Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

8E OMLOOP VAN STRIJEN VROUWEN

                         Uitslag Rit in lijn over 88 km

                         Wedstrijd datum: 28 Maart 2009

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  31 Witteveen, Claudia        Teuge                        2:20:38
  2  78 van Gogh, Natalie         Nieuw Vennep                  z.t.
  3  62 Mustonen, Sara            Zweden                        z.t.
  4  57 van Veghel, Sandra        Rosmalen                      z.t.
  5  36 Kortekaas, Esther         Lisserbroek                   z.t.
  6  17 Steenssens, Nana          BelgiŽ                        z.t.
  7  33 Kuiper, Suzanne           Delft                         z.t.
  8  80 Kessler, Nina             Velserbroek                   z.t.
  9  67 Doedee, Baukje            Driewegen                     z.t.
 10  21 Jelsma, Judith            Amstelveen                    z.t.
 11  50 Verdonck, Sofie           BelgiŽ                        z.t.
 12  71 Otten, Marissa            Enter                         z.t.
 13 138 Ruud, Kirsti              Noorwegen                     z.t.
 14  32 de Kort, Noortje          Dongen                        z.t.
 15  77 Rovers, Gabrielle         Leiden                        z.t.
 16  98 Mulder, Brigit            Harderwijk                    z.t.
 17  25 van Dijk, Kim             Heerhugowaard                 z.t.
 18  63 Glasbergen, Jessica       Den Helder                   2:20:44     0:06
 19  30 Kerste, Marielle          Harmelen                      z.t.
 20  19 Braam, Joukje             Schagen                      2:20:58     0:20
 21  90 Eshuis, Aafke             Haarlem                      2:21:22     0:44
 22   6 Hartogs, Imke             Amersfoort                    z.t.
 23  55 Mulders, Catharina        Utrecht                      2:22:31     1:53
 24  14 Leuven, Annick van        BelgiŽ                       2:23:07     2:29
 25 149 Tesink, Irene             Amsterdam                     z.t.
 26 145 van Steenis, Samantha     Hoogland                      z.t.
 27 159 ter Beek, Linda           Hengelo OV                    z.t.
 28  65 Haanstra, Alike           Waskemeer                     z.t.
 29   8 Ottevanger, Eefje         Eindhoven                     z.t.
 30  66 Boogaard, Sonja           Middelburg                    z.t.
 31  46 van Wijgerden, Petra      Molenaarsgraaf                z.t.
 32  44 de Ridder, Barbara        Noordwijk ZH                  z.t.
 33 146 van Kleef, Daphne         Bergschenhoek                 z.t.
 34 158 Hartog, Susan             Assendelft                    z.t.
 35 135 van As, Susanne           Roosendaal                    z.t.
 36  16 Staes, Veronique          BelgiŽ                        z.t.
 37   5 Schepers, Linda           Sittard                       z.t.
 38 151 Gins, Tara                BelgiŽ                        z.t.
 39  74 Fokkens, Trieneke         Leutingewolde                 z.t.
 40  26 Kogelman, Silke           Lemelerveld                   z.t.
 41 157 Al, Lisanne               Assendelft                    z.t.
 42  86 van Horik, Sofie          Oosterwijk                    z.t.
 43  72 Vos, Daisy                Tilburg                       z.t.
 44  82 Meesterburrie, Krista     Alphen aan den Rijn           z.t.
 45  27 Fictoor, Sanne            Wijk bij Duurstede            z.t.
 46  40 Ammerlaan, Patricia       Maasland                      z.t.
 47  15 Vandermeulen, Cindy       BelgiŽ                        z.t.
 48  99 Kuizenga, Sigrid          Groningen                     z.t.
 49   1 Bruinsma, Annemarieke     Valkenswaard                  z.t.
 50  43 Groeneveld, Carola        Tilburg                       z.t.
 51  94 Jissink, Marielle         Heerenveen                    z.t.
 52  20 van Nek, Marieke          Lelystad                      z.t.
 53  38 van Dijk, Mirjam          Pijnacker                     z.t.
 54  76 Werkman, Karen            Haren GN                      z.t.
 55 136 Bongaards, Amanda         De Lier                       z.t.
 56 161 Kalsbeek, Janieke         Hurdegaryp                    z.t.
 57  96 Lassche, Miriam           Marknesse                     z.t.
 58  68 Doedťe, Renske            Vught                         z.t.
 59 137 Johansen, Cecilie         Noorwegen                     z.t.
 60  22 Nijhof, Femke             Amsterdam                     z.t.
 61  81 Hoekzema, Sandra          Sneek                         z.t.
 62  64 van den Hoek, Bianca      Bussum                        z.t.
 63  69 Eckhardt, Marlou          Kruiningen                    z.t.
 64  13 Saastad, Kristine         Noorwegen                     z.t.
 65  18 Koning, Bianca            Amstelveen                    z.t.
 66  47 Bloem, Judith             Kwintsheul                    z.t.
 67  97 Truijen, Karin            Enschede                      z.t.
 68  11 Leenknecht, Liliana       BelgiŽ                        z.t.
 69 143 Schouwenaar, Claartje     Utrecht                       z.t.
 70   7 Duivelshof, Veronique     Eindhoven                     z.t.
 71  54 Peeters, Charlotte        Roosendaal                    z.t.
 72  41 Ammerlaan, Debbie         Maasland                      z.t.
 73   2 Wouters, Kim              Bladel                        z.t.
 74  58 Slewe, Melissa            Assendelft                    z.t.
 75 147 van Kleef, Tamara         Bergschenhoek                 z.t.
 76  53 van Agtmaal, Josine       Huijbergen                    z.t.
 77 142 Mollema, Liesbeth         Wageningen                    z.t.
 78  89 van der Kieft, Anouk      Zwanenburg                    z.t.
 79  70 Janssen, Esmee            Hoeven                        z.t.
 80  91 van den Berg, Chantal     Borne                         z.t.
 81 102 Hermens, Ellen            Ledeacker                     z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 37.544 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

8E OMLOOP VAN STRIJEN JUNIOR-VROUWEN

                         Uitslag Rit in lijn over 52 km

                         Wedstrijd datum: 28 Maart 2009

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  32 van der Kamp, Laura       Hasselt                      1:24:20
  2  12 van Wesdonk, Nathaly      Bergschenhoek                 z.t.
  3  11 Lenferink, Marte          Vriezenveen                   z.t.
  4   4 de Vroome, Natasja        Rijswijk                      z.t.
  5  28 Woering, Henriette        Rozenburg ZH                  z.t.
  6  56 Braspennincx, Shanne      Ulvenhout                     z.t.
  7  30 Hoek, Maaike              Almelo                        z.t.
  8  26 Slik, Rozanne             Bergen NH                     z.t.
  9   6 Trott, Laura              Engeland                      z.t.
 10  34 Paarhuis, Alien           Rouveen                       z.t.
 11   8 Reynolds, Sarah           Engeland                      z.t.
 12  67 Ockeloen, Iris            Dordrecht                     z.t.
 13  16 Meijering, Danielle       Stadskanaal                   z.t.
 14  33 Knol, Willeke             Hasselt                       z.t.
 15  29 Woering, Melanie          Rozenburg ZH                  z.t.
 16  50 Lavrijssen, Birgit        Kapelle                      1:24:23     0:03
 17  42 Stegink, Ymke             Naarden                      1:26:42     2:22
 18   5 Miller, Ruby              Engeland                      z.t.
 19  23 Rockx, Anouk              Oud-Gastel                    z.t.
 20  41 van der Burg, Nancy       Delfgauw                      z.t.
 21  68 van Hoek, Lotte           Vlijmen                       z.t.
 22  24 Claessen, Marjolein       Hoeven                        z.t.
 23  44 de Baat, Kim              Puttershoek                  1:26:50     2:30
 24  66 Meurs, Laura              Dordrecht                    1:27:43     3:23
 25  25 Spoor, Winanda            Rijswijk ZH                   z.t.
 26   9 Hall, Corine              Engeland                      z.t.
 27   3 van der Togt, Nancy       Schiedam                      z.t.
 28  14 Hoeksma, Ilona            Luxwoude                      z.t.
 29  39 van Bohemen, Bente        Nootdorp                     1:27:57     3:37
 30  57 van Doremalen, Mara       's-Hertogenbosch              z.t.
 31  63 Verberne, Lana            Lierop                        z.t.
 32  22 Veldman, Nadine           Reuver                        z.t.
 33  58 van Lith, Irene           Bladel                        z.t.
 34  71 de Leeuw, Annefleur       Nunspeet                      z.t.
 35  37 Oden, Maxine              Uitgeest                      z.t.
 36  27 Galama, Sietske           Almere                       1:28:00     3:40
 37  36 Al, Fabienne              Assendelft                   1:28:09     3:49
 38  54 Lof, Nynke                Broek in Waterland            z.t.
 39  53 Smits, Jessica            Purmerend                    1:28:15     3:55
 40  62 Wildeman, Lies            Raalte                       1:28:28     4:08
 41  47 Vandenborre, Jolien       BelgiŽ                       1:29:00     4:40

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 36.996 km/u
Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

8e OMLOOP VAN STRIJEN NW-MEISJES

                         Uitslag Rit in lijn over 52 km

                         Wedstrijd datum: 28 Maart 2009

Klas  Deelnemer                   Woonplaats                     Tijd  Verschil

  1  83 Elzing, Karen             Schoonebeek                  1:25:33
  2  16 Talen, Rebecca            Spijkenisse                   z.t.
  3  50 van der Peet, Joyce       's-Gravenhage                 z.t.
  4  41 de Ruijter, Sophie        Zoetermeer                    z.t.
  5  65 Markus, Kelly             Hoofddorp                     z.t.
  6  47 van Baarle, Ashlynn       Zoetermeer                    z.t.
  7  28 Barnes, Hannah            Engeland                      z.t.
  8  66 Bakker, Sosja             Oosterhout NB                 z.t.
  9  23 Geers, Roxanne            Steenbergen NB                z.t.
 10  12 Klement, Melanie          Diphoorn                      z.t.
 11  48 Bazuin, Dirkje            's-Gravenhage                 z.t.
 12  79 Goossens, Veerle          Bakel                         z.t.
 13  30 Shenton, Hannah           Engeland                      z.t.
 14  77 Stultiens, Sabrina        Meijel                        z.t.
 15  43 Wildeman, Jet             Raalte                        z.t.
 16  42 van Santen, Domenique     Rozenburg ZH                  z.t.
 17  57 Markus, Riejanne          Amstelveen                   1:26:32     0:59
 18  45 Kaptheijns, Maud          Westerhoven                  1:26:35     1:02
 19  21 Coppens, Kirsten          Noordhoek                     z.t.
 20  76 Teunissen, Britt          Ysselsteyn LB                 z.t.
 21  11 Heijting, Nathasja        Beilen                        z.t.
 22  19 Hellemons, Ashley         Hoeven                        z.t.
 23  72 Schrooder, Lisa           Obdam                         z.t.
 24  54 de Boer, Maartje          't Veld                       z.t.
 25  58 Beckeringh, Nike          Amstelveen                    z.t.
 26  82 Buurman, Eva              Wervershoof                   z.t.
 27   8 Nieuwenhuizen, Natasja    's-Gravenzande                z.t.
 28  38 van der Meer, Janine      Vierpolders                   z.t.
 29  53 Betsema, Denise           Oudeschild                    z.t.
 30  34 Rodenburg, Daisy          Rotterdam                     z.t.
 31  20 van de Klundert, Rowena   Hoogerheide                   z.t.
 32  35 van Leijen, Helena        Wageningen                    z.t.
 33  10 Eikelboom, Michelle       Hardenberg                    z.t.
 34  49 Droog, Amber              Zoetermeer                    z.t.
 35  27 Garner, Lucy              Engeland                      z.t.
 36  17 Verstraten, Chantal       Roosendaal                   1:26:42     1:09
 37  26 Manley, Hannah            Engeland                     1:26:46     1:13
 38  36 Riesebeek, Solveig        Tiel                         1:26:52     1:19
 39  40 de Reus, Marieke          Simonshaven                  1:26:55     1:22
 40  51 van Bakel, Sophie         Son                           z.t.
 41  37 Welle, Renate             Ankeveen                      z.t.
 42  29 Darbon, Bryony            Engeland                      z.t.
 43  25 Owen, Harriet             Engeland                      z.t.
 44  71 Kalvenhaar, Annefleur     Wierden                       z.t.
 45   4 Springer, Charmaine       Berkel en Rodenrijs           z.t.
 46  64 van der Aa, Kirsten       Losser                        z.t.
 47  31 Bakker, Romy              Monster                       z.t.
 48   9 de Graaf, Marieke         De Lier                       z.t.
 49  39 Mulder, Mascha            Ridderkerk                    z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 36.470 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Eric Kaandorp