Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Rabobank Westfriese Dorpenomloop 2009

                           Uitslag Omloop over 160 km

               Wervershoof om de Theo Koomen Schaal op 3 Mei 2009
               Organisatie Stichting Westfriese Wielerevenementen

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  56 Kramer, Sven              WV Olympia Heerenveen        3:42:28
  2 107 Kamphuis, Sebastiaan      OWC Oldenzaal                 z.t.
  3  37 de Blaauw, Niels          De Kannibaal                  z.t.
  4 104 Reef, Marc                OWC Oldenzaal                 z.t.
  5 118 Wallink, Marien           RSE Cyclingteam               z.t.
  6  43 de Lange, Alex            WV de IJsselstreek           3:42:39     0:11
  7  84 Verschoor, Martijn        WV Meteoor-Assen-Roden       3:42:50     0:22
  8 112 Kers, Koos Jeroen         Team Amsterdam                z.t.
  9  31 van Leeuwen, Cor          Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 10  25 Boersma, Jildert          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 11  41 Schurer, Albert           De Kannibaal                  z.t.
 12  50 de Haan, Folkert          Gaul!                         z.t.
 13  46 Wagenaar, Mathijs         WV de IJsselstreek            z.t.
 14  32 Lindeman, Adrie           Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 15  36 Stokreef, Mark            Hepro Kozijnen NWVG          3:42:58     0:30
 16  70 Spijkerman, Herman        Jong&Laan/De Peddelaars      3:43:51     1:23
 17  93 Tesselaar, Jody           WV Noord-Holland              z.t.
 18 117 Hamelink, Jasper          RSE Cyclingteam               z.t.
 19  42 van Dijk, Gerard          De Kannibaal                 3:43:54     1:26
 20 122 Koning, Peter             West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 21  35 de Lange, Bas             Hepro Kozijnen NWVG          3:44:27     1:59
 22  24 Zwarts, Ruurd-Jan         WV Eemland                    z.t.
 23  61 Zijlstra, Sipke           WV Otto Ebbens                z.t.
 24  94 van Wel, Ruud             WV Noord-Holland              z.t.
 25 121 Haakman, Tino             West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 26 101 Clermonts, Glenn          Stormvogels Veendam           z.t.
 27  51 Hoogzaad, Seppe           Gaul!                         z.t.
 28  39 Vreugdenhil, Johan        De Kannibaal                  z.t.
 29 115 Binnenpoorte, Erwin       RSE Cyclingteam               z.t.
 30  44 Nagelhout, Berry          WV de IJsselstreek            z.t.
 31 110 Aandewiel, Pascal         Team Amsterdam                z.t.
 32  98 van der Velde, Jeffrie    Stormvogels Veendam           z.t.
 33 123 Jonkman, Geertjan         West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 34   3 Windhouwer, Gerard        ZWC DTS                       z.t.
 35  97 Feiken, Jos               Stormvogels Veendam           z.t.
 36  80 Sipkema, Willem-Sytse     WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 37  11 Oostendorp, Marc          Alcmaria Victrix              z.t.
 38 109 Smits, Florian            Team Amsterdam                z.t.
 39  26 Nauta, Rienk              LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 40  16 Berrevoets, Maarten       ARTV De Adelaar               z.t.
 41  92 Lute, Jeroen              WV Noord-Holland              z.t.
 42 119 Borgonjen, Roy            RSE Cyclingteam               z.t.
 43  27 van der Schaaf, Tjeerd    LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 44  33 Slager, Bram              Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 45  52 Zut, Koos                 Gaul!                         z.t.
 46  69 Klein, Emiel              Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 47 103 Koelen, Joost             OWC Oldenzaal                 z.t.
 48  34 Procee, Johan             Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 49 116 Jansman, Dave             RSE Cyclingteam               z.t.
 50  66 de Vries, Evert           WV Otto Ebbens                z.t.
 51  75 Koote, Tim                WSV Emmen                     z.t.
 52 105 Poelstra, Thijs           OWC Oldenzaal                 z.t.
 53  99 van der Wielen,Jacob-Jan  Stormvogels Veendam          3:46:00     3:32
 54  76 Fransen, Ruud             WSV Emmen                    3:51:36     9:08
 55  73 Bults, Michiel            WSV Emmen                     z.t.
 56 124 Mud, Rob                  West Frisia/Sinnige Bouw     3:57:07    14:39
 57  91 Koopmans, Ivor            WV Noord-Holland              z.t.
 58  95 Wegter, Bram              WV Noord-Holland              z.t.
 59  40 Aling, Ard                De Kannibaal                  z.t.
 60 114 Korevaar, DaniŽl          Team Amsterdam                z.t.
 61  64 Westra, Jan-Hendrik       WV Otto Ebbens                z.t.
 62  13 Langenkamp, Mark          ARTV De Adelaar              3:57:38    15:10

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 43.153 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door George van der Sijpt