Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

OMLOOP VAN THOLEN

                        Uitslag Wegwedstrijd over 169 km

             WEDSTRIJD UIT DE CLUBCOMPETITIE REGIO 2 op 23 Mei 2009

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  44 Vuurens, Nico             RTC de Hoekse Renners        3:58:38
  2   7 Terpstra, Mike            VHemertGroep-JongeRenner     3:58:40     0:02
  3  95 Vendrig, Bart             Rabo/Pliegersp-JvArckel      3:58:43     0:05
  4  79 Gelens, Ralph             DRC de Mol                    z.t.
  5  77 Kolbach, Rene             Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
  6  69 van Heeswijk, Roy         WV Schijndel                  z.t.
  7  63 van Reek, André           RWC Ahoy                      z.t.
  8  57 Vissers, Job              TML de Dommelstreek           z.t.
  9 115 Barzilaij, Ronald         WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
 10 121 Dekkers, Paul             TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
 11  16 Breemes, Stefan           Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 12  26 Castelijns, Jos           TWC Het Snelle Wiel          3:59:38     1:00
 13  61 Bronkhorst, Harm          RWC Ahoy                     3:59:41     1:03
 14  96 Mesker, Wouter            Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 15  42 Pluijmaekers, Mitch       PPL Belisol Cyclingteam       z.t.
 16   1 Boogaard, Ferdinand       ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 17  74 Hartog, Arno              Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 18  39 Werst, Raymond            PPL Belisol Cyclingteam       z.t.
 19 104 Bunnik, Rene              SwABo Cyclingteam             z.t.
 20  75 Kuijvenhoven, Marco       Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 21  21 den Engelsman, John       WV Tempo - BMV Veldhoven      z.t.
 22  10 Motké, Ritchie            VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 23  59 Busser, Nieck             TML de Dommelstreek           z.t.
 24   3 Rentmeester, Niek         ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 25  84 van Zandbeek, Mart        DRC de Mol                    z.t.
 26  68 van Gils, Wilant          WV Schijndel                  z.t.
 27  28 van der Weijst, Geert     TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 28  12 van Diermen, Johnny       VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 29  62 van Loon, Patrick         RWC Ahoy                      z.t.
 30  45 Schur, Ronald             RTC de Hoekse Renners         z.t.
 31  86 Lugtenburg, Rik           PRC Delta                     z.t.
 32  67 van Roosmalen, Wouter     WV Schijndel                  z.t.
 33   2 van Dam, Dirk             ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 34 109 van Erp, Robert           Batauwers/RTC Groenewoud      z.t.
 35  30 Castelijns, Twan          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 36 126 Vrijsen, Stein            TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
 37  40 Knops, Kevin              PPL Belisol Cyclingteam       z.t.
 38  34 Heiberg, Chris            Restore Cycling               z.t.
 39  27 Meulenbroeks, Marc        TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 40   5 van der Klooster, Johnny  ZRTC Theo Middelkamp          z.t.
 41  14 van den Brand, Rob        Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 42  41 Schmitz, Tim              PPL Belisol Cyclingteam       z.t.
 43  72 Heldens, Henke            WV Schijndel                  z.t.
 44 123 Droogmans, Thijs          TWC de Kempen/Buitenlust     3:59:50     1:12
 45 122 Metsemakers, Luuk         TWC de Kempen/Buitenlust      z.t.
 46   8 Kooiman, Erik Jan         VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 47  81 Dijkshoorn, Geert         DRC de Mol                    z.t.
 48  29 Winkelmolen, Jan          TWC Het Snelle Wiel           z.t.
 49  13 van Os, Enno              Wilton-Snel-AAdrink/Volh      z.t.
 50  78 van Kooij, Nils           Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 51 111 Wingens, Patrick          Batauwers/RTC Groenewoud      z.t.
 52  76 Joling, Gerhard           Wielerland.nl/Waardrennr      z.t.
 53 107 Rinsema, Jurrien          SwABo Cyclingteam             z.t.
 54   9 Walgien, Jorrit           VHemertGroep-JongeRenner      z.t.
 55  94 de Reus, Frank            Rabo/Pliegersp-JvArckel       z.t.
 56  31 Koppers, Robert           Restore Cycling               z.t.
 57  38 Habets, Marc              PPL Belisol Cyclingteam       z.t.
 58 102 Bekker, Danny             Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 59 120 Vreugdenhil, Gerben       WWV/Trias/Pedaalr/Spartn      z.t.
 60 103 Berk, Robert              SwABo Cyclingteam             z.t.
 61  33 Pasquino, Flavio          Restore Cycling               z.t.
 62  85 Konijnenburg, Paul        PRC Delta                    3:59:58     1:20
 63  83 Lems, Dennis              DRC de Mol                   4:00:01     1:23
 64  65 de Kok, Walter            RWC Ahoy                      z.t.
 65  56 Marcelis, Tom             TML de Dommelstreek          4:00:05     1:27
 66  49 van der Pijl, Jasper      GRTC Excelsior/Bik Sloop      z.t.
 67  22 Knops, Jorn               WV Tempo - BMV Veldhoven     4:00:16     1:38
 68  19 Burgmans, Bo              WV Tempo - BMV Veldhoven     4:00:21     1:43
 69  48 Farenhout, Arthur         RTC de Hoekse Renners         z.t.
 70  17 van Vliet, Luuk           Wilton-Snel-AAdrink/Volh     4:01:53     3:15
 71 100 Fransen, Casper           Rietveld WTC Wielerteam       z.t.
 72  58 Kamsma, Marcel            TML de Dommelstreek          4:01:59     3:21

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.492 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Jos Kroon