Bron: Wedstryd systeem George van der Sijpt

Ronde Rond het Ronostrand -HEREN - 2009

                        Uitslag Rit in lijn over 172 km

                          Wedstrijd datum: 31 Mei 2009

Klas  Deelnemer                   Ploeg                          Tijd  Verschil

  1  60 Kramer, Sven              WV Olympia Heerenveen        4:02:12
  2  98 van der Velde, Jeffrie    Stormvogels Veendam           z.t.
  3  49 de Haan, Folkert          Gaul!                         z.t.
  4  30 Bergsma, Jorrit           LWV De Friesche Leeuw         z.t.
  5  24 du Prie, Mick             WV Eemland                    z.t.
  6  34 Procee, Johan             Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
  7  19 Voskuilen, Dennis         WV Eemland                   4:02:14     0:02
  8  32 van Leeuwen, Cor          Hepro Kozijnen NWVG          4:02:43     0:31
  9  47 Nagelhout, Berry          WV de IJsselstreek           4:02:44     0:32
 10  58 Stroetinga, Arjan         WV Olympia Heerenveen         z.t.
 11  96 Boskamp, Melvin           WV Noord-Holland              z.t.
 12 111 Kers, Koos Jeroen         Team Amsterdam                z.t.
 13   7 Dorren, Ruben             Alcmaria Victrix              z.t.
 14  80 Sipkema, Willem-Sytse     WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 15   3 Windhouwer, Gerard        ZWC DTS                       z.t.
 16  79 Timmermans, Ron           WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 17   2 Stenekes, Steven          ZWC DTS                       z.t.
 18  12 Kos, Christian            Alcmaria Victrix              z.t.
 19  33 Slager, Bram              Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 20   1 Nikolakakis, Jannis       ZWC DTS                       z.t.
 21  23 Schreurs, Mark            WV Eemland                    z.t.
 22 109 Smits, Florian            Team Amsterdam                z.t.
 23  64 de Vries, Harm            WV Otto Ebbens                z.t.
 24 117 Reimert, Toby             RSE Cyclingteam               z.t.
 25  97 Feiken, Jos               Stormvogels Veendam           z.t.
 26  27 Mylius, Caspar            LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 27  69 Strating, Gijs            Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 28  91 Beukeboom, Dion           WV Noord-Holland              z.t.
 29 105 Lammerink, Ties           OWC Oldenzaal                 z.t.
 30  52 Zut, Koos                 Gaul!                         z.t.
 31  38 de Blaauw, Niels          De Kannibaal                  z.t.
 32  50 de Vries, Josbert         Gaul!                         z.t.
 33  76 Fransen, Ruud             WSV Emmen                     z.t.
 34  84 Barkhuis, Bart            WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 35  10 Louwers, Hugo             Alcmaria Victrix              z.t.
 36  55 Postma, Pieter            WV Olympia Heerenveen         z.t.
 37  41 Schurer, Albert           De Kannibaal                  z.t.
 38  35 Nijman, Thomas            Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 39 124 Goede, Luuk               West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 40  36 Kamphuis, Milan           Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 41 126 Buis, Silvan              West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 42  25 Boersma, Jildert          LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 43  71 Hulzebos, Barry           Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 44 118 Groenewold, Roderik       RSE Cyclingteam               z.t.
 45  14 van Otterloo, Niels       ARTV De Adelaar               z.t.
 46  37 van Dijk, Gerard          De Kannibaal                  z.t.
 47  61 Doggen, Richard           WV Otto Ebbens                z.t.
 48   5 Splinter, Raymond         ZWC DTS                       z.t.
 49  20 van den Hengel, John      WV Eemland                    z.t.
 50   6 Conijn, Bram              ZWC DTS                       z.t.
 51 104 Koelen, Joost             OWC Oldenzaal                 z.t.
 52  56 Hoekstra, Ruben           WV Olympia Heerenveen         z.t.
 53  51 Hoogzaad, Seppe           Gaul!                         z.t.
 54  65 Westra, Jan-Hendrik       WV Otto Ebbens                z.t.
 55  45 van Brummelen, Antoine    WV de IJsselstreek            z.t.
 56  75 de Haan, Bas              WSV Emmen                     z.t.
 57 119 Marissink, Steven         RSE Cyclingteam               z.t.
 58 120 Janssen, Maarten          RSE Cyclingteam               z.t.
 59  40 Aling, Ard                De Kannibaal                  z.t.
 60  99 van der Wielen,Jacob-Jan  Stormvogels Veendam           z.t.
 61  31 Lindeman, Adrie           Hepro Kozijnen NWVG           z.t.
 62  90 Steensma, Herman          WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 63  81 Kingma, Sander            WV Meteoor-Assen-Roden        z.t.
 64  92 Imming, Bram              WV Noord-Holland              z.t.
 65  28 Postma, Fokke             LWV De Friesche Leeuw         z.t.
 66  94 te Buck, Jesse            WV Noord-Holland              z.t.
 67   9 Hopman, Jan               Alcmaria Victrix              z.t.
 68  48 Schouten, John            WV de IJsselstreek            z.t.
 69 125 Haakman, Tino             West Frisia/Sinnige Bouw      z.t.
 70  72 Faber, Rutmer             Jong&Laan/De Peddelaars       z.t.
 71 116 Borgonjen, Roy            RSE Cyclingteam               z.t.
 72  85 Vos, Elzo                 WV WoonExpo Kapenga           z.t.
 73  44 de Weerd, Pieter-Paul     WV de IJsselstreek           4:03:03     0:51
 74  93 Wegter, Bram              WV Noord-Holland              z.t.
 75  53 Terlouw, Freek            Gaul!                        4:03:08     0:56
 76  77 Verschoor, Jochem         WSV Emmen                    4:03:17     1:05
 77  26 van der Schaaf, Tjeerd    LWV De Friesche Leeuw        4:03:25     1:13
 78  67 van Duuren, Aloys         Jong&Laan/De Peddelaars      4:03:32     1:20
 79 115 Jansman, Dave             RSE Cyclingteam               z.t.
 80 110 Aandewiel, Pascal         Team Amsterdam                z.t.
 81 114 Molnar, Istvan            Team Amsterdam                z.t.

De gemiddelde snelheid van de winnaar is 42.609 km/u
Uitslag beschikbaar gesteld door Theo Jurriens