Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

22ste Grote Omloop van de Veenkolonien

                        Uitslag Rit in lijn over 151 km

                         Wedstrijd datum: 28 Maart 2009
                            De Vries transportgroep

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  69 Eefting, Roy              Jong&Laan/De Peddelaars      3:34:16
  2  84 Verschoor, Martijn        WV Meteoor-Assen-Roden       3:34:26     0:10
  3  40 Schurer, Albert           De Kannibaal                 3:34:27     0:11
  4 117 Wallink, Marien           RSE Cyclingteam              3:34:30     0:14
  5  38 de Blaauw, Niels          De Kannibaal                  z.t.
  6  76 Verschoor, Jochem         WSV Emmen                     z.t.
  7  42 Vreugdenhil, Johan        De Kannibaal                 3:34:33     0:17
  8  36 van Leeuwen, Cor          Hepro Kozijnen NWVG          3:34:51     0:35
  9  71 Beenes, Björn             Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 10  96 van Wel, Ruud             WV Noord-Holland              z.t.
 11  67 Wierstra, Frank           Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 12  33 Kamphuis, Milan           Hepro Kozijnen NWVG          3:34:59     0:43
 13   3 Windhouwer, Gerard        ZWC DTS                       z.t.
 14  72 Faber, Rutmer             Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 15  70 Klein, Emiel              Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 16 120 Luisman, Jordy            RSE Cyclingteam               z.t.
 17  98 van der Velde, Jeffrie    Stormvogels Veendam           z.t.
 18 124 van Vuure, Henk           West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 19  30 Hooghiemster, Niek        LWV De Friesche Leeuw        3:35:02     0:46
 20  63 de Vries, Harm            WV Otto Ebbens               3:35:09     0:53
 21  20 Zwarts, Ruurd-Jan         WV Eemland                   3:35:20     1:04
 22 119 Reimert, Toby             RSE Cyclingteam               z.t.
 23 121 Haakman, Tino             West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 24   8 Pol, Jori                 Alcmaria Victrix             3:35:25     1:09
 25  39 Aling, Ard                De Kannibaal                  z.t.
 26  66 de Vries, Evert           WV Otto Ebbens                z.t.
 27  10 Louwers, Hugo             Alcmaria Victrix              z.t.
 28  80 Sipkema, Willem-Sytse     WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 29  21 du Prie, Kaj              WV Eemland                    z.t.
 30 110 Kers, Koos Jeroen         Team Amsterdam                z.t.
 31  74 van Leusen, Leon          WSV Emmen                     z.t.
 32 107 van Weerd, Joost          OWC Oldenzaal                3:35:37     1:21
 33  43 Oostland, Sten            WV de IJsselstreek           3:35:45     1:29
 34  35 de Lange, Bas             Hepro Kozijnen NWVG          3:36:02     1:46
 35 111 van de Vall, Lars         Team Amsterdam               3:36:59     2:43
 36  86 Huiting, Vincent          WV WoonExpo Kapenga          3:37:03     2:47
 37 118 Boerrigter, Mathijs       RSE Cyclingteam               z.t.
 38  34 Huisman, Jos              Hepro Kozijnen NWVG          3:37:06     2:50
 39   7 Homan, Pieter             Alcmaria Victrix             3:38:20     4:04
 40  37 Vreugdenhil, Frank        De Kannibaal                 3:38:39     4:23
 41 103 Posthuma, Tim             OWC Oldenzaal                3:38:47     4:31
 42  19 Voskuilen, Dennis         WV Eemland                    z.t.
 43 116 Jansman, Dave             RSE Cyclingteam               z.t.
 44  28 Mylius, Caspar            LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 45 105 Lammerink, Ties           OWC Oldenzaal                 z.t.
 46 104 Koelen, Joost             OWC Oldenzaal                3:38:51     4:35
 47  50 Bastiaans, Jabik-Jan      Gaul!                         z.t.
 48 108 Marsman, Arnold           OWC Oldenzaal                 z.t.
 49 115 Groenewold, Roderik       RSE Cyclingteam              3:38:53     4:37
 50 101 Clermonts, Glenn          Stormvogels Veendam          3:39:10     4:54
 51  26 Boersma, Jildert          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 52 113 Kruithof, Thomas          Team Amsterdam               3:39:37     5:21
 53  29 van der Werf, Teake-Piet  LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 54  87 Vos, Elzo                 WV WoonExpo Kapenga          3:39:46     5:30
 55  88 Weening, Andries          WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 56   2 de Koning, Guido          ZWC DTS                       z.t.
 57 126 Steltenpool, Sander       West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 58 106 de Vries, Roel            OWC Oldenzaal                 z.t.
 59  45 Schouten, John            WV de IJsselstreek           3:40:22     6:06
 60 125 Goede, Luuk               West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 61 109 Aandewiel, Pascal         Team Amsterdam                z.t.
 62  48 Knol, Martijn             WV de IJsselstreek           3:40:36     6:20
 63  62 Doggen, Richard           WV Otto Ebbens                z.t.
 64  25 Essers, Jan               LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 65 123 Beemsterboer, Rick        West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 66  81 Haanstra, Alle            WV Meteoor-Assen-Roden       3:40:59     6:43
 67   1 Nikolakakis, Jannis       ZWC DTS                       z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.284 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens