steven         Foronex-Shanks Vlaand(B)      z.t.
 15 171 van der Sanden, Harm      WV Schijndel                  z.t.
 16  10 Louagie, Lorenzo          Gentse Velosport (B)          z.t.
 17  32 Tempelaere, Maarten       Foronex-Shanks Vlaand(B)      z.t.
 18  70 Kuster, Teun              Wilton-Snel-AA drink          z.t.
 19  34 van Zandbeek, Mart        Wielerploeg De Mol            z.t.
 20 157 Maas, Bart                ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 21  88 du Prie, Mick             Metec Cycling Team            z.t.
 22  23 Verboven, Erik            Wielerclub Tempo / BMV        z.t.
 23 130 Goos, Marc                De Jonge Renner               z.t.
 24  85 Timmer, Mathijs           Metec Cycling Team            z.t.
 25 153 Gresnigt, Alex            ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 26  60 Wildeman, Henk            Asito-Craft Cycling Team      z.t.
 27 114 Schotte, Otto             PRC Delta                     z.t.
 28  81 Horring, Lars             Metec Cycling Team            z.t.
 29  79 Winkelmolen, Jan          Het Snelle Wiel               z.t.
 30  22 Knops, Jorn               Wielerclub Tempo / BMV        z.t.
 31  65 van Os, Enno              Wilton-Snel-AA drink          z.t.
 32 172 van Iersel, Sander        WV Schijndel                  z.t.
 33 158 Boogaard, Ferdinand       ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 34 109 Niewold, Frank            SwABo                         z.t.
 35  46 Hupkens, Patrick          Kempen / Buitenlust           z.t.
 36  20 Vierling, Gijs            Wielerclub Tempo / BMV        z.t.
 37  93 van den Hengel, John      WV Eemland                    z.t.
 38  47 Droogmans, Thijs          Kempen / Buitenlust           z.t.
 39 176 Heldens, Henke            WV Schijndel                  z.t.
 40  51 Lotz, Tom                 GRTC Excelsior                z.t.
 41 169 Robben, Ricardo           WV Schijndel                  z.t.
 42 110 Borst, Nick               SwABo                         z.t.
 43  31 Vejmelka, Daniel          Foronex-Shanks Vlaand(B)      z.t.
 44  58 Kamphuis, Sebastiaan      Asito-Craft Cycling Team      z.t.
 45 122 Schmitz, Tim              TWC Maaslandster              z.t.
 46 111 Jonkheer, Bob             SwABo                         z.t.
 47  63 Harings, Sandro           Asito-Craft Cycling Team      z.t.
 48 186 Olsthoorn, Johan          WWV / HSK Trias               z.t.
 49 189 Kreder, Sander            WWV / HSK Trias               z.t.
 50  12 van de Velde, Benjamin    Gentse Velosport (B)          z.t.
 51 137 Wolthuis, Bart            RC Jan van Arckel             z.t.
 52  11 Ryckbosch, Quinten        Gentse Velosport (B)          z.t.
 53  74 van der Weijst, Robert    Het Snelle Wiel               z.t.
 54 131 Landstrom, Johan          De Jonge Renner               z.t.
 55  64 van Winden, Stefan        Asito-Craft Cycling Team      z.t.
 56  19 de Nijs, Giel             Wielerclub Tempo / BMV        z.t.
 57  54 van der Pijl, Jasper      GRTC Excelsior                z.t.
 58 191 Barzilaij, Ronald         WWV / HSK Trias               z.t.
 59 124 Dumoulin, Tom             TWC Maaslandster              z.t.
 60  82 Atzori, Umberto           Metec Cycling Team            z.t.
 61  96 Voskuilen, Dennis         WV Eemland                    z.t.
 62  42 Rayer, Bruce              Kempen / Buitenlust           z.t.
 63 106 van Dijk, Peter           SwABo                         z.t.
 64  29 vCauwenberghe,christoph   Foronex-Shanks Vlaand(B)      z.t.
 65 129 Basten, Niek              De Jonge Renner               z.t.
 66  18 Burgmans, Bo              Wielerclub Tempo / BMV        z.t.
 67 134 Kooiman, Erik Jan         De Jonge Renner               z.t.
 68 127 de Waal, Roy              TWC Maaslandster              z.t.
 69 198 Stremersch, Tom           Jan Snel (B)                  z.t.
 70 117 Raadtgever, Dennis        PRC Delta                     z.t.
 71 177 van Blanken, Mart         Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 72 141 Vendrig, Bart             RC Jan van Arckel             z.t.
 73 125 Pluijmaekers, Mitch       TWC Maaslandster              z.t.
 74 188 Heeneman, Willy           WWV / HSK Trias               z.t.
 75 136 Lardenoije, Sonny         De Jonge Renner               z.t.
 76 126 Ruijgh, Rob               TWC Maaslandster              z.t.
 77 147 Nordhoff, Alexander       Seven Stones (D)             3:37:06     0:14
 78  61 Waaijer, Bas              Asito-Craft Cycling Team     3:37:11     0:19
 79 133 Boelen, Jeroen            De Jonge Renner               z.t.
 80 146 Humbert, Michael          Seven Stones (D)              z.t.
 81  36 Brand, Giancarlo          Wielerploeg De Mol           3:37:24     0:32
 82 138 Wind, Bram                RC Jan van Arckel            3:37:27     0:35
 83 178 Kavsek, Rik               Cyclingteam Jo Piels          z.t.
 84  27 Cottignies, Ben           Foronex-Shanks Vlaand(B)     3:37:51     0:59
 85   1 Roels, Sam                Wielerploeg BCV Works(B)      z.t.
 86 175 van der Schoot, Chipo     WV Schijndel                 3:37:57     1:05
 87  41 Vreysen, Stijn            Kempen / Buitenlust           z.t.
 88  44 Metsemakers, Luuk         Kempen / Buitenlust           z.t.
 89   6 Toebat, Andrew            Wielerploeg BCV Works(B)     3:38:05     1:13
 90 113 Konijnenburg, Paul        PRC Delta                    3:38:10     1:18
 91 168 Heijnen, Dorus            WSV Emmen                     z.t.
 92  39 van Bavel, Thomas         Wielerploeg De Mol            z.t.
 93  97 Schouten, Jelle           RWC Ahoy                      z.t.
 94   2 van Gastel, Brecht        Wielerploeg BCV Works(B)      z.t.
 95   3 Depuydt, Kenny            Wielerploeg BCV Works(B)      z.t.
 96  78 Castelijns, Jos           Het Snelle Wiel               z.t.
 97  67 van de Weijer, Jeroen     Wilton-Snel-AA drink          z.t.
 98 154 Poortvliet, Raoul         ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 99 192 Harrevelt, Lenn           WWV / HSK Trias               z.t.
100 143 Kros, Thijs               RC Jan van Arckel             z.t.
101 195 Dhollandeer, Kristof      Jan Snel (B)                  z.t.
102 180 van Dulmen, Thom          Cyclingteam Jo Piels         3:38:15     1:23
103 132 van der Kooi, Ben         De Jonge Renner              3:38:23     1:31
104  38 Lems, Dennis              Wielerploeg De Mol           3:38:48     1:56
105 139 van der Niet, Rob         RC Jan van Arckel            3:39:10     2:18
106  45 Arts, Edwin               Kempen / Buitenlust           z.t.
107  48 Dekkers, Paul             Kempen / Buitenlust           z.t.
108  59 van der Horst, Geert      Asito-Craft Cycling Team     3:39:45     2:53
109 101 Lankester, Kelian         RWC Ahoy                     3:40:38     3:46
110 190 Wubben, Wouter            WWV / HSK Trias               z.t.
111 145 Wagner, Frank daniel      Seven Stones (D)              z.t.
112 156 van der Klooster, Johnny  ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
113 179 Helmantel, Adriaan        Cyclingteam Jo Piels         3:40:43     3:51
114 194 Heirbaut, Tony            Jan Snel (B)                  z.t.
115 100 Wieser, Jerwin            RWC Ahoy                     3:40:51     3:59
116  98 van der Tholen, Bob       RWC Ahoy                     3:41:35     4:43
117  35 Holleman, Randy           Wielerploeg De Mol           3:41:53     5:01
118 185 Voges, Carel              WWV / HSK Trias               z.t.
119  94 van Wegen, Mark           WV Eemland                   3:42:05     5:13
120  91 Groenestein, Patrick      WV Eemland                    z.t.
121  72 Oele, Tristan             Wilton-Snel-AA drink          z.t.
122  73 Fleerakkers, Rob          Het Snelle Wiel               z.t.
123  28 Vansteenkiste, Jeldrik    Foronex-Shanks Vlaand(B)      z.t.
124 128 Solberg, Mark             TWC Maaslandster             3:42:41     5:49

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.935 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt